>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2015 (Pierwsza liga/Dywizja 1)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
18:45 Sligo Rovers-Bray
20:45 Cork City-Derry City
20:45 Drogheda-Bohemians
21:00 Shamrock Rovers-Galway

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone-Wexford
20:45 UC Dublin-Finn Harps
20:45 Waterford-Shelbourne

Pierwsza Liga:
Sligo Rovers-Bray
Faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden. Goście nie dość że grają piach (moje analizy na temat ich gry można poczytać w innych postach) to jeszcze w ostatnim meczu stracili dobrego pomocnika Kelly (czerwona kartka). Z drugiej strony nie do pomyślenia jest że taki zespół jak Sligo nie zgarnął jeszcze z nikim 3 oczek. No ale grali już &quot;wielką trójką&quot; tego sezonu czyli Dundalk, Shamrock i Cork. Nie będę się rozwodził nad tym spotkaniem i pisał absencji Bit ORed. Obowiązkiem gospodarzy jest wygrać dzisiejsze spotkanie..
Cork City-Derry City
Piłkarze z Irlandii Północnej w ostatnich dwóch spotkaniach na południu Irlandii stracili w sumie 6 goli. Mało tego, dzisiaj muszą przebyć wzdłuż całą wyspę. W &quot;Kotle Czarownic&quot; Derry powinno przegrać. Powinno ale trzeba brać poprawkę że gospodarze wygrali już 6 meczów z rzędu u siebie i w końcu mogą się potknąć. Ja na przykład tego meczu osobiście nie zagrałem. W Cork cały czas nie grają Michael McSweeney ,Colin Healy i Danny Morrissey a u gości Dean Jarvis, Stephen Dooley, Joshua Daniels i Shaun Kelly. Reasumując może dobrym typem jest BTS ?
Drogheda-Bohemians
Drogsi spisują się po dobrym początku miernie. Potrafili wygrać u siebie ze Sligo ale porażka z Galway chluby im nie przynosi. Remis z Limerick i wpierdy z Derry pogłębiły nastrój. Dzisiaj bez Yadolahi i Thorntona będą musieli się użerać z Cyganami którzy ostro postawili się tydzień temu mocnemu Shamrock. No ale Bohemians i Shamrock to niezła kosa także się nie dziwmy. U gości dalej nie gra Byrne i Mulcahy. Co sądzę o tym spotkaniu ? A nic, przeczytam sobie po prostu wieczorem wynik
.
Shamrock Rovers-Galway
Podobnie jak przypadku Sligo i tutaj zdawać się może że faworyt jest tylko jeden. W tym sezonie The Hoops ma naprawdę mocną ekipę. Gospodarze tylko bez Byrne a goście..hoho..posypała się cała obrona. Wymieniać nazwiska ?
. Nie zagra Walsh i Oji wykartkowani w poprzednim meczu z Longford a do tego Ludden i Cantwell. Reasumując Shamrock powinien spokojnie wygrać to spotkanie może nawet handicapem ?
Dywizja 1:
Athlone-Wexford
Olewam ten mecz. Gospodarze niby często wygrywają z Małolatami ale Ci są naprawdę nieobliczalni. Dla mnie kupczą meczami. Mają dobry skład jak na 2-ligowe warunki a przegrywają ze swoją największą zgodą Waterford ? Czytaj, oddają im punkty..Athlone bez 3 a Wexford bez 4 zawodników. Jak ktoś spyta napisze co to za grajkowie, póki co nie obstawiam tego zdarzenia.
UC Dublin-Finn Harps
Studenci się osłabili ale do składu wraca pomocnik Robbie Benson
. To jego krótka metryczka:
&quot;Robbie can play as a midfielder or a striker and he has played underage International matches for Ireland.
He made his league debut with Athlone as a substitute away to Waterford United on 3 Octobber 2008 and continued playing for the club until September of 2010 when he signed for UCD as part of a scholarship programme.
Robbie was unable to play for UCD&#39;s league side during the closing stages of the 2010 season due to scholarship regulations. However he did take his place in the squad for the 2011 season, making 20 league appearances and scoring five goals. Robbie became a mainstay of the side during the 2012 season, playing a part in thirty-one league games for the club, scoring three goals in the process, as UCD finished ninth.
Robbie stayed with UCD for the 2013 season, and scored an impressive nine goals in twenty-five appearances during the campaign, as UCD once more finished ninth. In the 2014 season, Robbie was made the captain of the team and played in every league game for the club, scoring three goals&quot;
Harpie jak pisałem wiele razy to klasyczni przeciętniacy. Nie zagra dzisiaj u nich Packie Mailey, Ruairi Keating i Gareth Harkin. I teraz napiszę tak. Goście to wicelider ale dzięki temu że wygrali ostatnio 3 mecze z rzędu. Ale z kim ? Z amatorami z południowego Dublinu, z dziadami z Cobh i słabym Waterford. Proszę się dobrze zastanowić i spróbować zagrać na U.C.D. Wszyscy zdrowi z kapitanem zespołu w środku pola i z kursem ok. 2,30...ostatecznie 1X w taśmie.
Waterford-Shelbourne
Gospodarze przegrali tydzień temu z...Cabinteely. Nie chcę tego komentować może cały zespół miał wtedy jelitówkę ? Albo w Waterford wylądowało U.F.O. i piłkarze jak najszybciej chcieli wrócić do domu z Dublina żeby nic nie stracić ? A może są po prostu tak słabi że ograli ich amatorzy-biegacze ? Dzisiaj grają z Muszelkami i na papierze nie mają prawa wygrać. Miejscowi bez Nolana i Doherty a przyjezdni bez Dixona, Andrewsa i Mc Glade. Grałbym tutaj coś w stronę gości..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
19:30 Limerick-Dundalk
20:30 Longford-St. Patricks
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cobh Ramblers-Cabinteely

Pierwsza Liga:
Limerick-Dundalk
Trzeba grać zdecydowanie na gości póki mają doskonałą formę. Takiej paki jak Drwale nie było dawno na tej wyspie. Limerick słabiutko, nawet bez zwycięstwa w tych rozgrywkach. Może dzisiaj tak być że nawet nie strzeli gola skoro goście nie stracili ani jednego w 5 kolejnych spotkaniach. Obie ekipy praktycznie w pełnym zestawieniu. Mistrz tylko cały bez długoterminowego Stephena O&#39;Donnella. Kurs na zwycięstwo mizerny a mając na uwadze wczoraj sensacyjne zwycięstwo Mew w Sligo stawiałbym dziś na handicap w stronę przyjezdnych. Przy wpadce przynajmniej będzie mniejszy ból z powodu wyższego kursu.
Longford-St. Patricks
Dość ciężki mecz do obstawiania. Longford nie taki slaby jak sugerują &quot;Zbuki&quot; kursami. Tak, Patsi to lekki faworyt ale gospodarze w lidze przegrali z kim mieli przegrać a teraz trzymają poziom. Zagrają dziś tylko bez zawieszonego za kartki Pata Flynna. Goście cały czas bez McGuinnessa i Clarka. Odradzam typowanie a przyparty do muru grałbym BTS.
Dywizja 1:
Cobh Ramblers-Cabinteely
Absolutny hit kolejki
. To się będzie działo
. Grają ze sobą &quot;Dziady&quot; z Cobh z Amatorami-Biegaczami z Cabinteely. Dwa najsłabsze zespoły w 2 lidze (moim zdaniem). Tutaj może być 3:0, 0:1 albo 0:0. A może 2:2 ? Absolutnie niemożliwy mecz do wytypowania. Dwie nieobliczalne ekipy z beznadziejnymi wszelakimi formacjami w drużynie. U gospodarzy nie zagra Darren Murphy i Peter White. Nie wiadomo czy sprawny będzie Ross McCarthy. U gości o dziwo znowu wszyscy zdrowi. Po wynikach faworytem są goście, dla ekspertów gospodarze a dla mnie najlepiej nie podniecać się tym meczem.
Propozycja:
Limerick-Dundalk TYP -1,5 Dundalk kurs 1,80 6/10 g.19.30 1:1 BOX
I dla wszystkich:


 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/8
16:00 Waterford-Cork City
17:00 Sligo Rovers-Derry City
18:00 Galway-Cockhill
20:00 Cabinteely-Shamrock Rovers

Są dla mnie dwa interesujące mecze. Można je ewentualnie zagrać. Należy jednak pamiętać że to nie nawet Puchar Irlandii więc niespodzianki niewykluczone. Na pewno będą małe stawki.
Waterford-Cork City
Faworyt na papierze jest jeden. Gospodarze rozegrali w końcu dobre zawody z Muszelkami w lidze. Generalnie ich poziom jednak nie zachwyca i dla mnie to słaba ekipa. Na pięć ligowych spotkań wygrali tylko raz (dla mnie to była ustawka ze swoją największą zgodą) a dziś grają z wicemistrzem kraju. Taki Cork powinien wciągnąć nosem gospodarzy nawet z paroma rezerwowymi w składzie, zapomnieć o tym spotkaniu i jak najszybciej skupić się na lidze. Takie meritum. Nawet mimo tego że to tylko Puchar Ligi. U gospodarzy nie zagra na pewno Nolan i Doherty czyli wyjść powinni takim składem jak z Shelbourne. Ale wątpię żeby coach nie oszczędzał co lepszych graczy. Do trzech kontuzjowanych piłkarzy u gości dołączył O&#39;Flynn. Kurs na to zdarzenie ok. 1,33 i trzeba to zagrać w dublu albo w taśmie.
Cabinteely-Shamrock Rovers
Znacie moje zdanie na temat gospodarzy. Powinni grać coraz gorzej, sił ubywać a i pojawiać się w końcu kontuzje co jest nieuniknione. Olbrzymią robote w tym małym klubiki szkolącą młodzież w południowym Dublinie robi były wieloletni trener Bray Eddie Gormley. Śmiem stwierdzić że bez niego na pewno nie mieliby tyle oczek w lidze co teraz. No ale jak pisałem wcześniej Cabinteely powoli wraca do swojego miejsca w szeregu. Ich ostatnia porażka z beznadziejnym Cobh dobitnie o tym świadczy. Zastanawiałem się czy gdyby w dzisiejszych derbach Pat Fenlon wystawił cały rezerwowy skład to czy Shamrock by wygrał. Uważam że tak. Mało tego, ten Puchar to chyba ulubiona statuetka The Hoops bo zrobiłem mała statystykę i popatrzmy:
2014 - Finalista (2:3 z Dundalk) 2 miejsce
2013 - Zdobywca (2:0) Drogheda) 1 miejsce
2012 - Finalista (1:3 Drogheda) 2 miejsce
Gwoli prawdy wynikało to również z tego że po hegemoni Shamrock do 2011 roku potem troszkę gorzej im szło i to był jedyny Puchar na który mieli szansę.
Co do składów to w obu teamach wszyscy zdrowi. I teraz wielką niewiadomą jest jaki skład wystawią trenerzy. Na teraz tego nie wie nikt ale na 100% goście zagrają paroma rezerwowymi którzy podobno palą się do gry.. Kurs na faworytów katastrofalny ale już na handicap niezły więc atakuję:
Dubel:
Waterford-Cork City TYP 2 0:2 WIN
Cabinteely-Shamrock Rovers TYP -1,5 Shamrock 0:2 WIN
AKO 2,06 3/10 g. 16.00 i 20.00 WIN
PS: Oczywiście w tym dublu bezpieczniejszym rozwiązaniem jest grać Shamrock czystą dwójkę. Kurs AKO 1,55. Więc możecie sami wybrać.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/8
20:45 Bohemians-Longford 3:1 WIN
20:45 Crumlin Utd-St. Patricks 1:4 WIN
20:45 Dundalk-Shelbourne 1:0 WIN
21:00 University College Cork-Cobh Ramblers 3:2 WIN

Crumlin Utd-St. Patricks
O tym spotkaniu nie ma co za bardzo pisać gdy kurs oscyluje w granicach 1,22-1,25. Co prawda Crumlin grający w Senior League pokonał miesiąc temu Bray ale wtedy ten zespół prawdopodobnie ograłby nawet ŁKS Łódź. Patsi to uznana firma i nie zagra u nich dzisiaj tylko Brennan i Clarke. Składu Crumlin nie znam. Oczywiście od razu zaznaczam że trenerzy 1-ligowych zespołów na 100% nie wystawią najsilniejszego składu, to jest oczywiste ale Patsi powinni ten mecz wygrać nawet rezerwami podobnie jak wczoraj inny zespół z Dublina czyli Shamrock. I na koniec taka &quot;mało istotna wzmianka&quot; o której &quot;Zbuki&quot; na pewno nie wiedzą że ten mecz będzie rozegrany na stadionie..St. Patrick (wtedy kursy byłby 1,08 a nie 1,22) czyli na Richmond Park
. Ma to oczywiście związek z finansami, stadion Patsów pomieści więcej widzów a wpływy zostaną podzielone po równo. Crumlin można napisać to taka szkółka..Nottingham Forest (tak, tak..) i mała wylęgarnia talentów. Czy znacie np: takiego piłkarza jak..Robbie Keane ? Zgadniecie gdzie szlifował swój talent jako młody chłopak ? A w Crumlin..
Dundalk-Shelbourne
Tutaj podobna sytuacja jak wyżej. Marny kurs 1,20-1,22. Mistrz kraju musi po prostu odbębnić to spotkanie i tyle. Trener Drwali Stephen Kenny ma do dyspozycji pełny skład ale na pewno będą rotacje. Muszelki bez Simona Dixona, Paula Andrewsa, Dylana McGlade i Seana Heaney. Żeby tylko gospodarze nie zlekceważyli rywala !
Bohemians-Longford
Cygany miesiąc temu w 1/16 gładko rozjechali Athlone 3:0. Goście pauzowali. Zastanawiałem się nad tym meczem i widzę tu wartość w zwycięstwie gospodarzy a kurs który przynajmniej ja teraz mam to 1,80. Uważam że taki Longford jest mniej więcej na poziomie Droghedy (może ciut mocniejszy) a Bohemians potrafił w piątek ograć ich na wyjeździe i to w osłabieniu 1:0 w lidze. Piłkarze z Dublina cały czas bez Byrne a Longford bez Flynna. Wszystko zależy od tego jak ten puchar traktuje Keith Long i czy czasem nie chce się skupić tylko na lidze. Tego nie wiem..gdybym wiedział grałbym przynajmniej awans Bohemians.
University College Cork-Cobh Ramblers
To jest dopiero ciekawy mecz. Totalni amatorzy z ligi szóstek grają z totalnymi cieniasami z 2 ligi. Prawda jest taka że miesiąc temu Studenci z Cork wygrali w 1/16 z..Wexford 2:1. Typowałem w marcu bodajże pewne zwycięstwo Małolatów ale się przeliczyłem. Gości totalnie nie obchodził wtedy ten puchar a gospodarze grali jak o mistrza kraju wiedząc że takie spotkania zdarzają się raz na rok. Dzisiaj U.C.C. ma niepowtarzalną szanse awansować do 1/4. Na tamtejszej uczelni głośno jest tylko o rugby więc przy ewentualnym dzisiejszym zwycięstwie może w końcu dziewczyny zaczęłyby się w końcu oglądać za piłkarzami ? Goście to ogórki ale na pewno nie dla tego Collegu. Przewiduję awans Cobh (choć również nie wiem co siedzi w głowie trenera Martina Cambridga) ale po walce ze strony gospodarzy. Mój typ to BTS po kursie ok. 1,70.
Reasumując powinni wygrać Patsi i Drwale, raczej Bohemians (awans) i załupać sobie po bramie Studenci i Cobh
.
Powodzenia

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Bohemians-Longford
20:45 Derry City-Shamrock Rovers
20:45 Dundalk-Drogheda
20:45 Galway-Sligo Rovers
20:45 St. Patricks-Cork City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cabinteely-UC Dublin
20:45 Waterford-Cobh Ramblers
21:00 Finn Harps-Athlone
21:00 Shelbourne-Wexford

Moje propozycje:
1 liga:
Bohemians-Longford
Te dwie drużyny grały ze sobą trzy dni temu w Pucharze Ligi. Gospodarze wygrali 3:1. Dzisiaj sporo rzesza ludzi gra Bohemians. Ja tak grałem ale właśnie parę dni temu i to z dobrym skutkiem. Nie oszukujmy się, dzisiejszy mecz to zupełnie inna bajka. Na pewno ważniejszy dla gości. Longford nie przegrał w lidze od 4 spotkań i dla mnie ma formę zwyżkującą. Lubią grać nawet 3 napastnikami. Dzisiaj wystawią zupełnie inny skład. Gwoli ścisłości Cygany również. Obie ekipy praktycznie bez absencji. Przewiduję mecz walki i..BTS po znakomitym kursie 2,10 na teraz w bet365.
Dundalk-Drogheda
To będzie bardzo krótka analiza. Drwale śrubują rekordy rozegranych u siebie meczów bez porażki. W ostatnich 4 spotkaniach na własnych śmieciach nie stracili nawet gola i wszystkie pewnie wygrali. Drogsi jak na razie są po prostu słabi. Przypomnijmy sobie ich dwa ostatnie spotkania:
20.02.15 MIE Dundalk Drogheda 2 : 0
20.05.14 PIE Dundalk Drogheda 7 : 0
Gospodarze powinni wygrać na 70-80%.
Dundalk bez absencji a Drogheda bez Yadolahi i Thorntona.
Galway-Sligo Rovers
Kursy na to spotkanie faworyzują zdecydowanie Sligo. No tak, sam byłem przekonany o tym fakcie gdy stawiałem ich tydzień temu z beznadziejnym Bray. I przegrali u siebie 1:3
. Zastanawiałem się czy to efekt słabego startu czy słabej wydolności piłkarzy (pod koniec tego meczu biegali jak spętani). Popatrzmy na beniaminka. Grają słabo ale uwaga, u siebie zawsze strzelają gola. Tak wypatrzyło moje oko:
06.04.15 PUC Galway Cockhill 4 : 2
27.03.15 PIE Galway Longford 1 : 2
20.03.15 PIE Galway Drogheda 1 : 0
09.03.15 PUC Galway Finn Harps 3 : 2
06.03.15 PIE Galway Derry City 1 : 2
Martwi trochę ilość kontuzji i absencji w Galway. Ja naliczyłem ich słownie 6. Na pewno nie zagra dwóch podstawowych obrońców Ludden i cały czas Oji. Na szczęście z przodu już o niebo lepiej. W Sligo w sumie 4 graczy. Nazywają się tak i siak, zresztą kogo to obchodzi? Meritum jest dla mnie takie że spotykają się dwa teamy które mają coś do udowodnienia. Gospodarze ostatnio same porażki a goście to w ogóle nie wygrali jeszcze w tym sezonie. A więc dwa zmotywowane i zdesperowane drużyny. Mój pomysł ? Oczywiście BTS po niezłym kursie 1,96 który proponuje mi jeden z naziemnych &quot;Zbuków&quot;
St. Patricks-Cork City
Obie ekipy ze sporym potencjałem. Patsi zaczęli w końcu punktować a Cork gra również jak z nut. Gospodarze rozegrali dotychczas u siebie dwa mecze i oba wygrali (gole 5:0). Ale teraz przyjeżdża wicemistrz który na wyjeździe się męczy (przyznaję to uczciwie) ale i przy okazji punktuje. U Świętych nie zagra Clarke i Bermingham a w Cork cały czas O&#39;Shea ale niepewnych jest paru zawodników. Stawiam już trzeci raz dzisiaj na BTS po kursie 1,91. Dla mnie bomba w myśl prostej zasady że kto zdobywa gole ten ma większe szanse na zwycięstwo.
Derry City-Shamrock Rovers
Olewam.
Dywizja 1:
Waterford-Cobh Ramblers
Dwie mierne ekipy. Pisząc mierne wyróżniam rzecz jasna gości bo nie chce ciągle o nich pisać w negatywnym świetle. Aaa..przecież wygrali ostatnio z..biegaczami z Cabinteely
. No dobrze ale na poważnie to Waterford podniósł mnie na duchu rozgrywając dobre zawody tydzień temu z Muszelkami. Praktycznie przegrał na własne życzenie ale to już inna historia. Goście...to goście, sami sobie zobaczcie co oni grają. Przecieram oczy ze zdumienia. W bet365 kurs na zwycięstwo gospodarzy poskoczył z 1,57 na 1,73. Sprawdzam składy i nic..w Waterford nie zagra tylko Fitzgerald (biedaka pokopali właśnie w meczu z Shelbourne) i niepewny jest Doherty. Cobh bez Murphy, White i McCarthy. Więc o co chodzi z tym kursem ? Krety zaatakowały murawę Waterford ? Ktoś z piłkarzy gospodarzy dostał rozwolnienie ? Nie wiem, za to wiem że kopacze z Ramblers są tak słabi że ktoś kto podniósł kurs na zwycięstwo The Blues po prostu się kompromituje. Chyba że to ustawiony mecz jak Wexford-Waterford to zwracam honor za znajomość tematu. Stawiam na wygraną Waterford.
Cabinteely-UC Dublin, Finn Harps-Athlone i Shelbourne-Wexford
Odpuszczam typowania tych spotkań. Wiem wszystko o składach, absencjach i motywacjach ale po prostu nie mam przekonania.
Studenci powinni ograć amatorów, Athlone zdominować Harpie które grają ponad stan ale u gości dużo znaków zapytania jeżeli chodzi o występ paru piłkarzy. No i w Dublinie powinno być ciekawe spotkanie okraszone golami ale to tylko sfera domysłów.
Jak zauważyliście nie stawkuję dzisiejszych spotkań ale chętnie odpisze na wszelakie zapytania.
Pozdrawiam/Szymi

Przecieram oczy ze zdumienia. W bet365 kurs na zwycięstwo gospodarzy poskoczył z 1,57 na 1,73. Sprawdzam składy i nic..w Waterford nie zagra tylko Fitzgerald (biedaka pokopali właśnie w meczu z Shelbourne) i niepewny jest Doherty. Cobh bez Murphy, White i McCarthy. Więc o co chodzi z tym kursem ? Krety zaatakowały murawę Waterford ? Ktoś z piłkarzy gospodarzy dostał rozwolnienie ? Nie wiem, za to wiem że kopacze z Ramblers są tak słabi że ktoś kto podniósł kurs na zwycięstwo The Blues po prostu się kompromituje. Chyba że to ustawiony mecz jak Wexford-Waterford to zwracam honor za znajomość tematu. Stawiam na wygraną Waterford.
W 93 minucie sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki dla Waterford cofając grę i dyktując rzut karny dopatrując się faulu w polu karnym. Czyli nie skorzystał z prawa korzyści. Napastnik gospodarzy Willie Kiely..przestrzelił go..
Nie wiem co o tym sądzić...
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Bohemians - St. Patricks
20:45 Derry City - Bray
20:45 Drogheda - Cork City
20:45 Galway - Limerick
20:45 Longford - Sligo Rovers
21:00 Shamrock Rovers - Dundalk

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Cabinteely
20:45 UC Dublin - Waterford

Widzę dzisiaj wartości w 4 meczach.
Pierwsza Liga:
Bohemians -St. Patricks
Spotykają się dwie ekipy o zbliżonym potencjale. Gospodarze w tym sezonie grają bardzo solidnie. Na wyjeździe perfekcyjnie a u siebie solidnie. Nie licząc porażki z Drwalami (oni są poza zasięgiem wielu ekip) to dwa wysokie zwycięstwa, 2:0 z Galway i 3:0 z Longford. Przyjeżdza do nich zespół który nie przegrał w lidze od 4 kolejek. Patsi mają taką tendecję że jak w jakimś spotkaniu nie strzelają gola to w następnej kolejce już zawsze. Tak było przynajmniej w ich ostatnich 50 potyczkach. Reasumując nie zdarzyło się tak w tych spotkaniach żeby w dwóch spotkaniach pod rząd nie strzelili gola. A tydzień temu zremisowali u siebie z Cork 0:0
. Do tego mają naprawdę dwóch dobrych strzelców, Fagana i Byrne.Zauważyłem również jeżeli chodzi o Cyganów (Bohemians) że oni strzelają bardzo dużo goli ze stałych fragmentów gry. Muszą dzisiaj po prostu stwarzać taką opcje a będzie dla nich dobrze. Oba zespoły w najmocniejszym zestawieniu, nie liczę bowiem długoterminowych. Stawiam zdecydowanie na BTS po bardzo dobrym kursie 1,90.
Derry City-Bray
Mewy wybudziły się z letargu wygrywając ostatnio dwa mecze pod rząd ale dzisiaj według mnie polegną. Są dalej słabym zespołem. W ostatnich sezonach mieli o wiele lepszy skład a mimo tego przegrali z kretesem wszystkie 3 wyjazdowe spotkania z Derry, kolejno 2:0, 2:0 i 5:0. Dzisiaj jadą do podrażnionej ekipy z Irlandii Północnej która nie wygrała od 2 kolejek. Gospodarze grali z mocnym Cork i Shamrock. Dzisiaj muszą sobie dawać rade bez Stephena Dooleya, Joshua Danielsa i Shauna Kelly ale oni nie grali już wcześniej. W ataku za to z dobrym Eldingiem. Bray bez ubytków. Jak pisałem wcześniej stawiam na zwycięstwo Derry po kursie 1,53.
Dywizja 1:
UC Dublin-Waterford
Studenci powinni ograć słabe jak koty Waterford. To jest typ bardziej przeciwko gościom niż na dobrą formę Dublińczyków. Zacznę od tego że tydzień temu Waterford podniósł mi ciśnienie do granic możliwości:
W 93 minucie w meczu Waterford-Cobh Ramblers sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki dla Waterford cofając grę i dyktując rzut karny dopatrując się faulu w polu karnym. Czyli nie skorzystał z prawa korzyści. Napastnik gospodarzy Willie Kiely..przestrzelił go..
Pomijając już tą absurdalną sytuację bo stawiałem wtedy na gospodarzy i przez nich niezła sumka przeszła mi koło nosa do dzisiaj się zastanawiam jak można było nie wygrać z Cobh ? Jeżeli piszę że Waterford są słabe jak przysłowione koty to Cobh sa przy nich jak małe myszki. A jednak...
Abstrahując widzicie sami że grzechem nie było by postawić dziś na Studentów bo tak naprawdę Waterford potrafił przegrać nawet na wyjeździe z amatorami z Cabinteely. To już był szczyt wszystkiego, ja rozumiem że jest to mega słaba liga ale jakiś poziom powinno się trzymać. Reasumując Studenci dzisiaj troszkę osłabieni, goście cali i zdrowi ale manager z Dublina zapowiada dzisiaj pierwsze zwycięstwo w tym sezonie u siebie..zagrałem zwycięstwo U.C. Dublin po kursie 1,83. Teraz spadł bodajże na 1,70.
Athlone-Cabinteely
Kurs na win gospodarzy 1,33 więc nie będę się kompromitował pisząc metrowe elaboraty na temat tego spotkania.
1. Athlone (przypominam że to spadkowicz) przegrał dwa spotkania pod rząd i ich zasranym obowiązkiem jest wygrać te zawody.
2. W drużynie gości nie zagra dzisiaj absolutnie najlepszy zawodnik i kapitan zespołu Robert Maloney sprowadzony z Bray przez trenera Eddiego Gormleya który również kupę lat prowadził ten zespół. Czyli tak jak pisałem już dwa tygodnie temu w końcu pojawiają się absencje.
3. W ataku gospodarzy zagra Garbhan Coughlan który w tym sezonie ma już na koncie 4 gole. Do linii obrony wraca z kolei Brian Shorthall.
I tyle. Można pomyśleć o -1,5 Athlone. Kurs 2,01. Powariowali albo znowu biegacze z południowego Dublina chcą zrobić niespodziankę ? Osobiście zagrałem Athlone czyste zwycięstwo w małej taśmie..
Pozdrawiam i powodzenia

 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Wczoraj było nieciekawie a wynik w Athlone to jakieś nieporozumienie.
IRLANDIA: Dywizja 1
Cobh Ramblers-Shelbourne TYP 2 kurs 1,6 5/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: Muszelki czyli goście bez 3 zwycięstw w lidze i widzę tu wartość w moim typie. Zespól z Dublina powinien wygrać dzisiejsze zawody gdyż mierzy się z jedną z najsłabszych ekip w tej klasie rozgrywkowej. Jak ktoś czyta moje wypociny to powinien już wszystko wiedzieć co sądzę o takim Cobh. Efekt końcowy będzie taki że na dwóch ostatnich miejscach powinien być Cabinteely i właśnie Ramblers. Goście to solidny zespół jak na tamte lokalne warunki wzmocnione w tym sezonie młodymi żywczykami. Nie zagrają dziś u nich zawieszony Robinson i paru długoterminowych a u gospodarzy podobnie bo 4 graczy ale za to mają dosyć długą listę ludzi których występ jest zagrożony. Między innymi Mulcahy czy też McCarthy a to dla nich cenni grajkowie.
Reasumując, śmiechem na sali byłaby kolejna niespodzianka po wczorajszej kompromitacji Athlone..
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Bray - Shamrock Rovers
20:45 Cork City - Longford
20:45 Dundalk - Galway
20:45 Limerick - Derry City
20:45 Sligo Rovers - Bohemians
20:45 St. Patricks - Drogheda

Dundalk-Galway TYP -1,5 Dundalk kurs 1,68 6/10 g.20.45 3:0 WIN
PS: Brak czasu na opis...gospodarze zdrowi i cali. Powinni spokojnie pokryć ta linię. Goście bez Cantwella, O&#39;Connela i Molloya...
Powinny wygrać Shamrock, Patsi i Cork. Ten ostatni zespół chyba najpewniejszy np: do dubla z Dundalk.
Tak abstrahując to z innych lig gram dziś PIlzno i Pandurii..
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
A w Dundalk nie gra czasem podsawowy bramkarz ? Dostal ostatnio czerwona w meczu z Shamrock
Masz absolutną rację. Ale celowo i z premedytacją napisałem że w Dundalk wszyscy zdrowi i cali ponieważ to że pauzował 33-letni Gary Rogers nie miało dla mnie najmniejszego znaczenia. Jego zmiennik to rodowity Rzymianin 29-letni Gabriel Sava który umiejętnościami dla mnie nie odstaje od swego kolegi z drużyny. Ciekawostką jest że broniąc w barwach Monaghan w 2010 roku prawie przez 11 godzin nie dał sobie wbić gola.
Pzdr Luken7
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
24.04.2015
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:35 Cork City - Dundalk
20:45 Derry City - Bohemians
20:45 Drogheda - Longford
20:45 St. Patricks - Sligo Rovers

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Waterford
20:45 UC Dublin - Cobh Ramblers
21:00 Finn Harps - Shelbourne
21:00 Wexford - Cabinteely

Dubel:
UC Dublin-Cobh Ramlers TYP 1 1:1 BOX
Wexford-Cabinteely TYP 1 7:0 WIN
AKO 1,91 4/10 g.20.45 i 21.00 BOX

PS: Gram na zdecydowanych faworytów bez żadnych udziwnień. O ile &quot;dziady&quot; z Ramblers i biegacze-amatorzy u siebie jeszcze coś pykają to w tabeli wyjazdowej zajmują dwa ostatnie miejsca. I tak powinno zostać do końca sezonu. Zresztą pisałem niedawno że te dwie ekipy będą na koniec ligi prawdopodobnie właśnie na dwóch ostatnich lokatach.
Małolaty z Wexford tydzień temu po serii 4 zwycięstw z rzędu przegrały z Harpiami. Ten wynik mnie zaskoczył. Prawdopodobnie jak jeszcze niejeden mecz w tej klasie rozgrywkowej. Ale jutro grają z Cabinteely..jakim cudem oni prawie wygrali ostatnio z Athlone nie mam pojęcia. Dodatkowo nie grał wtedy u nich mózg zespołu Robert Maloney. Jutro na pewno nie zagra z kolei Kevin Knight. Skład gospodarzy mało mnie interesuje, są dwa-trzy razy lepszym teamem od gości i te zawody powinni rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Jeżeli chodzi o Studentów to odzyskali chyba właściwy rytm. Pewne dwa zwycięstwa w ostatnich kolejkach i zero straconego gola. Jutro przyjeżdża do nich zespół który również nie wiem jakim błogosławieństwem ograł ostatnio Muszelki. W ogóle to polewam konkretnie bo Ramblersi w ostatnich 3 meczach zdobyli ..7 oczek. A przypominam że w tamtym sezonie we wszystkich meczach ugrali..14 oczek. Zatem mega kosmiczny wynik jak na ich możliwości bo przed sezonem raczej się nie wzmocnili. No niestety jutro dla mnie ich passa się skończy. Już w pierwszym spotkaniu miedzy tymi drużynami Studenci 7 marca gładko ograli w Cobh miejscowych 3:0. Do tego goście z południowej Irlandii mają trochę przesrane bo..nie zagra w piątek w Dublinie dwóch absolutnie kluczowych zawodników zawieszonych za kartki. Dokładnie to Graham McCarthy i Shane O&#39;Connor a to pomocnicy. Można więc powiedzieć że linia łącznikowa jutro jest wykluczona z gry bo zmiennicy są naprawdę mierni. Reasumując, forma U.C.D., absencje u gości + słaba gra wyjazdowa Ramblers skłania mnie do grania na wyżej wymieniony typ. Gwoli ścisłości dalej niepewny jest występ 4 graczy z Dublina: Robbie Bensona, Conoar Cannona, Marka Langtry i Conora Mackeya. Uspokajam jednak że w wygranych zawodach z Waterford (3:0) również oni nie grali.
Kusi mnie bardzo wizja singla U.C.Dublin-Cabinteely na -1,5 Dublin. Niedawno kurs na to zdarzenie to 2,50 w bet365...
 
Z 0

zagumny5

Użytkownik
Hej Psychosocial
Co sądzisz o meczu Derry z Bohemians ? U gospodarzy nie zagra 5 zawodników z podstawowego składu , którzy grali w ostatnim wygranym meczu z Limerick . Cyganie na wyjazdach nie przegrali jeszcze meczu,wiec moze warto pojsc w ich stronę ? :grin:
Derry City
Injured: Stephen Dooley (Back) Shaun Kelly (Knee) Sean Patton (Knee) Aaron Barry (Calf) Seamus Sharkey (Concussion) Dean Jarvis (Hip) Shane McEleney (Hamstring) Phillip Lowry (Groin).

// Derry City - Bohemians 1:2 ;)
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Hej Psychosocial
Co sądzisz o meczu Derry z Bohemians ? U gospodarzy nie zagra 5 zawodników z podstawowego składu , którzy grali w ostatnim wygranym meczu z Limerick . Cyganie na wyjazdach nie przegrali jeszcze meczu,wiec moze warto pojsc w ich stronę ? :grin:
Derry City
Injured: Stephen Dooley (Back) Shaun Kelly (Knee) Sean Patton (Knee) Aaron Barry (Calf) Seamus Sharkey (Concussion) Dean Jarvis (Hip) Shane McEleney (Hamstring) Phillip Lowry (Groin).
Hej Zagumny. Tak naprawdę z tej listy gdzie wymieniłeś 8 zawodników to wypadło 3..a nie 5 wspomnianych. Dwóch obrońców Sharkey i Jarvis oraz środkowy pomocnik McEleney. Reszta to długoterminowi. Do zespołu z Irlandii Północnej wraca za to po zawieszeniu za kartki absolutnie kluczowy zawodnik i kapitan Ryan McBride. To 25-letni obrońca więc obrona będzie jednak trochę załatana. Cygany w pełnym składzie + dobra wyjazdowa forma (1 miejsce w tabeli pod kątem wyjazdów). Teraz pytanie czy gospodarze którzy nie stracili nawet gola u siebie od 3 meczów przegrają z Bohemians ? Nie umiem Ci na to pytanie odpowiedzieć a przyparty do muru grałbym chyba BTS. A że nikt mnie za bardzo nie przypiera to olewam ten mecz
.
Graj to co Ci pierwsze przeszło przez głowę i tyle..
Pzdr/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Limerick-Shamrock TYP 2 kurs 1,36 7/10 g.19.30 1:1 BOX
PS: Z takim kursem mecz wyłącznie do taśmy. Jest tutaj zdecydowany faworyt i zdecydowany outsider. Mógłbym znowu pisać elaboraty ale uważam że nie ma sensu. Na pytania chętnie odpiszę.

PS: Odpisuję na zapytania do tego typu. Dzisiaj w The Hoops zagra prawdopodobnie Maxime Blanchard, chyba najlepszy obrońca na całej wyspie. Ten 29-letni zawodnik grał kiedyś w Laval a ostatnio w Plymouth. Do gry w Shamrock skusiły go niezłe pieniądze bo nie oszukujmy się w Shamrock one są. Proszę jeszcze spojrzeć ile goli w 9 ligowych meczach stracili goście. A przecież zagra dzisiaj Francuz (nie zagra za to inny prawy obrońca Webster). Powinno być dobrze..nawet handicapem
Pzdr/Psycho
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Galway - St. Patricks
21:00 Shamrock Rovers - Drogheda

Dywizja 1
20:45 Cabinteely - Finn Harps
20:45 Waterford - Wexford
21:00 Shelbourne - UC Dublin

Galway-St. Patricks
Gospodarze powinni ten mecz przegrać. Dlaczego ? Z kilku powodów. Po pierwsze grając w tym sezonie u siebie z trochę mocniejszymi drużynami zawsze przegrywali:
10.04.15 PIE Galway Sligo Rovers 0 : 1
27.03.15 PIE Galway Longford 1 : 2
06.03.15 PIE Galway Derry City 1 : 2
Dwa, to kolejne osłabienia w drużynie Galway Do listy kontuzjowanych (Kilian Cantwell, Jason Molloy, Andy O&#39;Connell, Kevin Garcia) dołączył lewy obrońca Marc Ludden.
Patsi czyli goście to od wielu lat dobra ekipa grająca o najwyższe cele. Ich ostatnie pewne zwycięstwo ze Sligo 3:0 czy wyjazdowe 1:0 z Bohemians mają swój wymiar. Dzisiaj w pełnym składzie, niepewny jest tylko występ napastnika Fagana ale on już nie gra od 10 kwietnia.
Zdaję sobie sprawę że Galway bardzo odżyło po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie z Limerick aż 5:0. Stawiam jednak na doświadczenie gości i dziurawą obronę gospodarzy.
Shamrock Rovers-Drogheda
Zwycięstwo gospodarzy to ich obowiązek. W ostatniej kolejce totalnie mnie zawiedli ledwo remisując wyjazdowy mecz z Limerick. Ok, wpadka ale nie wyobrażam sobie ponownej w dzisiejszym meczu. Nie oszukujmy się, Drogsi nie potrafią wygrać z nikim w lidze od 8 kolejek. The Hoops potrzebuje tego zwycięstwa jak ryba wody. U gospodarzy kontuzjowany cały czas Webster (lewy obrońca kontuzjowany w starciu z Mewami 20 kwietnia) a u gości Yadolahi i zawieszony za czerwona kartkę w meczu z Longford prawy pomocnik Thornton. Właśnie w tym spotkaniu tydzień temu Drogheda gładko im uległa 0:3 (czerwień już przy stanie 0:2). A Shamrock jest półkę wyżej od Longford..
Cabinteely-Finn Harps
Goście powinni gładko wygrać tą potyczkę. Tak jak pisałem na początku sezonu amatorzy z południowego Dublina w końcu zostają powoli sprowadzani do swego miejsca w szeregu. Świadczy o tym dobitnie ich ostatnia porażka z Małolatami 0:7. A dzisiaj grają z liderem czyli z Harpiami. Od razu wspomnę że to niezła niespodzianka. Finn Harps w przedsezonowych spekulacjach w ogóle nie był brany jako kandydat do awansu. Właśnie taka jest ta 2 liga irlandzka. Jestem ciekaw jak zagrają dzisiaj gospodarze. Ta liga jest tak zryta że nie zdziwiłbym się gdyby nawet amatorzy-biegacze zdobyli gola. A przecież goście w 8 spotkaniach stracili tylko..2 gole. Na taki układ jednak nie idę i zadowolę się nawet skromnym zwycięstwem przyjezdnych. Ku formalności miejscowi cały czas bez Knighta a goście bez kartkowiczów Maileya i McGroarya.
Waterford-Wexford
Myślę od rana i nie mogę rozgryźć tych zawodów. Przypominam że oprócz jeszcze jednej to jest największa zgoda na wyspach. Przypominam również że w 2 kolejce małolaty z Wexford bezczelnie sprzedały mecz Waterford. I to jest właśnie w całych rozgrywkach jedyne zwycięstwo gospodarzy. I teraz nie mam pojęcia kto dzisiaj komu da punkty
. Bo tak naprawdę to obu zespołom są one potrzebne. Każdy pomyśli, a remis ? No to napiszę że w meczach między tymi ekipami w ostatnich...19 spotkaniach nie było żadnego remisu (od prawie 6 lat !)
. Chyba wiadomo dlaczego. Po prostu w danym momencie w zależności od sytuacji punkty dostawał bardziej potrzebujący. Mogę podać składy, absencje, zawieszenia i kontuzje..tylko po co ?
Ostatecznie pograłem w taśmie zwycięstwo gości...zobaczymy..
Shelbourne-UC Dublin
Nie zdołam wytypować betu w tym spotkaniu. Muszelki w beznadziejnej formie i 3 porażki z rzędu. Przegrali nawet z Cobh. Studenci w ostatnich 4 spotkaniach zdobyli aż 9 oczek. U gospodarzy nie zagra tyko Dixon za to u gości lista jest o wiele dłuższa. To są derby i wszystko może się zdarzyć.
Propozycje:
Galway-St. Patricks TYP 2 kurs 1,57 5/10 g.20.45 1:4 WIN
Waterford-Wexford TYP 2 kurs 1,75 2/10 g.20.45 1:4 WIN
Shamrock Rovers-Drogheda TYP 1 1:0 WIN
Cabinteely-Finn Harps TYP 2 1:1 BOX
A nie pisałem ? Gospodarze strzelili w 95 minucie

AKO 1,80 4/10 g.20.45 i 21.00 BOX
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:30 Longford - Derry City
20:45 Sligo Rovers - Limerick

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cobh Ramblers - Athlone

Longford-Derry City TYP BTS kurs 1,91 5/10 g.20.30 0:0 BOX
PS: Niepoprawnie wysoki kurs na mój bet a pachnie mi w tym meczu golami. Dla mnie w miarę dwie równorzędne ekipy które w tabeli zajmują miejsca odzwierciadlające ich aktualne możliwości. Gospodarze mają w ataku dobrego Shawa a goście Timlina i wracającego po kontuzji Eldinga. W obu składach parę kontuzji bez znaczenia dla mego zakladu.
Mecz w Sligo absolutnie nie do gry a Cobh skłaniałbym się w stronę Athlone.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Bohemians - Limerick
20:45 Cork City - Sligo Rovers
20:45 Derry City - Galway
20:45 Drogheda - Bray
20:45 St. Patricks - Shamrock Rovers

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - UC Dublin
21:00 Finn Harps - Waterford
21:00 Shelbourne - Cabinteely
21:00 Wexford - Cobh Ramblers

W dzisiejszych spotkaniach na pierwszy rzut oka dla mnie jest wiele niby prostych meczów do gry. O to one:
20:45 Bohemians - Limerick
20:45 Cork City - Sligo Rovers
20:45 Derry City - Galway
20:45 Drogheda - Bray
21:00 Finn Harps - Waterford
21:00 Shelbourne - Cabinteely
21:00 Wexford - Cobh Ramblers
Olewamy:
20:45 St. Patricks - Shamrock Rovers
20:45 Athlone - UC Dublin
W 1 lidze derby Dublina i każdy wynik możliwy a w 2 lidze dołujący z aspiracjami na wyższą klasę rozgrywkową Athlone zmierzy się ze Studentami którzy są w niezłej formie. Również nie tykam tego zdarzenia.
I teraz pozostałe spotkania..po analizie zrezygnowałem z gry na Muszelki i Wexford. Ci pierwsi przegrali 4 mecze z rzędu a goście to dalej dla mnie trochę enigma. Z kolei dobry Wexford gra na dzisiejszą chwilę z Wędrowcami z Cobh a Ci to już w ogóle mnie osłabiają. Nie przegrali już od 5 kolejek. To chyba ich rekord. I teraz patrząc na kursy odpowiednio 1,44 i 1,25 i na to że 2 liga stała się ostatnimi czasy bardzo entropiczna czyli chaotyczna i niepoukładana gdzie padają bardzo dziwne wyniki odpuściłem te zawody.
Zostały nam mecze:
20:45 Bohemians - Limerick
20:45 Cork City - Sligo Rovers
20:45 Derry City - Galway
20:45 Drogheda - Bray
21:00 Finn Harps - Waterford
Cygany kontra ostatni w tabeli Limerick. Dużo osób gra na gospodarzy. Nie zagrają u nich chyba Murphy a na pewno cały czas Byrne. U gości niepewni Dugan i Conor. Bohemians gra fajnie ale odpuszczam ten mecz nie twierdząc że piłkarze z Dublina go nie wygrają. Po prostu chcę wykluczyć wszelakie niepewności. Mimo że dla ekspertów z Irlandii wynik tylko może być jeden po pierwsze Bohemians gra dwa razy lepiej na wyjazdach niż u siebie ( dom - 7 oczek, wyjazd - 14 oczek) to Limerick według mojej opinii gra ostatnio coraz lepiej. W ostatniej kolejce przy wyjściowym kursie na Sligo 1,36 zdołał mu urwać punkt strzelając gola w 94 minucie i ostatecznie remisując to spotkanie.
Cork w &quot;Kotle Czarownic&quot; podejmie Sligo. Gospodarze muszą to spotkanie wygrać mimo paru osłabień (Dunleavy, Bennett nie wiadomo czy w pierwszym składzie wyjdą Buckley, Sullivan a to niezły napastnik i Dennehy). Muszą wygrać bo nie wygrali od 2 kolejek, Drwale uciekli na 7 punktów i sytuacja staje się coraz trudniejsza. Jak już wcześniej pisałem na terenie Cork mało kto osiąga dobry wynik oczywiście poza Dundalk. Do porażki z nimi mieli np: 8 zwycięstw pod rząd. Sligo bez zawieszonych za kartki Hendersona i Persa. Czy ten mecz polecam ? Tak, chociaż za małą stawkę. Kurs jaki złapałem to 1,60.
Do Irlandii Północnej jedzie dzisiaj Galway. Nie dość że konkretnie osłabiony przez ostatnie tygodnie to jeszcze dzisiaj nie zagra podstawowy lewy obrońca Byrne. W Derry nie wiadomo czy zagra dwóch podstawowych pomocników Clucas i Daniels. Gospodarze nie są hegemonami swego boiska i na 5 spotkań wygrali u siebie tylko raz. Moja opinia jest taka że to jest mecz przeciwko osłabionemu Galway niż na jakąś dobrą formę Derry. Zagrajmy na piłkarzy z Irlandii Północnej po niezłym kursiwie 1,60 również za małą stawkę.
Drogsi kontra Mewy. Jedni i drudzy do bani. Gospodarze nie wygrali w lidze od....9 spotkań !. Coś niebywałego...takie cuda to tylko w Irlandii..ale teraz popatrzcie co odwala Bray. To są dopiero jajcarze. Zaczęli beznadziejnie przegrywając wszystko jak leci. Przecież doskonale to wiecie bo pisałem o tym. I potem oczywiście nagle na początku kwietnia w tym samym składzie w 3 spotkaniach ugrali..7 oczek !. Mało tego strzelili wtedy 7 goli a stracili..1. I nagle bach znowu jak w kalejdoskopie cudowna metamorfoza po tych 7 zdobytych punktach zagrali kolejne 3 mecze i..proszę samemu zobaczyć:
04.05.15 PIE Dundalk Bray 8 : 1
25.04.15 PIE Bray Galway 0 : 5
20.04.15 PIE Bray Shamrock Rovers 0 : 3
Ruski cyrk i czeski film, tylko tak to mogę nazwać. Więc dziś za średnią stawkę zagram Droghedę. Tak na przełamanie bo Mewy to chyba w tej chwili idealny rywal żeby z nimi wygrać. Nie wiem jaki bramkarz zagra w Bray. 50 % szans że rezerwowy.
I ostatni mecz..2 liga i lider Harpie podejmują ostatni zespół Waterford. U gospodarzy za kartki pauzuje tylko Mailey, pozostali zdrowi. Za to u gości kontuzji od groma. Przede wszystkim nie zagra 3 kartkowiczów w tym Nolan środkowy pomocnik a pozostali to O&#39;Donell i Croke. Poza tym innych 5 zawodników z bardzo dobrym napastnikiem Johnem Kiely. Patrząc na formę gości trzeba zaryzykować handicap na gospodarzy i mimo że Harpie rzadko wygrywają różnicą większą niż jeden gol to kurs na 1,90 pobieram z wielką nadzieją..
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Longford-Dundalk TYP 2 kurs 1,47 5/10 g.20.30 0:2 WIN
PS: Krótko i na temat. Nie widzę szans przy standardowej grze Drwali na dobry wynik Longford. Dodatkowo nie zagra na Strokestown Road ich podstawowy obrońca Powell. Fakt, gospodarze mają z przodu niezłego Shawa i O&#39;Sullivana ale nie oszukujmy się to za mało na formę Drwali którzy zagrają raczej najmocniejszym składem. Fakty są takie że od 2002 roku Longford zawsze przegrywał u siebie z aktualnym mistrzem kraju. Skoro goście potrafili wygrać w Kotle Czarownic w Cork jako jedyni od iluś tam miesięcy czy lat (musiałbym dokładnie sprawdzić) a następnie rozbić Mewy jakimś kosmicznym wynikiem 8:1 to wynik zdaje się być tylko jeden..
Kurs dosyć mały bo to zawsze wyjazd więc proponuje dołożyć to spotkanie do taśmy.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Dundalk - Derry City
20:45 Galway - Bohemians
21:00 Shamrock Rovers - Longford

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Shelbourne
20:45 UC Dublin - Wexford
20:45 Waterford - Cabinteely

Propozycja:
UC Dublin-Wexford TYP over 2,5 kurs 1,96 4/10 g.20.45 4:1 WIN
PS: Bez opisu
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/4.
20:45 Galway - Bohemians
21:00 University College Cork - Dundalk


Galway-Bohemians TYP 2 kurs 2,05 2/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Trzy dni temu w ligowym meczu Galway pokonało Bohemians ..5:3. Niesamowity wynik. Bohemians do tego meczu razem z Dundalk przewodził w stawce najlepiej punktujących ekip w lidze na wyjeździe. Galway już od meczu z Derry było bardzo osłabione i strzeliło Cyganom 5 goli ? Gdzie wcześniej goście w 6 meczach stracili na wyjeździe 2 gole ? Ciekawa historia..a może był układ ? My wam punkty w lidze a my wam w Pucharze Ligi ? Nie mam pojęcia ale patrząc na świetną grę Cyganów w tej edycji w tym mało prestiżowym Pucharze (wyjazdowe wygrane 3:0 z Athlone i 3:1 z Longford) oraz na liczne osłabienia w drużynie gospodarzy (brak Oji, Berry, Honleya, O&#39;Connella i Cantwella) stawiam na zespół z Dublina.
University College Cork-Dundalk TYP over 3,5 kurs 2,25 2/10 g.21.00 0:5 WIN
PS: Fantastyczne święto dla dzieciaków z Uniwersytetu w Cork. Przyjeżdża mistrz kraju i absolutny dominator aktualnych rozgrywek. Wielka mobilizacja i spinanie pośladów. Piłkarze z Cork jak już pisałem wielokrotnie to absolutni amatorzy grający w..lidze szóstek. Pisałem również że tam liczy się tylko rugby ale dzisiaj oczy wszystkich dziewczyn i studentek zwrócone będą na dzielnych chłopców z uczelni. Przecież pokonali już wcześniej w 1/16 na wyjeździe Wexford 2:1 (kurs na przyjezdnych oscylował wtedy ok. 8,1 a w 1/8 u siebie Ramblers ! I to strzelając zwycięskiego gola w 94 minucie !) A dzisiaj podejmują taki mega team..oczywiste jest że lokalny klubik wspierać będzie dzisiaj rzesza fanów Rebelsów, tego możemy być pewni !. I co dalej ? Kontuzjowanych jest 3 zawodników ale jak zapowiada najlepszy napastnik Ian Mylod wszyscy będą pluć płucami żeby strzelić gola.
Szansa być może ku temu będzie bo Drwale jadą dzisiaj do Cork bardzo rotacyjnym składem. Piszę to dosłownie bo jak zapowiedział trener Stephen Kenny połowa wyjściowego składu to będą juniorzy. Nie wiadomo też czy zagra kapitan Dundalk O&#39;Donnell. Prawdopodobnie będzie to uzależnione od wyniku live. Nie oszukujmy się jednak, Drwale nawet z juniorami dla Collegu z Cork to nadal super mocna drużyna a przypominam tylko że Dundalk to obrońca tego Pucharu z 2014 roku. Swój typ opieram na ambicji miejscowych chociaż przyjezdni to mistrzowie obrony. W lidze na 13 spotkać stracili tylko 5 goli. Liczę jednak na hura ataki Cork i wynik w granicach 1:3, 1:4. Alternatywą jest również over 2,5 po kursie 1,50.
Uwaga.. jak widać bardzo niskie stawkowanie na te dwa bety. Powodów parę, to tylko Puchar Ligi więc nieprzewidywalne wyniki a i propozycje to tylko dzikie wymysły mojego umysłu także ostrożnie z graniem pełnymi pulami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom