>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Indian Wells - ATP & WTA Tour (10.03-24.03)

Status
Zamknięty.
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Mathieu is again better built player in short ladder ATP - belongs to him 14. bar, competitor is 17. best player world. Nor Paul- Henri Mathiue however hasn&#39;t done in Melbourne from far shame. On introductory grandslamu season namely played very good tennis and in the end in quarterfinals disjoin thanks injury and resulting default in match with Rafaelem Nadalem.


ALe odmienia ładnie po polsku ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rowniez gram na Dellacqua, bardzo ja lubie, fajny tenis dla oka i skuteczny. Paszek z drugiego serwisu to jest jakis koszmar, blad za bledem, technicznie gra bardzo ladnie ale czegos jej jeszcze brakuje. Australijka wyeliminowala juz Vaidisova i przy kursie kolo 2.0 uwazam, ze warto grac Casey. Zaryzykuje na pewno Lee bo Ferrer jest bez formy ponad 5 kurs to pomylka bukow.

na dzis:

Dellacqua 1.97, Lee 5.40
 
R 0

richardson

Użytkownik
Ferrer bez formy ???? , chyba nie wiesz co mówisz, rozprawił się z mocnym Rochusem w 2 setach, dzisiaj będzie identycznie
Lepiej zagrać Staśka po kursie 2,1, taki kurs to promocja dnia bez dwóch zdań
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W Roterdamie 0:2 ze Zverevem, to jest znak wysokiem formy? W poprzednim roku Ferrer byl w Masters, teraz przegrywa z graczami slabszymi jak Lopez, Zverev, Benneteau, nie czepiaj sie kolego tylko sam od siebie cos napisz, kryrtykowac kazdy umie. Kurs jest przesadzony to gram nie podoba sie nie musisz czytac tego co pisze. Mocny Rochus jest od czasu do czasu, kwestia dnia.
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
W sumie to muszę sie zgodzić z Roxanne, spore szanse na zwycięstwo dzisiaj ma Koreańczyk i sam tak zagrałem. Zastanawiałem się trochę nad tym ale nikt nie grał teraz sie upewniłem ????
Takie pytanie gdzie znalalazłas kursik 5.40? Jeśli na BaH to kurs spadł już do 5 :|
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bah ma 5.0, handicap setowy jest 2.50, Pinnacle wystawilo 5.40 na Koreanczyka i handicap 5 i taki sam handicap gemowy jest w gamebookers za 1.95

Grali ze soba raz na nawierzchni twarde, wygral Lee w Australian Open, troche inne korty alepodobne. Ja uwazam, ze Lee jest duzo lepszy niz np. Zverev dlatego dziwi az tak wysoki kurs bo ja myslalam, ze bedzie w okolicy 3.0-3.20 wiec dlatego nie zaryzykowac? Malo mamy niespodzianek? Dellacqua wygrywa z Vaidisova, Haas z Roddickiem i tak mozna wymieniac duzo. Co to za argument, ze pokonal Rochusa, nie rozumiem kompletnie.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Rochus to ma problemy z głową, jak sobie w niej źle poukłada przed meczem to już pozamiatane. Ferrer nic wielkiego nie pokazał i w tym sezonie nie pokazuje. Wciąż pamiętam go z Dubaju z meczu Lopezem, gdzie piłki wywalał po pół metra za linie. Lee myślałem, że jest bez formy, ale zrobił sobie miesiąc przerwy i wyszło mu to wyraźnie na dobre. Lubi grać serve and volley, nie wiem jak mu to aktualnie wychodzi, z Nieminenem przełamywali się jak w WTA, ale to był chyba ten szalony dzień kiedy strasznie wiało, wcześniej Lee bez mrugnięcia ograł Llodrę czym mnie zresztą mocno zaskoczył. Dziś bez wątpienia będzie mu bardzo trudno ograć Davida, ale zgadzam się, że kurs jest przesadzony. Czy warto grać Koreańczyka to nie wiem, ja pewnie nie zaryzykuje, ale wg mnie na pewno nie ma sensu ryzykować Ferrera po tym kursie na podbicie ako.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
A ja was obu nie rozumiem...
Oczywiście może wygrać albo Ferrer albo Lee.
Z tym, że powiedzmy sobie szczerze. Faworytem jest Ferrer.
Inną sprawą jest kurs. Oczywiście ma znaczenie, bo gdyby tak na Ferrera kurs był 1,01 a na Lee 100 to chyba nikt o zdrowych zmysłach na Ferrera nie postawi po tak niskim kursie.
A więc wg mnie na to że wygra Ferrer mamy 82,28% szans. W tym układzie najniższym kursem, który można zagrać to kurs 1,216 na Ferrera.
Nie ma również sensu grać na Lee po kursie 5,450, gdyż zysk z takiego zdarzenia wyniesie zaledwie 2,07%.
Ja proponuje postawić zakład na Ferrera na Betfair ale z zaznaczeniem sprzedaży po kursie nie niższym niż 1,40 a myślę że w trakcie spotkanie kurs na Ferrera powinien taki pułap osiągnąć, a jeśli nie to trudno.
Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ciekawe skad Ci sie wzielo 82.28 a jaki procent miales przy innych niespodziankach. Wybacz ale to co piszesz jest demagogia. Jakby brac pod uwage takie wyliczenia to zawsze wygrywali faworyci. Dla mnie szanse sa bardzo wyrownane bo widzialam jak gra Ferrer w tym roku i jest to tenis bardzo bardzo slaby. Mecz z Lopezem i Zverem to udowodnil, to sa fakty, Towje wyliczenia to bardziej rzut moneta.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Jeśli spojrzysz na posta którego chciałeś skasować i przyjrzysz mu się bliżej to zobaczysz głęboki sens tych wyliczeń i zysk jaki został osiągnięty pomimo przegranych faworytów, jak się okazuje mi to szkody nie robi, mało tego żeby było śmieszniej to nawet przegrany mecz przynosi zysk.
I takie są fakty
(Jakby zawsze wygrywali faworycii to bym napisał 100% a nie 82%) To spora różnica
 
R 0

richardson

Użytkownik
Akurat to czy porażka Rodicka z Haasem to niespodzianka bym polemizowal, a co do Ferrera to nie ma takiej opcji żeby ten mecz przegrał, odwołujesz się do meczu z Miszą w Roterdamie, tylko wtedy Zverev grał bardzo dobry tenis. Jeżeli Ferrer przegra 1 seta będe naprawde zdziwiony
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie o to pytam. Pytam na podstawie czego twierdzisz, ze gracz bez formy ma tyle szans w turnieju pelnym niespodzianek? Mozesz to wyluamczyc? Po prostu mnie to ciekawi i tylko o to pytam bo bzdura to jest niepodwazalna, mimo to chcialabym wiedziec jak to liczysz i czy zakladasz takie elementy jak slabszy dzien itd.
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
Ty zagraj na Ferrer my zagramy na Lee. Ferrer faworytem jest ale to nie znaczy że musi zawsze wygrywać. Obecnie kiepsko z jego formą. Już wielu zawodnikow faworyzowanych przegralo swoje mecze więc dlaczego dzisiaj Lee miałby być bez sznas?
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Jak to wyliczam ? To jest mój patent i nie mogę go zdradzić. Mogę czasami jedynie weryfikować go z rzeczywistością jak narazie chyba wyliczenia są trafne ale oczywiście moge sie mylic, gdyz potrzebuje jeszcze z dw lata na skompletowanie danych aby zminimalizowac błąd statystyczny.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Aha to zabawne, bo na slabych serwisach ktore to licza maja identyczne wyliczenia co Ty zbieg okolicznosci zapewne. Zycze Ci Nobla za ten wynalazek.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Mam taką techniczną uwagę , lepiej byłoby gdyby nanjnowsze posty były umieszczane na 1 stronie a nie na ostatniej, lepiej odwrócić sortowanie

Sprawdz w opcjach moze tak sie da - Rox
Ok dzięki za wskazówke
 
R 0

richardson

Użytkownik
Rox, według mnie Lee powinien odpaść rundę wcześniej ale Jarko robił co mógł żeby przegrać ten mecz, Ferrer był bez formy zgodzę się, ale to jest identyczna sytuacja jak z Haasem, już za dużo był tych turnieji w których odpadał na początku. Kriss, nie zagram Ferrera bo kurs 1,15 jest śmieszny, napisałem wyżej że dzisiaj powinien wygrać Wawrinka, kurs 2,37 naprawde jest przesadzony. Może i się mylę ale uważam że to jest jeden z tych mecz które warto grać dzisiaj
Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie wyliczam procentow bo to jest pozbawione sensu. Bylam na turniejach mniejszej rangi z akredytacja i zobaczylam na wlasne ocy jak wyglada turniej tenisowy od kuchni i ile czynnikow wplywa na dany mecz. Forma dnia przede wszystkim, samo zachowania zawodnika przed mecze, zachowanie przy jedzeniu (dziennikarze akredytowani maja mozna powiedziec stolowke z zawodnikami) kwestia pogody, nastawienia. To wszystko ma wplyw. Wedlug mnie Ferrer w takiej dyspozycji moze przegrac z kazdym z pierwszej setki ATP dlatego kurs na Lee jest za wysoki, to jest ambitny gracz ktory raczej nie odpsuzcza, Hiszpanowie sie to zdarza, szczegolnie jak mu nie idzie. Nie widze argumentow aby az tak mocno faowryzowac Hiszpana, 5.40 jest pomylka dlatego ryzykuje Koreanczyka rowniez +1.5 seta
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
No jeśli ktoś uważa że liczenie prawdopodobieństwa zdarzenia jest pozbawione sensu to ja nie mam więcej pytań tylko życzę sukcesów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom