>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Neteller

T 3

tombombadil

Użytkownik
Jezeli mam bukmachera w PLZ , jak założe kartę i konto Neteller w Eur - chyba w PLZ się nie da ? to jak będzie to wygladało z kosztami odnosnie wypłaty ? założmy, że będzie to 1000 zł ile zostanoe po wypłacie od bukmachera ? i ostatecznie karta do ręki ?
Konto można założyć w złotych, ale karty niestety nie. Koszt wypłaty kartą z bankomatu to 4 Euro niezależnie od kwoty wypłaty. Do tego dochodzą przewalutowania 2,95% za każde(1,5% dla VIP-a). Totalnie nieopłacalne. Zmień walutę u bukmachera na Euro i wypłacaj w bankomatach przy lotniskach w Euro (wtedy koszt to 4 Euro + prowizja kantoru) lub otwórz rachunek w Moneybookers i wszystko masz w złotych
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jezeli mam bukmachera w PLZ , jak założe kartę i konto Neteller w Eur - chyba w PLZ się nie da ? to jak będzie to wygladało z kosztami odnosnie wypłaty ? założmy, że będzie to 1000 zł ile zostanoe po wypłacie od bukmachera ? i ostatecznie karta do ręki ?
Około 850 zł dostaniesz po wypłacie z bankomatu, to jest kompletnie jest nie opłacalne radzę zmienić portfel.
Najlepiej mieć wszystko w jednej walucie. Jeżeli w czymś masz inną walutę to używanie netellera jest kompletnie nie opłacalne teoretycznie za wypłatę 20zł z bankomatu mozesz zapłacic 30 zł
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Konto można założyć w złotych, ale karty niestety nie. Koszt wypłaty kartą z bankomatu to 4 Euro niezależnie od kwoty wypłaty. Do tego dochodzą przewalutowania 2,95% za każde(1,5% dla VIP-a). Totalnie nieopłacalne. Zmień walutę u bukmachera na Euro i wypłacaj w bankomatach przy lotniskach w Euro (wtedy koszt to 4 Euro + prowizja kantoru) lub otwórz rachunek w Moneybookers i wszystko masz w złotych
Tyle, że większość buków nie pozwala zmienić waluty konta. Ewentualnie proponują założenie nowego. Co w takim np. bwin czy gamebookers, które graczy z PL już nie rejestrują równa się likwidacji konta.
Niestety, ale prawdę oddają wklejone skany kolegi ze strony wcześniej - dla polskich graczy Neteller wciąż jest bardzo nieprzyjazny. A szans na kartę w PLN i uniknięcie przewalutowań raczej nie ma.
 
R 0

rafal2013

Użytkownik
Witam mam konto netka w PLN a kartę e euro. Jak wyplacam z bankomatu np. 500zl to zabierają mi mniej więcej 50zl . teraz postawili u mnie bankomat euronetu i tam w euro można wyplacac. Probowal może ktoś z was lub wie czy to się bardziej opłaci ? Pozdro
 
P 1

padik

Użytkownik
Dostaliście odnowione karty, których ważność skończyła się w listopadzie? Moja miała właśnie termin ważności 11/14 i niby jest napisane, że wysłali do mnie 28 października nową, ale nie dotarła do tej pory. Support na czacie mówił, że mieli 2 tygodnie opóźnienia w wysyłce, ale do jasnej... jest już prawie połowa grudnia a karty nadal brak.
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
dzisiaj wyplacilem z bankomatu 800 zł , pobralo mi 883 ???? masakra, walute w neteller mam pln , karta wiadomo w euro, jezeli mialbym walute w neteller euro, to lepiej by mi to wyszlo ????, aha i jeszcze jak dalem na wyplate w bankomacie to wyskoczylo cos o przewalutowaniu i bylo pln albo euro i dalem na pln do dobrze czy powinienem dac euro to mniej by zabrali, bo 83 zł to kur... przesada
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Neteller jest po prostu drogi, nie od dziś to wiadomo. Być może jakbyś mógł z bankomatu euro wybrać, to lepiej byś na tym wyszedł. Później sprzedając euro w kantorze. Ale pewności nie mam. Opłata za wypłatę kartą to 4 euro. Niecałe 20zł, więc za co zapłaciłeś ponad 60zł? Za przewalutowanie?
 
A 205

amindada

Użytkownik
korzystając z netellera i wypłacanie kartą to granie przez internet jest nieopłacalne, lepiej zagrać w naziemnym bo mają takie opłaty , że głowa boli. Ja mam netelllera tylko dlatego, ze obsługuję terminal platniczy, i po prostu jak ktoś płaci gotówką to sciagam z karty Nettelera , a biore kase dla siebie. Korzystanie z bankomatu to samobójstwo.
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
no mozliwe ze 60zł za przewalutowanie, tylko mowie mialem tam komunikat dzisiaj z tym przewalutowaniem, i bylo pln i eur, wzialem pln, ciekaw jestem co by bylo dybym wzial euro, n pewno by mi w euro nie wyplacilo hmm
 
D 0

dawsonek

Użytkownik
lepiej zlecać wypłaty na konto bankowe, niż bawić się w wypłacanie kartą z bankomatu, straszne prowizję jak wspomnieli wyżej, raz się wkopałem, raz i wystarczy, nie polecam, nie popełniajcie tego błędu ;)
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Ile się teraz płaci za wypłatę z bankomatu? Przypuśćmy, że mam na koncie 300PLN. Najpierw czeka mnie 3.39% opłaty za przewalutowanie, a potem jeszcze 1,75%? Czyli łącznie praktycznie 6% tego co wypłacam mi zżera, dobrze to liczę? Z 300PLN wypłacę 280PLN?
W ogóle to trochę dziwne jest. Na Netellerze mam złotówki, a to ma mi pobrać opłatę za przewalutowanie, a mimo wszystko wypłaci mi to w polskich złotych? ???? Dobrze myślę?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ile się teraz płaci za wypłatę z bankomatu? Przypuśćmy, że mam na koncie 300PLN. Najpierw czeka mnie 3.39% opłaty za przewalutowanie, a potem jeszcze 1,75%? Czyli łącznie praktycznie 6% tego co wypłacam mi zżera, dobrze to liczę? Z 300PLN wypłacę 280PLN?
W ogóle to trochę dziwne jest. Na Netellerze mam złotówki, a to ma mi pobrać opłatę za przewalutowanie, a mimo wszystko wypłaci mi to w polskich złotych? ???? Dobrze myślę?
zapłacisz 3 razy. mysle że ok 50zł bedzie kosztowac wypłata 300zł. Zapłacisz 4 euro za wypłate + opłata za przewalutowanie w bankomacie i opłata za przewalutowanie w netellerze.
Masz najgorszą i najdroższa opcję z możliwych na netellerze. Konto w złotych karta w EURO. Za wszystko płacisz podwójnie.
 
Do góry Bottom