>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Neteller

M 0

misiek1212

Użytkownik
Panowie przepraszam za być może głupie pytanie ale nie mogłem sie tego doczytać i teraz sam nie wiem..
Zamówiłem wczoraj kartę Prepaid bo dzwonili do mnie z Netellera.
Oferowali też Virtual Card(opłaca się to?) ja nie wziąłem.
I teraz tak..czy karta Prepaid jest powiązana z MOIM kontem bankowym ? Czy jest to osobny rachunek ? Sam już nie wiem i trochę zgłupiałem.
A dwa..
Wygrywam coś u buka,wpłacam na konto Neteller i mam kasę na koncie Neteller(na karcie mastercard) i mogę nią przelać na swoje konto bankowe(PKO,WBK) lub iść do bankomatu i wypłacić albo na zakupy ?
Sorry ale to mnie trochę ciekawi a zgłupiałem już trochę.
Odpowiadając na pytanie pierwsze to Karta nie jest powiązana z twoim kontem bankowym np: w WBK to jest osobny rachunek.
Możesz płacić w sklepie i wypłacać z bankomatów,żeby móc to robić musisz z buka przelać kasę tam i później jeszcze już na swoim koncie Neteller przelać kasę na kartę tam jest taka opcja ;)

Możesz przelać na inny rachunek
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
Misiek1212 dzięki wielkie za pomoc ????
Już wszystko rozumiem.W takim razie czekam tylko na kartę.
Jeszcze dowiem się czegoś o tej karcie Virtual Card.
 
H 0

hayreddin

Użytkownik
Mam kilka pytan co do kart oferowanych przez NETELLER&#39;a
Net+ Virtual Prepaid MasterCard
Czy ta karta mozna wyplacac pieniadze z bankomatów?

Net+ Prepaid MasterCard
Czy można nią placic w internecie?
Wplacac pieniadze do buka, tak jak to sie robi karta np VISA z mbanku czy inteligo?
Czy w razie wyplaty od bukmachera mozna ją dokonac bezposrednio na ta karte omijajac standardowy przekaz na portfel NETELLER?
Chodzi o zaladowanie karty a nie konta na serwisie
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Mam kilka pytan co do kart oferowanych przez NETELLER&#39;a

Net+ Virtual Prepaid MasterCard
Czy ta karta mozna wyplacac pieniadze z bankomatów?


Net+ Prepaid MasterCard
Czy można nią placic w internecie?
Wplacac pieniadze do buka, tak jak to sie robi karta np VISA z mbanku czy inteligo?
Czy w razie wyplaty od bukmachera mozna ją dokonac bezposrednio na ta karte omijajac standardowy przekaz na portfel NETELLER?
Chodzi o zaladowanie karty a nie konta na serwisie
Net+ Virtual Prepaid MasterCard jak sama nazwa wzkasuje jest wirtualna i można nią płacicć jedynie w internecie, bo jak nie majać w fizycvzny sposób karty wypłacic z bankimatu.
Net+ Prepaid MasterCard można nią płacic w internecie(sam płaciłem za możliwość oglądania NBA). Net+ Prepaid MasterCard jest powiązana z kontem Neteller, można ją tylko mieć w tedy gdy masz konto neteller-tak jak w banku konto + dostajesz kartę debetową( w tym wypadku tą mastercarda)
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
mam pytanie właśnie założyłem konto neteller . Gdzie mogę zamówić kartę ? Będą pobierane jakieś opłaty za jej posiadanie ?
musisz mieć całkowicie z weryfikowane konto neteller, a potem na tym koncie masz zakładkę Netcard i tam sobie klikasz ze chcesz taką kartę i tyle. Karta jest darmowa, jeśli jej używasz jeśli nie jest raz podajże na 3 miesiące pobierana jakaś znikoma opłata, ale nie powiem ci jaka bo nie mam pojęcia
właśnie sprawdziłem swoją kartę bo dawno jej nie używałem i ostatnia transakcja wykonana nią 13 marca i opłat do tej pory zero, ale to może dlatego że wcześniej obrót na niej sięgał kilku tysięcy dolarów
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
mam jeszcze jedno pytanie czy tą kartą mogę wypłacać pieniądze w bankomacie ? Ile trwa wysłanie pieniędzy z konta neteller na karte ?
pieniądze na karcie masz powiazane od razu z kartą(tak jak na koncie w banku), czyli pieniędzy nie musisz nigdziej wysyłać. Ta karta jest głównie po to aby wypłacać kasę z bankomatów, ale pobierana jest przy tym opłata 3 dolary za każdą wypłatę
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
na czacie poproś o polskiego tłumacza powinni zadzwonić w przeciągu 3 godzin, bądź umówić się na następny dzień.I tak jak kolega ,,premi&quot; pisał prowizja to 6$ a nie jak pisałem wcześniej 3$, dawno nie wypłacałem kartą, i po prostu mi się pomyliło
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
do mnie dzwoniła po ang, chodź pisałem, że wole po polsku ;/
no ale jakoś się dogadałem, chodź ciężko było ..
a ja mam inne pytanie
można np zrobić przelew na poczcie do konta neteller ?
powiedzmy ide np 100 zł ?
i
powiedzmy, że sprzedaje coś na allegro.. to jak mu podam nr konta neteller to on może mi przelać pieniądze ze swojego konta za towar np ?
dzięki
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Dostałem dzis karte w sumie czekałem mniej niz tydzien po jakim czasie dojdzie PIN ? Aktywowałem ją już na stronie Netellera musiałem wpisac numer + numer CVC2 co mam na tyle karty czy musze ja aktywowac jeszcze na stronie First Pay jak otrzymam PIN ?
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Mam pytanie jaka sume najwieksza mozna wyplacic jednorazowo z bankomatu.Sa tam jakies limity do ustalania. Np. mam 1000 E czy moge to wyplacic odrazy aby tylko pobrana zostala mi oplata 6$
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
wbij na czat i spytaj tam ja tak zrobilem i z tego co pamietam nie jest to duzo chyba cos kolo 2000 pln na tydzien ale pewny nie jestem
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
Chas: The Net+ Virtual Card can make a maximum of 10 individual purchases over a 24 hour rolling period, with a maximum value of up to £3500. Over a 4 day rolling period, you can make a maximum of 30 purchases, up to a maximum value of £7000.
Using the Net+ Physical Card, you can make an additional 10 purchases (at a point of sale) over the same 24 hour period, up to a maximum value of £1500. Over a 4 day rolling period, you can make up to 30 individual purchases, up to a maximum value of £4500.
You may also use your Net+ Physical Card to withdraw cash from an ATM in addition to the purchase limits. You can make a maximum of 2 ATM withdrawals over a 24 hour rolling period, up to a maximum value of £500. Over a 4 day rolling period, you can make a maximum of 6 ATM withdrawals, up to a maximum value of £1500.
 
Do góry Bottom