>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jakie piwo

szybszy 45

szybszy

Użytkownik
browar to nie wszystko! ważna jest kiełbasa do browaru ???? a najlepsze Tyskie. Zauważcie że podczas jedzenia piwo inaczej smakuje, po jedzeniu również inaczej, a najlepiej się pije jak się nie jadło nic z 2h. To aż normalnie chce się pić i pić.... ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Biały Niedźwiedź - dobre ruskie piwo, niefiltrowane, naprawdę polecam mi bardzo smakuje

Stary Młynarz - też ruskie, to z kolei gorsze, znaczy jest tak lekkie, że prawie go nie czuć

Cornelius Grejfrutowy - nieliche jak na oranżade, zbożowe. Przyznam, że mi smakuje, przez większość piwa nie czuć piwa, dopiero na końcu smak piwny się ożywia

Konstancin - bardzo zbożowe, mało chmielowe, na moje średnie
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Somersby - genialne :!: Cena wygórowana, ale jest świetne na upały czy kaca. Puszka u mnie 10 gr tańsza, a ma 100ml więcej niż butelka ????
Lech Shandy - także sok, ale jw - na upały super.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Baqu żebyś tylko nie zaczernił jednej grupy żywiec. To dodam tylko, że magiczna metoda HGB jest używana we wszystkich dużych browarach. Tak więc zarówno grupa &quot;carlsberg polska&quot; jak i kompania piwowarska. Wszystkie piwa z tych dużych browarów są zatem tworami piwopodobnymi. Oczywiście są też wyjątki. Np. w grupie żywiec jest to żywiec porter wytwarzany naturalnymi metodami w zabytkowym browarze zamkowym. A także z grupy żywiec jest jeszcze leżajsk pszeniczne dostępne w biedronce, które także warzone jest w browarze zamkowym, oraz mniej znane brackie które jest dostępne regionalnie. Z carlsberg polska wyjątkiem będzie okocim pszeniczne robione gdzieś na terenie UE (nie wiadomo gdzie dokładnie), oraz okocim porter. Natomiast w kompanii piwowarskiej wyjątkiem będzie książęce pszeniczne, które jest warzone najprawdopodobniej gdzieś w holandii. Ale od siebie dodam jeszcze że metoda HGB sama w sobie nie musi oznaczać beznadziejnego piwa, przy odpowiednim zastosowaniu tej metody możemy się napić również nienajgorszego piwa. Wszystko zależy jeszcze od browaru, czy do produkcji stężonej brzeczki użyje najlepszych składników. A z tym jest różnie, i później w smaku możemy wyczuć &quot;warzywka&quot; które pochodzą z niesłodowych składników. Przykładem takiego piwa z niesłodowych składników jest wojak z kompanii piwowarskiej, który ewidentnie smakuje nienaturalnie. Dla mnie są to właśnie takie &quot;warzywka&quot; w smaku. No rozpisałem się trochę. Pozdrawiam i smacznego piwa :)

świetny wpis ????
Baqu
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja nie robiłem, nie mam warunków w domu. Ale ponoć takie piwa robione samemu są najlepsze w smaku, na pewno naturalne i z tego co się interesowałem to można wytworzyć masę różnych smaków i gatunków. I w przeliczeniu 1 piwo wychodzi nas bardzo bardzo tanio :) Ale bądź co bądź jest to jednak &quot;wyższa szkoła jazdy&quot;.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Chwytajcie Trefla po 1,15 w Netto. Kiedy poszedłem odwiedzić ten market, bezzębne ortalionowe dresy wyznające zasadę &#39;jak nie szeleścisz, to cię nie ma&#39;, bardzo zachwalały sobie ten trunek, a najbardziej to piankę!
Taka promocja browaru mi wystarczyła, wszak nie wolno oceniać nie próbując. Kupiłem, chociaż trochę wstyd było przy zakupie.
Ocena? Jak się nie ma, co się lubi, to się bierze Trefla. Jakiś tydzień temu wyszedł browar mojej produkcji. Przy &#39;tworzeniu&#39; była masa śmiechu, ale w odczuciu moim i znajomych to zdecydowanie lepsza inwestycja od wyżej wymienianego Trefla. Przy okazji można się świetnie bawić. Każdy piwosz powinien spróbować podjąć się tego wyzwania ;)
 
pelipe 17

pelipe

Użytkownik
Somersby to jest nie wątpliwie hit tego sezonu, 4.5% a nie czuć w ogole piwa, dla mnie rewelka jeśli chodzi o picie pod czas opalania na balkonie czy tym podobne sprawy.
A tak to na jakieś melanże czy coś raczej klasycznie w postaci Kasztelana niepasteryzowanego, zdecydowany mój faworyt jesli chodzi o piwa w tym przedziale cenowym.
W jednym też pubie mam szał na Żywca portera, który jest za 6.50, tylko o 50 gr drożej niż zwykłe piwo(i to lane z kija)
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Tak jak już kiedyś pisałem

i nic więcej sie nie liczy ;)
klasyka, &quot;czarna kobra&quot;, &quot;szmatka&quot;

od siebie polecam &quot;Wrocławskie&quot; z browaru Lwówek.
Prawdziwe piwo,zero chemii, w Leclerc`u za 2.99zł.
 
Do góry Bottom