>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IO Rio 2016: Siatkówka mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Kurs ponad 3 na rosyjski walec, to jest jeden z tych typów, na który gracze zawsze czekają. Przy takiej dyspozycji obydwu zespołów, gdyby ten turniej odbywał się gdziekolwiek indziej jak w Rio, to jestem przekonany, że kursy byłyby idealnie wyrównane, 1,85 w obydwie strony. Sam fakt, że Brazylijczycy będą mieć swoich krzykaczy na trybunach, to kto jak kto, ale Rosjanie będą mieli w głębokim poważaniu, im to nie będzie przeszkadzało. Wszystko zadecyduje aktualna forma, dyspozycja oraz kto w danym dniu będzie miał lidera, który pociągnie za sobą zespół. A siatkarsko Rosjanie na pewno w tym momencie nie ustępują pod żadnym elementem Brazylijczykom.
Osobiście spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, jeśli ktoś tu ma wygrać gładko, to nie będą to Brazylijczycy. Nie wykluczam tie breaka, ale sam osobiście biorę kurs na Rosję, zagram jeszcze z jakimś innym podwyższonym kursem za niższa stawkę (ok. 10 zł)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - USA 2 1,93 Unibet - Jeden z moich faworytów przed Olimpiadą rozbił Polaków 3:0 choć walka w każdym secie była wyrównana, może poza 3 secie. Amerykanie po za słabym początkiem porażka 0:3 z Kanadą i 1:3 z Włochami idą jak burza - 3:1 z Brazylią, 3:1 z Francją 3:0 z Polską.
Stawiam na srogi rewanż ze strony Amerykanów na Włochach za porażke w grupie lecz tamten mecz juz nie ma znaczenia liczy się tylko pół finał Igrzysk Olimpijskich a w nim lepsi okaża się Amerykanie którzy mają skład jeden z najlepszych na świecie.
Rosja - Brazylia 2 1,42 Unibet - kurs niziutki ale Rosjanie bez szans. Brazylia dużo lepszy skład niż Rosja a i forma Rosji nie jest najlepsza + brak Muserskiego, jeden Michajłow i 40 letni Tietiuchin nic nie pomogą.
A więc Finał taki jak można było się spodziewać USA - Brazylia i śmiało można stawiać Amerykanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Rosja - Brazylia 2 1,42 Unibet - kurs niziutki ale Rosjanie bez szans. Brazylia dużo lepszy skład niż Rosja a i forma Rosji nie jest najlepsza + brak Muserskiego, jeden Michajłow i 40 letni Tietiuchin nic nie pomogą.
Rzadko udzielam się tutaj na forum, ale obok takich głupot nie da się przejść obojętnie. Czy Ty widziałeś chociaż jeden mecz Rosjan na tym turnieju? Podejrzewam, że nie. Gdzie widzisz ten dużo lepszy skład u Brazylijczyków? może Michajłow odstaje od Wallace? Tietuchin gra doskonały turniej, do tego Kliuka, który prezentuje się tutaj bardzo dobrze zarówno w przyjęciu, jak i w ataku. Na rozegraniu Grankin, mega doświadczony zawodnik, ograny, spokojny, o Wierbowie nie ma już co wspominać, bo to klasa sama w sobie, a do tego środek Volvich, Volvov, obaj mierzą ponad 2.10m i dają baaardzo dużo w bloku, jak i w ataku.
Kursy na ten mecz są śmiesznie zaniżone na Brazylijczyków, tak jak kolega wyżej pisze, jakby grali gdzie indziej, to kurs wynosiłby 1.85.
Presja będzie po stronie Brazylii oni MUSZĄ wygrać, bo inaczej ich zlinczują w kraju, a widzieliśmy, co robili już w grupie z USA, czy Włochami.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rzadko udzielam się tutaj na forum, ale obok takich głupot nie da się przejść obojętnie. Czy Ty widziałeś chociaż jeden mecz Rosjan na tym turnieju? Podejrzewam, że nie. Gdzie widzisz ten dużo lepszy skład u Brazylijczyków? może Michajłow odstaje od Wallace? Tietuchin gra doskonały turniej, do tego Kliuka, który prezentuje się tutaj bardzo dobrze zarówno w przyjęciu, jak i w ataku. Na rozegraniu Grankin, mega doświadczony zawodnik, ograny, spokojny, o Wierbowie nie ma już co wspominać, bo to klasa sama w sobie, a do tego środek Volvich, Volvov, obaj mierzą ponad 2.10m i dają baaardzo dużo w bloku, jak i w ataku.
Kursy na ten mecz są śmiesznie zaniżone na Brazylijczyków, tak jak kolega wyżej pisze, jakby grali gdzie indziej, to kurs wynosiłby 1.85.
Presja będzie po stronie Brazylii oni MUSZĄ wygrać, bo inaczej ich zlinczują w kraju, a widzieliśmy, co robili już w grupie z USA, czy Włochami.
W przeciwieństwie do Ciebie widziałem te mecze co chciałem widzieć czyli z Argentyną, Polską, Iranem i dla mnie zagrali zwykłą siatkówkę - jeśli Ciebie ich gra porywa to graj sobie na nich nikt ci nie zabroni. Przekonamy się po meczu kto miał rację i czy wtedy napiszesz na forum, że obok takich głupot nie przejdziesz obojętny. Dla mnie Brazylijczycy dużo mocniejsi a dla Ciebie nawet mogą być patałachami mam to w d.. ???? Pozdrawiam
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Oby trochę osób pograło jednak na tą Brazylię...jeśli wiecie o co mi chodzi ????
W starciu USA - Włochy jednak idę w stronę USA. Włosi poza &quot;kontrolowaną&quot; porażką z Kanadą w zasadzie bez potknięć, chociaż wczoraj niezbyt dobrze dysponowany Iran pokazał, że siłą można Włochów ruszyć w przyjęciu. Juantorena to nie młodzieniaszek, a Zaytsev może się podpalić i zagotować. USA mają ten swój chakterystyczny luz, wiedzą po co idą, jakoś bliżej mi do nich,
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Rosja to akurat szans nie ma tutaj żadnych i nie wiem, gdzie Wy widzicie value. Po pokonaniu Kanady? Prawda jest taka, że nasza grupa była mega słaba i żadna drużyna, która awansowała do ćwierćfinału, w drugiej by się do niego nie przebiła.
Może gdyby był Muserki i Divis to kursy 2,5-2,7 byłyby akceptowalne. Na tę chwilę @1,42 ba Brazylię w Unibecie wygląda bardzo miło. Handi jak najbardziej też do wzięcia. Kto ma pociągnąć Rosjan? Chyba nie Kluka, bo on to będzie obijany niemiłosiernie na zagrywce. Dziadek też już nie ma takiej siły w ataku, a jeden Maxim to za mało. Tym bardziej że i środek po stronie Brazylii. Na tę chwilę to może tylko Grankin jak zagra super mecz, to poziomem dorówna Bruno, choć i w to wątpię.
 
W 0

wetes

Użytkownik
Jeżeli ktoś po takiej grze jaką reprezentuje Brazylia chce na nich grać po kursie 1,40 to chyba totalnie nie zna się na siatkówce. Przeciez oni nawet tracą seta z Meksykiem. Zeby nie kontuzja Conte w pierwszym secie to prawdopodobnie przegrywaliby 0:2. W Brazyli mozna wyroznic tylko Walleca i Bruno Rezente. Widać ze gra pod presją im totalnie nie wychodzi. Rosja jak to
Rosja może słabsza niź 4 lata temu, ale widać że z meczu na mecz coraz pewniejsi. Mysle ze wygrają 3:1. Brazylia tutaj juz po porazkach z włochami i usa, a wiec wygrane tylko z Meksykiem, Kanadą i chyba najsłabszą od lat Francją. Widać ewidentnie ze to nie drużyna na złoty medal, ba nawet na brązowy.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Uwazam, ze zamiast grac na Brazylie mamy zaklad na over 3,5 seta po 1,40 I w to mozna wchodzic smialo. Do tego np. Over 3,5 seta w meczu USA I stawiac samochody na ten dubelek. Mam racje?
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Ja po głębszym przemyśleniu tematu wchodzę w następujący zakład :
Rosja - Brazylia
Typ : Rosja (+1,5) handicap setowy
Kurs : 2.00
Bukmacher - WH
Między zwycięstwem Rosjan a moim typem jest mała różnica w kursach, więc mając na uwadze , że gram wysoką stawką &quot;ubezepieczam się&quot; nie jako w razie porażki Sbornej w 5 setach. W porównaniu do ćwierćfinałów, które w większości były gładkimi meczami, tutaj będzie sporo walki i zobaczymy 5 setów. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
D 12

denison

Użytkownik
Witam, dzis mecze polfinalowe co do meczu Wlochy - USA bardziej sklanialbym sie w strone USA. Wlosi wcale tak latwo nie wygrali z iranem jak wynik na to wskazuje, iran ruszyl ich mocno zagrywka a wcale nie maja takiej mocnej jak USA. Mam nadzieje ze w tym meczu odpali anderson a wtedy USA powinna spokojnie wygrac, z nami mial kilka prostych bledow.
za drugi mecz nie biore sie bo tam moze wszystko zdarzyc sie, a jesli mialbym brac sie za ten mecz to na ruskich, mimo wszystko Brazylia nie przekonuje mnie w tym turnieju.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Witam, dzis mecze polfinalowe co do meczu Wlochy - USA bardziej sklanialbym sie w strone USA. Wlosi wcale tak latwo nie wygrali z iranem jak wynik na to wskazuje, iran ruszyl ich mocno zagrywka a wcale nie maja takiej mocnej jak USA. Mam nadzieje ze w tym meczu odpali anderson a wtedy USA powinna spokojnie wygrac, z nami mial kilka prostych bledow.
za drugi mecz nie biore sie bo tam moze wszystko zdarzyc sie, a jesli mialbym brac sie za ten mecz to na ruskich, mimo wszystko Brazylia nie przekonuje mnie w tym turnieju.
I dzieki takim ludziom jak ty, skoczy mi kurs dziekuje ???? To sa obie druzyny turniejowe jednak na chwile obecną potencjal kadrowy Wlochow jest delikatnie lepszy.
Grania na Brazylie po 1.4 to nawet nie skomentuje. Rosja to potentat a nie ogorek. 1.4 to mozna wystawic jakby grala z Polską a nie z Rosja....
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Jeżeli ktoś po takiej grze jaką reprezentuje Brazylia chce na nich grać po kursie 1,40 to chyba totalnie nie zna się na siatkówce. Przeciez oni nawet tracą seta z Meksykiem. Zeby nie kontuzja Conte w pierwszym secie to prawdopodobnie przegrywaliby 0:2. W Brazyli mozna wyroznic tylko Walleca i Bruno Rezente. Widać ze gra pod presją im totalnie nie wychodzi. Rosja jak to
Rosja może słabsza niź 4 lata temu, ale widać że z meczu na mecz coraz pewniejsi. Mysle ze wygrają 3:1. Brazylia tutaj juz po porazkach z włochami i usa, a wiec wygrane tylko z Meksykiem, Kanadą i chyba najsłabszą od lat Francją. Widać ewidentnie ze to nie drużyna na złoty medal, ba nawet na brązowy.
Idąc Twoim tropem myślenia i szukania jakichś straconych setów w mało ważnych meczach z Meksykiem mamy tak:
Rosja została zgwałcona przez Argentynę, a Brazylia wygrała z Argentyną
Polska też minimalnie przegrała z Rosją, Rosja zgwałciła Kanadę, a Kanada Stany Zjednoczone... hmm czemu więc Polacy nie pokonali Amerykanów?
 
D 12

denison

Użytkownik
I dzieki takim ludziom jak ty, skoczy mi kurs dziekuje ???? To sa obie druzyny turniejowe jednak na chwile obecną potencjal kadrowy Wlochow jest delikatnie lepszy.
Grania na Brazylie po 1.4 to nawet nie skomentuje. Rosja to potentat a nie ogorek. 1.4 to mozna wystawic jakby grala z Polską a nie z Rosja....
Slyszales kiedys o czyms takim jak ,czytanie ze zrozumieniem, napisalem wyraznie ze meczu brazylia-rosja nie ruszam.
A mecz wlochy-usa to inna sprawa zobaczymy kto bedzie mial racje po meczu, ja stawiam na usa.
PS naturalizowanie zawodnikow zabija prawdziwy sport dlatego tez jestem za usa bo wlochy to mieszanka kilku nacji, rozumiem jeszcze spokrewnienie a nie takie cos jak z osmanym.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
I dzieki takim ludziom jak ty, skoczy mi kurs dziekuje ???? To sa obie druzyny turniejowe jednak na chwile obecną potencjal kadrowy Wlochow jest delikatnie lepszy.
Grania na Brazylie po 1.4 to nawet nie skomentuje. Rosja to potentat a nie ogorek. 1.4 to mozna wystawic jakby grala z Polską a nie z Rosja....
W czym ruscy sa lepsi od Polski? Chyba tym ze Argentyna potrafi ich 2 razy z rzedu osmieszyc. Co oni w ostatnim czasie osiagneli?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A ja mam pytanie z innej beczki.
Dlaczego jeżeli dana osoba stawia np. na Amerykanów i pisze o tym a drugi ma odmienne zdanie to od razu wyśmiewa tą osobę ? nie kumam tego wgl.... Zamiast napisać wiesz z tym bym sie raczej nie zgodził ponieważ myślę inaczej bla bla bla a tu ha ha ha co za debil nie zna się itd. masakra a tak naprawde to 3/4 stąd widziało po 1 meczu obu drużyn i wielce się odzywa bo mu wszedł 1 typ. Zenada ????
Mimo to nadal stawiam śmiało na USA i Brazylia i taki finał będzie ????
No już nawet jeden na priv mnie zaczął wyzywać hehe ???? a na forum to nie widzę, żeby się udzielał hehehe... To jest inteligencja dzisiejsza ????
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
W czym ruscy sa lepsi od Polski? Chyba tym ze Argentyna potrafi ich 2 razy z rzedu osmieszyc. Co oni w ostatnim czasie osiagneli?
W ostatnim czasie nic waznego nie przegrali oprocz mistrzostw 2 lata temu. Bo umowmy sie takie druzyny jak Rosja jakies jarmarki maja gdzies. Przegrali mecz z Argentyna i to we wstepnej fazie gdzie bylo to malo wazne. To dalej mistrz olimpijski, wielki potentat z bardzo mocnym potencjalem kadrowym. Oni wygrywaja tylko gdy muszą
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
W ostatnim czasie nic waznego nie przegrali oprocz mistrzostw 2 lata temu. Bo umowmy sie takie druzyny jak Rosja jakies jarmarki maja gdzies. Przegrali mecz z Argentyna i to we wstepnej fazie gdzie bylo to malo wazne. To dalej mistrz olimpijski, wielki potentat z bardzo mocnym potencjalem kadrowym. Oni wygrywaja tylko gdy muszą
4 lata temu w Londynie dostali oklep od Brazyli w grupie a mimo wszystko zdobyli zloto. Wiekszosc zapewne Ich nie lubi ale tu liczy sie kasa i zaklad na plus.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W ostatnim czasie nic waznego nie przegrali oprocz mistrzostw 2 lata temu. Bo umowmy sie takie druzyny jak Rosja jakies jarmarki maja gdzies. Przegrali mecz z Argentyna i to we wstepnej fazie gdzie bylo to malo wazne. To dalej mistrz olimpijski, wielki potentat z bardzo mocnym potencjalem kadrowym. Oni wygrywaja tylko gdy muszą
Czyli Twoim tokiem rozumowania Polacy są jeszcze większym potentatem ponieważ te Mistrzostwa Świata wygrali ???? A odpuścili sobie Ligę Światową czy Mistrzostwa Europy.... To są takie argumenty gdzie nic nie wnoszą...
A mówiąc Rosja to mistrz Olimpijski.. Okey tylko tamta Rosja a ta Rosja nie ma nic wspólnego ze sobą, wtedy to Oni byli gigantami siatkówki a teraz nie są...
4 lata temu grał tylko Michajow, Tietiuchin i Grankin o ile się nie mylę... i to tyle zostało z tamtej Rosji.
Więc to tak jak by porównywać Brazylię z Gibą, Dante Murillo itd... z dzisiejszą Brazylia...
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
I dzieki takim ludziom jak ty, skoczy mi kurs dziekuje ???? To sa obie druzyny turniejowe jednak na chwile obecną potencjal kadrowy Wlochow jest delikatnie lepszy.
Byłbym ostrożny przed huraoptymizmem. Dla mnie faworytem tego spotkania jest zespół USA. To jest reprezentacja, która przygotowuje się zawsze pod Igrzyska Olimpijskie. W dwóch pierwszych spotkaniach Amerykanie nie pokazali swojej siatkówki. Jedno z tych spotkań to mecz z Włochami (także to spotkanie jest mało miarodajnym wskaźnikiem formy tych zespołów).
Wprawdzie Italia ma w swoich szeregach Zaitseva oraz Qunterennę to jednak siła ataku rozkłada się bardziej równomiernie w zespole USA. Sądzę, że o zwycięstwie zadecyduje zagrywka. Amerykanie to obecnie najlepsza drużyna w polu serwisowym. W meczu z Polską, Jankesi nie pokazali całej siły ognia w polu zagrywki. Kto oglądał spotkanie z Francją to wie o czym piszę. Mecz 50% na 50%, ze wskazaniem w stronę USA. I tak zagram.
 
K 8

kenti

Użytkownik
Ludzie powiedzcie wy mi jedną rzecz,pytanie kieruje do tych co ogladali mecz Włochy-Iran. Czy Włosi przypadkiem nie rotowali skladem w tym meczu porządnie,wystawiając największą moc na końcówki setów? Nie miałem przyjemnosci ogladac a nurtuje mnie to pytanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom