>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Siatkówka mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Dziwię się że tak nie doceniacie naszej reprezentacji?! Kursy są zdecydowanie przeszacowane i z przyjemnością pobieram 2,5 na Polaków. Widać gołym okiem, że Antiga przygotował ich dokładnie na ten turniej i trafił idealnie. To co chłopacy grali przed turniejem a teraz to przepaść. W końcu funkcjonuje przyjęcie i dzięki temu Grzesiek jest w statystykach jednym z najlepszych rozgrywających na tym turnieju. Trochę rezerwy jeszcze widzę w zagrywce i niestety bloku, i te rezerwy będzie trzeba uruchomić w meczu s USA. Już na pucharze świata, który był kwalifikacją olimpijską, ograliśmy jankesów, a teraz nasi chłopacy są w zdecydowanie lepszej formie. W końcu Bartek gra tak jak na lidera zespołu przystało i widać że psychicznie to wytrzymuje, a dawniej różnie z tym bywało. Wszyscy mówią, że przyjechali tu po złoto i to widać na boisku. Jest zespół a nie indywidualności i tym właśnie możemy pokonać amerykanów. To jest jeden mecz i będą decydowały detale, pojedyncze piłki i jestem pewien, że będzie to walka na styku. Indywidualnie nie widzę żadnej przewagi na pozycjach, na korzyść USA, a środek mamy lepszy. Będzie to typowy mecz 50-50 i mam nadzieje, że wyjdziemy z niego zwycięsko.
 
D 12

denison

Użytkownik
Dla mnie francja to sa dwa nazwiska Toniutti i ngapeh zwlaszcza od formy ervina zalezy cala ich gra a jak to jest himeryczny zawodnik to kazdy wie.. Francuzi trafili do mega trudnej grupy gdzie pewnie 3 zespoly znajda sie w polfinale a moze nawet cztery. A co do nazwisk to akurat francuscy to bezproblemu na kazdej pozycji top 3 na swiecie moze oprucz atakujacego. USA Wlochy Brazylia to sa obyte druzyny na takich turniejach i zawsze sa to druzyny turniejowe z meczu na mecz coraz lepsi.
 
D 12

denison

Użytkownik
Indywidualnie jest jedna wielka korzysc w strone USA - rozgrywajacy i co do tego nie ma watpliwosci.. A znalazlbym cos jeszcze, jak dla mnie decydujaca moze byc zagrywka a na nasze bajeczne floty to nie moge patrzec dlatego jak mialbym stawiac to spokojnie USA.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Póki co to moje typy sa trafne i wszystko co mówię też się sprawdza. Nazwiska które wymieniłeś solidne ale z innych kadr ci mogę wymienić nazwiska które prezentują bardzo wysoko poziom od lat i dodaj sobie do tego doświadczenie. Gdzie byli Francuzi 2-3 lata temu? Na jakim poważnym turnieju coś osiągnęli? Sa zespołem solidnym ale przed igrzyskami było stawiani jako lepsi od Włochów i USA co było żałosne więc mi nie mów że kursami się sugeruje.
poza tym siatkówka to nie tylko nazwiska.
No Francuzi 2 lata temu byli o krok od finału MŚ. Która wówczas Rosja była? Przeceniasz po prosto potencjał Rosjan. Skoro tak piszesz o doświadczeniu, to co może powiedzieć m.in. Kliuka? Alekno poszedł va banque stawiając tylko na 3 przyjmujących, w przypadku słabszej dyspozycji Kluki czy Tietiuchina, zagra niedoświadczony Wołkov. A załóżmy przy ew. parze przyjmujących Wołkov-Kluka, jakby wyglądało przyjęcie? Odpowiedz sobie na to pytanie sam. Dziwnym trafem z kadry wyleciało kilku kluczowych graczy i na pewno nie miało to podłoża afer ze stosowaniem dopingu ???? Sbornej fartło się, że wylosowali Kanadę, a później ew. trafią Brazylię, bo wówczas ich udział mógłby się zakończyć na 1/4 w przypadku gry z USA.
Oczywiście tak jak ktoś wcześniej wspomniał, skuteczność typów może masz, ale używasz tak absurdalnych argumentów że szok.
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Ale kto nie docienia kadry Polski? Przeciez rozmowa jest jak dotychczas odnosnie kadry Francji a nie Polski.
A tak mowiac fakt Francja doszła 2 lata temu do czołówki ale no mówiąc gdzie była Rosja 2 lata to wiesz troche nie takt. Wiadomo na MS grali fatalnie ale rok wczesniej zrobili ME w imponujacym stylu. Rosja to jest Rosja mimo wszystko u nich teraz jest lekka przebudowa. Wchodza młodzi jak Kliuka, Volkov, nie ma Musera. Kontuzje Biyjukova, Berezki czy Sivożelca a przeciez to byli goscie na super poziomie gdzie taki Marechal nigdy nie bedzie grał jak oni nie mowiac o mlodym Clevenot ktory jest na poziomie naszego Śliwki. Myslisz ze Muser nie jest w kadrze niby z jakiego innego poziomu jak nie z tego ze z duza doza prawdopodobienstwa jest nawaszerowany meldonium czy innym substytutem? Na moje taka jest przyczyna to samo ma sie do braku Startsevej u kobitek. Nie badzmy naiwni. Rosja zbije Kanade a pozniej niezla sieczka z Brazylia.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Panowie sport sportem, ale to jest bukmacher więc postarajmy się znaleźć tą niespodzianke w tych parach, bo to że wszyscy faworyci wygrają jest chyba mało prawdopodobne, ja uważam że niespodzianke możemy sprawić tylko my i Argentyna, mimo tego nieudanego meczu z Polakami to uważam że mogą postraszyć gospodarzy , największymi ich atutami jest zespołowość no i trener, analityczny umysł potrafi dostosować się do każdej sytuacji, dla mnie to największy kozak wśród trenerów. uważam że Brazylia będzie miała bardzo ciężko, a wy jakie macie typy na niespodzianki??
 
D 12

denison

Użytkownik
Niespodzianki to sa w kinder ???? a tak serio to ja nie widze tutaj zadnych niespodzianek jedyna to my ale jakos w to nie wierze bo musialby wyjsc nam super mecz, USA moze nas pokonac zagrywka a nasza to mimo tego ze czasami da jakis punkt to jest slaba i nie moge patrzec na te floty polowy zawodnikow..
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ale kto nie docienia kadry Polski? Przeciez rozmowa jest jak dotychczas odnosnie kadry Francji a nie Polski.
A tak mowiac fakt Francja doszła 2 lata temu do czołówki ale no mówiąc gdzie była Rosja 2 lata to wiesz troche nie takt. Wiadomo na MS grali fatalnie ale rok wczesniej zrobili ME w imponujacym stylu. Rosja to jest Rosja mimo wszystko u nich teraz jest lekka przebudowa. Wchodza młodzi jak Kliuka, Volkov, nie ma Musera. Kontuzje Biyjukova, Berezki czy Sivożelca a przeciez to byli goscie na super poziomie gdzie taki Marechal nigdy nie bedzie grał jak oni nie mowiac o mlodym Clevenot ktory jest na poziomie naszego Śliwki. Myslisz ze Muser nie jest w kadrze niby z jakiego innego poziomu jak nie z tego ze z duza doza prawdopodobienstwa jest nawaszerowany meldonium czy innym substytutem? Na moje taka jest przyczyna to samo ma sie do braku Startsevej u kobitek. Nie badzmy naiwni. Rosja zbije Kanade a pozniej niezla sieczka z Brazylia.
O Polsce w swoim poście nie wspomniałem ani słowa, stąd nie wiem o co chodzi. Nawiązuje tylko do wypowiedzi, iż ME wg niektórych to tzw. turniej podrzędny. No wg założenia na &quot;topowej&quot; imprezie Rosjaninie nie weszli do półfinałów. Akurat z kwestią dopingu to była ironia. Tak samo nie ma Markina u którego stwierdzono obecność meldonium, a jak dobrze pamiętamy w styczniu jego wejście na boisku dało bezpośredni awans Sbornej do IO. Wymieniasz potencjalnych zawodników lepszych od Marcheala i się z tym zgadzam. Gdyby problemy zdrowotne nie dotknęły Tillie w okresie przygotowawczym, to on grał by w podstawie i nie było by tematu ????
Nic nie sugerowałem, iż Rosja przegra z Kanadą. Tylko stwierdziłem, iż grając z USA, a potem ew. z Włochami nie mieli by szans na obronę tytułu.
Edit:
Dla mnie również mecz Polaków to 50/50
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Serio uważacie że nasza ewentualną wygrana będzie niespodzianką? Bez przesady , mecz fifty fifty wynik może iść w dwie strony najbardziej wyrowany ćwierćfinał. Argentyna ma sprawić sensacje? Bez szans. Kim oni mogą straszyć? Conet i środkowym bo reszta czyli Poglajen i Gonazalez to jest cienizna szczególnie ten drugi totalny amator. Gra,ykijczycy na fali wczorajszego meczu tutaj nie będzie zabawy , stracą max seta.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej

Spotkanie: Polska-USA
Typ: pierwszy set over 45,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: sts

✅
Siatkarze USA tylko w jednym meczu na tej Olimpiadzie przegrali mniej niż 21 pkt w pierwszym secie.Nasze chłopaki na pewno będą walczyć,bo widać,że drużyna odżyła,więc spodziewam się zaciętego pierwszego seta.
Warto też przemyśleć ten typ:
1 set/mecz
Polska/USA
sts @4,75
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Póki co to moje typy sa trafne i wszystko co mówię też się sprawdza. Nazwiska które wymieniłeś solidne ale z innych kadr ci mogę wymienić nazwiska które prezentują bardzo wysoko poziom od lat i dodaj sobie do tego doświadczenie. Gdzie byli Francuzi 2-3 lata temu? Na jakim poważnym turnieju coś osiągnęli? Sa zespołem solidnym ale przed igrzyskami było stawiani jako lepsi od Włochów i USA co było żałosne więc mi nie mów że kursami się sugeruje.
poza tym siatkówka to nie tylko nazwiska.
Póki co. Gdybyś miał pojęcie o siatkówce, a co ważniejsze gdybyś miał pojęcie o typowaniu to wiedziałbyś, że nawet 10 trafionych typów z rzędu jest zupełnym zerem, które nawet laik może trafić przy większym szczęściu. Zrób powiażny yield przy 300 typach, wtedy wrócimy do dyskusji, jednak po tym co tutaj wypisujesz nie wróże Ci tego w żadnym wypadku.
Sorry, ale argument gdzie byli Francuzi 2-3 lata temu jest kompletnie śmieszny i tutaj nawet nie chodzi o wiedze w temacie siatkówki, ale o czystą logikę której Ci brak. Kogo obchodzi ziom co było 4 lata temu? w siatce czasem dyspozycja zmienia się z tygodnia na tydzień, co roku pojawiają się zawodnicy genialni, którzy jeszcze pare lat temu byli zupełnie przeciętni. To tak jakby pisać, kim Leon był 5 lat temu... kogo to ochodzi kim On był kilka lat temu, jeśli teraz prezentuje poziom kosmiczny? . Jeśli swoje analizy opierasz na tym, że np. Rosja była świetna na Igrzyskach 4 lata temu to i teraz musi być (a kogo tam obchodzą składy ????) to naprawdę jeszcze raz współczuje Ci w typowaniu.
Żeby nie robić tutaj już kompletnego burdelu, który i tak tutaj panuje od czasu gdy z tego działu jak i z całego forum wynieśli się poważni użytkownicy, dodam kilka znać o jutrzejszych meczach:
Dla mnie jutro USA, Włochy i Rosja pewne zwycięstwo + problemy Brazyli raczej pewne (kurs komiczny przy tym co prezentują Argentyńczycy)
Dla mnie Polacy szybko jutro lecą i nie widzę innej opcji niestety. Nie mamy lewego skrzydła żeby wygrywać z tak poważnymi rywalami na takim turnieju. Kubiak, który jest dla mnie kmiotem, zarówno na boisku (na którym od czasu do czasu coś pokaże) jak i poza nim (tutaj jest zupełnym burakiem, któremu wydaje się, że jest topowym siatkarzem świata co widać po wywiadach, bardzo to śmieszne) + Mika/Buszek to za mało, po prostu za mało. Sam Kurek nie będzie nam wygrywał meczów z takimi druzynami jak Stany, nie widzę na to szans. Oni też mają Andersona na bombie + jeszcze kilka alternatyw, których nam po prostu brakuje, zarówno w przyjęciu jak i w ataku. Rozgrywjący zdecydowanie, ale to zdecydownie po stronie USA. Bardzo małe szanse na cokolwiek z naszej strony.
Rosja przejedzie się po Kanadzie, Włochy zniszczą Iran. Zarówno Kanada, jak i Iran nie są na tym turnieju poważnymi przeciwnikami dla topowych drużyn. Lozano jest zerem, a nie trenerem i dziwie się, że zatrudnili go w tym Iranie bo gość nie ogarnia co się dzieje zupełnie, stoczył ten zespół do poziomu przeciętniaka, zresztą z kadrą Niemiec też się wiele nie popisał, typ leci na fejmie który zyskał dzięki naszemu srebru na mundialu, potem zrobił zupełne zero i zerem jest obecnie, każda drużyna którą prowadzi jest po prostu przeciętna. Kanada nie ten poziom co Rosja po prostu, nawet nie ma tutaj o czym pisać.
Co do meczu Argentyna - Brazylia, jak dla mnie będzie to najrówniejszy mecz ze wszystkich ćwierćfinałów. Argentyna znakomita na tym turnieju, widać rękę geniusza Velasco, który jest trenerskim wirtuozem. Wykreował w końcu w miarę ogarniętego atakującego, dzięki czemu Conte może się rozwinac na pozycji na kórej powinien grać. Środkowi znakomici, De Cecco również robi swoję, drużyna świetna. Brazylia do tej pory nie zachwyca, grają mega przeciętnie, widzę Argentyne w półfinale przy odrobinie szczęścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Olimpiada mężczyzn
Godzina: 19:00
Spotkanie: USA - Polska
Typ: powyżej 181,5 pkt
Kurs: 1,73
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Los nie był łaskawy dla Polaków i przydzielił nam mocnego przeciwnika czyli Amerykanów. Nie ma co ukrywać jest to najmocniejszy ćwierćfinał i najciekawszy i najbardziej wyrównany pomimo takich kursów ja bym oceniał 50/50.
Amerykanie fatalnie zaczęli igrzyska przegrywając z Kanadą 0:3 następnie 1:3 z Włochami i już pewnie każdy ich skreślał a oni pokonali Brazylię 3:1 oraz Francuzów 3:1 a następnie spacerek 3:0 z Meksykiem.
Polacy grają bardzo fajnie na tych igrzyskach Kurek w końcu gra na swoim poziomie i widać rezultaty. 3:0 z Egiptem na początku potem 3:2 z Iranem po nerwowej końcówce ale chyba każdy myslał, ze ten mecz zakończymy 3:0 no ale dobrze, że wygrali w 5 setach, potem miał przyjść bardzo trudny mecz z Argentyną a tu szybkie 3:0 następnie porażka z Rosją 2:3 i pogrom z Kubą 3:0.
Gdy grają Polacy z Amerykanami to bardzo żadko mecz kończy się na 3 setach i myślę, że tym razem będzie podobnie 4/5 setów tym bardziej, że jest to ćwierćfinał Igrzysk Olimpijskich i przegrany jedzie do domu z niczym. Wyrównane 4 sety dają nam spokojne pokrycie tego overa sety 21:25 20:25 25:20 i 21:25 dadzą nam, że typ wejdzie co wydaje mi się pewniejszą opcją niż wejście w zwycięstwo jednej bądz drugiej drużyny.
Powodzenia.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Olimpiada mężczyzn
Godzina: 19:00
Spotkanie: USA - Polska
Typ: Polska
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet 365
Analiza:


No dobrze, po pierwsze witam wszystkich! Pewnie za często nie będę się wypowiadał, ale raz na jakiś czas coś może skrobnę...no i poczytam być może mądrzejszych a na pewno bardziej doświadczonych bukmacherów.
Mnie osobiście dziwią tak nierówne kursy w meczu Polaków z Jankesami, 2,75 na naszych to moim zdaniem obowiązkowy value. Może nie mamy drużyny wybitnej, ale na pewno bardzo solidną/dobrą, a i chyba mentalnie bardzo mocną. Moim zdaniem nie możemy narzekać na naszą postawę póki co, jedyna porażka 2:3 z Rosjanami to żadna przegrana, pozostałe mecze były wygrane pewnie, łatwo i przyjemnie, jedynie z niełatwym Iranem mieliśmy kłopoty, bo za bardzo po dwóch partiach się rozluźniliśmy, ale fakt, że i tak ten mecz zakończył się na naszą korzyść świadczy o moim zdaniem dosyć silnej psychice. Generalnie od tych 10 lat zaliczamy się do światowej czołówki, nie widzę więc powodów dla których byśmy nie mogli wygrać z Amerykanami, moim zdaniem to typowy mecz 50:50 i tak to też będzie wyglądało, oczywiście według mnie. Fakt, że ostatnie dwa starty na IO kończyły się dla nas na 1/4 również przekonuje mnie do tego, że czas przerwać złą passe.
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Przesadzasz z Ta Argentyna Dawid. Fajnie graja ale nie maja odejscia do Brazylii. I kim jest ten ogarniety atakujacy bo chyba nie Gonalez?! Max 3-1. Brazylia pojdzie na fali awansu, po drugie to jest wojna. Wiadomo jakie sa relacje miedzy Brazylia a Argentyna. To cos wiecej niz mecz. Luzna wygrana Brazylii.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Przesadzasz z Ta Argentyna Dawid. Fajnie graja ale nie maja odejscia do Brazylii. I kim jest ten ogarniety atakujacy bo chyba nie Gonalez?! Max 3-1. Brazylia pojdzie na fali awansu, po drugie to jest wojna. Wiadomo jakie sa relacje miedzy Brazylia a Argentyna. To cos wiecej niz mecz. Luzna wygrana Brazylii.
Bruno Lima rzecz jasna, świetny mecz z Rosją między innymi
Na lidze światowej nieźle się pokazał również, nikt nie mówi że to wirtuoz, ale w porównaniu z takimi tuzami jak Pereyra z ostatnich lat to gość jest mega.
Nie wiem czy będzie 3:1 luźne, czy nie i mam to gdzieś bo kurs jest komicznym 1.15 a w bukmacherce gra się na kurs a nie na drużynę, jedna z pierwszych zasad. Brazylia jest zespołem lepszym od Argentyny, ale na kurs 1.50 maksymalnie, a nie na 1.15, widzę tutaj równy mecz przy odrobinie szcześcia Argentyny.

Poza tym argumentem ma być, że to coś więcej niż mecz? no to dla Argentyny tak samo jak dla Brazylii. Na Igrzyskach w 2000 ich wywalili z turnieju za czasów genialnego Milinkovica, więc zdarzało się i Argentynie z Brazylią wygrywać.
 
B 0

bytrek

Użytkownik
Nie wiem czy Polska wygra, ale nie skorzystać z takiego kursu na wygraną Polski? Dwie mocne wyrównane drużyny, gdzie od kilku lat o wyniku decydowała dyspozycja dnia.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Masz rację, siatkówka to nie tylko nazwiska. Powiem więcej, żaden sport nie sprowadza się do nazwisk, a do aktualnej formy prezentowanej przez zespół. Co z tego, ze Francuzów nie było w ścisłej czołówce 3-5 lat temu, jakie to ma znaczenie, skoro teraz dorobili się prawdziwej drużyny z liderami na wielu pozycjach i od 2 lat są najlepszą drużyną na świecie?

BONUS
&quot;Nazwiska które wymieniłeś solidne ale z innych kadr ci mogę wymienić nazwiska które prezentują bardzo wysoko poziom od lat&quot;

&quot;poza tym siatkówka to nie tylko nazwiska&quot;
Sam sobie przeczysz zdanie po zdaniu :grin::grin:
Francuzi dorobili sie najlepszej druzyny na swiecie? wymieniaj mi ich osiagniecia ???? bo poki co to graja dobrze tylko na ligach swiatowych i mistrzostwach europy. Jak wygraja albo przynajmniej zdobeda medal w jakiejs powaznej imprezie do ktorej przygotowuja sie wszyscy to wrocimy do dyskusji. To co bylo 3-5 lat temu ma bardzo duze znaczenie. Siatkowka w pewnych krajach ma pewne tradycje. Polacy jak mocniej zablysneli to tez przez pewien czas jarali sie ligami światowymi i innymi rzeczami i je wygrywali (patrz 2012). Dla Wlochow Rosjan i BrazYlii liga światowa to jest po prostu nic, bo to dla nich zwykla codziennosc, po prostu sie do tego nie przygotowuja jakos specjalnie - wiadomo nie podkladaja sie na parkiecie ale motywacja i spina nie ta. Wiec nazywanie Francji najlepsza druzyna na swiecie przez pryzmat takich turniejow jak liga światowa jest conajmniej nie na miejscu

A koledze ktory mi mowil o tych typach itp. Kolego nie jestem ekspertem od zakladow bukmacherskich , traktuje to raczej w kategorii zabawy , ale siatkowke ogladam od 15 lat, i uwazam ze conieco o niej wiem. Francuzi zrobili przez ostatnie lata bardzo duzy postęp, jednak moim zdaniem są traktowani na wyrost. Moze za kilka lat będą potentatem, bardzo im tego zycze. W środowisku siatkarskim jest to bardzo powszechne, ktos wygra tu wygra tam i juz jest Bogiem. Otóż to tak kochani nie dziala. Rosji nie wyszly mistrzostwa 2 lata temu ale wciaz sa mistrzami olimpijskimi. Amerykanom za to nie wyszlo w Londynie. Ale te druzyny na swoją pozycje pracowali wiele wiele lat. Sam niejednokrotnie gralem na Francuzow w meczu z potentatami bo uwazalem ze są faworytem, z tym ze to byla liga światowa a nie igrzyska olimpijskie.

a co do typow USA jest faworytem meczu, ale kursy chyba juz podskoczyly za wysoko, zastanawiam sie jeszcze

A co gram?
Kanada vs Rosja (-1,5) 2 1,40 bet365
Tak jak mowilem , potentat spokojnie bez wiekszego wysilku przejdzie Kanadyjczykow, jak dla mnie kurs do gry. Wlosi i Brazylijczycy tez oczywiscie przejdą dalej ale po tym kursie to raczej nie jest do gry
 
dreju 1

dreju

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Olimpiada mężczyzn
Godzina: 19:00
Spotkanie: USA - Polska
Typ: Polska
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet.365
Analiza:


Uważam, że warto brać Polskę. Dlaczego? Patrząc pod kątem jakości gry jesteśmy obecnie lepsi od Amerykanów. O ile przed Rio wyglądało to fatalnie to wygląda na to, że jeśli chodzi o formę to jesteśmy w dobrej dyspozycji.
Zobaczcie na przykład na dwóch najlepszych pod względem ataku i nie pod względem ilości punktów ale skuteczności. U nas para Kurek - Kubiak odpowiednio ... 50 i 46% skuteczności ataku, w USA Russell i Anderson : 33 i 31 %. Szczególnie Anderson na tym turnieju wydaje się, że formę zostawił w domu.
Odnośnie niszczenia serwem. W pierwszej 15 po fazie grupowej jest 3 Polaków i 3 Amerykanów a prowadzi Bieniek, więc nie wygląda to tak źle jak się wszystkim wydaje.
Ogólnie statystycznie jesteśmy na bardzo zbliżonym poziomie, przy czym moim zdaniem górujemy w skuteczności ataku i przede wszystkim formie. Dlatego kurs prawie 3 głupio by było nie spróbować!
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Kubiak, który jest dla mnie kmiotem, zarówno na boisku (na którym od czasu do czasu coś pokaże) jak i poza nim (tutaj jest zupełnym burakiem, któremu wydaje się, że jest topowym siatkarzem świata co widać po wywiadach, bardzo to śmieszne) + Mika/Buszek to za mało, po prostu za mało. Sam Kurek nie będzie nam wygrywał meczów z takimi druzynami jak Stany, nie widzę na to szans.
Kim ty człowieczku jesteś, żeby wypisywać takie banialuki i obrażać ludzi przy których jesteś zwykłym zerem?!!! Trenowałeś kiedyś jakikolwiek sport, wiesz ile to wyrzeczeń ile samozaparcia, żeby wejść na taki poziom jak nasi siatkarze? Ten &quot;kmiot i burak&quot; jest mistrzem świata i topowym siatkarzem, a ty tylko marnym pseudo typerem i do tego jak widać również marnym człowiekiem!!! Kubiak to facet który zawsze mierzy w najwyższe cele i taki właśnie powinien być reprezentant naszego kraju. Ma charakter przywódcy i dlatego jest kapitanem tej drużyny. Jego wypowiedzi są nieraz wyniosłe, ale to dlatego że chłopak chce zawsze grać o zwycięstwo. Co do braku szans z USA to popatrz najpierw w statystyki. Ten &quot;słaby&quot;, jak twierdzisz, Kubiak jest na drugim miejscu w skuteczności ataku na tym turnieju, zaraz za Bartkiem. Pozostali nasi siatkarze, również są w czołówkach statystyk i niczym nie odstają od amerykanów. Boisko zweryfikuje wszystko, ale nawet jeśli nasi chłopacy przegrają to z pewnością po walce, bo determinacje w tym zespole widać od początku turnieju!!! Nie mam pojęcia jak można obrażać ludzi, którzy zostawiają serce na boisku, grając w koszulce z orłem na piersi, a już Michał jest akurat bardzo dumnym Polakiem!!! Dla mnie dawid co do Polskości jesteś zwykłym zerem i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Olimpiada
Godzina: 19:00
Spotkanie: USA - Polska
Typ: Polska +7,5 pkt
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365https://forum.bukmacherskie.com/Unibet
Analiza:
Czy to jakieś żarty? Dlaczego tak faworyzuje się USA, które powiedzmy sobie szczerze nie gra szału na tych IO. Okej, Polacy nie mają jakieś super mocnego składu, ale jak dla mnie ten mecz to 50/50 i ten bet jest obowiązkowy do zagrania. Ostatni mecz przeciwko sobie zagrali w listopadzie więc nawet nie ma co patrzeć lecz wtedy Polacy pokonali USA 3:1.
Polska gra na tych IO bardzo dobrze, przegrana z Rosją na własne życzenie. Pokazali, też, że potrafią walczyć i odrabiać straty. Jak dla mnie to spotkanie nie ma faworyta i prawdopodobne jest to, że Polacy wygrają cały mecz. Mecz jak dla mnie będzie zacięty i może być też 5 setów. Dlatego polecam też granie ov 3,5 seta lecz kurs pewnie niski.
Jak dla mnie Polska wygra tutaj 3:1 lub 3:2 i zamelduje się w półfinałach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom