>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2015 (Pierwsza liga/Dywizja 1)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
I co z tego że rosną kursy na Drwali i Patsów ? To chyba powinniśmy się cieszyć jak głupki dają większy kurs (jak ktoś chce jeszcze zagrać jak ja) ? Napisałem wszystko co mogłem o tych spotkaniach i tyle.
Sprawdziłem jeszcze raz wszystko i nie widzę żadnych zmian. W Galway nadal plaga kontuzji.
Może jakiś laik zagrał w Azji grubiej na Galway bądź St. Patrick ? Jego problem.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Dundalk - Longford
20:45 Galway - Derry City
21:00 Shamrock Rovers - St. Patricks

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Cabinteely
20:45 UC Dublin - Waterford
21:00 Wexford - Finn Harps

PS: Poniedziałkowy Puchar Ligi to była jakaś maskara. Oglądałem skróty obu meczów i naprawdę nie wiem jak się ustosunkować do tego typu wyników zwłaszcza w Galway. Piłkarze z Dundalk w tym meczu biegali jakby mieli spętane jaja. Przypominam że te dwa zespoły zagrają jeszcze raz tym razem w 1/8 Pucharu Irlandii 23 sierpnia. Ciekawe kto wtedy wygra bo ja uważam że na 90% już Drwale.
W dzisiejszych meczach jest dwóch zdecydowanych faworytów. Dundalk i UC.Dublin. Powinien też wygrać Athlone i Wexford. Pozostałe dwa mecze raczej nie do gry.
W razie jakiś pytań postaram się każdemu odpisać.
Pzdr..
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
18:45 Bray - Drogheda
19:30 Limerick - Bohemians
20:45 Sligo Rovers - Cork City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cobh Ramblers - Shelbourne

PS: Sligo Rovers-Cork City TYP 2 kurs 1,50 6/10 g.20.45 0:2 WIN
PS: Dobra szansa na odrobieniu parę punktów dla Korka przy dzisiejszym remisie Drwali przez których straciłem właśnie mnóstwo kasy. Sligo bez wyrazu, przegrało nawet ostatnio z Limerick. Nie zagra u nich Lehane, Cawley, Corcoran, Ledwith, Russell, Henderson i Devaney. Sporo tego. W Cork z kolei długoterminowi Kavanagh, Holohan i Dennehy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

ryba18

Użytkownik
Orientuje się ktoś, gdzie w internecie można oglądać mecze irlandzkie? Bo strony typu rojadirecta, czy realstreamunited nie oferują nigdy meczów z tego kraju :/
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Bohemians - Galway
20:45 Cork City - Limerick
20:45 Derry City - Dundalk
20:45 Drogheda - Sligo Rovers
20:45 St. Patricks - Bray
21:00 Longford - Shamrock Rovers

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Waterford
20:45 UC Dublin - Cobh Ramblers
21:00 Finn Harps - Shelbourne
21:00 Wexford - Cabinteely

Propozycje:
Cork City-Limerick TYP -1,5 Cork kurs 1,65 6/10 g.20.45 2:3 BOX
PS: Goście wygrali dwa mecze z rzędu i w końcu odpalili wrotki. Cały czas są na ostatnim miejscu ale w tych dwóch spotkaniach zdobyli..7 goli..jest się czym pochwalić ale dzisiaj nawet dla mnie nie pisną. Przegrają zdecydowanie bo &quot;Kocioł Czarownic&quot; nie dla nich:
13.03.15 PIE Cork City Limerick 5 : 0
27.06.14 PIE Cork City Limerick 3 : 0
10.03.14 PUC Cork City Limerick 4 : 0
Jak widzimy od 1,5 roku zawsze konkretny oklep od miejscowych obojętnie w jakiej formie był Limerick. W Cork nie zagrają starzy znajomi czyli Holohan, Kavanagh, Dennehy i O’Connor. U gości zawieszeni za kartki to Kanyuka i Shaun Kelly.
Derry-Dundalk TYP 2 kurs 1,55 6/10 g.20.45 0:2 WIN
Derry-Dundalk TYP Dundalk -1,5 kurs 2,50 4/10 g.20.45 0:2 WIN
PS: Dzisiaj się przekonamy czy Drwale mają spadek formy. Bo jeszcze rozumiem (chociaż nie do końca) 1/2 Pucharu Ligi gdzie mieli wygrać z Galway a odpadli na karne i remis u siebie z Cork ale 0:0 u siebie z osłabionym prawie cały mecz z Longford już nie kleszcze. Osobiście uważam że Drwale pokażą w końcu klasę i rozjadą Irlandczyków z północy. Obie ekipy w pełnym rynsztunku oprócz McEleneya z Derry.
Longford-Shamrock TYP 2 kurs 1,55 5/10 g.21.00 1:3 WIN
PS: Gram na The Hoops bo oni mają po prostu patent na gospodarzy od wielu lat. Mało tego grałbym na gości nawet gdyby byli dzisiaj na ostatnim miejscu w tabeli. Może ktoś napisać że przecież Longford zremisował w ostatniej kolejce na wyjeździe z Dundalk ale proszę spojrzeć:
15.05.15 PIE Shamrock Rovers Longford 3 : 2
14.03.15 PIE Longford Shamrock Rovers 0 : 2
22.08.14 FAI Shamrock Rovers Longford 3 : 0
07.02.13 MIE Shamrock Rovers Longford 3 : 1
21.02.12 MIE Shamrock Rovers Longford 4 : 0
27.08.10 FAI Longford Shamrock Rovers 1 : 2
02.02.10 MIE Longford Shamrock Rovers 0 : 4
31.08.07 PIE Shamrock Rovers Longford 0 : 1
06.07.07 PIE Longford Shamrock Rovers 0 : 3
16.03.07 PIE Shamrock Rovers Longford 2 : 0
30.09.05 PIE Shamrock Rovers Longford 4 : 2
Na 11 spotkań tylko raz w 2007 roku wygrał Longford. Nie mam pytań. Gospodarze dziś bez Rossitera, Kelly i za kartki Salmona. Shamrock nadal bez Duffa, Brennana, Faheya, McPhaila i O&quot;Connora. Z zawieszeń to Waters i Cregg. Spora lista ale jak pisałem chyba Longford nie ma patentu na Shamrock, chyba że w końcu dzisiaj..haha..
Bohemians-Galway TYP BTS/over 2,5 kurs 1,90 4/10 g.20.45 3:0 BOX
PS: To mój rodzynek na torcie chociaż kurs cienki jak komarzy..wiadomo co. Spotykają się dwie drużyny które nie potrafią ostatnio wygrać. Cygany od 2 a Galway od 3 kolejek. Motywacja jest więc bardzo duża. Gospodarze ostatnio grają zdecydowanie lepiej u siebie ale z kolei Galway na obcych boiskach strzela gole jak na zawołanie (w 7 ostatnich meczach 14 goli) więc kto dziś wygra nie jestem w stanie przewidzieć. Jestem za to w stanie przewidzieć że dziś padnie kilka goli. Niech mnie kule biją jak będzie inaczej. Z absencji Bohemians bez Pendera i Murphego. Galway bez O&#39;Connella,Connolly i Cunninghama. Nie wiadomo czy zagra Curran bo to niezły grajek Powinni na rezerwie już być Barry, Melody i Ludden
Wexford-Cabinteely TYP over 2,5/1 kurs 1,55 4/10 21.00 3:2 WIN
PS: Gdyby była to normalna liga to stawiałbym na gładkie 4:0, 5:0 dla gospodarzy. Ale to jest nienormalna liga dlatego gram że wygra Wexford i padnie więcej niż dwa gole. A gram tak bo zawsze jak na złość słabszy zespół oczywiście musi coś strzelić. Amatorzy z południowego Dublina podniecili się ostatnio wyjazdowym zwycięstwem nad Athlone i mniemam że ta ekstaza niestety musi potrwać jeszcze spory czas bo długo nie wygrają teraz z kimkolwiek. Co tu pisać gra lider z czerwoną latarnią a w ich ostatnim spotkaniu padł wynik:
24.04.15 DYW Wexford Cabinteely 7 : 0
Z formalności Małolaci bez 4 zawodników a goście bez trzech. Nazwisk nie wymieniam bo po co ?
Inne mecze olewam.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Galway - Drogheda
Drogheda (DNB) @1.96 Betgun 3/10

