>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Indian Wells - ATP & WTA Tour (10.03-24.03)

Status
Zamknięty.
M 0

maciasb

Użytkownik
F Pennetta (ITA) / F Schiavone (ITA) vs [3] Z Yan (CHN) / J Zheng (CHN) @ 1.46

Pennetta i Schiavone zaraz rozpoczynają swój singlowy mecz. Obie za bardzo się nie zmęczyły dochodząc do 3 rundy, rozgrywają po jednym szybkim spotkaniu. Dzisiaj sobie na wzajem na pewno nie odpuszczą, będą się chciały pokazać z jak najlepszej strony. Możemy być świadkami 3 setowego pojedynku, który będzie kosztował 2 zawodniczki dużo sił. Mecz będzie się odbywał z pewnością w przyjaznej atmosferze, chociaż przegrana może mieć pewnego rodzaju uraz wobec wygrywającej. Nie wpłynie to pozytywnie na ich wspólną grę, na którą są rozpisane jeszcze na dzisiaj. Jeżeli singiel będzie się przedłużał, będzie to działało na niekorzyść włoskiego debla. Hardcourt strasznie &quot;wchodzi w nogi&quot;, także od strony fizycznej mogą paść Włoszki. Yan/Zheng doświadczone zawodniczki ukierunkowane wyłącznie na debla, rozegrały wspólnie już mnóstwo spotkań w tym sezonie. Dla jednej z Włoszek może być już ważniejszy tylko singiel, dla drugiej gra podwójna ostatnią szansą w Indian Wells. Co z tego wyjdzie, zobaczymy.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Oglądałem mecz Francuski i muszę powiedzieć że poza bardzo dobrym serwisem, Tsonga grał słabo popełnił 34 niewymuszone błędy, wygrał 28 piłek bezpośrednio. Uratowało go 15 asów i bardzo słaby początek tibreka Mathieu.
Poza tym trochę słaby kondycyjnie, wydaje się że Nadal sobie z nim poradzi choć nigdy nie wiadomo...
Pozdrawiam
Mam coś dziwne przeczucie że Bagdi nie sprosta Wawrince nie wiem czemu, ale chyba mi Bagdi nie wejdzie
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
Wstaje i co widze? Lee remisuje z Ferrerem, poczekalem chwile i co sie okazalo Koreańczyk wygral... Po wyniku wydaje mi sie ze byl to zaciety mecz, moze ktos ogladal i opisze jak grał Ferrer?
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Mario Ancic - Juan Carlos Ferrero- 1 - 1,50

Chorwat nieźle zaprezentował się w poprzednim meczu pokonując nieźle biegającego i serwującego Gonzaleza. Moim zdaniem Ancic wygrał ten mecz w dobrym stylu, zagrał kilka nieprawdopodobnych piłek, widać że jest w gazie. Ferrero natomiast wygrał w dwóch stosunkowo łatwych setach ze szwedem Johanssonem, który od jakiegoś już czasu (jak dla mnie) nic sobą nie reprezentuje. Poza tym nigdy jakoś nie przepadałem za hiszpanem.
Dlatego podsumowując dzisiaj Ancic win (mogą być 3 sety)


Radek Stepanek - David Nalbandian -1 - 2,57

Typ raczej przeciwko Nalbandianowi. W ostatnich meczach Stepanek łatwo w 2 setach poradził sobie ze słabym Mirnyiem. Nalbandian natomiast wygrał ledwo w 3 setach z młodym łotyszem Gulbisem( jego gra nie robi na mnie kompletnie żadnego wrażenia, poza tym że przyzwoicie serwuje), no ale wracając do Nalbandiana w ostatnim meczu przez pierwsze 2 sety chyba zapomniał jak się serwuje pierwszy serwis ledwo, a drugi to już wogóle lipa. W całym meczu 4 razy został przełamywany, gdzie przy jego rankingu i umiejętnościach(które pokazywał kilka miesięcy temu) powinien zjeść łotysza na śniadanie szybko w 2 setach.W H2H 1:1, dzisiaj Nalbandian płynie.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Cóż za miła niespodzianka kolejny dzień i aż 20,80% na plusie, Przeczucie z Bagdim się sprawdziło odpuścił 3 seta totalnie, jego mina mówiła wszystko, To już nie ten Baghdatis.
Gratuluje Roxanne typu na Lee i zwracam honor do kieszeni, mecz był zacięty i mogło być w obie strony. Wkrótce moje typy na dzisiaj. Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Lee, Dellacqua pieknie ????

Co do Ancica ma male watpliwosci bo nie wiem jak gral Ferrero, podobno dobry mecz rozegral z Johanssonem ale teoretycznie Chorwat powinien wygrac. Drugi wiezowiec z Chorwacji rowniez - Ivan Ljubicic, mimo, ze forma srednia to nie lepiej u Robredo ale te mecze mala stawka. Najbardziej podoba mi sie mecz Verdasco - Haas. Niemiec slaby w tym sezonie, jedyna wygrana naprawde znaczaca to nad Roddickiem. Amerykanin nie lubi z nim grac i ja uwazam, ze to forma dnia Niemca a nie staly progres formy. Verdasco jest trudnym rywalem i szanse oceniam rowno wiec kurs na Hiszpana za duzy, moze nawet troszke wiecej szans ma Fena, dziwne, ze jest 2.45 gram Nando
 
R 0

richardson

Użytkownik
Gratuluje Roxi, jestem w szoku. Aczkolwiek kupon na + bo tak jak przewidziałem Stasiek z latwością wygrał, dzisiaj zastanawiałem się nad
Ancic-Ferrero 2, zagrał bardzo dobry mecz z Johim, myśle że poradzi sobie z Chorwatem
Hewitt-Youzhny 1, świetna gra Hewita z Samem, którego pokonał w 2 setach!
Stepanek-Nalbandian 1, to sie nazywa coś cudownego kurs na Stepcia 2,50!, Nalba który powinien przegrac z Gulbisem w poprzedniej rudznie ( w 3 secie bylo juz 5;3 dla gulbisa) gra z Stephankiem który wygrał z łatwością z Mirnyim
Harkleroad-A.Radwańska 1, z przykością musze stwierdzić że to raczej ostatni mecz Agi w tym turnieju, nie zachwyca w nim, zaś Harkl świetnie gra do tej pory i upatruje w tym meczu niespodzianki
Haas-Verdasco 1, Po wygranej z Roddickiem Haas nie powinien miec problemów z Verdasco który męczył się z Hanescu, warte odnotowanie jest to iż Verdasco w tym meczu nie wykrzystał 19 BP
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Nie, no! Proszę Cię! Widziałeś mecz Kangura? Wszystko ok! Zagrał LEPIEJ niż dotychczas, czyli trochę ponad poziom kichy i kaszanki, ale on nadal szuka formy i według mnie jest na tyle niestabilny, że dzisiaj zagra gorzej niż z Samem, który mecz przegrał bo na kort nie zabrał... własnego serwisu. Presja go usmażyła. Zresztą Miszka Youzhny, choć odwalił kichę w Rotterdamie i Dubaju, to i tak jest to zawodnik bardziej wszechstronny, pełniejszy niż Drwal z Ameryki Querrey. Po dwóch wpadkach Miszka musi odrabiać punkciory rankingu i moim zdaniem szansę (bez żadnych wyliczeń, na moje oko) 60/50 dla Youzhnego. Pokonał zawsze groźnego Gillesa w pierwszej rundzie i dla mnie to on wygląda lepiej przed tym meczem. Będzie ciekawie, ale patrząc na kursy i własne przemyślenia stawiam raczej na Miszkę. Może i nie wygra, ale mowa że Kangur rozgerał świetny mecz, jest dla mnie przesadą.
Oprócz tego, nie zgodzę się na typ przeciwko Adze, bo przeciw rodakom się nie stawia. ;) Safine to nie tak trudno rozwalić jak się może zdawać, a Aga z Peng ładnie trafiała pierwszym serwisem i gdyby nie kilka momentów dekoncentracji to by nie straciła seta, zręsztą Peng całkiem nieźle grała w tym meczu. Hakleroad to taka przebijaczka i jej styl gry nie przekonuje mnie, żeby rozwalić Agę. Safinę tak, ale nie Agę. Zobaczymy...
Reszta raczej tak. Choć uważam, że Ferrero nie wytrzyma, jeśli Mario będzie miał regularny serwis.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Richardson twoje &quot;analizy&quot; sa poprostu smiesze, przytoczyłes jedynie wyniki ostatnich spotkań to mozna sprawdzic na kazdej lepszej stronie.... Co to za wielki wyczyn pokonac Sama w dwóch setach?! Hewitt nie ma wiekszych szans z Youzhnym wg. mnie.... co z tego ze Nalbandian powinien przegrać w poprzednim meczu, wygrane w takich okolicznościach czesto budują zawodnika i w nastepnym meczu gta juz o niebo lepiej, ale sam zagrałem Stepanka... Tak samo pewnie nigdy nie widziałes przeciwniczki Agi, i samej agi w tym turnieju tez nie. Nie wiem co chcesz od jej wyników wg. mnie spokojnie wygra ten mecz, amerykanka zrobila o jedna niespodziankę za duzo- Aga z takimi zawodniczkami nie przegrywa!
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
witam wszystkich fanów tenisa;) jak dla mnie typ nalbandian-stepanek 2 na dzisiaj jak najbardziej,biore w ciemno,kurs zaskakujacy jak dla mnie. porazke agi czuje w kosciach,ale to nie wystaczy by postawic kaske przeciwko niej, wcale slaba nie jest. ljubicic wygra tak mysle.pozdrawiam
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Zvonareva V. - Dellacqua C.

W tym spotkaniu nie widze innego scenariusza jak zwyciestwo Rosjanki. Dellacqua po tym jak zanotowała niezły wystep na AO grała tylko w Tajlandii gdzie odpadła w 2 rundzie ze słabą Klepac. Teraz w Indian Wells idzie jej średnio. Poutchkova i Paszek, która wycofała sie z meczu w 2 secie. W drugiej rundzie już meczyła z Vaidisovą. Zvonareva jest w bardzo dobrej formie. Gra często i to z dobrym skutkiem. Doszła do finału w Katarze, potem średni występ w Indiach i teraz w Pacific Open zwyciestwa z Rezai &amp; Voskoboevą. Casey nie radzi sobie na Hardzie w przeciwieństwie do swojej dzisiejszej rywalki. Podmusowując Zvonareva na 2-0.

Typ:2-0⛔2-1
 
ester 87

ester

Użytkownik
W sumie nie mam nic do dodania, popieram większość typów powyżej (Ancic Ljubicic zdecydowanie na tak, Stepanek Youzny też warci ryzyka uważam), sam od siebie może jedynie dodam typ -5,5 gema na Mahuta, kurs w gb 1.90. Francuz świetnie serwuje i ciężko go przełamać, Fedek nigdy jakoś specjalnie się nie wysilał w meczach ze średniakami, przyśpieszał w odpowiednim momencie i wygrywał bez większego wysiłku. Jak dla mnie będzie tu jakieś 6:3 6:4, a więc taki wynik zawarł by się w hindicapie. Panowie już raz się spotkali, na Wimbledonie 2006 Roger wygrał 6:3 7:6 6:4, czyli spokojnie bez przemęczania się tak jak wspominałem, wg mnie dziś może być podobnie. Jeśli Nicolasowi będzie siedział serwis powinno być ok.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Co do typu na Zvonareva 2:0 ani troche sie nie zgodze. Dellacqua pokonala Poutchkova (ta zawodniczka to jedno wielkie nieporozumienie ???? ), Vaidisova i Paszek ktora zreszta sama sie poddala. Zvonareva w 1wszym meczu meczyla sie z Rezai i zamiast wygrac gladko w 2-ch setach to co prawda wygrala ale w 3-ech i po cięzkiej walce. wczoraj co prawda rozgromila wręcz Voskoboeva ale powiedzmy sobie szczerze - Galina to jeszcze nie ten poziom. Dellacqua ostatnio radzi sobie calkiem dobrze i mysle ze ma szanse powalczyc. Moze i nawet szukuje sie tu jakas niespodzianka ????
Ja osobiscie wole za niewialka stawke zaryzykowac Dellacqua po kursie ok. 3, niz po marnym kursie grac Zvonareva.

A co myslicie o meczu Wozniacki - Kuzniecova?
Caroline typowalam juz w 1wszej rundzie do odpadniecia ale jak widac trzyma sie twardo ???? Wydaje mi się że ma ze Sveta szanse powalczyc, chociaz niestety nie dorównuje jej kondycyjnie. Sveta mimo swojej wagi jak jej sie chce to biegac i walczyc potrafi. Mimo wszystko Caroline zrobila na mnie dobre wrazenie elimininujac w 1wszej rundzie Czink, w nastepnej Kirilenko i Nakamure. Svetlana ma raczej przeciętny serwis i tutaj tymbardziej upatruje szans Dunki.
Mysle ze handicap +1,5 na Wozniacki mozna spokojnie zagrać.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
A oto Typy na dzisiaj
Żeby nie było tak całkiem sucho to podaje szacunkowe prawdopodobieństwo
Jak myślicie na + czy na - dzisiaj.
Ostatnio mimo krytyki na 21 spotkań 3 porażki, tak więc nawet jeśli dzisiaj będzie minus to i tak będzie sporo na plusie.

A. Radwańska 1,366 74,08%
S. Kuznetsova 1,358 90,07%
M. Sharapova 1,077 93,96%
D. Nalbandian 1,548 66,98%
R. Federer 1,047 99,00%
I. Ljubicic 1,680 67,72%
M. Ancic 1,633 67,72%
N. Davydenko 1,385 75,00%
T. Haas 1,595 67,72%
M. Youzhny 1,980 50,51%
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Czytalaj wasze analizy doszlem do wniosku ze zaryzykuje dzis na tenisie. Odrazu mowie ze niezbyt sie na tym znam, dlatego pytam was co sadzicie o tym kuponie:

 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
CZECHMAR jeśli oceniasz np. zwycięstwo Youznhnego na 50% to po co go grasz po kursie 1.98? Czy widzisz w tym jakiś value. Trudno mi cię zrozumiec. Rozumiem gdyby kurs był co najmniej 2.10 ale tak nie widzę w tym żadnego sensu.
 
capone 0

capone

Użytkownik
David Nalbandian - Radek Stepanek.

Na pierwszy ogień pojedynek pomiedzy Bundym oraz Radkiem
Stepankiem , ten mecz ma dla mnie tylko jednego faworyta i
jest nim bez cienia watpliwości David Nalbandian.

Nalbandian to gracz który na korcie potrafi absolutnie wszystko,
jeżeli tylko są checi do gry to jest w stanie wygrywac z każdym co
udowodnił już pod koniec ubiegłego sezonu gdzie przjechał się
po Federerze dwa razy jak po autostradzie.Stepanek prezentuje
bardzo niewygodny styl gry , serv and voley to wlasciwie jeden
z nielicznych graczy w tourze, który stostuje ta taktye gre.
Ale dzisiaj piekny Radoslav szybko wroci w objecia swojej Nicole
bowiem Bundy odprawi go w dwoch setach.
Na Nalbandianie gra pod siatka rywala nie stanowi zadnej presji,
poniewaz mija znakomicie , swietny bh czesto po crossie dlatego
stawiam na Nalbiego bez cienia zastanowienia.

David Nalbandian - Radek Stepanek

Typ: 1 -&gt; Kurs -&gt; 1,55 -&gt; Betfair -&gt; 8/10

Nalbandian 2:0 -&gt; Kurs -&gt; 2,20 -&gt; 6/10 -&gt; Expekt


Tommy Robredo - Ivan Ljubicic

Ivan Ljubicic powraca do swojej bardzo dobrej gry i należy to jak najszybciej wykorzystać ponieważ w ostatnich tygodniach popularny &#39;&#39; Ljubo &#39;&#39; gra bardzo pewnie i jego serwis funkcjonuje bez zarzutu.

Tommy Robredo po fatalnym początku sezonu na kortach kalifornijskich prezentuje o wiele lepsza dyspozycje niz w innych turniejach w tym roku.Jego ostatni ponad trzy godzinny mecz pozostawił na pewno ślad w jego organizmie i biorac pod uwage
te fakty oraz stabilna forme Chorwata,inwestycja w jego zwyciestwo wydaje sie byc bardzo dobra propozycja dzisiejszego dnia.


Pick: I Ljubicic ML Result: Pending
Stake: 10/10 Odds: 1.67
Bookmaker: Betfair

R Nadal - J Tsonga
Tomorrow, 22:00
Tennis - ATP
 
capone 0

capone

Użytkownik
Oglądałem mecz Francuski i muszę powiedzieć że poza bardzo dobrym serwisem, Tsonga grał słabo popełnił 34 niewymuszone błędy, wygrał 28 piłek bezpośrednio. Uratowało go 15 asów i bardzo słaby początek tibreka Mathieu.
Poza tym trochę słaby kondycyjnie, wydaje się że Nadal sobie z nim poradzi choć nigdy nie wiadomo...
Pozdrawiam

Mam coś dziwne przeczucie że Bagdi nie sprosta Wawrince nie wiem czemu, ale chyba mi Bagdi nie wejdzie

Zastanow sie wogole co ty piszesz ?

Tsonga jest slaby ? ty widiales wogole jakis jego mecz ?
nie wydaje mi sie skoro piszesz takie bzdury.

Jakie problemy kondycyjne ? chyba w lozku podczas
uprawiania sexu przed meczem bo na korcie jest nie do
zdarcia na dystansie maksymalnie trzech setow tak jak
w Indian Wells.

Rafa gra slaby turniej taka jest prawda Tsonga jak zagra
chociaz na 80 procent tego co w AO to zje go na sniadanie
i popije sokiem z pomaranczy
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Co dzisiaj ? Po 1 Ljubicic z Robredo. Ljuba formy wielkiej nie ma, ale mocny serw, którego Robredo nie przełamie i słaba gra Robredo, który już i tak osiągnął sukces przechodząc Massu, to wystarczające argumenty, żeby zagrać na Ivana:| Vamos Ljuba. 1.61 z pocałowaniem ręki ????

Po 2 Davydenko - Fish 1 po 1.36. Ryba to wciąż za słaby zawodnik, żeby dać radę Ruskiemu. Denko z kwitkiem odprawił już jednego Jankesa, czas na Fisha. Denko jest na prawdę świetnym zawodnikiem i te afery, w które jest rzekomo zamieszany, nie zmienią mojej opnii. Wysoko zajdzie w Indian Wells.

Poza tym

Misza @ 1.80
Stepanek @ 2.50
Jaknovic 2:0 po 1.50
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Capone nie zapominaj że ten kort jak na hard jest bardzo wolny. Nadal może nie jest w najwyższej formie ale Tsonga na pewno nie jest takim faworytem jak piszesz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom