>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Karta Neteller

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Witam.
Zamówiłem kartę NETeller, otrzymałem ją już dosc sporo czasu temu, ale mam problem z jej rejestracją. Otóż na stronie podanej w liście dołączonym do karty nigdzie nie widzę opcji zarejestrowania ów karty. Jeśli ktoś wie coś na temat rejestracji takowej karty proszę o pomoc.
Z góry dzięki ;)
nikifor
 
bfred 289,4K

bfred

Użytkownik
Witam ????
Zielony jestem w te klocki ale czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku jak wypłacać środki pieniężne z Netteller z pominieciem konta bankowego wprost na kartę bankomatową? Jestem juz zarejestrowany w Neteller ale nie wiem jak dalej...bardzo dziekuje za wszelka pomoc.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Więc tak. Każdy kto zamówi kartę, powinien do niej dostac mailem. Następnie loguje się za pomocą nr karty i ów piny na stronie https://www.first-pay.com/index.html . Od teraz karta jest aktywna. Kasę na ów kartę można przelewac w zakładce wypłaty bodajże na stronie NETellera (po zalogowaniu się).
Jeśli ktoś dostał kartę a nie dostał pinu, musi napisac maila do supportu strony First-Pay. Po ok 5 min dostajecie maila o podanie daty urodzenia, numeru karty.
Po 10 min dostajecie nowy pin, który potem możecie zmienic ;)
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Myślałem żeby płacić do buków tylko netellerem i wypłacać kartą..., ale niestety do euro nam jeszcze dlako więc jest to nieopłacalne. Szybkie ale drogie na ten czas.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Myślałem żeby płacić do buków tylko netellerem i wypłacać kartą..., ale niestety do euro nam jeszcze dlako więc jest to nieopłacalne. Szybkie ale drogie na ten czas.
Wg mnie opłacalne. Koszt wypłaty z bankomatu to koszt ok 4$. Daje to ok 10zł, pieniądze mamy natychmiast.
Patrząc na koszt wypłaty na konto i czas trwania takiej wypłaty też na korzysc karty.
Jeśli chodzi o MB, to wypłata na konto 6zł, ale czas realizacji do 5 dni roboczych. Wypłata na kartę to czas koło 4h i już można kasę wypłacic z obojętnie jakiego bankomatu.
Jak dla mnie to opłacalne ;)
 
K 76

karlos83

Użytkownik
No ja tez dostalem karte przedwczoraj. I jest to duze ulatwienie. Poza tym stracilem troche zaufanie do MB po tym jak ktos wlamal mi sie na konto i musialem sie bardzo umeczyc z supportem zeby cos z tym zrobili (brak live help boli w takich sytuacjach).
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
4 dolce ale chyba za wypłatę w walucie jakiej mamy konto. Już nie pamiętam wiecej opłat ale jak czytałem kiedyś to opłata za przewalutowanie również jest. Również straszne opłaty za zwrot pieniędzy jeżeli nie zdązymy wyciagnac kasy z bankomatu. Rowniez koszt wlacznie karty to wydatek. Ogolnie troche mnie koszty przeraziły, jak nei patrzec wszystko trzeba mnożyć razy 3. Nie wiem na ile to aktualne ale tak kiedys czytałem.
Na pewno bardzo pomocne jezeli nei chcemy czekac na wyplate 5 dni i nei musimy byc w pewien sposob uzaleznieni od neteller ????

Mam konto w neteller ale z niego nie korzytam. Nie wiedze takiej konieczności skoro na ten czas mozna płacić kartą płatniczą bądż przelewem w trakcie rzeczywistym. Wypłaty z firm bukmacherskich to ok 1 dzien do 5 dni. W betgun wypłata może trafic na nasze konto bankowe jeszcze tego samego dnia. Na pewno portfel internetowy dobry jest jezeli gramy w firmie ktora nie posiada polskiego banku. To normalnym jest ze neteller nam sie przyda ????
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
panowie, jak można dostać taką kartę?
po pierwsze musiisz miec zwetfikowane konto i rachunek podniesiony do extended..potem wybierasz ze chcesz miec karte prepaid i support zatwierdza po pewnym czasie wniosek o karte, potwierdzenie dostajesz na maila i czekasz na list z karta. pozdro
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Mam takie 2 pytanka ????

Przy wypłace z bankomatów jak zmienia nam walute z Euro na PLN to po bardzo zanizonym kursie ????

A drugie pytanko to czy sa jakies miesieczne stałe opłaty za taka karte ???

Pozdrawiam,
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Mam takie 2 pytanka ????

Przy wypłace z bankomatów jak zmienia nam walute z Euro na PLN to po bardzo zanizonym kursie ????

A drugie pytanko to czy sa jakies miesieczne stałe opłaty za taka karte ???

Pozdrawiam,
Kurs nie jest jakiś strasznie niski. Wydaje mi się, że przelicza po kursie NBP.

Miesięcznych nie ma. Jest tylko opłata za każdą transakcję bezgotówkową, która jest przeprowadzana za pomocą karty.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Z tego co pamietam dane osobowe, czyli imie, nazwisko, data urodzenia; adres, chyba tez odpowiedz na twoje &quot;tajne pytania&quot;, moze byc tez nr. telefonu. Ogolnie chyba to co wpisywales podczas rejestracji.
 
R 0

ruchman

Użytkownik
Czy ta karta mozna wplacac kase do bukmachera tak jak karta kredytowa?
Czy ona jest tylko do wyplacania z bankomatu?
 
O 0

ogor1991

Użytkownik
Właśnie widzę ogromny wybuch śmiechu społeczności na forum po twoim jakże niezwykle zabawnym poście!
Brawo! Zacznij działać w branży kabaretowej a gwarantuje ci, że będziesz miał monopol na rynku!
PAJAC!
 
Do góry Bottom