>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020: Siatkówka (25.07 - 8.08.2021)

S 15,6K

sinus

Użytkownik
7:4 w czwartym secie to zadna przewaga, gdy do konca zostalo jeszcze tyle punktow. Jakby to bylo w tie-breaki, to rozumiem, ale tak to nie ma w ogole porownania z tym, co dzis mieli Brazylijczycy w trzecim secie…
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej, mi się rzuciło w oczy ciekawy typ. Mianowicie Lima&Patry zdobędą ponad 35pkt. Zakładając ze to będzie mecz 4 serowy czy nawet 5, nie wierze, ze atakujący tylu pkt nie zdobędą. Zwłaszcza Lima mize zdobyć ponad 20pkt :)
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Hej, mi się rzuciło w oczy ciekawy typ. Mianowicie Lima&Patry zdobędą ponad 35pkt. Zakładając ze to będzie mecz 4 serowy czy nawet 5, nie wierze, ze atakujący tylu pkt nie zdobędą. Zwłaszcza Lima mize zdobyć ponad 20pkt :)
Problem w tym ze Lima to strasznie chimeryczny zawodnik i łapie często doły. Zobacz na mecz z Brazylia gdzie w 4 secie nie skończył dwóch piłek pod rząd zrobił się bialy i go totalnie nie było do konca meczu. Nie mówię że nie zdobędzie tych 20 oczek ale gra trochę nie warta świeczki bo on szybko się pali po prostu to raz. Dwa de Cecco na bank otworzy mecz mocno ze środkiem żeby zgubić od oczatku Le Goffa i Chinenyeze. I 3 czyli najważniejsza opcja w 3 rotacja h na bank będą grać dużo przez lewe z racji Toniuttiego na prawym bloku. Wydaje mi się ciekawsza opcja granie o era Conte czy Losera, co sam osobiście zrobiłem
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
W kontekście tego meczu ciekawym jest kto wyjdzie na rozegraniu. Na początku turnieju próbował z Brizardem w podstawie, później wrócił do Toniuttiego. Z Polską zaczął Ben by wejście Brizarda odmieniło mecz. W bezpośrednim meczu grupowym tych drużyn zaczął Brizardem, Toniutti wszedł w 3 secie. Niezły ból głowy ma z nimi Tillie.
 
kamasutra10 572,7K

kamasutra10

Typer
Siatkarze Francji w finale IO, piłkarze ręczni Francji w finale IO i koszykarze francuscy w finale IO...Ci to się dorobili ekip w dyscyplinach zespołowych.....
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Szkoda, że Argentyńczycy nie urwali tego jednego seta, bo były szanse. Wtedy over punktowy Clevenot wszedłby jak w masło, wszak zabrakło 1 punktu. A grał kozacko, skuteczność w ataku wręcz niepowtarzalna :eek:
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Szkoda, że Argentyńczycy nie urwali tego jednego seta, bo były szanse. Wtedy over punktowy Clevenot wszedłby jak w masło, wszak zabrakło 1 punktu. A grał kozacko, skuteczność w ataku wręcz niepowtarzalna :eek:
Grał świetnie ale nie bezbłędnie, pamietam że w 3 secie na pojedynczym bloku postanowił grać po takim skosie że prawie trafił w bandy boczne.

Co do Argentyny to niestety, ale z Poglajenem jako drugim przyjmującym nie mają czego szukać. Duża wyrwa w ataku, prawie jak Śliwka, ale nie aż taka. Palacios może przez te dwa dni ta kostka się jeszcze bardziej wykuruje (bo chyba z tego powodu nie było jego powrotnej zmiany?). Paradoksalnie to Argentyńczykom może być łatwiej o medal z Brazylijczykami, którzy po przegranym we frajerski sposób półfinale zagrają już chyba z mniejszą motywacją, bo dla nich to zawsze jest albo złoto albo nic. A Argentyna wręcz przeciwnie, no i mają w głowach ten mecz z grupy gdzie niewiele brakowało do wygranej. I co ciekawe to przegranie seta z 17-11, nie zrobiło im wyrwy w głowach bo w tb grali tak samo i mieli nawet kilka meczboli (w przeciwieństwie np do nas z Francuzami gdzie po wtopie w 4 secie w tb juz nie istnieliśmy), a w późniejszych meczach ograli USA i Włochów.

Tym przydługim wywodem chciałem napisać że ta porażka 0-3 nic im złego nie zrobi w głowach, wręcz przeciwnie, prędzej bym się spodziewał że wyjdą z nastawieniem "Jedziemy z tymi Brazolami i zabieramy medal".
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Grał świetnie ale nie bezbłędnie, pamietam że w 3 secie na pojedynczym bloku postanowił grać po takim skosie że prawie trafił w bandy boczne.
Oczywiście, popełnił bodaj 3 błędy w ataku, ale na 17 prób! :eek:
No i w kolejnej akcji (po tej z ciasnym skosem, gdzie był kilkumetrowy aut) dostał szansę rehabilitacji i zdobył punkt ;)
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tydzień temu absurdalne kursy na Francję wystawione w starciu tych ekip. Ruskie nawet gdyby grali serio to nie byli aż takimi faworytami. Ale serio nie grali - otworzyli droge Francuzom do drugiej fazy, utrudniając tym samym Polakom ćwierćfinal. Cel jaki zakładali osiągnęli w stu procentach. Pytanie tylko czy nie stworzyli potwora który teraz i ich połknie.

Nie wiem w którą stronę ruszyć. Najbliżej mi do overa. Ale sercem za Francją

Co do 3 miejsca - niby Argentyna może juz być bez paliwa ale pamiętajmy że dla nich to historyczna szansa a dla Brazylijczykow tylko mecz pocieszenia. A w grupie juz było 2:0 dla Argentyny
 
O 1,2K

oleszek

Użytkownik
Tydzień temu absurdalne kursy na Francję wystawione w starciu tych ekip. Ruskie nawet gdyby grali serio to nie byli aż takimi faworytami. Ale serio nie grali - otworzyli droge Francuzom do drugiej fazy, utrudniając tym samym Polakom ćwierćfinal. Cel jaki zakładali osiągnęli w stu procentach. Pytanie tylko czy nie stworzyli potwora który teraz i ich połknie.

Nie wiem w którą stronę ruszyć. Najbliżej mi do overa. Ale sercem za Francją

Co do 3 miejsca - niby Argentyna może juz być bez paliwa ale pamiętajmy że dla nich to historyczna szansa a dla Brazylijczykow tylko mecz pocieszenia. A w grupie juz było 2:0 dla Argentyny
Warto też pamiętać że oni rywalizację z Brazylia traktują podobnie jak my z Rosją, czy tam Niemcami
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Serbia - USA

Można powiedzieć, że ten półfinał jest dość przewidujący jeszcze przed samym turniejem - obie drużyny były faworytkami do zwycięstwa.
Nie mniej jednak ja osobiście stawiam na małą niespodziankę bo taką było by na pewno zwycięstwo Serbek z Amerykankami.
Serbia w ćwierćfinale wręcz zdemolowała Włoszki 3:0 nie dając im żadnych szans natomiast USA wygrała planowo 3:0 ale z dużo słabszą drużyną Dominikany.
USA w swojej grupie nie grała jakoś super, ciężki bój z Włoszkami 3:2, porażka sensacyjna z Rosjankami 0:3, ledwo co wygrana z Turcją 3:2 no i zwycięstwo 3:0 z Chinkami ale jak Chinki grały na tym turnieju każdy widział - nie wyszły nawet z grupy.
Serbki w swojej grupie uległy tylko z Brazylijkami 1:3 ale miały już pewny awans. Jedyne co może mnie "martwić" to brak ciężkich spotkań w grupie nie mniej jednak uważam, że mają ogromny potencjał w kadrze.

Serbia 2,15
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Francja - Rosyjski Komitet Olimpijski
wygra RKO -1,5 seta
Rosyjski Komitet Olimpijski prezentują moim zdaniem najlepszą siatkówkę na turnieju Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Jest to powtórka z meczu grupowego, gdzie Rosjanie szli jak burza i mieli pewny awans, a Francuzi zupełnie przeciwnie byli zagrożeni zakończeniem rozgrywek na poziomie grupowym. W tamtym meczu Francuzi uciekli spod topora, ale przy zupełnie rozluźnionych przeciwnikach. A być może i Rosjanie wkalkulowali by przegrać tamten mecz dla korzystniejszego układu rozgrywek wewnątrz grupy i tuż po niej. Jak widać opłaciło się USA odpadli w grupie, a w ćwierćfinałach również Polacy z niewygodnymi dla nas Francuzami. Myślę, że tutaj już Rosjanie w pełnej mobilizacji poradzą sobie bez większych przeszkód i zdobędą złoto. Nie zdziwiłby mnie nawet 3 setowy mecz.
 
Z 618,7K
Argentyna - Brazylia Igrzyska
Typ over 44,5 punktów w1 secie
Kurs 1,58
Betclick
Analiza.W tym pojedynku zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są siatkarze Brazyli,jednak moim zdaniem będzie to wyrównany pojedynek i Argentyna zbyt wysoko nie przegra.Brazylia w spotkaniu półfinałowym przegrała z Rosją 3-1 i dla tej drużyny na pewno jest to duże rozczarowanie po celowali w złoty medal.Postawa ich rywali Argentyny jest bardzo duża niespodzianką.Dojście do półfinału i walka o brązowy medal jest dla nich dużym sukcesem.W spotkaniu z Francją jednak nie mieli szans i przegrali zdecydowanie 3-0.Moim zdaniem 1 secie padnie więcej niż 44,5 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom