>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Neteller

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
teraz mam cos takiego:


Dokonanie wypłatyPoniżej wymienione są opcje, za pomocą których można dokonać wypłaty. Przejrzyj swoje opcje i wybierz jedną z nich.
  • Maksymalna wartość wypłaty czekiem to zł48,000.00 PLN dla Twojego poziomu rachunku &quot;Extended&quot;.
  • Możesz wydać tylko jedno polecenie czeku w ciągu 24 godzin
  • Wypłaty będą realizowane w PLN.
Opcje wypłatyW tej chwili masz dostępne zł200.00 PLN do wypłaty.Formularz wypłaty NETELLERWybierz metodę wypłaty
Prepaid Card
CzekKwota wypłaty
zł(PLN)Min. zł62.50 PLN maks. zł48,000.00 PLNMin. zł62.50 PLN maks. zł480,250.00 PLN



W razie pytań dotyczących wypłacania środków skontaktuj się z Działem obsługi klienta NETELLER: 00.800.7767.6343.



i jesli wyplacam na prepaid card do znaczy ze przelewam sobie kaske na karte ktora przyszla z netellera tzn global wallet??

laci sie cos za przetryzmywanie kasy na nettelerze lub na karcie czy tylko przy wyplatach
i jakie bankomaty z jakich bankow biora najnizsza prowizje??
Tak, karta Prepaid, to ta którą dostałaś/eś (niebieska z Global Wallet).
Nie, za trzymanie pieniędzy nic nie biorą. Zarówno na rachunku jak i na karcie. Płacisz jedynie za wypłatę.
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Zrobilem sobie wplate ( na probe ) na bwin . wplacilem 43.02 grosze = 13 euro bo takie minimum , a z konta z netellera ucieklo mi 44,30 gorsze wiec oni tez bioro prowizje od wplaty na bwin tak??

z moneybookersa nie ma oplaty a tu jest w % od kwoty??
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
i jeszcze jedno pytanie
czy wyplaty z netellera z karty to wyplata anonimowa?? bo jak regularnie bede wyplacal na konto bankowe z netellera to moze ktos mnie podpier....i miec nie przyjemnosci z pewnwym urzedem a jesli bede wyplacal poprzez karte to wtedy chyba luzik . jak myslicie??
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Co do pierwszego pytanie, to tak. Bwin pobiera prowizje 2% od kwoty depozytu. Także, z konta NETeller wzięło Ci więcej.
Co do drugiego pytania, to możesz spać spokojnie. Nie musisz się przejmować. Bo kto Ci udowodni, że w tym i tym dniu z bankomaty wypłacałeś tyle i tyle? Nikt. Także to jest kolejny plus tej karty ;)
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Co do pierwszego pytanie, to tak. Bwin pobiera prowizje 2% od kwoty depozytu. Także, z konta NETeller wzięło Ci więcej.

Co do drugiego pytania, to możesz spać spokojnie. Nie musisz się przejmować. Bo kto Ci udowodni, że w tym i tym dniu z bankomaty wypłacałeś tyle i tyle? Nikt. Także to jest kolejny plus tej karty ;)
Bwin pobiera oplate za wplate czy wyplate??
jak sie wplaca z MB to zadnych oplat nie ma a jak wyglada ( i ile ) prowizja od wplat z netellera do bwin i z bwin do netellera. wyglada na to ze mi neteller wzial prowizje a nie bwin
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Bwin pobiera oplate za wplate czy wyplate??
jak sie wplaca z MB to zadnych oplat nie ma a jak wyglada ( i ile ) prowizja od wplat z netellera do bwin i z bwin do netellera. wyglada na to ze mi neteller wzial prowizje a nie bwin
Za wpłatę kartą jest 2% bodajże. Za wypłatę niestety nie wiem. Jeśli wpłacasz przez MB/NETeller żaden bukmacher nie bierze prowizji. Jedynie co, to NETeller może sobię policzyć za przewalutowanie. Nie zawsze u bukmacherów i na NETellerze, są te same kursy walut ;)
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
czy ktos mniej wiecej moze powiedziec jakie sa koszty wyciagniecia np 1 tys zl z bukmachera np z bwin na netellera potem na karte global wallet a nastepnie w bankomacie w polsce
by bylo latwiej z jednego tys zl jakie sa koszty .oczywiscie mneij wiecej czy to bedzie ok 20 czy 50 zl
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
czy ktos mniej wiecej moze powiedziec jakie sa koszty wyciagniecia np 1 tys zl z bukmachera np z bwin na netellera potem na karte global wallet a nastepnie w bankomacie w polsce
by bylo latwiej z jednego tys zl jakie sa koszty .oczywiscie mneij wiecej czy to bedzie ok 20 czy 50 zl
Wypłata z bwin nic nie kosztuje. Jedynie co możesz odczuć, to przewalutowanie i mniejszy kurs Euro na NETellerze. Wypłata w bankomacie będzie Cię kosztowała bodajże 3 euro. Także więcej jak 50 zł nie stracisz. Za top zyskasz na czasie. Przelew z NETellera idzie przeważnie 2-3 dni, zaś Ty możesz mieć gotówkę już po godzinie ;)
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Wypłata z bwin nic nie kosztuje. Jedynie co możesz odczuć, to przewalutowanie i mniejszy kurs Euro na NETellerze. Wypłata w bankomacie będzie Cię kosztowała bodajże 3 euro. Także więcej jak 50 zł nie stracisz. Za top zyskasz na czasie. Przelew z NETellera idzie przeważnie 2-3 dni, zaś Ty możesz mieć gotówkę już po godzinie ;)

Wiec suma sumarum ok 5 % od kwoty . nie jest zle ale jak ktos grubo wyplaca to sie nazbiera ????
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Rozmawialem dzis z pracownica banku ( znajoma ) i okazuje sie ze wyplaty z netellera poprzez karte nie sa anonimowe. kazda wyplata z bankomatu jest archiwizowana przez jakis czas w banku takze.........nie uwazam to za anonimowa tranzakcje
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Rozmawialem dzis z pracownica banku ( znajoma ) i okazuje sie ze wyplaty z netellera poprzez karte nie sa anonimowe. kazda wyplata z bankomatu jest archiwizowana przez jakis czas w banku takze.........nie uwazam to za anonimowa tranzakcje
Owszem, jest archiwizowana, tylko powiedz mi skąd US na przykład dostanie konkretne dane? Bo NETeller na pewno takich danych nie poda. Jedynie co, to będą mieli numer karty, z którym raczej nic nie mogą zrobić. Udowodnić, też Ci nic nie udowodnią.
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
A wie ktos jak wyglada wyplata z tej karty w krajach unii gdzie jest euro??
wtedy nie ma przelicznika i prowizjii od przewalutowania chyba co??
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A wie ktos jak wyglada wyplata z tej karty w krajach unii gdzie jest euro??
wtedy nie ma przelicznika i prowizjii od przewalutowania chyba co??
Podczas wypłaty w euro (kraje UE) nie będzie naliczana opłata za przewalutowanie. Jedynie zostanie potrącona opłata za wypłatę poprzez kartę (ok. 2 - 3 euro). Dokładnie nie wiem jak to jest z tymi opłatami. Doczytać na stronie NETellera też za bardzo nie ma gdzie.
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Wlasnie a teraz jest mozliwosc zalozenia netellera konta w PLN, wiec chyba jak ktos wyplaca kase w polsce to nie placi za pzrewalutowanie tak??

i jeszcze jedna sprawa. mam srodki na netteler zas jak sie loguje na karte global wallet jest tam , zero. wiec przed wyplata w bankomacie musze przelac srodki na te karte czy ona juz automatycznie jest przydzielona do konta na netellerze i mozna wybrac bez przeleu na konto global wallet????
 
I 0

imrahil

Użytkownik
Witam. Jestem nowy w tematyce Nettelera i mam kilka pytań.
1. Z tego co tu wyczytałem wynika, iż kartą Netellera mogę dokonywać wypłat z obojętnie jakiego bankomatu, tak ?
2. Czy aby na pewno jest to anonimowe? W końcu karta jest na mnie zarejestrowana. Nie jetem też pewien, czy Neteller nie ma czasem obowiązku udostępniać danych dla US.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam. Jestem nowy w tematyce Nettelera i mam kilka pytań.

1. Z tego co tu wyczytałem wynika, iż kartą Netellera mogę dokonywać wypłat z obojętnie jakiego bankomatu, tak ?

2. Czy aby na pewno jest to anonimowe? W końcu karta jest na mnie zarejestrowana. Nie jetem też pewien, czy Neteller nie ma czasem obowiązku udostępniać danych dla US.

1. kartą Netellera możesz dokonywać wypłat z każdego bankomatu.

2. Nic nie jest anonimowe. Neteller nie ma obowiązku udostępniać danych dla US bo to zagraniczna firma i może tylko na wyrażne żądanie polskich organów ścigania udostępnić dane użytkownika w przypadku popełnienia przestępstwa np. pranie brudnych pieniędzy.
 
Do góry Bottom