>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jakie piwo

enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Polecam moje regionalne piwko - Noteckie (Browar Czarnków). W małych, szerokich, grubych buteleczkach. Szczególnie ciemne bardzo dobre. Ale kupić je chyba można tylko na terenie wielkopolski i zachodnio-pomorskiego
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wczoraj testowane kolejne piwo. Tym razem pod lupę poszła Corona. Nie byłem zadowolony. Za butelkę 0,33 trzeba było zapłacić 4,70. Cenę zawdzięcza głównie temu, że piwo importowane jest z Meksyku. Podobno w Stanach to rywalizuje z &quot;hejnekiem&quot;, ale mi nie bardzo to podchodzi. Piwo na jakieś imprezy gimnazjalistów, nie dla ludzi, którzy lubią wypić dobre piwko. Nie warte swojej ceny i w mojej ocenie trochę przereklamowane.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
dzie je kupić za np. 1,60/puszka! To samo w Polomarkecie, bywają za mniej niż 1,70. Ale jak mam kasę i się nie liczę z ceną
Od jutra w carrfurze 4pak carlsberga 12.99 + 2. za 1grosz, więc 1.625 za puszkę...
Ostatnio w Biedronce niemal skusiłem się na jakieś &quot;mętne&quot; bodaj, ale hgw jak takie gęste smakuje, więc odpuściłem, bo wolę sprawdzone marki...
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Od jutra w carrfurze 4pak carlsberga 12.99 + 2. za 1grosz, więc 1.625 za puszkę...

Ostatnio w Biedronce niemal skusiłem się na jakieś &quot;mętne&quot; bodaj, ale hgw jak takie gęste smakuje, więc odpuściłem, bo wolę sprawdzone marki...
Co do tego &quot;mętnego niefiltrowanego&quot; to nie było takie złe. Skusiłem się na dwie puszeczki na próbę i dawało rade.
 
other 60

other

Użytkownik
Nie warte swojej ceny i w mojej ocenie trochę przereklamowane.
100% poparcia. To piwo to *****. Myślałem, że je wyleję do kibla zanim skończę... Piwo zdecydowanie nie dla Polaków, wiadomo słynących z wrażliwego podniebienia.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Od jutra w carrfurze 4pak carlsberga 12.99 + 2. za 1grosz, więc 1.625 za puszkę...
Jeśli chodzi o Calsbergi, to również Biedronka oferowała/oferuje promocję na to piwo i to w butelce. Cena za sztukę to chyba 1,79.
Często Wam się trafiają trefne egzemplarze, jeśli chodzi o piwa z promocji ?
Ostatnio miałem niesmak po &#39;Cerrfurowskim&#39; Żubrze.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Często Wam się trafiają trefne egzemplarze, jeśli chodzi o piwa z promocji ?
Ostatnio miałem niesmak po &#39;Cerrfurowskim&#39; Żubrze.
Bamik
Nigdy nie kupuj piw z przeceny jeśli chcesz wieczorkiem usiąść i napić się piwa. Te browary leżą w tych puszkach na magazynach sporo czasu, potem rzucają promocję i ludzie to kupują. Wiadomo o gustach się nie dyskutuje, dla jednego bez różnicy co pije, ale ja wielu tych sikaczy pić po prostu nie mogę. Kiedyś kochałem się w Kasztelanie, ale Carlsberg zrobił swoje i zdecydowanie zepsuł to piwo. Zresztą każdy browar, który zostaje rozwinięty na większą skale po prostu musi się zepsuć, bo nie możliwe jest produkowanie tak dużej ilości piwa tradycyjnymi metodami. Dla mnie Harnasie, Kasztelany, Tatry to jeden i ten sam chłam.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
no bez przesady Ramzesa Tatra jest dobra , nie wiem co Ci w niej nie pasuje ,ma moc i lubię tą lekką gorycz.
 
pezio 24,4K

pezio

Użytkownik
Ja ostatnio spróbowałem Żubra Ciemnozłotego, w sumie spodziewałem się, że będzie gorszy, lepszy niż zwykły, piana trochę szybko znika. Ale wypiłem 3 i dość, szału nie ma.

Ostatnio często piję Leszki, jakoś wchodzą mi zimne. Dębowe i Tatra mocne jak najbardziej wchodzą. Ciechan miodowy bardzo smaczny, ale też za dużo nie da rady wypić. Ostatnio miałem okazję spróbować także lokalnego Konstancina, całkiem przyjemny.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ostatnio miałem okazję spróbować także lokalnego Konstancina, całkiem przyjemny.
W Konstancinie wydają dobre piwa. Ja piłem dwa, Mazowieckie i Warszawiaka (lub też Warszawiak, nie pamiętam dokładnie). Bardzo dobre piwa, będę próbował ich bo jeszcze kilka rodzajów rozlewają.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
potwierdzam Raciborskie, bardzo dobre piwo (niepasteryzowane) tradycyjne zdecydowanie najlepsze, jest jeszcze zielone (dosłownie) ;), ciemne i miodowe: bardzo dobre tylko tak dla smaku 1 piwko, bo 2 albo 3 to nie bardzo
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja bojkotuje piwa Lecha za to co Kompania zrobiła browarowi w moim rodzinnym Ostrowie Wielkopolskim.

Pije rzadko, ale jak już pije to albo Kasztelan, Łomża niepasteryzowana albo Carlsberga (chociaż pierwszeństwo mają Kasztelan i Łomża).
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Czarny Kot to z kolei nowa propozycja browaru w Radomiu.
Czarny Kot - piwo ciemne: 2,85zł/0.33l
Dwie oceny piwa pochodzące z serwisu browar.biz
Kolor: brązowy, lekko opalizujące [5]
Piana: wysoka, średnio trwała ale zostawia dywanik prawie do końca picia [3]
Zapach: ciemnosłodowy, leciutko owocowy, przyjemny ale niezbyt intensywny [3.5]
Smak: też ciemnosłodowy, karmelowy, słodkawy, solidny i treściwy ale praktycznie bez goryczki, niepotrzebny ten cukier w składzie, dopiero w dalekim posmaku trochę wytrawnego, prawie chlebowego słodu [3.5]
Wysycenie: niewielkie [4.5]
Opakowanie: bączek 0.33 l, graficznie proste i z pomysłem, w mikrobrowarowym stylu, tylko ekstrakt nie podany [4]
Uwagi:
Kolor: brunatno-wiśniowe pod światło, czarne z... [4]
Piana: beżowa, zwarta, drobno pęcherzykowa, opada powoli ale zauważalnie [3.5]
Zapach: sfermentowanego soku owocowego, minimalnie palone akcenty [3]
Smak: do treściwości trochę mu brakuje, lekka wytrawność, palona niestety zbyt mocna przygaszona typowymi dla Krajana słodkawych akcentów [3.5]
Wysycenie: trochę za duże [4]
Opakowanie
: gdy był dedykowany kapsel byłoby super, sama etykieta mi się bardzo podoba, kotom też [4.5]
Uwagi: ogólnie wypite bez większych problemów ale znam lepsze ciemniaczki po które sięgnę zamiast tego piwa
Piwo dobre, aczkolwiek wypicie jego większych ilości nie wchodzi w grę, za słodkie niestety. Mimo wszystko, jak najbardziej polecam skosztować. Butelka tego piwa jest niesamowicie intrygująca.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mi ciemne piwa nie podchodzą. Nie twierdzę, że są nie dobre, po prostu nie bardzo mi to smakuje. Próbowałem już wielu, wiem, że jest sporo koneserów takich piw. To samo zresztą tyczy się Guinnessa. Absolutnie nie mój typ. Pewnie dlatego, że wychowałem się na klasycznym piwie - jasnym i tu upatruję swoje gusta.
 
Do góry Bottom