>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jakie piwo

lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
W Lidlu trwa tydzień niemiecki. Veltins, Konig Pilsener i Bitburger po 1,99zł, a Paulaner po 3,99. Pił ktoś kiedyś te piwa? Godne polecenia?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Pewnie, że pił ;).
Mnie najbardziej z tych wymienionych smakuje Paulaner.Normalny jak i drożdżowy [ nie wiem czy tak się pisze ] są świetne i na prawdę warto skosztować tego piwa bo jakościowo to wysoka półka.
Veltins i Bitburger mnie tak średnio smakują, ale nie są to jakieś niedobre piwa także jak na tę cenę to można ją uznać za promocyjną.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
mi też Paulaner smakował cena adekwatna do jakości
ja ostatnio piłem Pale Ale Martins piwo angielskie ,lekko słodkawe jak ktoś nie lubi gorzkich piw to warto
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mi ciemne piwa nie podchodzą. Nie twierdzę, że są nie dobre, po prostu nie bardzo mi to smakuje. Próbowałem już wielu, wiem, że jest sporo koneserów takich piw. To samo zresztą tyczy się Guinnessa. Absolutnie nie mój typ. Pewnie dlatego, że wychowałem się na klasycznym piwie - jasnym i tu upatruję swoje gusta.
No ja to w ogóle nie rozumiem zachwytów nad Guinessem. Byłem w Irlandii i tam wszyscy to piją ale mi to taką kawą z malutkim prądem smakuje...
A jeśli idzie o złociste trunki, to numer 1 oczywiście Perła. I tutaj podchodzą mi praktycznie wszystkie: Chmielowa, Mocna, Niepasteryzowana, Export ale ta Strong Mocna, to już nie, bo takim spirytem śmierdzi, że się pić nie da.
Również całkiem fikuśne są Tatry czy Okocimy.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
w jakich sieciówkach można kupić to piwo ?
właśnie lipa jest taka, że praktycznie nigdzie ja kupuje w sklepie osiedlowym i , czasami ale to naprawdę czasami Tesco.Niemniej tam po 4,5 a wczoraj byłem z kumplem w Czechach i tam kupiłem po 1,80:grin:
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Pochodzę ze wschodniej Polski i gdy byłem dłuższy czas w okolicach Słubic, natknąłem się na piwo Lubuskie Zielone, które w moich okolicach jest całkowicie niedostępne. Bardzo mi ono posmakowało i jeśli kiedykolwiek bedę pod niemiecką granicą, zahacze o jakiś market by je kupić :grin:
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kasztelan Niepasteryzowany spoko piwko po dobrej cenie na majóweczke już krata zakupiona;)
Ps. Jakie ceny u Was są KAsztelana?
Ja w okolicach Toruniu kupuje po 1,99zł w butelce
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Ja w okolicach Toruniu kupuje po 1,99zł w butelce
uu to u mnie drożej znacznie. Na mazowszu powyżej 2,50. Czasem nawet podchodzi pod 3.
ale piwko warte ceny ????
dobra Warka, Żywiec, Strong, Perła/Łomża, Harnaś
nie lubię Tyskiego i Carlsberga ;)
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Również polecam kasztelana niepasteryzowanego.
Obecnie w Krakowie 2.49zł, ale czasem w puszkach promocje po 1.99zł można trafić ????
 
Do góry Bottom