>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Powiedzcie mi czy można kartą skrill wypłacać kasę w sklepach podczas zakupów.
Żabka na przykład oferuje taką usługę http://zabka.pl/pl/gazetka-promocyjna
(ostatnia strona gazetki promocyjnej). Co ciekawe wypłata jest darmowa tylko trzeba zrobić zakupy co najmniej za 1zł.
Jasne że możesz. Gdzie Ty tam wyczytałeś że wypłata jest darmowa ? Wyraźnie przecież jest napisane że opłaty za wypłate są pobierane zgodnie z taryfikatorem danego banku w tym przypadku skrilla ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Dzisiaj próbowałem zapłacić kartą skrill w żabce oraz w supermarkecie i za każdym razem wyskakiwał błąd że transakcja odrzucona przez terminal, mimo że mam środki na skrill a pin zgodny. Wypłacać z bankomatu oraz płacić kartą w necie mogę bez problemu. Czy ktoś miał podobną sytuację?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
to o tyle dobrze, ze nie zabralo u mnie dzis znowu to samo - wyplata, tym razem bankomat wbk i komunikat &quot;brak autoryzacji&quot; i znow czekanie czyli jak zwykle bo kaska oczywiscie zeszla
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
to o tyle dobrze, ze nie zabralo u mnie dzis znowu to samo - wyplata, tym razem bankomat wbk i komunikat &quot;brak autoryzacji&quot; i znow czekanie czyli jak zwykle bo kaska oczywiscie zeszla
Proponuje zmienić bankomat, problemy z wypłatami owszem zdarzają się ale nie aż tak często jak Ty to opisujesz. No chyba że korzystasz z lewego bankomatu. Znam mnóstwo osób które korzystają ze skrilla i korzystają z karty ale nie slyszałem jeszcze żeby ktoś co dwa dni miał problem z wypłatą.
Pozatym księgowanie wypłaty z bankomatu to kwestia 2-3 dni roboczych. Jezeli więc kasa z konta zejdzie a bankomat nie wypłaci pieniędzy pojawia się problem. Nie wiem jak to jest możliwe żeby na twoim koncie skrill wszystkie procedury działały tak szybko. W żadnym banku księgowanie wypłaty z bankomatu nie odbywa się w czasie rzeczywistym. Jezeli dzisiaj wypłacisz pieniądze i bankomat nie wyda Ci kasy nie łudz się ze tego samego dnia coś załatwisz.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
raz sie zdarzylo , ze kasa wrocila tego samego dnia bankmat PKO BP
nie wiem jak to jest , ale kasa najczesciej wracala na drugi dzien rano
tak samo mialem z zakupami jak byl problem to tez kasa wracala rano tu nigdy nie czekalem dluzej
nigdy do nich nie pisze tylko raz sie zdarzylo bo czas oczekiwania byl juz bardzo dlugi (3 tygodnie)
korzystam z roznych bankomatow, a wyplat jest bardzo duzo bo mam darmowe
BTW
wczorajsza kaska juz wrocila na konto Skrill, Sylwek czy ty w ogole posiadasz karte Skrill juz kiedys pytalem , ale bez odpowiedzi, pewnie nie masz bo zupelnie nie wiesz jak ona dziala
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
ale kasa najczesciej wracala na drugi dzien rano
korzystam z roznych bankomatow, a wyplat jest bardzo duzo bo mam darmowe
OK napewno większość z nas miała kiedyś taką sytuację że bankomat nie wypłacił pieniędzy a zostały one pobrane z konta. Jezeli ktoś załatwił zwrot w tak ekspresowym czasie to gratuluje choć jest to praktycznie nie możliwe. Puki co jestem pewien jednego. Nikt na ładne oczy nie odda Ci pieniędzy dopuki transakcja nie zostanie zaksięgowana. Przy nie udanej próbie wypłaty często pojawia się napis transakcja błędnie przeprowadzona zapis księgowy zostanie skorygowany.
Najprosciej można to sprawdzić robiąc wypłatę z bankomatu i sprawdzając historie konta. Ktoś może podać bank w którym wypłata z bankomatu jest widoczna w tym samym dniu na wyciągu bankowym w której jej dokonano? Wątpie w to.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
OK napewno większość z nas miała kiedyś taką sytuację że bankomat nie wypłacił pieniędzy a zostały one pobrane z konta. Jezeli ktoś załatwił zwrot w tak ekspresowym czasie to gratuluje choć jest to praktycznie nie możliwe. Puki co jestem pewien jednego. Nikt na ładne oczy nie odda Ci pieniędzy dopuki transakcja nie zostanie zaksięgowana. Przy nie udanej próbie wypłaty często pojawia się napis transakcja błędnie przeprowadzona zapis księgowy zostanie skorygowany.

Najprosciej można to sprawdzić robiąc wypłatę z bankomatu i sprawdzając historie konta. Ktoś może podać bank w którym wypłata z bankomatu jest widoczna w tym samym dniu na wyciągu bankowym w której jej dokonano? Wątpie w to.
widze, ze w ogole nie masz pojecia jak funkcjonuje Skrill i jego karta
 
A 226

adiqq

Użytkownik
pewnie robisz malo wyplat, ale do czasu

mi dzis wrocila kaska sprzed 3 dni , jeszcze czekam na jedna nieudana wyplate
czy mało to kwestia dyskusyjna....inna sprawa że u mnie w okolicy bankomatów jest zatrzęsienie, prawie wszystkie nowoczesne (w kilku bankach była akcja wymiany na nowe)

I przyznam, ze nie miałem jeszcze przypadku, że bankomat nie dał mi kasy a kasa zeszła z konta...może faktycznie mało wypłat robię
 
forin 450

forin

Użytkownik
dzisiaj chcac wyplacic pieniadze ze skrilla wlozylem karte skrill do bankomatu z ktorego zawsze wyplacalem i wyskoczyl blad na czerwonym tle, ze nie mozna odczytac karty czy cos takiego, zrobilem to 3 razy i za kazdym razem to samo i nie wyplacilem pieniedzy, za chwile wlozylem karte mbanku i nie bylo problemu, przedwczoraj mialem to samo z karta neteller za pierwszym razem, ale za drugim juz bylo ok i wyplacilem.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
dzis znowu nieudana wyplata tym razem w bankomacie ktory ostatnio nie zawodzil, z tym ze ten bankomat &#39;Bank Spoldzielczy&#39; drukuje powierdzenie (BGZ tez) inne nie. Info - transakcja odrzucona a kasa z konta Skrill oczywiscie zeszla
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
dzis znowu nieudana wyplata tym razem w bankomacie ktory ostatnio nie zawodzil, z tym ze ten bankomat &#39;Bank Spoldzielczy&#39; drukuje powierdzenie (BGZ tez) inne nie. Info - transakcja odrzucona a kasa z konta Skrill oczywiscie zeszla
Miałem podobną sytuację z bankomatem z tego Banku, też kilka dni temu (pieniądze ściągnęło z konta, jednak fizycznie nic nie otrzymałem, również żadnego potwierdzenia o wykonanej operacji). Moja reakcja była taka, że napisałem szybkiego meila do SKRIIL-a, opisując szczegółowo zaistniałą sytuację. Odpisali bardzo szybko, w efekcie dodali brakującą kwotę do salda ????
 
A 0

andrew92

Użytkownik
@Kuerten:

Śledzę Twoje wpisy i tak się zastanawiam, czy takie problemy są przy większych i częstych wypłatach czy to nie ma znaczenia ?
ps. oczywiście nie chce wiedzieć ile wypłacasz tylko jak często ????
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
praktycznie codziennie , sumy nieduze w miesiacu to ponad 50 wyplat bo czesto mam 2 dziennie max 3 bo tyle moge
w roznych bankomatach sa rozne komunikaty np dzis w Euronecie &quot;transakcja nie mogla byc zrealizowana pieniadze z konta nie zostaly pobrane&quot; taki komunikat mialem po raz pierwszy , ale rzeczywiscie kasa za Skrilla nie zeszla
ogolnie prawie wszystkie nieudane wyplaty wracaja na drugi dzien rano wiec wiekszego problemu nie ma, no chyba , ze kasa jest naprawde potrzebna wtedy staram sie wlasnie zrobic dwie wyplaty gdyby ta pierwsza sie nieudala to moze druga zaskoczy ????
 
O 0

oronixx

Użytkownik
Witam,
mam tylko krótkie pytanie więc nie chcę zakładać oddzielnego tematu.
Czy opłata roczna gwarantuje ważność konta na dany rok kalendarzowy czy rok od daty wyrobienia karty? A mówiąc prościej: wyrabiam kartę w czerwcu tego roku to jest ważna do czerwca 2015 czy końca 2014?
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom