>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Irlandia - 2015 (Pierwsza liga/Dywizja 1)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/4.
20:45 Cork City - St. Patricks
20:45 Derry City - Shamrock Rovers

Dubel:
Cork-St.Patrick TYP Cork strzeli gola WIN
Derry-Shamrock TYP Shamrock strzeli gola WIN
AKO 1,55 6/10 g.20.45 WIN
PS: Po jednym zdaniu bo szkoda czasu na taki mały kurs.
Derry dziś znacznie osłabione. Shamrock to dobra ekipa wyjazdowa która na obcym terenie sporo strzela i do tego mało traci (gole w lidze 8:2). Goście powinni dzisiaj strzelić gola.
Co do drugiego spotkania to chyba wszystko jasne. W &quot;Kotle Czarownic&quot; gospodarze mają nie zdobyć choćby bramki ?
Jak ktoś zapyta podam absencje, kontuzje etc..bo na teraz nie widzę sensu pisania tych danych.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Bohemians - Bray
20:45 Cork City - Shamrock Rovers
20:45 Derry City - Sligo Rovers
20:45 Drogheda - Galway
20:45 St. Patricks - Dundalk
IRLANDIA: Dywizja 1
20:15 Shelbourne - Waterford
20:45 Cabinteely - Cobh Ramblers
21:00 Finn Harps - UC Dublin
21:00 Wexford - Athlone

Dzisiaj wiele ciekawych zdarzeń, niestety nie do grania pod kątem 1X2. W kilku meczach dla mnie trudno wskazać zdecydowanego faworyta.
Pierwsza Liga:
Cork City-Shamrock Rovers
W &quot;Kotle Czarownic&quot; The Hoops mogą powalczyć o dobry wynik. Jadą tam w pełnym składzie a gospodarze chyba bez lewego obrońcy Bennetta który pauzuje już od 4 maja gdzie dostał kontuzje z Cyganami. Mało tego w tej edycji goście jeszcze nie przegrali.
Derry City-Sligo Rovers
Do Irlandii Północnej zawita Sligo które nie jest bez szans chociaż nie zagra dziś David Cawley a to kluczowy pomocnik który grał przecież kupę lat w Ipswich Town. Derry przegrało dwa mecze z rzędu, rozumiem porażkę z Drwalami ale u siebie z mega osłabionym wtedy Galway ?
Drogheda-Galway
W Droghedzie pojawi się Galway. Zasygnalizowali wzrost formy. Ale ich lista absencji jest nadal bardzo długa..oprócz niepewnego Currana na pewno dalej nie zagra Oji, Garcia, O&#39;Connell i Cantwell..Drogsi to w tym sezonie niestabilny team i na pewno nie obstawię tego spotkania.
St. Patricks-Dundalk
Na Richmond Park w Dublinie zawita Dundalk, hegemoni tej ligi i śmiem twierdzić już teraz że powinni spokojnie obronić tytuł. Patsi to bardzo solidna ekipa i jak oni przegrali ostatnio z Mewami wiedzą oni tylko sami. Drwale cały czas bez kapitana Stephena O&#39;Donnella ale niewykluczone że dziś wejdzie w drugiej połowie spotkania. Goście dla mnie to lekki faworyt ale to nic pewnego.
Dywizja 1:
Cabinteely-Cobh Ramblers
Ha, ha, chyba już wiecie z czego polewam. Mecz dwóch najsłabszych dla mnie ekip na koniec sezonu. Pojedynek amatorów-biegaczy z dziadami. Obie drużyny grają na razie ponad stan a Ramblers to już w ogóle mnie zadziwia. O ile amatorzy dziś w optymalnym zestawieniu to dziady bardzo osłabieni..podać nazwiska ?
Finn Harps-UC Dublin i Wexford-Athlone
Pierwszy mecz opiszę poniżej a w drugim w jednym zdaniu napiszę że Wexford powinien wygrać te zawody zwłaszcza że u gości zawieszony za kartki jest pomocnik Eric Foley. Kiedyś grał w Droghedzie, opuścił ten klub 8 czerwca 2014 i podpisał kontrakt z Athlone 25 lipca tamtego roku.
Zostały nam dwa spotkania:
Bohemians-Bray
Oddsmakerzy rzucili na to spotkanie jak szczurowi trutkę niesamowity kurs 1,35. Cyganie to zdecydowany faworyt ale na pewno nie po tym kursie. Dlaczego ? Bo tak naprawdę dopiero tuz przed spotkaniem dowiemy się czy zagrają: Anto Murphy, Dean Kelly, Paddy Kavanagh, Dave Mulcahy i Derek Pender. A na pewno nie zagra Dean Delany, jest bowiem zawieszony. Mewy z dwoma niepewnymi w składzie (Scully i Cooney). I teraz moja dygresja. Czy jest sens grać po takim kursie te zawody ? Dla mnie nie chociaż niewykluczone że Bohemians gładko to wygra. Ja osobiście nie ryzykuję.
Shelbourne-Waterford
Muszelki podobnie jak Cyganie to również zdecydowany faworyt tej potyczki. Jednak nie ruszam tego spotkania. Osłabienia w ekipie z Dublina + lekkie przebudzenie gości powoduje że olewam to spotkanie.
No i wspomniany wyżej:
Finn Harps-UC Dublin TYP BTS kurs 1,91 5/10 g. 21.00 2:2 WIN
PS: To jest jedyny mecz godny gry na dzisiaj. Oba zespoły w doskonałej formie. Lider Harpie zaskakują wszystkich od początku sezonu. Zresztą pisałem o tym już wielokrotnie. U siebie w ostatnich 5 spotkaniach zawsze potrafili strzelić:
08.05.15 DYW Finn Harps Waterford 3 : 2
24.04.15 DYW Finn Harps Shelbourne 1 : 0
10.04.15 DYW Finn Harps Athlone 1 : 0
27.03.15 DYW Finn Harps Cobh Ramblers 2 : 0
13.03.15 DYW Finn Harps Cabinteely 2 : 0
Z kolei Studenci są również w wybornej formie. Nie dość że nie przegrali już od 7 kolejek to w ostatnich 3 wyjazdowych spotkaniach strzelili aż 5 goli. 3 kwietnia te dwie ekipy spotkały się w Dublinie i padł wynik 2:2. I to co najbardziej mi się podoba to ich wynik z ostatniej wizyty u Harpii:
19.09.09 DYW Finn Harps UC Dublin 0 : 5
Tak wiem to było kupę lat temu ale proszę uwierzyć że niektórzy kibice doskonale pamiętają ten wynik a mam to info z pierwszej ręki. Dzisiaj w Ballybofey gospodarze zagrają o pełną pulę a goście muszą się udać w dłuższą drogę na północ Irlandii w stronę Donegal ale po ostatniej ich wygranej z Małolatami 4:1 uważam że moja propozycja jest jak najbardziej do rozpatrzenia. W grę wchodzi również over 2,5 po świetnym kursie 2,25.
Gwoli ścisłości u gospodarzy nie zagra zawieszony Keith Cowan a goście w pełnym rynsztunku. Z Robbiem Bensonem na czele..przypominam jego metryczkę:
&quot;Robbie can play as a midfielder or a striker and he has played underage International matches for Ireland.
He made his league debut with Athlone as a substitute away to Waterford United on 3 Octobber 2008 and continued playing for the club until September of 2010 when he signed for UCD as part of a scholarship programme.
Robbie was unable to play for UCD&#39;s league side during the closing stages of the 2010 season due to scholarship regulations. However he did take his place in the squad for the 2011 season, making 20 league appearances and scoring five goals. Robbie became a mainstay of the side during the 2012 season, playing a part in thirty-one league games for the club, scoring three goals in the process, as UCD finished ninth.
Robbie stayed with UCD for the 2013 season, and scored an impressive nine goals in twenty-five appearances during the campaign, as UCD once more finished ninth. In the 2014 season, Robbie was made the captain of the team and played in every league game for the club, scoring three goals&quot;
To tyle, powodzenia..

Edit: Tak jak przewidziałem kurs 1,35 na Bohemians to była kpina..mecz skończył sie bezbramkowym remisem.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
Longford-Limerick TYP BTS kurs 2,10 3/10 g.20.30 1:0 BOX
PS: Może zacznę najpierw od gości. Jak gra Limerick każdy widzi. Nie wiem co się dzieje z tym zespołem, bo tak bardzo złego składu na pewno nie mają. Przed sezonem zespół wzmocnili między innymi Paul O&#39;Conor ze Sligo, Ian Turner z Cork czy Aidan Price z Bohemians. Odeszło również paru do Cork i przede wszystkim do Athlone ale transfery był dobrze zbalansowane. I przecież The Blues w tamtym sezonie zajęli 6 miejsce..
W ostatnich 4 spotkaniach zdobyli tylko dwa oczka ale widzę progres w ich grze. Remisy u siebie z The Hoops i wyjazdowy ze Sligo to dla mnie ich sukces. I ostatnie dwie porażki..wyjazdowa z Cyganami 1:2 i u siebie z Cork 0:1 dla mnie również wielkiego blamażu im nie przynoszą. Ciekawe bo grają tylko 3 nominalnymi obrońcami. Zagrają dzisiaj chyba bez napastnika Faherty ale mają w obwodzie Russella.
Lonfgord..solidna ekipa z bardzo dobrym atakiem. O&#39;Sullivan i Shaw to dla mnie nieźli grajkowie. Mało tego ta ekipa w ostatnich dwóch spotkaniach u siebie nie strzeliła nawet gola więc już z racji matematyki i że grają z ostatnim zespołem w lidze powinna dzisiaj zdobyć bramkę. Powalczyli zresztą tydzień temu z Shamrock. Drugie trafienie zaliczył Simon a to dobry trzeci ich napastnik który wszedł w 67 minucie za Sullivana. Nie wiem czy zagra dzisiaj podstawowy obrońca Rossiter bo narzekał na bóle w nodze. Do gry powinien wrócić za to po zawieszeniu za kartki lewy obrońca Conor Powell a facet grał swego czasu w młodzieżowej reprezentacji Irlandii..

Proszę jeszcze spojrzeć na koniec na historię ostatnich trzech spotkań w Longford:
06.10.12 DYW Longford Limerick 0 : 2
02.06.12 DYW Longford Limerick 0 : 2
11.06.11 DYW Longford Limerick 1 : 2
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup, 1/16
20:45 Bohemians - Firhouse
20:45 Bray - Limerick
20:45 Drogheda - Cabinteely
20:45 Dundalk - Shelbourne
20:45 Galway - North End United
20:45 St. Patricks - Shamrock Rovers
20:45 Tolka - Waterford
21:00 Longford - Finn Harps
21:00 Wexford - Cork City
Mój tripel:
St Patricks-Shamrock X2 1.44
Dundalk-Shelbourne H (0-1,5) 1 1.35
Wexford-Cork City 2 1.45

Kurs: 2.82
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup, 1/16
15:00 Cobh Wanderers - Avondale Utd
15:00 Edenderry - Derry City
15:30 Cockhill - St Mochta’s
18:00 Sligo Rovers - Crumlin Utd
20:00 UC Dublin - Sheriff YC
Mój tripel:
Edenderry Town-Derry City H (1,5-0) 2 1.47
Sheriff YC SN1 Tak/Nie 1 1.38
Sligo-Crumlin United 1 1.30


Kurs: 2.63
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cobh Wanderers-Avondale Utd TYP 2 kurs 1,70 5/10 g.15.00 3:3 BOX
PS: W rozmowie z rozeznanym w tych ligach znajomym stwierdziliśmy że kurs na gości jest bardzo zawyżony. Oba kluby to amatorzy ale Avondale gra 2 poziomy wyżej w tych amatorskich ligach. Powinien wygrać te zawody.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup, 1/16
Avondale Utd-Cobh Wanderers TYP 1 kurs 1,55 6/10 g.19.30 0:3 BOX

Cobh Wanderers-Avondale Utd TYP 2 kurs 1,70 5/10 g.15.00 3:3 BOX

PS: W rozmowie z rozeznanym w tych ligach znajomym stwierdziliśmy że kurs na gości jest bardzo zawyżony. Oba kluby to amatorzy ale Avondale gra 2 poziomy wyżej w tych amatorskich ligach. Powinien wygrać te zawody.
Od tamtego czasu zmieniły się dwie rzeczy:
1. Teraz Avondale gra u siebie co jest bardzo pozytywnym czynnikiem dla mego typu.
2. Kurs spadł o 15 setnych. Ale mogło być gorzej.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Bray - Longford
20:45 Derry City - St. Patricks
20:45 Dundalk - Bohemians
20:45 Galway - Cork City
20:45 Limerick - Drogheda
21:00 Shamrock Rovers - Sligo Rovers

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Finn Harps
20:45 Cobh Ramblers - Waterford
20:45 UC Dublin - Cabinteely
21:00 Wexford - Shelbourne
Moje typy:
UC Dublin-Cabinteely TYP 1 6:1 WIN
Bray-Longford TYP Longford strzeli gola 0:1 WIN
AKO 1,54 6/10 g.20.45 WIN
PS: Studenci będą frajerami jak nie wygrają z totalnymi amatorami z południowego Dublina. Powinni i do tego wysoko pokonać gości zwłaszcza że istotną rzeczą w tych ligach na koniec sezonu są bilanse bramkowe. Gospodarze skompromitowali się ostatnio w Pucharze z Sheriffem YC ale doskonale to przewidziałem typując wtedy w wygranym triplu:
Sheriff YC SN1 Tak/Nie 1 1.38 1:3 WIN
Dzisiaj gospodarze mogę się już tylko skupić na lidze i ograć beznadziejne (pisałem o tym niejednokrotnie) Cabinteely. 10 kwietnia U.C.D gładko ograł wtedy amatorów na ich terenie 2:0 oczywiście w lidze. Wcześniej oddał im punkty w Pucharze Ligi. Teraz już wiem że Dublin chciał jak najszybciej pozbyć się udziału w tegorocznych pucharowych rozgrywkach.
Z formalności z powodu egzaminów u gospodarzy nie zagrają dzisiaj Dan Tobin, Daire O&#39;Concubhair, Sean Byrne oraz kontuzjowany Greg Sloggett. Ważne że będzie kapitan Benson o którym również niejednokrotnie pisałem.
U gości zawieszony za kartki jest Victor Ekanem.
W drugim spotkaniu zdecydowany faworytem jest dla mnie Longford. Dzień do nocy mierzyć personalnie oba składy. W takim ataku na przykład porównywać Lyonsa z Bray do Shawa z Longford to jakieś nieporozumienie. Nie mam pojęcia jak Mewy ograły Patsów. Wiem tylko że goście powinni spokojnie strzelić gola.
Obie ekipy w najmocniejszych składach.
Jak widzicie nie gram inwazyjnie handicapu na U.C.Dublin i wygranej Longford tylko spokojnie na wyżej wymienione typy..
Cobh Ramblers-Waterford TYP over 2,5 kurs 2,05 4/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: Starcie tytanów. Dwie beznadziejne ekipy i niedobrze się robi jak się ogląda ich mecze. Łącznie w 12 spotkaniach stracili po 21 goli. Żenada panie żenada. A co ma być w tym meczu jak nie dużo goli ? Rozumuję to tak że Ramblersi u siebie na 16 ostatnich potyczek strzelali minimum gola w 13 spotkaniach. Waterford...ech...dobrze to napiszę tylko że przy dzisiejszych osłabieniach gospodarzy przynajmniej jednego gola powinni bachnąć. Inaczej niech spadają tej z ligi bo nie są jej godni.
No właśnie..napisałem wyżej o absencjach. Nie mam pojęcia czemu kursy na gospodarzy lecą tak drastycznie w dół. Czy oddsmakerzy nie wiedzą że w ekipie gospodarzy jest plaga kontuzji ? Nie zagrają Darren Murphy, Andrew Bhandarkar, Dave Browne, Jonathan Creamer i Peter White. Do tego wielce niepewny jest występ Stephena Hickeya, Audi Dunlea, Chrisa McCarthy, Stevena McCarthy i Ryana Goldsmitha. Czy oni pogłupieli ? W sumie mam to w dupie bo gram over i po to jakim kursie.... dla przyzwoitości napiszę że w The Blues za kartki nie zagra Anthony McAlavey. Reszta gotowa do gry.
PS: Innych spotkań nie ruszam. Albo mały kurs niewart ryzyka albo mecz o podłożu religijnym (patrz Derry-Patsi czyli protestanci kontra katolicy)
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 St. Patricks - Bohemians

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 UC Dublin - Shelbourne
21:00 Wexford - Athlone

St. Patricks-Bohemians TYP BTS kurs 2,20 4/10 g.20.45 3:1 WIN
UC Dublin-Shelbourne TYP over 2,5 kurs 1,80 4/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Brak czasu na głębokie analizy. Jeżeli chodzi o pierwszy mecz to w paru zdaniach to największa zgoda na wyspach oprócz Wexford-Waterford. Goście bardziej osłabieni ale na wyjazdach mocarze. Dla mnie w tym akurat spotkaniu adoracji nie będzie bo nie ma takiej potrzeby. Stawiam BTS. Nie rozumiem za bardzo dlaczego kurs na Patsów spadł z 1,91 na 1,58. Tylko strzelec gola w batalii z Dundalk, prawy pomocnik Mulcahy może nie zagra. Ciekawe..a gospodarze bez środkowego pomocnika Byrne (bardzo dobry grajek).
W drugim meczu patrząc na formę obu ekip gole muszą paść. Studenty w ostatnich 3 ligowych spotkaniach strzelili..12 goli. Muszelki wygrały z rzędu ostatnie 4 mecze...no niech dzisiaj nie spróbują dalej strzelać..

Osłabienia..Dublin cały czas bez paru graczy (dokładnie trzech) ale nie przeszkadza im to w wysokich zwycięstwach. Muszelki czyli goście bez Ryana Robinsona, Simona Dixona, Jacka Brady, Davida Ryana i Paul Andrewsa ale oni też już nie grają od jakiegoś czasu. Dla mnie faworytem są gospodarze ale w tej nieobliczalnej lidze stawiam na over..
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:35 Bohemians - Shamrock Rovers
20:45 Cork City - Bray
20:45 Drogheda - Derry City
20:45 Longford - Galway
20:45 Sligo Rovers - Dundalk
20:45 St. Patricks - Limerick


IRLANDIA: Dywizja 1

20:45 Cabinteely - Athlone
20:45 Shelbourne - Cobh Ramblers
20:45 Waterford - UC Dublin
21:00 Finn Harps - Wexford
Mecze które mnie zainteresowały..
Sligo Rovers-Dundalk TYP 2 kurs 1,65 6/10 g.20.45 1:2 WIN
Sligo Rovers-Dundalk TYP -1,5 Dundalk kurs 2,60 4/10 g.20.45 1:2 BOX
PS: Na początek garść statystyk.
Dokonania Drwali na wyjeździe:
22.05.15 PIE St. Patricks Dundalk 0 : 2
18.05.15 PUC University College Cork Dundalk 0 : 5
09.05.15 PIE Longford Dundalk 0 : 2
24.04.15 PIE Cork City Dundalk 1 : 2
Ich ostatni mecz:
27.03.15 PIE Dundalk Sligo Rovers 3 : 0
Napiszę tak. Dla mnie Dundalk w lidze irlandzkiej to taka Barcelona w lidze hiszpańskiej. Mało tego, w ostatniej kolejce Sligo skompromitowało się na wyjeździe z The Hoops przegrywając 1:5. Tak na marginesie Sligo gra u siebie niewiele lepiej niż wyjazdy bo na swoim terenie ugrało raptem dwa oczka więcej. Drwale przegrali tydzień temu pierwszy mecz w lidze z Bohemians. Kiedyś to musiało nastąpić ale nie sądzę że dzisiaj ponownie trafi im się słabszy dzień. Grają tylko bez Barreta, lewego obrońcy który pauzuje za kartki. Gospodarze bez Russella i Hendersona który jest obrońcą.
Reasumując...uważam że jak goście będą chcieli to wygrają te zawody nawet trzema golami. Stać ich na to skoro niedawno pokonali w Dublinie mocnych Patsów 2:0. Po tych kursach warto spróbować chociażby goła dwójkę.
Cabinteely-Athlone TYP 2 kurs 1,50 5/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: Kurs z dupy. Dla mnie powinien być max. 1,30. Co mam napisać o tym spotkaniu. Chyba tylko dwie rzeczy:
1. U gospodarzy nie zagra dzisiaj dwóch kluczowych zawodników.
2. Z klubu odszedł człowiek który wszystko trzymał to w ryzach czyli Eddie Gormley. Dawniej ikona Bray:
http://www.independent.ie/sport/soccer/league-of-ireland/possible-uturn-for-eddie-gormley-as-cabinteely-may-decide-to-keep-manager-31274107.html
Uważam że to bardzo duży cios i amatorzy-biegacze przegrają dzisiejszy mecz. Należy jednak pamiętać bo zawsze ostrzegam że to tylko 2 liga irlandzka i cuda też się zdarzają.
Z innych spotkań małe propozycje:
Cork City-Bray TYP -1,5 Cork kurs 1,55 g.20.45
Powinno wygrać U.C.Dublin, St.Patrick i Shelbourne. BTS w meczu Finn Harps-Wexford wielce prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Dywizja 1
Waterford-Athlone TYP over 2,5 kurs 2,15 3/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: W obu zespołach po fatalnych wynikach zostali wymienieni trenerzy. W życiu bym się nie spodziewał że po 14 kolejkach gospodarze dzisiejszej potyczki będą w tabeli za dziadami z Cobh i amatorami-biegaczami z południowego Dublina. Masakra..
Liczę że po dłuższej przerwie zawodnicy będą wypoczęci i będą chcieli coś udowodnić nowym managerom. Obie ekipy tylko bez jednego podstawowego zawodnika. Obaj zawieszenie za kartki. Ach, kontuzje ma jeszcze Marco Chindea z Athlone.
Reasumując stawkowanie małe gdyż nie jestem w stanie wiedzieć czy obaj prezesi dobrze umotywowali zawodników. Jeżeli tak to o typ jestem spokojny. W grę wchodzi jeszcze BTS po ślicznym kursie 1,90.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do powyższego meczu dodam statystykę ich 5 poprzednich spotkań na boisku gospodarzy:
06.03.15 Waterford Utd - Athlone Town 1:1 (0:1) =
26.07.13 Waterford Utd - Athlone Town 1:1 (1:0) =
05.04.13 Waterford Utd - Athlone Town 1:0 (0:0) +
10.08.12 Waterford Utd - Athlone Town 0:0 (0:0) =
13.04.12 Waterford Utd - Athlone Town 1:1 (1:1) =
z której wynika aktualna seria 5 wyników under 2.5
...........
Waterford-Athlone 0-1 czyli under 2.5 ????
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Bohemians - Drogheda
20:45 Derry City - Cork City
20:45 Dundalk - Limerick
20:45 Galway - Shamrock Rovers
21:00 St. Patricks - Longford
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cabinteely - Wexford
20:45 Shelbourne - Finn Harps
Tak to dziś widzę:
Galway-Shamrock Rovers TYP BTS kurs 1,91 4/10 g.20.45 1:2 WIN
PS: W drużynie gości nie zagra paru niezłych zawodników + to że gospodarze obojętnie z kim grali w tym sezonie u siebie tylko raz nie strzelili minimum gola (Sligo 0:1). W tym upatruję powodzenie swego typu. Do tego dochodzi jakaś obniżka szyków obronnych The Hoops. W ostatnich 5 spotkaniach stracili aż 7 goli a przecież od początku sezonu do tych spotkań dali sobie wbić futbolówkę do bramki tylko 4 razy..co do gola dla Shamrock to moc z przodu mają, taki Michael Drennan sam powinien coś strzelić bo wraca do składu po czerwonej kartce w meczu z Derry. Szczegółowe absencje podam na życzenie..

St. Patricks-Longford TYP BTS kurs 2,63 3/10 g.21.00 3:0 BOX
PS: Tutaj patrząc na kurs od razu go łykam. David O&#39;Sullivan i Gary Shaw z Longford tworzą dobry duet tylko na litość boską niech trener wstawi ich dzisiaj razem do składu..w poprzednim spotkaniu u siebie z Galway przegranym 0:1...osamotniony Shaw z przodu mógł niewiele zdziałać, zszedł i zastąpił go.. O&#39;Sullivan..bez sensu jak dla mnie, oni powinni grac razem..we wcześniejszym spotkaniu na wyjeździe z Bray grając razem Longford wygrał. Z kolei Patsi to w tej chwili dobra ekipa mająca 4 wygrane z rzędu. Zagrają dziś praktycznie w pełnym składzie i prawdopodobnie wygrają ale kurs 1,25 zbyt mały. Dodatkowo u gości nie zagra podstawowy obrońca inny O&#39;Sullivan bo Pat.
Kusi mnie również zagrać na wysoką wygraną Drwali np: -2,5 Dundalk wygrał 6:2.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cobh Ramblers-UC Dublin TYP over 2,5 kurs 1,75 3/10 g.20.45 1:1 BOX
PS: Typ dla idei...nie wiem jakie analizy bym robił, czy myślał konstruktywnie, rzeczowo i szedł dobrym tokiem myślenia 2 liga irlandzka chyba się rządzi swoimi prawami. Przykładów jest mnóstwo jakby chociażby czwartkowy typ na mecz Waterford-Athlone. A wczoraj gdy miałem już pisać dodatkowa analizę na spotkanie Cabinteely-Wexford over 2,5 w ostatniej chwili zrezygnowałem, a tu 2:3..mogę pokazać nawet screena że to zagrałem.
Wracając do meritum...Studenci to oprócz ostatniego spotkania bardzo bramkostrzelna ekipa. Zagrają dziś w najlepszym opakowaniu. Co do Cobh...ech...wszyscy już wiedzą co chce napisać..ale...ta ekipa potrafi strzelać gole u siebie. Robi to nieprzerwanie od 7 spotkań + puchar. Nie zagra u nich dzisiaj Stephen Kenny i Shane O&#39;Connor.
Meritum..wspomniałem na początku że to bardzo entropiczna liga. Czyli chaotyczna, niepoukładana i niestabilna. Gram overy a wchodzą undery..ostrożnie zatem ze stawkami.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Wiem że to nie ten dział ale proszę modów o nieusuwanie tego postu. Nie chcę żeby mój wpis zlał się w powodzi innych typów moich szanownych kolegów.
EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
UC Dublin (Irl)-Dudelange (Lux) TYP 2 kurs (na teraz) 1,70 5/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: Na początek muszę napisać parę zdań o kursach. Na samym początku 1,26 na gości. W niedzielę 1,40. Wczoraj przed godziną 18...2,05 ! Dzisiaj w nocy znowu spadek na 1,73. O 7 rano już 1,91. A teraz 1,70. Jajca. Zatem kursy niczym pchły na łysym grzywaczu chińskim skakały jak szalone. I niby dużo krwi do picia ale nie ma się gdzie potem schować...o co zatem chodzi ? Przejdźmy do meritum.
Mała analiza. Zacznę od tego że dla mnie te dwie drużyny to różnica minimum dwóch klas. Oczywiście na korzyść Luksemburczyków. O ile klimat irlandzki znam dobrze (albo mi się wydaję że znam) to Benelux już wcale i dlatego zagłębiłem się tam po uszy. I okazało się że przy moich Studentach goście to prawie Barcelona
. Dudelange wsławiło się tym że chyba dwa lata temu w drugiej rundzie Ligi Mistrzów wyeliminowało Red Bull Salzburg. W tym sezonie zajęli &quot;dopiero&quot; 3 miejsce i włodarze mocno wkurzeni tą sytuacją postanowili zakupić paru dobrych grajków jak na tamtejsze realia. Najlepszego zawodnika ich ligi 27-letniego Bośniaka Sanela Ibrahimovića z Jeunesse Esch. Niemca z klubu Saarbrücken (nazwisko nic wam nie powie). Najlepszego zawodnika spadkowicza drużyny Hostert Gregorego Adlera. No i uwaga dwóch graczy z 2 ligi belgijskiej...Dikabe i Bocheta.
No więc oddsmakerzy wiedząc o tym wszystkim wystawili kurs 1,26. Ale potem okazało się że linia pomocy Dudelange troszkę się rozsypała bo nie zagra dwóch pomocników i prawdopodobnie podnieśli kurs na 1,40. No i na koniec goście nie zdążyli zaklepać do pucharów Niemiaszka z Saarbrücken i Dikabie z Belgii. I &quot;Zbuki&quot; łup !, poniosła ich fantazja i &quot;j ebli&quot; kursiwo w okolicach 2. Ale poszli widocznie po rozum do głowy bo od wczorajszego wieczoru kurs znowu systematycznie spada. I prawidłowo bo powoli reasumując dalej uważam że to bardzo dobry bet do gry. Studenci będą gryźli trawę bo to dla nich najważniejszy mecz w historii ale nie oszukujmy się..dalej to różnica dwóch klas nawet bez wymienionych nieobecnych zawodników Dudelange.
I na koniec mały przykład chociaż wiem że nie można porównywać meczów. We wtorek luksemburski Niedercorn grał z irlandzkim Shamrockiem. Wynik ? 0:0. Moje meritum ? Niedercorn jest dla mnie dwa razy słabszą ekipą od Dudelange a z kolei Shamrock dwa razy lepszą ekipą od U.C. Dublin. Wnioski wyciągnijcie sami..
W innym meczu pograłem po dobrym kursie 2,05 Cork z KR Reykjavik. Analizy pisać nie będę bo mi się rzecz ujmując szczerze po prostu nie chcę. Bo ktoś to czyta w ogóle ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kolonia80 13

kolonia80

Użytkownik
W innym meczu pograłem po dobrym kursie 2,05 Cork z KR Reykjavik. Analizy pisać nie będę bo mi się rzecz ujmując szczerze po prostu nie chcę. Bo ktoś to czyta w ogóle ?
Ja czytam na bieżąco i korzystam. Dzięki za kawał dobrej roboty.
do usunięcia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 98

mokatoopl

Użytkownik
W innym meczu pograłem po dobrym kursie 2,05 Cork z KR Reykjavik. Analizy pisać nie będę bo mi się rzecz ujmując szczerze po prostu nie chcę. Bo ktoś to czyta w ogóle ?

Również na bieżąco przeglądam ten temat i uważam twoje analizy za najlepsze na forum. Krótko, zwięźle i na temat. Prowadź ten temat dalej bo bardzo się przydaje ;)
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Nie rozumiem wyniku Studentów z Dublina. No cóż, takie mecze się zdarzają gdzie goście mają masakryczną przewagę a przegrywają. Podobne spotkanie to np: VPS-AIK Stockholm. Już teraz piszę że w rewanżu na pewno zagram handicap -1,5 na Dudelange.
Wracając jeszcze na chwilę do wczorajszego spotkania, proszę zobaczyć najpierw szczelnie zapełnioną trybunę główną U.C.Dublin:

A teraz zdziwioną minę zawodnika gości po stracie gola (tego po lewo):

Sami widzicie...zaskoczeni byli nawet piłkarze z Luksemburga..

A co dzisiaj ? Załamię was..zagram dla sprawdzenia samego siebie dosyć duże kursy po małych stawkach:
Drogheda-Dundalk TYP BTS/Dundalk TAK kurs 3,10 4/10 g.21.05 1:2 WIN
PS: Gospodarze radzą sobie ostatnio nieźle. W 4 spotkaniach ugrali 10 oczek. U siebie na 6 ostatnich spotkań zdołali aż 5 razy strzelić minimum gola Drwalom. Dzisiaj będzie o tyle ciężko że goście to mistrzowie obrony. I żeby nie było mistrzowie w zdobywaniu goli. W ogóle dla mnie Drogsi nie mają szans na wygraną ale po kursie 1,28 to ja mogę najwyżej zagrać X2. Liczę po cichu że jednak bramkę załupią.Nie zagra zawieszony za kartki Shane Dunne i niepewny jest występ dwóch graczy. Dzisiaj zadebiutować ma z Metropolitan Police FC (to amatorski klub z obrzeży Londynu) James Daly. Sorry,ale nie znam tego gościa
.
Dundalk ma 15 lipca mecz w Lidze Mistrzów z BATE więc może się jeszcze skoncentrować dobrze na lidze zwłaszcza że przed tym arcyważnym spotkaniem ma jeszcze mecze z Galway i Shamrock. Co by tu napisać mądrego o tej ekipie..aaa..dzisiaj u nich zadebiutuje 20-letni czarnoskóry piłkarz z Luandy czyli stolicy Angoli Manuel Kaguako. To prawy obrońca sprowadzony z...Droghedy..haha.. Do tego Drwale w pełnym składzie na czele z kapitanem Stephenem O&#39;Donnellem.
Reasumując zamiast grać kurs 1,28 czy ewentualnie -1,5 na gości po 1,60 spróbuje pożreć kurs 3,10..
Wexford-Waterford TYP 2 kurs 7,20 2/10 g.21.05 4:0 BOX
PS: Ho,ho..facet zwariował..czyżby ? Przypominam że Wexford-Waterford to razem z Patsami i Cyganami największa zgoda na wyspach. Oni się wręcz kochają..piją, tańczą lulki palą...przykład ? A proszę:
http://www.livesports.pl/mecz/8r9iI7PA/#szczegoly-meczu
Zobaczcie jaki był wtedy kurs na Waterford tralala..(pisałem wtedy przy okazji że to był ustawiony mecz).
Te dwa kluby mają bardzo mądrą taktykę zresztą gdakałem o tym już niejednokrotnie. Nie idą na żadne układy czyli remisy. Bo po co skoro 3 remisy to 3 mecze a można zagrać jeden za tyle samo oczek. No więc uważajcie co teraz napiszę. Te dwie ekipy grając ze sobą nie zremisowały już od..20 spotkań !!!
Uważam że na dzień dzisiejszy goście potrzebują bardziej wygranej. Są bardzo słabi natomiast Wexford jest na tyle silny że przegraną spokojnie odrobi.
Składy i absencje..a po co to komu ? Czytając co napisałem wyżej wręcz herezją byłoby ich podawanie. Jak mecz będzie przebiegał w tempie dla zakochanych to nawet 2 skład gości będzie w stanie pokonać miejscowych..
Niewykluczone że będzie jednak gładkie 2:0. Ja zaryzykuję.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Shelbourne (Irl)-Hearts (Sco) TYP 2 kurs 1,47 7/10 g.16.00 2:4 WIN
PS: Nie wiem czy pamiętacie ile kasy wyciągnęliśmy na przestrzeni ostatnich lat z towarzyskich spotkań pomiędzy ekipami z Irlandii a Anglii i Szkocji. Dużo...
Przypominam że irlandzkie kluby mają podpisane umowy na rozgrywanie takich spotkań w ramach promocji piłki nożnej na wyspach. Taki U.C. Dublin gra na przykład 19 lipca z samym Liverpoolem. W poprzednich latach dochodziło do paradoksalnych sytuacji kiedy irlandzki zespół grał ligowy mecz w piątek lub w sobotę a w niedzielę musiał rozegrać przyjacielskie zawody z klubem z Brytanii...jaja..
Serduszka rozegrały parę dni temu mecz w Dublinie z Cyganami czyli z Bohemiansem. Kurs na gości oscylował w granicach 1,90. Hearts wygrał pewnie 2:0. Nie mam więcej pytań patrząc na różnice klas między Muszelkami a Cyganami.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
Sligo Rovers-Galway TYP BTS kurs 1,80 4/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: Dlaczego ten typ ? Bo kurs niezły a i...
Spotyka się jak dla mnie największe rozczarowanie tego sezonu czyli Sligo z tegorocznym beniaminkiem Galway. Gospodarze grają katastrofalnie, ostatnie 3 mecze to same porażki a ostatnia z Bray to już kompromitacja. Swój bet gram dlatego ponieważ Sligo u siebie na ostatnie 4 spotkania wpakowało piłkę do siatki aż 6 razy. Mało tego w ostatniej batalii na własnych śmieciach taki napastnik Nielsen potrafił strzelić gola samemu Dundalk. Dzisiaj liczę na powtórkę z rozrywki bo nie ma co porównywać obrony Galway z Dundalk. Do tego u gości prawdopodobnie nie zagra bardzo dobry obrońca Oji. Dostał znowu kontuzję w meczu z The Hoops.
Goście na wyjazdach grają bezkompromisowo. 3 wygrane i 5 porażek. Zresztą u siebie mają podobny bilans. Mieli słaby okres gry wyjazdowej gdzie przegrali z kretesem 4 potyczki pod rząd strzelają słownie: ZERO goli i tracąc 10 ale od 25 kwietnia tendencja się zmieniła. Dlaczego ? Tego nie wie nikt, haha ale wracając do meritum po tych sromotnych porażkach Galway potrafił ograć na wyjeździe Bray 5:0, Derry 2:0 czy też Longford czyli innego beniaminka 1:0. Tutaj liczę na podtrzymanie passy bo napastnicy Curran, Cunningham czy Keegan gola powinni strzelić.
Absencje i zawieszenia..jak pisałem wyżej goście chyba bez Oji i na pewno bez O&#39;Connella i Molloya a lista gospodarzy znacznie dłuższa bo kontuzje mają: Jeff Henderson, John Russell, Kevin Devaney, Stephen Folan, Ruairi Keating. Proszę się jednak nie niepokoić bo we wspomnianym meczu np: z Dundalk grał tylko Folan, pozostali kontuzje mieli już wcześniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom