>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2015 (Pierwsza liga/Dywizja 1)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Athlone-Falkirk TYP 2 kurs 1,44 7/10 g.20.45 0:4 WIN
PS: Nie będę pisał analiz do tego typu spotkań. W ramach przyzwoitości wklejam bliźniacze spotkanie z niedawna:
Shelbourne (Irl)-Hearts (Sco) TYP 2 kurs 1,47 7/10 g.16.00 2:4 WIN
PS: Nie wiem czy pamiętacie ile kasy wyciągnęliśmy na przestrzeni ostatnich lat z towarzyskich spotkań pomiędzy ekipami z Irlandii a Anglii i Szkocji. Dużo...
Przypominam że irlandzkie kluby mają podpisane umowy na rozgrywanie takich spotkań w ramach promocji piłki nożnej na wyspach. Taki U.C. Dublin gra na przykład 19 lipca z samym Liverpoolem. W poprzednich latach dochodziło do paradoksalnych sytuacji kiedy irlandzki zespół grał ligowy mecz w piątek lub w sobotę a w niedzielę musiał rozegrać przyjacielskie zawody z klubem z Brytanii...jaja..
Serduszka rozegrały parę dni temu mecz w Dublinie z Cyganami czyli z Bohemiansem. Kurs na gości oscylował w granicach 1,90. Hearts wygrał pewnie 2:0. Nie mam więcej pytań patrząc na różnice klas między Muszelkami a Cyganami.
Dla niewiedzących Athlone i Falkirk to ekipy 2-ligowe.
IRLANDIA: Pierwsza Liga
Galway-Dundalk TYP 2 kurs 1,40 7/10 g.20.45 2:4 WIN
Galway-Dundalk TYP BTS/Dundalk TAK kurs 2,91 3/10 g.20.45 2:4 WIN
PS: Bez opisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
&quot;Zbuki&quot; to idioci. Polewam 1,44 na Falkirk
. Robią co roku te same błędy i niczego się nie uczą
.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Dudelange (Lux)-UC Dublin (Irl) TYP -1,5 Dudelange kurs 1,70 7/10 g.18.00 2:1 BOX
Przypominam analizę z pierwszego spotkania:
EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
UC Dublin (Irl)-Dudelange (Lux) TYP 2 kurs (na teraz) 1,70 5/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: Na początek muszę napisać parę zdań o kursach. Na samym początku 1,26 na gości. W niedzielę 1,40. Wczoraj przed godziną 18...2,05 ! Dzisiaj w nocy znowu spadek na 1,73. O 7 rano już 1,91. A teraz 1,70. Jajca. Zatem kursy niczym pchły na łysym grzywaczu chińskim skakały jak szalone. I niby dużo krwi do picia ale nie ma się gdzie potem schować...o co zatem chodzi ? Przejdźmy do meritum.
Mała analiza. Zacznę od tego że dla mnie te dwie drużyny to różnica minimum dwóch klas. Oczywiście na korzyść Luksemburczyków. O ile klimat irlandzki znam dobrze (albo mi się wydaję że znam) to Benelux już wcale i dlatego zagłębiłem się tam po uszy. I okazało się że przy moich Studentach goście to prawie Barcelona . Dudelange wsławiło się tym że chyba dwa lata temu w drugiej rundzie Ligi Mistrzów wyeliminowało Red Bull Salzburg. W tym sezonie zajęli &quot;dopiero&quot; 3 miejsce i włodarze mocno wkurzeni tą sytuacją postanowili zakupić paru dobrych grajków jak na tamtejsze realia. Najlepszego zawodnika ich ligi 27-letniego Bośniaka Sanela Ibrahimovića z Jeunesse Esch. Niemca z klubu Saarbrücken (nazwisko nic wam nie powie). Najlepszego zawodnika spadkowicza drużyny Hostert Gregorego Adlera. No i uwaga dwóch graczy z 2 ligi belgijskiej...Dikabe i Bocheta.
No więc oddsmakerzy wiedząc o tym wszystkim wystawili kurs 1,26. Ale potem okazało się że linia pomocy Dudelange troszkę się rozsypała bo nie zagra dwóch pomocników i prawdopodobnie podnieśli kurs na 1,40. No i na koniec goście nie zdążyli zaklepać do pucharów Niemiaszka z Saarbrücken i Dikabie z Belgii. I &quot;Zbuki&quot; łup !, poniosła ich fantazja i &quot;j ebli&quot; kursiwo w okolicach 2. Ale poszli widocznie po rozum do głowy bo od wczorajszego wieczoru kurs znowu systematycznie spada. I prawidłowo bo powoli reasumując dalej uważam że to bardzo dobry bet do gry. Studenci będą gryźli trawę bo to dla nich najważniejszy mecz w historii ale nie oszukujmy się..dalej to różnica dwóch klas nawet bez wymienionych nieobecnych zawodników Dudelange.
I na koniec mały przykład chociaż wiem że nie można porównywać meczów. We wtorek luksemburski Niedercorn grał z irlandzkim Shamrockiem. Wynik ? 0:0. Moje meritum ? Niedercorn jest dla mnie dwa razy słabszą ekipą od Dudelange a z kolei Shamrock dwa razy lepszą ekipą od U.C. Dublin. Wnioski wyciągnijcie sami
Od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Wzrosła tylko presja na piłkarzach z Luksemburga. Nie mogę oczywiście napisać że to pewny mecz etc, ale mogę stwierdzić jedno. Piłkarsko i finansowo goście to cały czas Barcelona przy &quot;moich&quot; Studenciakach..
A to moja taśma zagrana we wtorek:
13995 Dudelange-UC Dublin H (0-1,5) 1 1.70
747 Zrinjski-Shirak Gyumri (0:2) 1 1.70
627 If Elfsborg-Lahti FC (2:2) 1 1.35

AKO 3,90
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cabinteely - Shelbourne
20:45 Waterford - Finn Harps

PS: Czasem po takim meczu jak Dundelage-U.C.Dublin odechciewa się typować i grać przez długie dni. 41 sytuacji bramkowych ! 14 strzałów w światło bramki ! Czyli teoretycznie co 2 minuty przez całe spotkanie groźna sytuacja pod bramką Studentów a co 6-7 minut strzał w światło bramki. Goście 4 sytuacje podbramkowe i..1 strzał na bramkę...po co to piszę ? Na pewno nie po to żeby się tłumaczyć bo każdy gra na swoja odpowiedzialność. Piszę to po to żeby uzmysłowić pobierającym typy że nie zawsze jest tak pięknie jak na papierze. Uważam że nie popełniłem błędu grając tak a nie inaczej. Dla mnie to sensacja i zobaczycie co zrobi z Dublinem w następnej rundzie Slovan Bratislawa..zmasakruje ich tylko trochę w mniejszym stopniu niż College Europa. The End.
W dzisiejszych dwóch spotkaniach stawiałbym overy 2,5.
Amatorzy z południowego Dublina podejmują Muszelki. Czyli derby. Pisałem niejednokrotnie że gospodarze dla mnie to wielka padaka. Goście też nie potrafią się ogarnąć od 2 sezonów i po prostu awansować z powrotem do 1 ligi. Tracą ostatnio mnóstwo goli. W ostatnich 6 spotkaniach aż 17. Cabinteely z kolei u siebie od maja nie wiedzieć czemu sporo strzela.
26.06.15 DYW Cabinteely Wexford 2 : 3
12.06.15 DYW Cabinteely Athlone 2 : 0
22.05.15 DYW Cabinteely Cobh Ramblers 2 : 2
01.05.15 DYW Cabinteely Finn Harps 1 : 1
To naprawdę bardzo dobra skuteczność patrząc na ich skład i z kim na przykład ostatnio grali. Mogę napisać nawet że oni są tylko w stanie zagrozić komukolwiek tylko u siebie. Na wyjeździe nie istnieją zresztą zobaczcie sobie statystyki. Ta przypadłość sprawia ze stawiam właśnie na over. Do tego dochodzi parę kontuzji u gości, nie zagra bowiem Brady, Dixon i Crowe. Za żółte kartki pauzują natomiast Walsh i Sandford co zwiększa szanse na mój bet. Gospodarze w optymalnym składzie.
W drugim spotkaniu beznadziejny w tym sezonie Waterford podejmuje Harpie. Śmieszna sprawa bo na ten mecz akurat zawieszeni za kartki są dwaj grający managerowie obu klubów. Nie będę się rozpisywał nad genezą słabej postawy gospodarzy bo nikogo to nie obchodzi. Mało tego nie zagra dzisiaj u nich 3 małolatów którzy wyjechali na Igrzyska Uniwersyteckie do Korei Południowej. Skąd więc typ na over ktoś zapyta ? Czyżby Harpie powinny gładko rozprawić się minimum 3:0 ? A może ale wyciągam również matematyczne wnioski że Waterford powinien już dzisiaj gola strzelić. Nie zrobił tego już od 5 ligowych kolejek. W międzyczasie ograny został w Pucharze Irlandii przez amatorski zespół Tolka. Przegięcie na maksa. U gości nie zagra oprócz managera Horgana, Packie Mailey. Obrońca urodzony w Donegal. Pisze o tym ponieważ to cenne ogniwo Harpii. Była nawet parę lat temu kapitanem tej drużyny. W 2012 roku miał szanse przejść do Derry ale się nie udało. Reasumując na szczęście dla gospodarzy z 2 ligi póki co się nie spada ale małe ciśnienie w klubie + mam nadzieje powrót do dobrej formy gości spowoduje że parę goli dziś padnie. A więc:
Cabinteely-Shelbourne TYP over 2,5 kurs 1,80 g.20.45
Waterford - Finn Harps TYP over 2,5 kurs 2,05 g.20.45
Spotkania bez stawek, może ktoś po przeczytaniu referatu coś dobierze według własnych potrzeb. Dzisiaj nie stawkuję bo po wczorajszym meczu w Luksemburgu opadły mi ręce jaką to świetną ekipą jest 2 ligowy U.C. Dublin..
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Shelbourne (Irl)-Ipswich (Eng) TYP 2 kurs 1,25 9/10 i HT/FT 2 kurs 1,72 4/10 g.16.00 0:6 2 X WIN
PS: Gdzie jest do jasnej cholery handicap na to spotkanie ? Nigdzie nie ma ! Pies ich zatem drapał. To że wygra Ipswich jestem pewny na 90%. W sumie handicapu Dudelange też byłem pewny na 70%..ale znacie mój stosunek do tego rodzaju spotkań. Zresztą proszę spojrzeć jak było drzewiej:
12.07.14 MIE Shelbourne Ipswich 0 : 4
06.07.13 MIE Shelbourne Ipswich 0 : 2
I ostatnio:
04.07.15 MIE Shelbourne Hearts 2 : 4
Co do drugiego typu na ten mecz kurs dobry ale zawsze ryzyko jest stąd &quot;tylko: 4/10&quot;.

Drogheda (Irl)-Falkirk (Sco) TYP 2 kurs 1,80 6/10 g.15.00 2:5 WIN
PS: Nie wiem kto tu jest większym idiotą. Ktoś kto wystawił ten kurs czy ja grając go dosyć mocno. Falkirk w swoim pierwszym spotkaniu sparingowym po 2-miesięcznej przerwie rozbił na miękko na wyjeździe Athlone 4:0. To było 4 dni temu. Drogsi to trochę wyższa półka ale uważam że kurs 1,80 to kolejna kompromitacja &quot;Zbuków&quot;. Dla mnie spadnie na 100%. Ja się jeszcze załapałem. Żeby była jasność przed 17 może się okazać że to ja jestem idiotą dnia. Trudno, zagrane i basta.

IRLANDIA: Dywizja 1
Cobh Ramblers-Wexford TYP 2 kurs 2,00 5/10 g.20.45 0:3 WIN
PS: Dla mnie kolejny kurs z kosmosu. Ja rozumiem że to tylko dziwna 2 liga a &quot;Dziady&quot; z Cobh rozgrywają najlepsze zawody na przestrzeni paru lat nie przegrywając już od 5 kolejek ligowych. Ale musicie mnie zrozumieć że po takim kursie muszę to zagrać. Na papierze to dwa światy i dzisiaj przekonam się czy faktycznie Cobh to naprawdę niezła ekipa na teraz. Jeżeli tak to szacunek ale póki co:
08.05.15 DYW Wexford Cobh Ramblers 1 : 0
21.03.15 DYW Cobh Ramblers Wexford 1 : 4
Prawdopodobnie w drużynie gości nadal nie zagrają Dean Broaders, Peter Higgins, Eric Molloy i Andy Mulligan. Wszyscy jeszcze chyba są w Seulu. Tydzień temu też ich nie było a Małolaty ograły swoja największą zgodę Waterford 4:0..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Dywizja 1
Cabinteely-Waterford TYP over 2,5 kurs 2,10 3/10 g.20.45 1:1 BOX
PS: Spotykają się dwa beznadziejne zespoły. Obie 3 porażki z rzędu. O ile gospodarze strzelają chociaż gole u siebie to goście z impotencją strzelecką od..6 kolejek. Granie tego betu pod kątem 1X2 to dla mnie samobójstwo. Dobrą opcją jest BTS ale na over większy kurs.
Wracając do tych zawodów nazwanych dalej słusznie piłką kopaną Waterford swój ostatni mecz wygrał w u siebie w maju z...Cabinteely 3:1. Śmieszną rzeczą dla mnie jest że obaj managerowie czyli Gormley i Collins uważają że jak nie wygrać teraz to z kim i kiedy ? Odpowiadam drogim panom że 2 liga irlandzka jest tak zryta i przezabawna do typowania że tacy Studenci potrafią wygrać z mocnym Dudelange a dwa miesiące wcześniej przegrać z zespołem Senior League (odpowiednik można napisać 3 ligi) u siebie w Pucharze 1:3. Czyż to nie jaja ? Więc w tej lidze każdy może wygrać z każdym nawet właśnie taki Cabinteely z..liderem Wexford. A co, może nie wygrał ? A propos tych dwóch managerów to tak naprawdę nikt nie wie czy oni są właściwie managerami czy nie ? Gormley niby odszedł z powrotem do Mew, teraz znowu niby wrócił i obserwował ostatni mecz Cabinteely z Muszelkami a Collins z Waterford najpierw się obraził a teraz zapowiedział że pomoże klubowi. Abstrahując obaj panowie usilnie szukają wzmocnień najczęściej młodymi zawodnikami ale póki co efektów to nie przynosi. Reasumując meritum jest takie że swój typ opieram na buńczucznych zapowiedziach obu panów. Bo ja nie teraz to kiedy ??? No to chyba parę goli sobie załadują ?
Gospodarze zagrają pełnym składem a goście bez Matthewa Connora, Dylana Mernagha i Briana Nolana. Wszyscy opalają się w Seulu na Igrzyskach Uniwersyteckich. Jak zauważyliście stawka &quot;tylko&quot; 3/10. Walnięta liga,dziwne wyniki w których często decyduje jednak dyspozycja dnia (przykładów mogę podać mnóstwo), bardzo słaby poziom sprawiły że dziś zagram za drobne..
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Limerick (Irl)-Milton.K (Eng) TYP 2 kurs 1,25 g.20.00
Slovan Bratislava (Svk)-UC Dublin (Irl) TYP -2,5 Slovan kurs 1,88 16.07 g.20.15

AKO: 2.35 7/10
PS: Na temat towarzyskiego spotkania w Limerick to szkoda mi energii na pisanie ciągle tego samego. Mało tego, przecież zespół z Milton Keynes awansował w tym roku do Championship. Grałbym tutaj spokojnie jakiś handicap, niestety nie mam tego w ofercie.
W drugim meczu kurs na zwycięstwo Slovana powyżej dwoma golami 1,88 ? Nie rozumiem tego. Myślałem że będzie maksymalnie 1,40-45. Nie wiem o co chodzi, przecież oni ograli w dwumeczu gibraltarski College Europa 9:0 a Dublin to cały czas 2 liga irlandzka. W ich pierwszym spotkaniu na wyjazdowy win Słowaków -2,5 był kurs 1,60 a skończyło się 0:6.
Reasumując mam nadzieję że wszystko skończy się ok.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
@Psychosocial
Co sądzisz o graniu dzisiaj na win Finn Harps z &quot;Dziadami&quot; ? ????
Witam . Nie mam wyrobionego zdania co do tego spotkania. U gospodarzy nie zagra ważne ogniwo, obrońca McMonagle który grał kiedyś nawet w Derry ale jego kariera z lekka się załamała. U gości nie zagra Kevin Mulcahy i Ron Stanton.
Na czysty win za 1,45 to bym nie grał. Może over za 1,85 ?
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Derry City - Limerick
20:45 Drogheda - St. Patricks
21:05 Bohemians - Sligo Rovers
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Shelbourne - Athlone
21:00 Finn Harps - Cobh Ramblers

Drogheda-St. Patricks TYP BTS kurs 1,90 6/10 g.20.45 0:2 BOX
PS: To mój główny typ na dzisiaj. Goście to faworyt ale 1,44 nie do gry. Gospodarze w ostatnim meczu towarzyskim potrafili strzelić dwa gole szkockiemu Falkirkowi a wcześniej w lidze Dundalk. Do tego wyjazdowe 1:0 z Bohemians. Mało tego w okienku transferowym zakupili pomocnika Roberta Bayly. To stary 27-letni wyjadacz który grał w takich ekipach jak: Leeds, Bohemians czy Shamrock.
A propos Shamrock nie uwierzycie kogo kupili ! Znacie tego pana po lewo ?

Ciekawe czy ktoś wie co to za piłkarz..
Wracając do meritum. Gospodarze bez zawieszonych Dunne i Duffy. Paru kontuzjowanych..goście bez Hoare i nie wiadomo czy zagra już Fagan. Ostatnio z Longford (3:0) pauzował a to bardzooooooooo dobry zawodnik, napastnik i ikona tego klubu.
Derry City-Limerick TYP 1 kurs 1,63 5/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Tutaj też widzę wartość. Gospodarze już gorzej grać nie mogą. Kupili nowego napastnika który grał na przykład w Sligo i ma 29 lat. Nazwisko nic wam nie powie. Jest na ten mecz mobilizacja. Dobra wiadomość to taka że Derry ma pełny skład, nikt nie choruje. Z kolei w Limerick nie zagra prawdopodobnie 3 graczy w tym dobry obrońca Price.
Skoro Limerick przegrywa ostatnio u siebie z przeciętnym Galway 2:4 a wcześniej również u siebie z beznadziejnym dla mnie Bray 0:1 to jak mam nie grac na ekipę z Północnej Irlandii ?
Suchary:
Derry-Limerick TYP over 2,5 kurs 1,85
Drogheda-St. Patrick s TYP over 2,5 kurs 1,73
Bohemians-Sligo TYP 1 kurs 2,20
Shelbourne-Athlone TYP 1 kurs 1,73
Finn Harps-Cobh TYP over 2,5 kurs 1,85
U gospodarzy nie zagra ważne ogniwo, obrońca McMonagle który grał kiedyś nawet w Derry ale jego kariera z lekka się załamała. U gości nie zagra Kevin Mulcahy i Ron Stanton.
Na czysty win za 1,45 to bym nie grał..nieobliczalna liga.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
Longford-Cork City TYP 2 kurs 1,68 4/10 g.20.30 1:4 WIN
Longford-Cork City TYP BTS/2 kurs 3,50 2/10 g.20.30 1:4 WIN
PS: Gram na Cork chociaż są dzisiaj osłabieni. Taki Colin Healy i Kieran Djilali to podstawa tego zespołu. Ten pierwszy to stary 35-letni wyjadacz..pomocnik i zaliczył takie ekipy jak Sunderland, Celtic, Coventry czy też Ipswich. Drugi to Anglik urodzony w Londynie 24-letni pomocnik który szlify juniorskie pobierał w Crystal Palace. Nie zagra jeszcze John Kavanagh. To młody 21-letni obrońca i on nie jest dla mnie jakimś znaczącym osłabieniem. Zresztą nie grał już w meczu z Derry. I od razu adnotacja dlaczego gram na drugi typ po sytym kursie 3,50. Dlatego że goście są dzisiaj trochę osłabieni w środku pola z tym że od razu nadmienię że w Longford pauzować za kartki będzie również bardzo dobry jak na tamte lokalne warunki pomocnik Stephen Rice. Chłopina ma 34 lata ale rozegrał tylko w takim Bohemians i Shamerock 198 meczów więc doświadczenie ma ogromne. Liczę więc na gole z obu stron.
Reasumując..więc co my tu mamy ? Zespoły bez bloków łącznikowych. To na pewno. Klasycznego średniaka i zespół który chce powalczyć..chyba &quot;tylko&quot; o 2 miejsce. Patsi wczoraj pewnie wygrali a i Shamrock zatrudnił..Damiena Duffa..coś niesamowitego..więc Cork jeżeli chce mieć wicemistrza wygrać dzisiaj powinien..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Bohemians - Derry City
20:45 Galway - Bray
21:00 Sligo Rovers - St. Patricks

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Wexford
20:45 Waterford - Shelbourne

Sligo Rovers-St. Patricks TYP 2 kurs 1,55 6/10 g.21.00 0:3 WIN
PS: Patsi wygrali 5 ligowych meczów z rzędu. Wszystkie różnicą minimum dwóch goli. Do tego ograli w Pucharze Irlandii mocny Shamrock. Może zagra już dzisiaj Chris Fagan kontuzjowany w meczu ze Skonto Ryga. A przecież to bombardier nie od parady który szlify piłkarskie zdobywał w..Manchesterze United. Pozostali zdrowi. Mało tego piłkarze z Dublina właśnie kupili 21-letniego zdolniachę z Northampton. Nazywa się Ian Morris a grał on w młodzieżowej reprezentacji Irlandii.. ale czy dzisiaj zagra tego nie wiem.
http://translate.google.pl/translate?hl ... rev=search

Sligo to największe rozczarowanie sezonu. Jak dzisiaj nie przegrają z rozpędzonymi gośćmi to chyba czas zawijać się do pubu na browary a nie bawić się w irlandzką bukmacherkę. Gospodarze bez znaczących zmian od ostatniego ligowego spotkania gdzie nie potrafili nawet zremisować z Cyganami grając w przewadze 55 minut. Mam nadzieję że dzisiaj im się wcale nie polepszy.

Athlone-Wexford TYP over 2,5/2 kurs 2,70 3/10 g.20.45 3:1 BOX
Waterford-Shelbourne TYP over 2,5/2 kurs 2,50 3/10 g.20.45 1:2 WIN
PS: W obydwóch meczach widzę spore wartości. Athlone to ostatnio jakaś zatkana rura przez którą nic nie chce przejść. Jak można bowiem przegrać u siebie z takimi Dziadami z Cobh 1:4 ? Z kolei Małolaty to teraz maszynka do strzelania goli. 5 zwycięstw z rzędu a w ostatnich 6 spotkaniach strzelonych..17 goli..no proszę..
Drugi mecz to tragiczny Waterford który ostatnio nie potrafił nawet wygrać z amatorami-biegaczami z Cabinteely. Frajerzy stracili gola w 93 minucie. Wcześniej przegrali trzy spotkania z rzędu. A idź pan w cholerę z nimi. Muszelki zwietrzyły szanse nawet na baraże i tego się trzymajmy. Do tego w tabeli wyjazdowej są na 2 miejscu.
Składy, absencje, kontuzje..kogoś to obchodzi ?
Athlone nie zagra na pewno bez pomocnika O,Donnella.
Wexford już w pełnym rynsztunku z piłkarzami którzy grali na Uniwersjadzie w Seulu.
Waterford jest bez absencji. Zajebiście...haha..
Shelbourne bez Simona Dixona, Conora Earleya, Jacka Brady i Colma Crowe.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga 26.07.15
17:00 Shamrock Rovers - Limerick
19:00 Dundalk - Cork City
IRLANDIA: Dywizja 1
20:00 UC Dublin - Finn Harps

Shamrock Rovers-Limerick TYP -1,5 Shamrock kurs 1,57 7/10 g.17.00 4:1 WIN
PS: Wczoraj Patsi planowo wygrali z cienkim Sligo więc typuję dalej. Nie wiem co mam ciekawego napisać na temat tego spotkania. Chyba już wszyscy wiedzą że The Hoops odpadając z Ligi Europy może teraz się skupić tylko na rozgrywkach ligowych. Mają pełny skład, szansę na wicemistrzostwo i 4-5 dobrych napastników. Przegrali tylko raz w lidze i podpisali kontrakt z:
http://www.dailymail.co.uk/sport/articl ... arity.html
Limerick...ten zespół niesamowicie odstaje od reszty. W 20 spotkaniach ugrane 6 oczek ? Masakra. Nie potrafią wygrać już od 22 ligowych spotkań. Nie chce mi się tego sprawdzać ale to może być autentycznie jakiś rekord. Mają już w składzie środkowego obrońcę Price ale to im chyba nic nie pomoże.
Jakąś tam alternatywą jest -2,5. Kurs fajny bo na teraz 2,35. Generalnie kursy rosną na te moje handicapy. Dlaczego ? Nie wiem, może dlatego że &quot;Zbuki&quot; to głupki ?
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - IRLANDIA: Dywizja 1 - Kolejka 20
Godzina: 31.07.2015 20:45
Spotkanie: Shelbourne - Wexford
Typ: over 4.5
Kurs: 5,6
Bukmacher :ó
Analiza:
Dzisiaj czeka nas hicior w 2 lidze irlandzkiej w kopanej, spotykaja sie bardzo mocne i solidne ekipy, a co najwazniejsze w typie ktory podaje to sa 2 najlepsze ofensywnie druzyny jesli chodzi o overy nie ma ekip w tej lidze czesciej robiacy over 2,5, over 3,5 czy over 4,5. Obydwie ekipy sa na miejscu dajacym awans do barazy o ekstraklase a dzieli je tylko 3 punkty. Bardzo wazny mecz ktory moze zdecydowac o ksztalcie tabeli. Goscie Wexford az w 12 meczach mialo wiecej niz 2,5 gola a gospodarze w 9 na 19 robilo over 2,5. Wexford Youths posiada ponadto najlepszego strzelca tej ligi irlandczyka D. Furlong ktory strzelil az 17 goli w 18 meczach tym sezonie ! Goscie ostatniego undera zanotowali 5 meczow temu, a wszystkie mecze ktore niedawno grali robili wyniki conajmniej 3 bramkowe a potrafia robic nawet takie Cabinteely Wexford 2 : 3. Licze na prawdziwe strzelanie i niezle show w tym waznym meczu. Obydwie druzyni nie potrafia kalkulowac i raczej nie spodziewam sie undera. W tym roku spotkaly sie obydwie ekipy byl wyniki:
05.06.15 DYW Wexford Shelbourne 2 : 3
10.04.15 DYW Shelbourne Wexford 2 : 4
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Bray - Dundalk
20:45 Derry City - Longford
20:45 Drogheda - Shamrock Rovers
20:45 St. Patricks - Galway
21:00 Cork City - Bohemians

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cabinteely - UC Dublin
20:45 Shelbourne - Wexford
20:45 Waterford - Cobh Ramblers
21:00 Finn Harps - Athlone

W tej kolejce tak się złożyło że na pierwszy rzut oka mamy wielu zdecydowanych faworytów (Drwale, Hoops, Patsi, Korek, Studenci). Wiadomo jednak jak w życiu bywa...postaram się w jednym zdaniu przybliżyć temat.
Pierwsza Liga:
Bray-Dundalk TYP -1,5 Dundalk kurs 1,75 6/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: O jejku, Mewy wygrały 4 mecze z rzędu i aż strach grać przeciwko nim bo co za wysoka forma..wszystkie wygrane po 1:0. I do tego kursy na handicapy idą w górę. Mam to gdzieś. Mogli wygrać nawet 10 spotkań pod rząd a ja na to:
04.05.15 PIE Dundalk Bray 8 : 1
Dla mnie Dundalk dzisiaj spokojnie zainkasuje 3 oczka. Bray będzie od 1 minuty się głęboko bronić. Ale nie dadzą dla mnie rady. Nie zagra u nich po raz kolejny podstawowy bramkarz McGuinness ale zmiennik czyli Cherrie gwoli ścisłości radzi sobie nieźle. Oprócz tego Hanlon, 23-letni pomocnik. Goście w pełnym składzie i jak nie wygrają minimum dwoma golami to będę zdziwiony. Dla niezdecydowanych proponuję czystą 2 do taśmy po kursie 1,27
Derry City-Longford TYP NO BET
Drogheda-Shamrock Rovers TYP 2 kurs 1,45 5/10 g.20.45 0:1 WIN
PS: Nie zagra cały czas Damien Duff. Oprócz niego paru długoterminowych. Drogsi bez Reilly ale to nieopierzony młodzik grający na lewej pomocy. Tak patrzę to gospodarze w ogóle nie potrafią grać z The Hoops. Bo niby co to jest ?
17.10.14 PIE Drogheda Shamrock Rovers 0 : 2
05.05.14 PUC Drogheda Shamrock Rovers 1 : 2
25.04.14 PIE Drogheda Shamrock Rovers 2 : 3
28.06.13 PIE Drogheda Shamrock Rovers 0 : 3
17.08.12 PIE Drogheda Shamrock Rovers 0 : 2
02.03.12 PIE Drogheda Shamrock Rovers 1 : 2
15.07.11 PIE Drogheda Shamrock Rovers 0 : 1
01.04.11 PIE Drogheda Shamrock Rovers 0 : 4
13.08.10 PIE Drogheda Shamrock Rovers 0 : 2
16.04.10 PIE Drogheda Shamrock Rovers 0 : 2
07.08.09 PIE Drogheda Shamrock Rovers 0 : 1
16.06.09 FAI Drogheda Shamrock Rovers 0 : 3
Drogheda przegrała niedawno gładko u siebie z Patsami 0:2 a to mniej więcej ten sam poziom co Biało-Zieloni. Z Shamrockiem abstrahując że ma dwa razy słabszy skład przegrywa u siebie wszystko od 6 lat. To niby co mam grać ?
St. Patricks-Galway TYP 1 g.20.45 3:1 WIN
PS: Typ bez stawkowania bo kurs bardzo mały. (ok 1,25). Prawda jest taka że Patsi są w fenomenalnej formie. 6 zwycięstw + pucharowa wygrana z Shamrockiem. Czemu zatem nie gram handicapu ? Ponieważ Galway strzela sporo goli na wyjeździe. Tylko to mnie powstrzymuje. U gospodarzy nie zagra cały czas Fagan (jak wróci to się będzie działo bo to super snajper) i Bolger zawieszony za kartki a to też duża strata bo to piłkarz sezonu w 2013 roku w Irlandii. Goście bez Ryana Connolly, Enda Currana i Andy O&#39;Connella.
Cork City-Bohemians TYP 1 kurs 1,50 5/10 g.21.00 4:0 WIN
PS: Od razu piszę że będzie ciężko ale to przecież &quot;Kocioł Czarownic&quot; ! A tam punkty zdobywałi tylko Drwale. Cyganie w tym sezonie wybornie grali wyjazdy ale ostatnio przegrali dwa razy pod rząd z Patsami i Longford. Cork musi po prostu takie mecze wygrywać jeżeli marzy o mistrzostwie chociaż ja wam już napisałem z dwa miesiące temu że mistrzem może być tylko Dundalk. U gospodarzy kontuzjowani cały czas Kavanagh i Holohan. Bohemians bez Griffina, P. Kavanagha, Byrne i Murphy. Dosyć pokaźne osłabienia..
Dywizja 1:
Cabinteely-UC Dublin TYP 2 kurs 1,45 4/10 g.20.45 1:3 WIN
PS: Super forma studentów i tak jak przewidywałem na początku sezonu beznadziejna gra amatorów-biegaczy skłoniło mnie do tego betu.
05.06.15 DYW UC Dublin Cabinteely 6 : 1
Widać po czerwcowym spotkaniu że gospodarzom dzisiaj lekko nie będzie. Jak Studenci chcą awansować do 1 ligi to muszą takie zawody wygrywać. Koniec, kropka. W obu ekipach jest parę absencji i niepewnych występu graczy. Chyba nie muszę wymieniać nazwisk ? No chyba że na specjalne życzenie jakiegoś konkretnego typera..

Shelbourne-Wexford TYP BTS kurs 1,56 5/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Małolaty skompromitowali się w ostatniej kolejce z Athlone. Grając w przewadze prawie cały mecz przegrali 1:3. Trener gości rotował w tym spotkaniu jak mógł ale zmiany nie pomogły. Dzisiaj czas na rehabilitację a okazja wyborna bo jadą do Muszelek. Muszelki ostatnio wygrywają wszystko jak leci. Nie zagra dzisiaj u nich środkowy obrońca O&#39;Connor a to podstawowy zawodnik co stworzy gościom pole do manewru w polu karnym Shelbourne. Z kolei Małolaty tez sporo tracą na wyjeździe. Zapowiada się mecz obfity w gole co słusznie zauważył Homel. Dziękuje mu na marginesie że jako jedyny włączył się do podawania typów z Irlandii.
Waterford-Cobh Ramblers TYP NO BET..chociaż.....co za moja cudowna przemiana , przyparty do muru grałbym dzisiaj na Dziadów z Cobh..gospodarze z wieloma absencjami.
Finn Harps-Athlone TYP NO BET..w Irlandii grają na Harpie. Ja ten mecz olewam.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
Limerick-Sligo Rovers TYP BTS kurs 1,60 4/10 g.19.30 3:2 WIN i dużo goli

PS: Gra ostatni z przedostatnim zespołem. Tak patrzę na skład obu tych drużyn, przyrównuję go do składu np: Bray, Galway czy Droghedy i nie widzę znaczącej różnicy. Chyba wszystko tkwi jednak w głowach zawodników. Popatrzyłem również kto ubył i kto doszedł do tych ekip przed sezonem:
Limerick
Przybyli:
Paul O&#39;Conor (Sligo Rovers)
Conor O&#39;Donnell (UCD)
Sean Russell (Shelbourne)
Dean Clarke (UCD)
Kieran Hanlon (Pike Rovers)
Ian Turner (Cork City)
Gavin Dillon (Abbeyfeale United)
Sean Harding (Waitakere United)
Aidan Price (Bohemians)
Vinny Faherty (Galway United)
Odeszli:
Lee-J Lynch (Hamilton)
Kieran Djilali (Cork City)
Barry Ryan (Retired)
Rory Gaffney (Cambridge Utd)
Shane Cusack (Athlone Town)
Garbhan Coughlan (Athlone Town)
Stephen Folan (Sligo Rovers)
Shane O&#39;Connor (Cobh Ramblers)
Shane Walsh (Pike Rovers)
Jack Doherty (Carrick Utd)
Mick Leahy (UCD)
Jack Doherty (Waterford United)
Sam Oji (Galway Utd)
Sligo
Przybyli:
Kevin Devaney (Bohemians)
Dinny Corcoran (Bohemians)
Steven Beattie (Bohemians)
Keith Ward (Dundalk)
Ryan Coulter (Athlone Town)
Eoin Wearen (Bohemians)
Stephen Folan (Limerick)
Morton Nielsen (FC Rot-Weiss Erfurt)
Sander Puri (Free Agent)
Odeszli:
Gary Rogers (Dundalk)
Danny North (Shamrock Rovers)
Paul O&#39;Conor (Limerick)
Kalen Spillane (Carrigaline AFC)
Evan McMillan (UCD)
Seamus Conneely (Accrington Stanley)
Joseph Ndo (Arrow Harps)
Regan Donelon (Finn Harps)
Ruairi Keating (Finn Harps)
Jak widzimy Limerick ani się nie za bardzo nie wzmocnił ani osłabił. Ze Sligo odeszły ikony Danny North i Joseph Ndo więc się osłabił mimo dojścia aż 4 zawodników z Bohemians.
Uważam że te dwa teamy dzisiaj nie mają nic do stracenia bo kompromitują się już od 21 kolejek. Muszą zaatakować bo tylko tak zdobywa się gole. Ważne jest to że nie ma absolutnie żadnych absencji w obu klubach. Przekonamy się zatem dzisiaj na co stać Limerick i Sligo. Wróżę po co najmniej jednym strzale w siatę i jednak mecz obfity w gole.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Dzis polfinal ligi irlandzkiej miedzy Galway a Dundalk . Gospodarze dzisiejszego meczu ostatnio pod forma . na 10 spotkan 6 porazek , 3 wygrane ( Limerick . Longford i z Nord End United w pucharze) i jeden remis ze Sligo . Dundalk jak to Dundalk . Leja wszystkich ,w lidze bilans 17-3-1 bramki 50-14 mowi samo za siebie . Jest to polfinal pucharu ligi irlandzkiej wiec chyba nie ma mowy o odpuszczaniu .wyglada to bardzo obiecujaco . dodam jeszcze ze obie ekipy spotkaly sie 27 dni temu i Dundalk pokonal Galway na wyjezdzie 4-2 . nie znam skladow itp i licze ze Psychosocial wyrazi swoja opinie jak i powie cos o skladach ;)
Ja proponuje : Galway - Dundalk Typ 2 kurs 1,53 7/10 godzina 18:00
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: 1/2 Pucharu Ligi
17:00 Shamrock Rovers - St. Patricks
18:00 Galway - Dundalk
Shamrock Rovers-St. Patricks TYP awans Shamrock kurs 1,83 5/10 g.17.00 0:0 k. 2:4 BOX
Shamrock Rovers-St. Patricks TYP BTS/1 kurs 5,00 2/10 g.17.00 0:0 BOX
PS: Mało prestiżowy Puchar (tylko Setanta Cup jest niżej a w tym roku z powodu ograniczeń finansowych nie odbył się a w 2014 w finale Sligo wygrało z Dundalk 1:0). Mało prestiżowy ale jeden klub wziął go sobie szczegółowo pod lupę. I nawet wiem dlaczego. Tym klubem jest Shamrock Rovers czyli popularni The Hoops. Minęło parę lat kiedy Shamrock zdobył ostatni raz mistrzostwo (2011). Od tamtego czasu ZERO sukcesów oprócz ubiegłorocznego 4 miejsca. Ale czy można to nazwać sukcesem ? I właśnie nie mając szans na mistrza ani na Puchar Irlandii (tam kluby spinają się na 100% i nie dają pograć zmiennikom jak w Pucharze Ligi) włodarze Rovers upatrzyli sobie ten Puchar.
W 2012 roku finał i 1:3 z Drogsami.
W 2013 roku finał ponownie z Droghedą i już wygrana 2:0. Jest puchar dla The Hoops !
I w 2014 ponownie finał i porażka z Dundalk 2:3 po niesamowitym meczu.
Dzisiaj na drodze stoją Patsi. Oj, mega mocna ekipa ostatnimi czasy. W lidze miażdżą, 7 kolejnych wygranych pod rząd. Oprócz tego że to derby ostatnio St.Patrick dał się nielicho we znaki dzisiejszym gospodarzom. Przecież to oni wyeliminowali ich z tegorocznej edycji Pucharu Irlandii. I to już w 1/16. Jest zatem okazja do rewanżu. Napiszę tak..na 100% dzisiaj The Hoops nie odpuszczą i wystawią najlepszy skład. Natomiast trener gości Buckley przebąkiwał coś możliwości wstawiania do składu na ten mecz paru zmienników. Tak się bowiem składa że już w ten piątek Patsi jadą do...Shamrock. Tak, w piątkowej kolejce Shamrock ponownie zagra z St.Patrick. Jeżeli chodzi o jakiekolwiek układy to raczej ich nie będzie. Kibice obu ekip nie przepadają za sobą i nie pozwolą na żadne ustawki działaczom.
Składy.. gospodarze dalej bez Duffa, O&#39;Connora, Mc Phaila i Faheya. Goście bez Fagana ale prawdopodobnie ze zmiennikami.
Reasumując stawiam na awans Shamrock. Uważam że warto również zaryzykować małą stawką mój bet z kursem 5,00.
Galway-Dundalk TYP 2 kurs 1,50 6/10 g.18.00 0:0 BOX
Galway-Dundalk TYP BTS/2 kurs 2,85 4/10 g.18.00 0:0 BOX
PS: Mój szanowny kolega Luken7 przedstawił już ten mecz powyżej. Dla Galway to jedyna szansa w tej edycji na cokolwiek. Śmieszna sprawa bo w 1/8 Pucharu Irlandii 23 sierpnia Galway spotka się z..Dundalk, haha..no ale nie wyobrażam sobie że dzisiaj goście odpuszczą żeby nie wysilać się za 3 tygodnie. To by była parodia. Takie jaja to tylko w meczach Crusaders i Glentoran. Ale wracając do meritum, gospodarze potrafili niedawno na wyjeździe strzelić gola Patsom a w ich ostatnim ligowym meczu z Dundalk padł wynik 2:4. Na pewno zatem gospodarze powalczą ale sukcesu im nie wróżę. Goście po prostu chcą zdobyć potrójną koronę (w tamtym sezonie w Pucharze Irlandii odpadli w powtórzonym meczu z Shamrock w ćwierćfinale) i w tym roku są na dobrej drodze żeby zaliczyć 3 puchary.
Składy..lista nieobecnych Galway dość długa. Nadal nie zagrają Barry, Connolly, Curran, Ludden i O&#39;Connell ale Ci zawodnicy nie grali już w ostatnim spotkaniu ligowym także nic się nie zmieniło. Oczywiście zagra bramkarz Winn który dostał czerwoną kartkę z St. Patrick ale z tego co wiem takowe nie liczą się do pucharów. Goście tylko bez Shieldsa (to rezerwowy który wszedł z Bray za Finna) i zakupionego z Patsów Kilduffa.
Reasumując stawiam na mocnych gości ale liczę na walkę gospodarzy (manager Galway wyraźnie podkreślił że mają sporą ilość kontuzji ale dadzą z siebie wszystko) stąd mój drugi bet. Tak na marginesie zagrałem go naprawdę ostro a czy słusznie okaże się ok 20.
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Galway - Dundalk
W spotkaniu półfinałowym Pucharu Ligi Irlandzkiej zmierzą się Galway FC i Dundalk FC.
Gospodarze z Galway zajmują dopiero ósme miejsce w lidze i nie należą do najmocniejszych druzyn. W ćwierćfinale zdołali jednak wyeliminować Bohemians , choc dopiero po dogrywce.
Dundalk to najlepszy zespół w kraju. Mistrz Irlandii i zdobywca Pucharu, obecny lider. Drużyna jednak nie poradziła sobie w eliminacjach do fazy grupowej Ligi Mistrzów, przegrywając w dwumeczu z BATE Borysów.
Absolutnym faworytem spotkania jest zespół gości. Dundalk wygrali trzy ostatnie spotkania z Galway FC i stawiam ze i tym razem bedzie podobnie.
Dundalk wygra - @1.62 - Bet365

 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Panowie...kursy na Patricków spadają z około 3 na 2.6. Dundalk już nie po 1.50 lecz po 1.62. .... czy to coś zmienia w Waszych nastawieniach na te mecze ???
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom