>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Neteller

typper 2

typper

Użytkownik
Ale się chłopczyk zbulwersował;] następnym razem zanim zapytasz o coś to pomyśl;]to nie boli, a pomaga;]
 
V 0

voltii

Użytkownik
ja ponad 1msc...
PO ILU DNIACH WAM KARTA PRZYSZLA ? Ja czekam ponad 20 i nic .. i czy płaciliście coś za nią?
 
A 2

algorytm

Użytkownik
panowie ile sie teraz czeka na przyslanie karty ??? mija mi dwa tygodnie pisze do nich od wczoraj i kaza czekac do miecha. u was tez tak bylo?
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Mam pytanie otorz dostalem karte netellera. dzis zrobilem przelew z konta bankowego na netellera ma byc do 3 dni . jesli chodzi o wyplate jak mam zrobic by wyplacic kase z tejze karty, jak beda srodki na koncie netellera automatycznie sa one do wybrania z karty globe wallet???
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Mam pytanie otorz dostalem karte netellera. dzis zrobilem przelew z konta bankowego na netellera ma byc do 3 dni . jesli chodzi o wyplate jak mam zrobic by wyplacic kase z tejze karty, jak beda srodki na koncie netellera automatycznie sa one do wybrania z karty globe wallet???
Już śpieszę z pomocą ;).
Do karty dostałaś/eś list, w którym powinien być PIN. Nie zawsze on jest, lecz to nie problem.
Najpierw kartę trzeba zarejestrować. Robi się to na tej stronie. https://card.first-pay.com/
Logujesz się numerem karty oraz otrzymanym PIN-em. Jeśli z jakiś powodów nie było PIN-u, napisz do supportu [email protected] . Dostaniesz kilka szczegółowych pytań dotyczących konta NETeller (imie, naziwsko, adres, data urodzenia, etc). Jeśli odpowiesz prawidłowo dostaniesz nowy PIN.
Pieniądze wysyłasz ze swojego konta NETeller. Masz tam możliwość w Wypłatach bodajże. Do godziny pieniądze powinny być na karcie. Łatwo to sprawdzić, logując się na w/w serwis First-Pay. Tam będzie dostępne saldo karty.
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Wlasnie jestem w wyplatach i nie widze mozliwosci przelania kasy na karte. Jest cos takiego

NETELLER dysponuje wieloma metodami, z których można korzystać przy wypłacaniu środków ze swojego rachunku NETELLER. Wszystkie te metody to proste i pewne sposoby pobierania środków z własnego rachunku NETELLER.
W stosunku do wszystkich zleceń wypłaty wykonywanych za pomocą systemu NETELLER obowiązują następujące zasady.
1. Wszelkie pozostałe środki mogą być podjęte za pomocą jednej z naszych kilku opcji wypłat.
2.Wszelkie polecenia wypłat przelewów bankowych mają ustalony limit minimalny limit transakcji. Jeśli saldo Twojego rachunku jest poniżej tego limitu, wybierz opcję czeku. Wypłaty za pomocą czeku mają określoną wartość minimalną na poziomie &quot;zł62.50 PLN&quot; i wartość maksymalną na poziomie &quot;zł48,000.00 PLN&quot; przy Twoim obecnym limicie &quot;Extended&quot;. Aby wypłacić wyższą sumę, podnieś status swojego rachunku do wyższego poziomu. Naciśnij przycisk „Podnieś status rachunku” poniżej.

Uwaga: Te zasady będą stosowane automatycznie przy składaniu zlecenia wypłaty.
Uwaga: Ze względu na częste wahania kursów walutowych podany kurs wymiany może być niedokładny.
* NETELLER zastrzega sobie prawo do odrzucenia zlecenia wypłaty lub określenia metody


wchodze w \dokonaj wyplaty teraz i mam mozliwosc tylko wyplate czekiem, a cxhce na karte
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Rozumie, że kartę już zarejestrowałaś na stronie First-Pay?. No i oczywiście, masz zweryfikowane konto (Rodzaj rachunku: Extended)? Jeśli zrobiłaś to dzisiaj, to musisz poczekać. W najbliższych godzinach powinna się pojawić.
Ewentualnie z lewej strony powinnaś mieć zakładkę &quot;Quick links&quot; a pod nią takie opcje:
Account
Podnieś status rachunku
Moje informacje
Online Help
Cards
Karta wstępnie opłacona
Rewards
Poleć znajomemu
Punkty NETPoints
Spróbuj wejść w zakładkę Karta wstępnie opłacona.
Ewentualnie, spróbuj zalogować się do First-Pay i tam spróbować przelać z NETellera.
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
teraz mam cos takiego:


Dokonanie wypłatyPoniżej wymienione są opcje, za pomocą których można dokonać wypłaty. Przejrzyj swoje opcje i wybierz jedną z nich.
  • Maksymalna wartość wypłaty czekiem to zł48,000.00 PLN dla Twojego poziomu rachunku &quot;Extended&quot;.
  • Możesz wydać tylko jedno polecenie czeku w ciągu 24 godzin
  • Wypłaty będą realizowane w PLN.
Opcje wypłatyW tej chwili masz dostępne zł200.00 PLN do wypłaty.Formularz wypłaty NETELLERWybierz metodę wypłaty
Prepaid Card
CzekKwota wypłaty
zł(PLN)Min. zł62.50 PLN maks. zł48,000.00 PLNMin. zł62.50 PLN maks. zł480,250.00 PLN



W razie pytań dotyczących wypłacania środków skontaktuj się z Działem obsługi klienta NETELLER: 00.800.7767.6343.



i jesli wyplacam na prepaid card do znaczy ze przelewam sobie kaske na karte ktora przyszla z netellera tzn global wallet??

laci sie cos za przetryzmywanie kasy na nettelerze lub na karcie czy tylko przy wyplatach
i jakie bankomaty z jakich bankow biora najnizsza prowizje??
 
Do góry Bottom