Sąsiedzi w tabeli, w słabej formie, ale wobec wielkich problemów kadrowych u gospodarzy faworytem będzie Drogheda. Galway zagra bez 9 graczy i musieli powołać kilku zawodników z drużyny U19. Nie zagra min. Horgan (Obrońca 23M), Walsh (Obrońca 23M), Cunningham (Napastnik 21M/4G), Conolly (Pomocnik 20M/3G), Curran (Napastnik 19M/10G). Więcej informacji na ich stronie: http://galwayunitedfc.ie/match-preview-v-drogheda-united/ Goście bez poważniejszych osłabień. Drogheda ostatnio lepiej gra na wyjazdach niż u siebie a Galway to ekipa, która najmniej punktów u siebie zdobyła.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:05 Shamrock Rovers - Cork City
20:45 Bray - Bohemians
20:45 Dundalk - St. Patricks
20:45 Galway - Drogheda
20:45 Limerick - Longford
20:45 Sligo Rovers - Derry City
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 UC Dublin - Athlone

Dundalk-St. Patrick TYP 1 kurs 2,05 4/10 g.20.45 4:1 WIN
PS: Patsi mają 8 zwycięstw z rzędu w lidze. Wszystko zaczęło się po..przegranej z Dundalk u siebie 0:2. Piłkarze z Richmond Park od tamtej pory grają jak z nut. Dlaczego zatem stawiam na Drwali ?
1. Dlatego bo to dla mnie cały czas najlepsza ekipa na wyspach.
2. Dundalk zremisowało u siebie dwa mecze pod rząd. Nie przypominam sobie a interesuje się tą ligą kupę lat żeby Drwale nie wygrali ani jednego spotkania przez 3 kolejki u siebie. Oczywiście tyczy się to tylko kiedy zaczęli grać po mistrzowsku.
3. Tak jak Shamrock ma patent na Longford (pisałem o tym w poprzednim poście) tak Dundalk ma patent na Patsów równo od 2015 roku:
22.05.15 PIE St. Patricks Dundalk 0 : 2
20.03.15 PIE Dundalk St. Patricks 3 : 0
28.02.15 SUP Dundalk St. Patricks 2 : 1
U gospodarzy nie zagra Ciaran Kilduff. Tak uzgodniły oba kluby w kontrakcie. U gości cały czas Christy Fagan i za kartki Killian Brennan a to przekozak który u samych Cyganów rozegrał aż 122 spotkania. Jak już pisze o nim to karierę juniorską robił w Peterborough i miał parę epizodów w juniorskich reprezentacjach Irlandii do lat 16, 18 i 19.
I to by było na tyle z meczów które gram z 1 ligi. Można pograć również Galway-Drogheda X2 i dla mnie dobrym typem jest że Sligo strzeli gola. A strzeli dla mnie na 90%.
U.C.Dublin-Athlone TYP 1/BTS kurs 2,90 3/10 g.20.45 3:1 WIN
PS: Nie chcę się pastwić nad drużyną Athlone ale gra ostatnio okropnie. Nie wiem o co tam chodzi a prawdopodobnie o pieniądze ale wiem że gdy Athlone chciał to potrafił wygrać u Studentów 2:1 czy ograć u siebie 4 kolejki temu liderów z Wexford. Dzisiaj spokojnie mogą strzelić gola jeżeli tylko nie oleją znowu meczu jak ostatnio ze słabizną z Waterford 3:4. Śmieszny wynik tak na marginesie. Reasumując nie wróżę im jednak zdobycie choćby jednego oczka. Studenty podjarane czterema wygranymi pod rząd w lidze dzisiaj mogą pociągnąć tą serię. Dla przyzwoitości napiszę że gospodarze dziś bez Grega Sllogeta i Jamie Doylea a goście bez kartkowicza Dereka Doylea a to szybki boczny skrzydłowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/8.
20:25 Cork City - St. Patricks
20:30 Sheriff YC - Athlone
20:45 Bohemians - Bray
20:45 Derry City - Drogheda
20:45 Galway - Dundalk
20:45 Tolka - Killester Utd

Galway-Dundalk TYP BTS/2 kurs 3,20 4/10 g.20.45 1:4 WIN
Galway-Dundalk TYP BTS kurs 2,25 4/10 g.20.45 1:4 WIN
PS: Kurs na czyste zwycięstwo gości 1,15. Masakra. Pisałem niedawno wiele na temat meczu w Pucharze Ligi między tymi dwoma ekipami. Dla mnie to był klasyczny wałek że Galway wygrało wtedy na karne. Dziś niespodzianki nie będzie a jeżeli już to taka że osłabieni gospodarze strzelą na przykład gola żeby na live podskoczył kurs na Dundalk. Bo to korupcyjna liga niestety. Gospodarze cały czas osłabieni, nie zagra aż 6 zawodników z podstawowego składu. Mistrz w pełnym zestawieniu.
Sheriff YC-Athlone TYP over 2,5 kurs 1,80 6/10 g.20.30 2:2 WIN
Sheriff YC-Athlone TYP 1 kurs 2,50 3/10 g.20.30 2:2 BOX
PS: Typ przeciwko Athlone. Ten zespół skompromitował się ostatnio w lidze dwa razy. Bo jak można przegrać u siebie z Cabinteely 0:1 i ostatnim w tabeli Waterford 3:4 ? Stracić 4 bramki u siebie z Waterford ? Nie pojmuję. To dlaczego Sheriff ma im nie strzelić parę goli skoro to wylęgarnia talentów z Dublina ? 31 maja w 1/16 pokonali na wyjeździe U.C.Dublin 3:1. Grają dziś w pełnym składzie a goście bez 3 zawodników. Liczę na otwarty mecz i parę celnych strzałów z obu stron.
Cork City-St. Patricks TYP X2 kurs 1,50 6/10 g.20.25 4:0 BOX
Cork City-St. Patricks TYP goście strzelą gola kurs 1,35 6/10 g.20.25 4:0 BOX
Wypunktuję:
1. Cork mega osłabiony. Porażki z Limerick i Shamrock w lidze pokazały już że rezerwowi gracze są o wiele gorsi.
2. Dla Patsów ten Puchar to priorytet. Bronią go sprzed roku.
3. To &quot;Kocioł Czarownic&quot; ale dziś jest ten dzień gdzie goście dla mnie powinni z wyżej wymienionych powodów minimum zremisować..
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup
Athlone-Sheriff YC TYP over 2,5 kurs 1,70 6/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Powtórzone spotkanie 1/8 Pucharu Irlandii. Czyli najbardziej prestiżowego na tej wyspie. W pierwszym meczu padł wynik 2:2. Grałem wtedy przede wszystkim over 2,5 i za mniejsza stawkę win Sheriffa. Pisałem wtedy tak:
PS: Typ przeciwko Athlone. Ten zespół skompromitował się ostatnio w lidze dwa razy. Bo jak można przegrać u siebie z Cabinteely 0:1 i ostatnim w tabeli Waterford 3:4 ? Stracić 4 bramki u siebie z Waterford ? Nie pojmuję. To dlaczego Sheriff ma im nie strzelić parę goli skoro to wylęgarnia talentów z Dublina ? 31 maja w 1/16 pokonali na wyjeździe U.C.Dublin 3:1. Grają dziś w pełnym składzie a goście bez 3 zawodników. Liczę na otwarty mecz i parę celnych strzałów z obu stron.
Dzisiaj powielam typ na over 2,5. Te dwa teamy na pewno znowu ruszą ostro na siebie. Nie wiem jakim wynikiem zakończy się ten mecz ale na 100% nikt nie będzie grał defensywnie. Mało tego w ekipie gospodarzy (teoretycznie to on jest faworytem) nie zagra paru podstawowych zawodników, Robbie Gaul (pomocnik), Marco Chindea (obrońca) i Brian Shortall (również obrońca) więc goście będą mieli ułatwione zadanie. Niepewni to Aidan Collins i Jamie O’Neil. Przyjezdni w pełnym składzie.
Reasumując i patrząc na wynik pierwszej potyczki stawiam na sporą ilość goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Bohemians - Dundalk
20:45 Cork City - Galway
20:45 Drogheda - Limerick
20:45 St. Patricks - Derry City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cabinteely - Finn Harps
20:45 Shelbourne - UC Dublin
20:45 Waterford - Wexford

Bohemians-Dundalk TYP BTS kurs 2,10 4/10 g.20.45 2:2 WIN
Bohemians-Dundalk TYP BTS/2 kurs 3,40 3/10 g.20.45 2:2 BOX
PS: Drwale to dla mnie faworyt tego spotkania ale za 1,47 tego nie ruszę. Te dwie ekipy lubią ze sobą grać i w ostatnich 3 spotkaniach padały zawsze overy 2,5. Mało tego jedyna porażka Dundalk u siebie w tym sezonie to właśnie ta ostatnia w czerwcu z..Cyganami. Jak mówił mój kolega który oglądał ten mecz było to jedno z najlepszych spotkań w ostatnich latach w tej lidze. Goście bez osłabień a gospodarze bez paru zawodników (Dan Byrne, Marc Griffin i Eoin Wearen) ale największy brak to nieobecność pomocnika Robbie Creevy który pauzuje z powodu kontuzji kolana.
Drogheda-Limerick TYP BTS/over 2,5 kurs 1,80 6/10 g.20.45 1:4 WIN
PS: Tu aż prosi się o postawienie wysokiego wyniku bramkowego. Ale dlatego że Limerick wykręca hokejowe wyniki:
17.08.15 PIE Limerick Longford 3 : 3
14.08.15 PIE Cork City Limerick 2 : 3
08.08.15 PIE Limerick Bohemians 4 : 3
01.08.15 PIE Limerick Sligo Rovers 3 : 2
26.07.15 PIE Shamrock Rovers Limerick 4 : 1
Mało tego Drogheda nie strzeliła już o dwóch kolejek u siebie gola a wiecie dobrze jakie jest moje matematyczne podejście do tego typu zdarzeń. Goście mają podobno fatalnego bramkarza ale ich manager Russell ustawia bardzo ofensywnie zespół co daje właśnie efekty overowe. Gospodarze bez pauzującego za kartki Roberta Bayly a goście bez kapitana Shane Duggana który również odpoczywa za kartki.
Cork-Galway TYP -1,5 Cork kurs 1,57 7/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: Oba zespoły mega osłabione ale o czym my piszemy skoro taki &quot;osłabiony Cork&quot; potrafił rozjechać w 1/8 Pucharu Irlandii Patsów 4:0. Bez jaj, w &quot;Kotle Czarownic&quot; gospodarze powinni zdemolować Galway a najniższy wymiar kary to minimum różnica dwóch goli. Wicemistrz kraju przegrał ostatnio w lidze dwa razy z rzędu i brak zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu uznam za mega zajebisty dowcip. Jak pisałem wyżej lista kontuzjowanych graczy jest bardzo długa i nie widzę sensu wymieniać tych wszystkich zawodników chyba że na życzenie jakiegoś użytkownika. Sensem za to przynajmniej dla mnie jest wejść grubiej w te meczycho i obstawić wysoko gospodarzy. Stawka jak na moje analizy bardzo wysoka ale wiecie już dlaczego.
Waterford-Wexford TYP 1/BTS kurs 8,00 1/10 g. 20.45 2:3 BOX
PS: Taaa....gra ostatni z pierwszym zespołem a ja gram na gospodarzy i obie strzelą. Głupek ktoś pomyśli ale niektórzy wiedzą że to druga najlepsza zgoda na wyspach. Ostatni ich mecz opisałem tak:
Wexford-Waterford TYP 2 kurs 7,20 2/10 g.21.05 4:0 BOX
PS: Ho,ho..facet zwariował..czyżby ? Przypominam że Wexford-Waterford to razem z Patsami i Cyganami największa zgoda na wyspach. Oni się wręcz kochają..piją, tańczą lulki palą...przykład ? A proszę:
http://www.livesports.pl/mecz/8r9iI7PA/#szczegoly-meczu
Zobaczcie jaki był wtedy kurs na Waterford tralala..(pisałem wtedy przy okazji że to był ustawiony mecz).
Te dwa kluby mają bardzo mądrą taktykę zresztą gdakałem o tym już niejednokrotnie. Nie idą na żadne układy czyli remisy. Bo po co skoro 3 remisy to 3 mecze a można zagrać jeden za tyle samo oczek. No więc uważajcie co teraz napiszę. Te dwie ekipy grając ze sobą nie zremisowały już od..20 spotkań !!!
Uważam że na dzień dzisiejszy goście potrzebują bardziej wygranej. Są bardzo słabi natomiast Wexford jest na tyle silny że przegraną spokojnie odrobi.
Składy i absencje..a po co to komu ? Czytając co napisałem wyżej wręcz herezją byłoby ich podawanie. Jak mecz będzie przebiegał w tempie dla zakochanych to nawet 2 skład gości będzie w stanie pokonać miejscowych..
Niewykluczone że będzie jednak gładkie 2:0. Ja zaryzykuję.​
Moje zdanie jest takie że oprócz tego że już od 21 spotkań nie padł żaden remis i raczej na podział punktów się dziś też nie zanosi to zostają nam tylko dwie opcje. Albo zwycięstwo gospodarzy albo gości. Spójrzcie:
03.07.15 DYW Wexford Waterford 4 : 0
01.05.15 DYW Waterford Wexford 1 : 4
13.03.15 DYW Wexford Waterford 1 : 2
19.09.14 DYW Wexford Waterford 4 : 0
18.07.14 DYW Waterford Wexford 0 : 3
Co wam wychodzi z tych ostatnich meczów ? Mi że w końcu wygra Waterford. Absencje i pozycja w tabeli jest w tym przypadku nieistotna bo jak pisałem oni się &quot;kochają&quot;. Z obowiązku jednak napiszę że gospodarze dziś tylko bez jednego gracza Thomasa Croke , za to goście aż bez pięciu piłkarzy..
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:30 Longford - Bray
20:45 Sligo Rovers - Shamrock Rovers
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cobh Ramblers - Athlone

PS: Sligo-Shamrock TYP 2 kurs 1,70 6/10 g.20.45 1:1 BOX
Sligo-Shamrock TYP BTS/2 kurs 3,65 2/10 g.20.45 1:1 BOX
PS: The Hoops ma niepowtarzalną szansę wskoczyć na fotel wicelidera. Musi &quot;tylko&quot; wygrać dwa zaległe mecze. Dzisiaj gra ze Sligo dla których ten sezon to koszmar. W końcu zaczęli poprawnie grać i zdobyli w ostatnich dwóch kolejkach komplet oczek (4:0 z Droghedą na wyjeździe i 1:0 z Derry u siebie). Nadal jednak zajmują przedostatnie miejsce w tabeli a dzisiaj jednak przyjeżdża do nich rywal który od dłuższego czasu bije ich regularnie w lidze:
05.06.15 PIE Shamrock Rovers Sligo Rovers 5 : 1
24.03.15 PIE Sligo Rovers Shamrock Rovers 1 : 2
29.08.14 PIE Shamrock Rovers Sligo Rovers 1 : 0
01.06.14 PIE Sligo Rovers Shamrock Rovers 0 : 1
28.03.14 PIE Shamrock Rovers Sligo Rovers 1 : 0
Piłkarsko Shamrock to o wiele lepsza ekipa od Sligo a dzisiaj nie zagra u nich tylko zawieszony za kartki Kieran Waters. U miejscowych nie ujrzymy cały czas Jeffa Hendersona i Kevina Devaneya. Nie zagra również Tim Clancy który został właśnie wypożyczony do Sligo z Shamrock ale w klauzuli wypożyczenia nie może zagrać w tym spotkaniu.
Za drobne można zagrać też mego łamańca czyli obie strzelą i wygrają goście.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Cork City-St. Patricks
Przyznam szczerze że ostatnio typy na Irlandię idą mi tak sobie. Na Irlandię Północną również. Bywa i tak chociaż na typowanie innych lig i to po niezłych kursach nie narzekam:
Błękitni Raciąż-ŁKS Łódź TYP 2 kurs 2,15 3/10 g. 18.00 1:3 WIN
Glenavon-Crusaders TYP BTS/2 kurs 3,35 5/10 g.16.00 1:2 WIN
Konyaspor-Galatasaray TYP BTS/2 kurs 4,10 3/10 g. 20.15 1:4 WIN
Zagłębie Lubin-Ruch Chorzów TYP BTS kurs 2,00 4/10 g.18.00 3:1 WIN
Korona Kielce-Pogoń Szczecin TYP BTS kurs 1,83 4/10 g.20.45 1:1 WIN
Zawisza Bydgoszcz-Sandecja Nowy Sącz TYP BTS kurs 2,20 4/10 g.18.00 2:2 WIN
Bohemians-Dundalk TYP BTS kurs 2,10 4/10 g.20.45 2:2 WIN
Zagłębie Sosnowiec-Pogoń Siedlce TYP BTS/1 kurs 4,15 3/10 g.18.00 2:1 WIN
Wracając do dzisiejszego spotkania uważam ze pierwszy raz od dłuższego czasu Rebelsi będą mieli dzisiaj bardzooooo ciężki mecz. Patsi po laniu w Pucharze mają dzisiaj mocno ścisnąć dupska i powalczyć nawet o wygraną. Mało tego przegrali już pod rząd dwa razy w lidze a taka wpadka nie zdarzyła im się jak sięgam pamięcią na pewno w ostatnich dwóch sezonach. Tak sobie patrzę na skład gospodarzy i nadal widzę długą listę nieobecności + 2 kartkowiczów. Goście bez dwóch starych znajomych i zawieszonego za kartki Aarona Greenea który jest napastnikiem.
Konkluzja: goście będą gryźć trawę żeby zmyć blamaż w Pucharze i nie przegrać 3 raz z rzędu w lidze ale niestety dla nich grają w &quot;Kotle Czarownic&quot;..
Zatem reasumując i patrząc na moją wątpliwą skuteczność w ostatnim czasie z Irlandii stawiam delikatnie na...:
Cork City-St. Patricks TYP BTS kurs 1,80 3/10 g.20.45 3:1 WIN
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
Dundalk-Shamrock Rovers TYP BTS kurs 1,85 5/10 g.21.00 2:0 BOX
PS: Dzisiaj spróbujemy znowu beteesa. Moi starzy czytelnicy doskonale wiedzą że Shamrock to mój ulubiony zespół i kibicuje im od czasu kiedy grał tam jeszcze mój ulubieniec Gary Twigg (facet w 190 spotkaniach licząc z Portadown strzelił prawie ..120 goli..). Jak już piszę na początku o gościach to dodam że w końcu od paru dobrych lat mają paczkę na czołową trójkę. Kupili nawet Damiena Duffa ale o tym również kiedyś pisałem. Dzisiaj jadą do Drwali którzy maja masakrycznie dobry team jak na tamtejsze warunki z takim Davidem McMillanem który jest chyba najlepszym technikiem w tej lidze:
http://www.dundalkfc.com/players/david-mcmillan/
Gospodarze generalnie u siebie wymiatają, 9 zwycięstw na 12 spotkań mówi wszystko. Ale szukam tego BTS-u ponieważ w ostatnich 4 spotkaniach w Dublinie The Hoops potrafili strzelić aż 6 goli.
Jeżeli chodzi o absencje to mogę napisać z czystym sercem że obie ekipy w pełnym rynsztunku a w Shamrock zagra już ich najlepszy strzelec Michael Drennan i na niego liczę najbardziej. Chłopina ma dopiero 21 lat ale instynkt strzelecki wyborny. Bachnął już chyba 11 goli w kilkunastu meczach. Jest niski ale za to bardzo szybki a grał wcześniej w Aston Villa, Carlisle i Portsmouth. Grał to może spora nadinterpretacja bo zaliczył razem tylko 3 występy ale na pewno zebrał jakieś doświadczenie.
Jedyny minus tego betu to taki że czasem jak się spotykają dwie drużyny które bardzo dużo strzelają i mało tracą to mecz kończy się wynikiem 0:0. Mam nadzieję że tak nie będzie i zobaczymy otwarte spotkanie. Napisze szczerze że zagrałem jeszcze za mniejszą stawkę:
Dundalk-Shamrock TYP 1/BTS kurs 4,10.
Powodzenia wszystkim i miłego wieczoru odwiedzającym mój wątek
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
16:00 Shamrock Rovers - Bohemians
18:00 Derry City - Drogheda
18:45 Bray - Cork City
19:30 Limerick - St. Patricks
20:00 Dundalk - Sligo Rovers
20:45 Galway - Longford

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - UC Dublin
20:45 Shelbourne - Cabinteely
21:00 Finn Harps - Waterford
21:00 Wexford - Cobh Ramblers

Dundalk-Sligo TYP 1
Limerick-St. Patrick TYP BTS
Wexford-Cobh TYP 1
AKO 2,91 5/10 g.20.00, 19,30, 21.00. BOX
PS: Trzy mecze które przy małym szczęściu powinny wejść.
Drwale nie powinni mieć żadnych problemów z pokonaniem Sligo. Są praktycznie w pełnym składzie tylko bez powołanego do reprezentacji U-21 Seana Maguire który i tak grzeje ławę. Goście bez Russela który pauzuje za kartki i 3 długoterminowych.
W drugim spotkaniu zmierzy się bramkostrzelny Limerick z będącymi w dołku Patsami. Gospodarze w tej chwili co jest w sumie bardzo śmieszne patrząc że są na ostatnim miejscu w tabeli są najlepszą ekipą jeżeli chodzi o formę z ostatniego miesiąca. W 5 spotkaniach 13 oczek ! Nie zagra u nich dzisiaj dwóch podstawowych obrońców Robbie Williams i Paudie O&#39;Connor i tu widzę szansę na gola dla gości. Tak abstrahując to Patsi osłabili się totalnie sprzedając dwóch dobrych zawodników Kilduffa i Forrestera. Dalej nie gra super snajper Christy Fagan. Jakaś masakra patrząc na to że niepewny dzisiejszej gry jest kapitan Killian Brennan ! Olbrzymie osłabienia ale wierzę że gola łupną.
I ostatni mecz w drugiej lidze gdzie lider Wexford powalczy z Dziadami z Cobh. W ostatnich 3 spotkaniach obojętnie gdzie grali, Małolaty ograły 3 razy dzisiejszych gości strzelając im w sumie 8 goli i tracąc jednego. Obie ekipy bez osłabień i wynik musi być tylko jeden. Chyba że znowu jakiś ustawiony mecz ale na to nie mam już wpływu.
I na koniec perełka:
Athlone-U.C.Dublin TYP -1,5 U.C.Dublin kurs 2,10 6/10 g.20.45 2:2 BOX
PS: Dla mnie ten kurs to jakaś kpina. Na czystą 2 kurs 1,40 brałbym w pocałowaniem ręki za 8/10. Tylko dlatego 8/10 bo to korupcyjna 2 liga irlandzka. W innych warunkach tak zwany bank. Goście przegrali 4 spotkania z rzędu i nie zanosi się długo na jakąś poprawę. W klubie totalny chaos. Bieda z nędzą przez środkową Irlandię pędzą i zatrzymują się na balety właśnie w Athlone Town. Z tego co wiem to najzwyczajniej w świecie piłkarzom nie chcę się.. grać. Nie przychodzą na treningi i olewają ligowe mecze. Manager Alan Mathews robi co może, wstawia jakiś rezerwowych i nieopierzonych młokosów do składu ale efekty mizerne.
Studenci po rocznej karencji na pewno chcą awansować i dzisiaj nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu. Zagrają praktycznie w pełnym składzie.
Z takim podejściem do gry gospodarzy stawiam grubiej na gości..ale przypominam że każdy obstawia na swoja odpowiedzialność.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Dywizja 1
21:00 Wexford - UC Dublin

IRLANDIA: FAI Cup 1/4
20:25 Dundalk - Sligo Rovers
20:45 Bray - Killester Utd
20:45 Derry City - Cork City
21:00 Longford - Sheriff YC

Wexford-U.C.Dublin TYP BTS/over 2,5 kurs 1,80 5/10 g.21.00 1:0 BOX
PS: Typ nastawiony na strzelanie bramek ale czemuż by nie skoro te dwa zespoły w sumie w lidze strzeliły już..równo 100 goli. Taki Furlong z drużyny gospodarzy strzelił sam 26 goli a Swan, Benson i Doyle w Studentach razem 24. Szykuje nam się w ogóle mecz prawdy bo Wexford wygrał 4 spotkania z rzędu i zobaczymy czy w starciu z U.C.D (który miał wspaniałą passę do 17 sierpnia gdzie ogrywał wszystkich jak chciał i gdzie chciał a teraz nie wygrał już od dwóch kolejek) da radę odnieść zwycięstwo 5 raz.
Ostatnie ich spotkanie to:
15.05.15 DYW UC Dublin Wexford 4 : 1
Dundalk-Sligo Rovers TYP 1 kurs 1,50 7/10 g.20.25 4:0 WIN
PS: Nie mam pojęcia czemu kurs z 1,33 podskoczył na 1,50. Drwale po wkurwieniu mnie w ostatnim meczu ligowym (u siebie ze Sligo 2:2) gdzie nie wygrałem dużo złotówek podejmuje dzisiaj w 1/4 Pucharze Irlandii (tym najbardziej prestiżowym) ponownie Sligo i ich obowiązkiem jest wygrać pewnie ten mecz. Nie wiem czy wtedy gospodarze podarowali gościom oczko w zamian za dzisiejsza pewną wygraną ale uważam że dzisiaj powinni ich wciągnąć nosem. Przypominam że wtedy kurs na tamto spotkanie oscylował w granicach 1,30 więc się ktoś nieźle obłowił na tym remisie. W Dundalk nie zagra Byrne i O&#39;Donell a w Sligo Rogers i niepewni są Henderson i Devaney.
Derry-Cork TYP 2 kurs 1,95 3/10 g.20.45 1:1 BOX
PS: Uważam że goście raczej nie mają szansę na Mistrza i swojej szansy muszą szukać w tym Pucharze. Okazje mają bo jadą do Irlandii Północnej grać z Derry lub jak by napisali Protestanci Londonderry a tu akurat Cork ma na nich patent:
26.06.15 PIE Derry City Cork City 0 : 2
03.04.15 PIE Cork City Derry City 3 : 0
15.08.14 PIE Derry City Cork City 0 : 1
16.05.14 PIE Cork City Derry City 2 : 0
16.03.14 PIE Derry City Cork City 0 : 1
30.08.13 PIE Cork City Derry City 4 : 1
Te dwa zespoły można napisać zagrały ostatnio dwa bardzo słabe spotkania. Gospodarze dostali wpierdziel u siebie od jeszcze słabszej od nich Droghedy 0:2 a Cork na wyjeździe po bezpłciowym spotkaniu zremisował z Mewami. Ale dzisiaj liczę na wicemistrzów kraju, nie zagra u nich paru zawodników ale ostatni miesiąc ten zespół to plaga kontuzji. Do tego za kartki w tym Pucharze nie wystąpią Folan i Beattie. Derry bez Lowry, O&#39;Connora i McCormacka.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/4.
Cork-Derry TYP 1 kurs 1,55 6/10 g.20.45 3:0 WIN
Cork-Derry TYP 1/over 2,5 kurs 2,80 3/10 g.20.45 3:0 WIN
PS:
Derry-Cork TYP 2 kurs 1,95 3/10 g.20.45 1:1 BOX
PS: Uważam że goście raczej nie mają szansę na Mistrza i swojej szansy muszą szukać w tym Pucharze. Okazje mają bo jadą do Irlandii Północnej grać z Derry lub jak by napisali Protestanci Londonderry a tu akurat Cork ma na nich patent:
26.06.15 PIE Derry City Cork City 0 : 2
03.04.15 PIE Cork City Derry City 3 : 0
15.08.14 PIE Derry City Cork City 0 : 1
16.05.14 PIE Cork City Derry City 2 : 0
16.03.14 PIE Derry City Cork City 0 : 1
30.08.13 PIE Cork City Derry City 4 : 1
Te dwa zespoły można napisać zagrały ostatnio dwa bardzo słabe spotkania. Gospodarze dostali wpierdziel u siebie od jeszcze słabszej od nich Droghedy 0:2 a Cork na wyjeździe po bezpłciowym spotkaniu zremisował z Mewami. Ale dzisiaj liczę na wicemistrzów kraju, nie zagra u nich paru zawodników ale ostatni miesiąc ten zespół to plaga kontuzji. Do tego za kartki w tym Pucharze nie wystąpią Folan i Beattie. Derry bez Lowry, O&#39;Connora i McCormacka.​
Dzisiaj w &quot;Kotle Czarownic&quot; gospodarze powinni już postawić kropkę nad i wygrać. Jednak jak widać plaga kontuzji robi swoje i wicemistrzowie nie zawsze zwłaszcza na wyjazdach dają radę. Dzisiaj cały czas nie zagra Steven Beattie, Stephen Folan Colin Healy i John Kavanagh. Niepewni są Alan Bennett, Dan Murray, Darren Dennehy, Mark O&#39;Sullivan i Karl Sheppard. Masakra, nieprawdaż ? Jednakże w Derry nie wystąpią Ciaran O&#39;Connor, Conor McCormack i Mark Quigley a to stary wyga (napastnik).
Reasumując i patrząc na ostatnie mecze:
03.04.15 PIE Cork City Derry City 3 : 0
16.05.14 PIE Cork City Derry City 2 : 0
30.08.13 PIE Cork City Derry City 4 : 1
..stawiam na wygraną gospodarzy którzy grają bardzo osłabieni ale tym razem u siebie a tam bardzo trudno o wywiezienie punktów. Liczę jednak na determinację i walkę piłkarzy z Irlandii Północnej stąd drugi typ.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:25 Cork City - Derry City
20:45 Drogheda - Bohemians
21:00 Shamrock Rovers - Galway

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cabinteely - Cobh Ramblers
20:45 Shelbourne - Waterford
21:00 Finn Harps - UC Dublin
21:00 Wexford - Athlone
Dzisiaj widzę do gry 4 spotkania. Niestety po niezbyt wysokich kursach.
1 liga:
Cork-Derry TYP Cork kurs 1,57 5/10 g.20.25 0:0 BOX
PS: Jak dla mnie chyba zawyżony kurs na Cork. Ja rozumiem że ostatni miesiąc to plaga kontuzji w tej ekipie i że szansa na mistrza już żadna. Ale przecież dzisiaj nie zagrają tylko John Kavanagh i Colin Healy a i 2 miejsca też należy pilnować bo &quot;The Hoops&quot; mocno cisną. Piłkarze z Wielkiej Brytanii bez ubytków ale osobiście uważam że gospodarze w &quot;Kotle Czarownic&quot; ugrają 3 oczka.
14.09.15 FAI Cork City Derry City 3 : 0
03.04.15 PIE Cork City Derry City 3 : 0
16.05.14 PIE Cork City Derry City 2 : 0
30.08.13 PIE Cork City Derry City 4 : 1
Shamrock Rovers-Galway TYP 1 kurs 1,35 6/10 g.21.00 2:0 WIN
PS: Gospodarze muszą wygrać to spotkanie i skupić się na dalszych meczach bo do końca ligi zostało raptem 6 kolejek. Dzisiaj zagrają raczej w optymalnym składzie w odróżnieniu od gości gdzie pauzować będzie naprawdę sporo graczy a mianowicie Marc Ludden, Ryan Connolly, Jason Molloy, Alex Byrne a niepewnych gry jest jeszcze dwóch zawodników.
26.06.15 PIE Galway Shamrock Rovers 1 : 2
03.04.15 PIE Shamrock Rovers Galway 3 : 0
Dywizja 1:
Cabinteely-Cobh Ramblers TYP BTS kurs 1,60 4/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: Dwa beznadziejne zespoły. Co na ich temat sądzę doskonale wiecie. Pisałem na początku sezonu że miejsce gospodarzy jest na końcu stawki. Wszystko się zgadza. Postawą &quot;Dziadów&quot; z Cobh jestem z lekka zaskoczony wszak mają w 25 meczach aż 30 oczek. Niesamowity wynik jak na ich możliwości. Dla mnie to będzie typowo towarzyskie spotkanie. Oba zespoły bez ubytków. Huraaaaaaaaa, będą zatem gole, buahahaha...
25.07.15 DYW Cobh Ramblers Cabinteely 2 : 1
22.05.15 DYW Cabinteely Cobh Ramblers 2 : 2
Shelbourne-Waterford TYP 1 kurs 1,50 6/10 g.20.45 3:0 WIN
PS: Ostatni dzwonek dla Muszelek na załapanie się do baraży. Wszak do końca rozgrywek zostały tylko 3 kolejki. Tydzień temu skompromitowali się z mającym &quot;wyjebane&quot; już w tym sezonie Athlone przegrywając 1:2. Ta porażka w ogóle może zaważyć że plany o 1 lidze piłkarze ze stolicy będą musieli odłożyć na przyszły rok. Mają 4 punkty straty do Studentów. Dla mnie to dużo. Jestem jednak raczej pewny o to spotkanie i kurs 1,50 biorę z pocałowaniem ręki. Gospodarze w ostatnich 7 spotkaniach z Waterford wygrali..6 razy. Dziś straty kadrowe rozkładają się w miarę równo. Nie zagra po 3 zawodników. Liczę na wygraną Muszelek i włączenie się do walki o baraże gdyż Studenci jadą dziś do Harpii i podział oczek bardzo możliwy.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
RLANDIA: Pierwsza Liga
Limerick-Dundalk TYP BTS/2 kurs 2,60 4/10 g.19.30 1:3 WIN
PS: Nie wiem co by się musiało stać żeby ten typ nie wszedł. Może żelazna obrona Drwali albo myśl że obojętnie jakim wynikiem zakończy się to spotkania i tak mamy mistrza ?
Dla mnie sytuacja jest taka. Cork remisując wczoraj z Derry pozbawił się już na 99% złudzeń na 1 miejsce w tabeli na koniec sezonu. Przy dobrych wiatrach i dzisiejszym zwycięstwie, goście mogliby już za dwie kolejki świętować mistrzowski tytuł. Inna sprawa że ten ostatni Limerick w ostatnich 5 spotkaniach u siebie strzelił..15 goli. Jakaś totalna masakra, słyszał ktoś żeby ostatni zespół w tabeli odwalał takie akcje ? Dundalk z kolei w ostatnich 3 wyjazdowych meczach strzelił..8 goli. Wychodzi mi tutaj jakiś hokejowy wynik a że Drwale to dwa razy lepsza ekipa stawiam typ jak powyżej..
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
Sligo Rovers-Bray TYP 1 kurs 1,90 6/10 g.20.45 3:1 WIN
PS: Mistrzowi Irlandii z 2012 roku zapaliła się w końcu żarówka. Włodarze klubu i piłkarze zrozumieli że nie ma już żartów i i widmo spadku faktycznie może zaistnieć. Efekt to 8 oczek w ostatnich 4 spotkaniach. Dwa zwycięstwa z Drogsami i Derką i jakże cenne remisy z dominatorami ligi Shamrock i Dundalk. Jednak nadal są na przedostatnim miejscu w tabeli. Dzisiaj grają z Mewami o których szeroko pisałem na początku sezonu. Jeżeli u siebie grają jako tako to wyjazdy mają już tragiczne. Na 13 spotkań 8 przegranych w tym 3 ostatnie pod rząd. Co prawda w drużynie gospodarzy za kartki nie zagra Peers praz długoterminowi John Russell, Jeff Henderson i Kevin Devaney a u gości wszyscy zdrowi ale uważam że Sligo wygra to spotkanie. Po prostu w następnej kolejce mają wyjazdowy mecz z sąsiadującym w tabeli Galway i dzisiejsza wygrana stawiałaby ich za tydzień w uprzywilejowanej roli.
Reasumując forma Rovers nakazuje mi na nich postawić a Bray..no cóż...słaby zespół który wykorzystał dobra postawę u siebie jednak nie wygrał już od 17 sierpnia dając sygnały że sezon ten już powoli dobiega do końca..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom