>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Indian Wells - ATP & WTA Tour (10.03-24.03)

Status
Zamknięty.
A 0

a-rod

Użytkownik
a ostrzegałem przed Feliciano :jezora:
szkoda ze Ginepri⛔ nie dał rady i poległ w 3 setach... ale niezwykle ciężko wygrać jeśli wykorzystuje się zaledwie 2 break pointy spośród 22 możliwych !????
 
G 0

gieeenek

Użytkownik
Przez ginepriego nie wygrałem 1800 zł... dzięki Bogu nie oglądałem już trzeciego seta na livescorze, bo z tego co mówisz, miał 12 brejków w trzecim... i żadnego nie wykorzystał... Nie mam pytań. Gorzej niż baby. Wszystkim innym, którym nie wszedł /cenzura/ współczuje
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Wczoraj dzień tragiczny, dziś widzę za to ładne typki i $$$:|
Po 1. Ancic - Gonzalez 1 ( 1.69 w profie !! ) ✅
Fernando gra jakoś tak...nijako. Ostatnio porażka z powracającym po kontuzji Korolevem nie wystawia mu najlepszego świadectwa. Za to Super Mario wraca do formy, wraca do czołówki ATP:&gt; Zniszczy Chilijczyka regularnym i mocnym serwem. H2H 2:2, ale dziś będzie 3:2 dla Mario. Kurs baaardzo fajny.

Po 2. Shahar Peer z Sanią Mirzą. ⛔
Pojedynek o tyle ciekawy, że Hinduska prowadzi w H2H 2:0. A dziś, moim zdaniem, przegra. Dlaczego? Shahar wraca do dobrej, regularnej gry. Gładkie zwycięstwo z Akgul Amanmuradovą ( jedyna chyba zawodniczka, której nazwiska wymówić nie potrafię ???? ), niezła forma w Memphis...Sania Mirza troszkę musiała pograć z Savchuk, żeby wygrać. O zmęczeniu jednak mowy być nie może. Co więc przeważa na korzyść Shahar? Jest ambitna i na pewno nie pozwoli na 0:3. Poza tym jednak jest chyba troszkę lepszą zawodniczką ????

3. Davydenko - Isner. ✅
Isner jest na prawdę drewnem chodzącym, z niezłym serwem i długimi rękoma. Gdzie mu do mistrza rosyjskiego - Davydenki? Denko powinien zniszczyć Amerykanina w 2 setach, tracąc 4-5 gemów. Nie więcej. Kurs znośny ( ok 1.25-1.30 )

4. De Voest - Karlovic. ✅
Dr. Ivo w formie mistrzowkiej to nie jest niestety. Ale na Rika z RPA powinno to spokojnie wystarczyć. Dobry, mocny serw, regularna gra...Od turniejuw Zagrzebiu minęło ponad 2 tyg, więc Karlovic powinien być po solidnym treningu, pozwalającym na dojście co najmniej do ćwierćfinału w Indian Wells. A de Voest? Wygrał 3 mecze już, w tym 2 w kwalach...i to na tyle:| I tak już doszedłza daleko jak na swoje umiejętności moim zdaniem;]

5. Aga - Peng. ✅
Kurs niski, dlatego nie ruszam. Ale Myślę, że Aga wygrać powinna. Pnie się w rankingu coraz wyżej, ale zaniepokoiły mnie męczarnie w 2 secie z Kryytseva, no i dość niespodziewane zwycięswto Peng w poprzedniej rundzie. Jak któś lubi ryzykować niskie kursy to typ wydaje się być ok:p
EDIT : Właśnie się doczytałem, że Peer wygrała z Mirzą, 3 lata temu w Stanford, w kwalach. Ani trochę jednak to nie zmienia podejścia do typu ????
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Myśle, że jeszcze dobrymi typami na dzisiaj będą Roddick, który w Dubai pokazał gre jak za swoich najlepszych lat, a także Murray. Przeciwnicy obu zawodników to baaardzo przeciętni zawodnicy. Według mnie nie powinno być żadnych problemów i w obu przypadkach 2-0. Oczywiście są to mecze po niskich kursach, ale nie samymi 2,0-5,0 człowiek żyje ;).
pzdr
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Melzer jest na pewno grozniejszy niz Hanescu, z tych malych kursow to faktyczie Roddick + Verdasco to powinno byc szybko po 2:0 chociaz mam spore watpliwosci ogolnie co do tenisa ostatnie dni nie zbyt udane. Mnie sie wydaje, ze Hiszpan jest w coraz lepszej formie, w Dubaju niewiele brakowalo aby wyeliminowac Murraya. Roddick wiadomo jak zagral, Lopez niby tez super i wczoraj odwalil co odwalil :|
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Oto moje typy na niedzielną noc
A. Roddick 1,241
D. Nalbandian 1,293
R. Stepanek 1,317
R. Federer 1,038
I. Ljubicic 1,826
F. Verdasco 1,272
M. Fish 1,775
N. Davydenko 1,292
L. Hewitt 1,654
S. Kuznetsova 1,235
A. Mauresmo 1,493
M. Sharapova 1,048
D. Hantuchova 1,222

Przewidywany zysk 5% z obrotu
Czyli przykładowo inwestuje 1300zł ( na każdy mecz 100zł)
I mam zamiar wyjść na 65zł do przodu
Oczywiście może być więcej a może być mniej ale grunt to wyjść na plus
Pozdrawiam jeśli macie uwagi co do jakiegoś typu piszcie będę wdzięczny

Kolego skasowalam juz 3 Towje wpisy nie ma temat, ten zostawiam bo chce zebys przeczytal ze takie suche typy mozesz podawac w swoim temacie a nie w dziale z analizami - Rox
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Myśle, że jeszcze dobrymi typami na dzisiaj będą Roddick, który w Dubai pokazał gre jak za swoich najlepszych lat, a także Murray. Przeciwnicy obu zawodników to baaardzo przeciętni zawodnicy. Według mnie nie powinno być żadnych problemów i w obu przypadkach 2-0. Oczywiście są to mecze po niskich kursach, ale nie samymi 2,0-5,0 człowiek żyje ;).
pzdr
Zgodzę się z Tobą typach, jednak chciałbym się przyczepić do paru spraw. ;) Mianowicie Roddick pokazał grę o wiele lepszą niż z lat w których świętował zwycięstwo w Wielkim Szlemie oraz pierwszą pozycję na świecie. Jest teraz o wiele kompletniejszym graczem. Choć kibicuje mu zażyle od 2001 roku i jego styl gry mi się zawsze podobał, to po obejrzeniu jego meczu z Hemanem z 2006 roku z IW wyglądało to no żeby nie powiedzieć tragicznie. ;) W dodatku nie zgodzę się, że Haas to przeciętny zawodnik. Ma kłopoty z powrotem po kontuzji, bo to w tenisie częsta sprawa, ale to świetny gracz. Poza ty ARod często miewa wolniejsze okresy gry w pierwszych rundach. Owszem postawiłem na niego, ale ze względu na dobrą dyspozycję, a nie &quot;przeciętność&quot; przeciwnika.
Do tego dołożyłem Szarapowa, nie zdziwiłbym się gdyby oddała 2,3 gemy ponownie. Masza lubi się tak przejechać po słabszych rywalkach.
No i Nalbandian. Zagra z Gulbisem, który szybko przeszedł pierwszą rundę. Swoją regularnością i zredukowaną do minimalnej nadwaga, David Nalbandian umie wygrać z każdym. Jeśli się nie roztył w 2 tyg to wygra :p bo brzuszek to u niego zmora.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Zostawcie lepiej Karlovica, z nim nigdy nic nie wiadomo, a Rik De Voest prezentuje się całkiem solidnie. Z eliminacji w tak prestiżowym turnieju nie wychodzi bele kto, dodatkowo wygrywając pierwszą rundę. Oczywsicie podanie po stronie Karlovica, trudno ocenić ich grę z lini końcowej. Karlovic bez przetarcia w turniejach, ostatni ponda 2 tygodnie temu i w nim sobie dużo nie pograł.
Z mojej strony tutaj no bet.
 
wawo 7,1K

wawo

Użytkownik
Ja bym zaryzykował bet na Peng przeciwko Agnieszce, ewentualnie zaklad ze wygra Peng 2-1 ???? Co prawda ranking i statystyki przemawiaja za Aga, jednak Peng rowniez pnie sie w gore rankingu, agnieszka nie ma za dobrego serwisu co nie jest tajemnica, Peng moze zaskoczyc Age i nas wszystkich.
Aga tez lubi nie miłe niespodizanki sprawiac!
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
No i Moresmo i Roddick polecieli dzisiaj. Strasznie trudny do złapania ten turniej, póki co. Choć może tylko mi tak nie idzie &#39;jasnowidzenie&#39;...
 
ester 87

ester

Użytkownik
No i Moresmo i Roddick polecieli dzisiaj. Strasznie trudny do złapania ten turniej, póki co. Choć może tylko mi tak nie idzie &#39;jasnowidzenie&#39;...
Oj zgadzam się, dość już mam tego Indian, dawno tak złego turnieju nie miałem. Już myślałem, że się dziś sporo odbije, a tu ostatni Roddick zawala kupon. Naprawdę za Haasem to ciężko trafić jak za mało kim. Ni stąd, ni zowąd taki świetny mecz, bardzo dobra gra i Andy wyautowany. Oby chociaż super-mario nie zawiódł, choć i tak marna to będzie rekompensata. :-|
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Roddick ⛔
przeszedł obok meczu, czyli tak jak w 90% meczów z Haasem, Amerykaninowi przydałby się jakiś baardzo drogi psycholog.
Szarapowa ✅
nie tak łatwo jak przypuszczałem, ale do przodu:-D
Nalbandian ✅
tu możemy mówić o prawdziwym farcie. Gulbis prowadził z Davidem 5-3 w trzecim secie, ale przegrał :jezora:
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Casey Dell&#39;Acqua (AUS) - Tamira Paszek (AUT)

typ:1

kurs: w okolicach 2,00

paszek jest zupelnie bez formy-ogladalem jej mecz z patty i zagrala totalna padake.australijka swietne wystepy w challengerach w ubieglym roku-pora zaczac wygrywac w glownych turniejach.jak dotad przyzwoicie-4 runda ao no i wygrana z nicole!jak dla mnie dosc pewny typ-kurs zacheca do ryzyka

EDIT:do tego Paul-Henri Mathieu (FRA) powinien uporac sie z przecietnym po ao tsonga-kurs ponad 2,00.z mniejszych kursow(okolo 1,55)powinien wygrac andreas beck w sarajevie-rywal mocno przecietny a kurs ciekawy.
dla odwaznych trudny mecz canas - monaco.stawialbym na juana kurs ponad 2,00-niepokoi niekorzystny bilans 3-0
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Wczoraj 4/5, ale co z tego, skoro Shahar przegrała:| No nic, trudno. Na dziś 3 mecze mi wpadły w oko.
1. Tamira Paszek - Casey Dellacqua 2 kurs 2.20 ✅
To sobie Kangurka poczyna. Wyeliminowała Nicole Vaidisową z turnieju, wcześniej straciła 2 gemy z Poutchkovą. Bardzo dobrze. Jak kolega wspomniał, na AO też przyzwoicie. W ogóle wyniki w tym sezonie całkiem niezłe. A Tamira Paszek? Żenada w Doha, słabo na AO...teraz 1 runda za nią, Casey dzisiaj zakończy ten marsz:| Wkrótce w rankingu WTA te panie zamienią się miejscami ????

2. Marion Bartoli - Angelique Kerber 1 1.28 ✅
Marion Bartoli...ona potrafi grać na prawdę bardzo fany tenis. W tym sezonie idzie co najwyżej średnio....tfu, szło, bo Francuzka właśnie wygrała z Vesniną tracąc 4 gemy w całym meczu! Sądze, że Kerber, mimo że pokonała już 2 przeciwniczki na IW, w odpadnie i nie podejmie rękawicy. Marion jest po prostu o wiele lepszą tenisistką.

3. Richard Gasquet - Juan-Ignacio Chela 1 1.28 ✅
No i Gasket wyeliminował Soderlinga bez żadnych kłopotów. Bo wcześniej Żabojad zawodził w tym sezonie strasznie. Dawno chłopak nie doszedł do choćby ćwierćfinału...no ale tak przekonujące zwycięswto ze Szwedem i mnie przekonuje, że wraca on do swojego, baaardzo dobrego tenisa. A Chela? Już raz mnie sprowadził na ziemię, niespodziewanie wygrywając z Tursunovem. 2 raz? Nie, z Gasquetem nie ma szans.
Poza tym fajnie wygląda kurs na Flavię Penettę, kiedyś w końcu wygra z tą Schiavione. Ale nie gram:|
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Zgadzam się absolutnie do Casey. 22 letnia Australijka w pełni zasłużenie wykopała z turnieju Vaidisovą, ma bardzo mocny serwis i choć sporo podwójnych to asów jeszcze więcej. Wysoki procent wygranych piłek. Myślę, że dziś ogra Paszek, która się męczyła z Julią Schruff.
Osobiście uważam, że Pennetta dzisiaj nie wygra z Schavione. Co z tego, że Flavia ma już w tym sezonie dwa tytuły skoro nikogo w tych turkach nie ograła znaczącego, a Francesca Bartoli, Bammer i HENIN... Może i Justyna bez formy ale żeby ją ograć też trzeba coś pokazać. Przed wczoraj bardzo ładny mecz w wykonaniu starszej Włoszki i statystycznie lepszy od pojedynku Flavii. Zapowiada się czwarty bardzo zażarty pojedynek (3 poprzednie mecze wszystkie kończone po 3 setach) ale uważam, że Francesca da radę.
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
2. Marion Bartoli - Angelique Kerber 1 1.28

Marion Bartoli...ona potrafi grać na prawdę bardzo fany tenis. W tym sezonie idzie co najwyżej średnio....tfu, szło, bo Włoszka właśnie wygrała z Vesniną tracąc 4 gemy w całym meczu! Sądze, że Kerber, mimo że pokonała już 2 przeciwniczki na IW, w odpadnie i nie podejmie rękawicy. Marion jest po prostu o wiele lepszą tenisistką. I nie będzie tu żadnego wałeczka ???? Już za dużo Włochów śmierdzi ????
Bartoli to Francuzka a nie Włoszka ????
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Schiavone F. - Pennetta F
W tym meczu spotkają sie 2 bardzo dobre zawodniczki. Obie plasują sie w czolowej 30 rankingowej. Schiavone lubi twarda nawierzchnie, gra na niej dobrze, a w tym sezonie nawet bardzo dobrze. W Dubaju dotarła do połfinału wygrywając m.im z Henin. Niestety w 1/2 odpadła po bardzo wyrównanym spotkaniu z Dementievą. W swojej pierwszej rundzie w PacificOpen wygrała bezproblemowo z młodziutką Oudin. Pennetta ostatnio rónież jest w formie. Wygrała turniej w Meskyku, jednak poziom tamtejszych zawodów nie był wysoki. W Pacific Life Open rozprawiła sie juz z Kanepi. Mecz bedzie bardzo ciekawy, niestety ktoś musi odpasc i myśle, że bedzie nią Penetta.

Typ: Schiavone✅


____________________________________________________________________________

Angelique Kerber v Marion Bartoli

Francuska świetnie gra na Hardzie. W tym sezonie może tego nie widac, bo w Dubaju i Katarze sie nie popisała, ale już pierwszy mecz w obecnym turnieju, wygrany z Vesniną 6-0, 6-4 daje lepsze perspektywy na dalsze rundy Pacific Open. Kerber w turnieju rozegrała już runde wiecej bo startowała w 1/128. Jak na razie dobrze jej idzie, jedynie pierwszego seta z Govortsovą troszke meczyła. Obie zawodniczki spotkały sie już raz na trawce i oczywiscie górą była Francuska. Kalifornijska nawierzchnia na pewno bedzie atutem Bartoli i myśle, że powinna bez problemu poradzic sobie z młodą, niedoświadczoną jeszcze
Angeliqą.
Typ: 0-2✅
 
soccertipy 0

soccertipy

Użytkownik
Preview:Tsonga Mathieu
Tennis tournament in Californian Indian Wells to us vault to the second week and buoy so begin sharpen. Already yesterday clear out perhaps biggest favourite on victory Andes Roddick and today is able to meet similar fate finalist Australian Open yep- Wilfrieda Tsongu, whose competitor in 3. wheel will fellow - countryman Paul- Henri Mathieu.
Sections players
Mathieu Paul- Henri
Tsonga yep- Wilfried
Even if both nominative come from France and always in her live, in official mutual duel till now mounted. In Indian Wells so brush off premier, in which heavy search favourite. How already was mentioned, Tsonga prove fight until final match in Melbourne. Mathieu is again better built player in short ladder ATP - belongs to him 14. bar, competitor is 17. best player world. Nor Paul- Henri Mathiue however hasn&#39;t done in Melbourne from far shame. On introductory grandslamu season namely played very good tennis and in the end in quarterfinals disjoin thanks injury and resulting default in match with Rafaelem Nadalem. S troubleshooting through his leg battle already before company in Melbourne, when step aside and from preceding tournament in Sydney. Moon at it already was absolutely in good order, which brightly proved his attendance at semifinal company in Marseille. Before 14 days in Dubaji suffer from heavy lot, thanks to what do already in 2. wheel clear out with Andym Roddickem. Better vyhlidky him arise now in californiums, where as hard - set start second about, in the concrete match with Fabiem Fogninim, with dilly - dallying didn&#39;t have ever so little problems. Perhaps only that biggest optimist would waited, that the Tsonga will prove fight to the finale introductory grandslamu season. However happened to and necessary remark, that the Frenchman his attendance at last dueller Australian Open really deserved. Trip to finale namely defeated for example Rafaela prepossessed, Russians Juzneho or fellow - countryman Gasqueta. In this year&#39;s year it however wasn&#39;t first Tsonguv success, since at once in introduction season play semifinal in Adelaide. Since native of Le Mans except Davis Cupu start only in Marseille, where come short of at once in introduction on repatriate Maria Ančiče. S Chorvatem however seduced well - balanced conflict and it is possible so estimate, that the his form from Australian Open always holds. It brightly confirmed in 2. wheel tournament Pacific Life Open, when without ever so little problems advised with Israeli Selou. I think, that the we can please on really interesting competition, both field surely nothing no present and much well know, that the get on further is able to only one of them. According to ikey companies bwin is favourite about for three years younger Tsonga, whereupon you can put in with course 1.40 . Course on victory native from Strasburku exchange 2.52 .
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Jan Minar (CZE) - Miguel-Angel Lopez-Jaen (ESP)

typ:1
kurs:1,50

janek srednio rozpoczal sezon na twardych nawierzchniach,teraz zaczal na bardziej odpowiadajacej mu cegle.pierwszy turniej w maroku to porazka w 1/4 po 2 tie breakach z niezlym hiszpanem gimeno-traverem.drugi turniej w maroku zaczyna od spotkania z nikomu chyba nie znanym 26 letnim hiszpanem-793 pozycja w rankingu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom