>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Indian Wells - ATP & WTA Tour (10.03-24.03)

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A ja wyliczyc szanse zawodnika? To jest fikcja co Ty piszesz, szanse sa nie do okreslenia procentowo, nie ma takiej potrzeby nawet oby to okreslac bo wszystko jest zalezne od wielu czynnikow o ktorych nie wiemy. Podalam kilka argumentow przemawiajacych za Lee + wysoki kurs, czego wiecej ptorzeba aby grac dany meczach? Dla mnie to wsytarczajace, mozesz miec inne zdanie. Mysle, ze najlepiej zakonczyc ta dyskusje, ostatnim wpisem udowodnils, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem i przeinaczasz.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Ok kończymy ten wątek natomiast napewno buki kurs ustalają na zasadzie prawdopodobieństwa a więc w drugą stronę też to musi działać.
F. Schiavone 1,645
J. Jankovic 1,091
A. Medina 1,541
L. Davenport 1,080
J. Tsonga 1,602
R. Nadal 1,136
M. Baghdatis 1,671
G. Canas 1,568
Ciekawe jak to wyjdzie na + czy na minus jak myślicie?
Ciekawi mnie ten mecz bo wszyscy tu mówią o pewnej wygranej Australijki,
A mi wychodzi że lepiej postawić na Paszek gdyż wg mnie ma na wygranie większe szanse a dokładnie 63,33%.
Jednak ze względu na Wasze sugestie nie postawię na ten mecz, ale będę się bacznie przyglądał czy aby napewno Paszek jest skazana na porażke...
1,671 na Paszek
 
R 0

richardson

Użytkownik
Mnie najbardziej do Ferrera przekonuje wygrana z Rochusem który naprawde gra coraz lepiej, jeżeli Hiszpan wygrał z taką łatwością z Belgiem który w poprzedniej rundzie wystrzelał Clementa, to wynik z Lee może być tylko jeden. Już nie mogę doczekać się rozpoczęcia meczu.
Pozdrawiam
 
czakinio 0

czakinio

Użytkownik
Ja bym sie obawial Canasa i Tsongi, ale obym sie mylil.
Swietnie wyglada od strony kursow spotkanie Baghdatisa vel Bagiety contra Wawrinki vel Stasia. Kurs 1,730 na pinnacle to policzek dla tego pierwszego. Cypryjczyk 3ma w miare rowna forme w tym roku i dopoki nie przyjdzie pora na sezon ziemniaczany w duzych imprezach przy swoim konkretnym serwisie, duzej wytrzymalosci, szczesciu w tie-breakach i serca do walki (koniec z tym gornoloctwem :-D) bedzie siekal kolegow z nizszej polki. No coz nie zostawi suchej nitki na polskoimiennym Szwajcarze. Owszem Stasio wyraznie ozywil swoja gre. Gra w tym sezonie niezwykle pewnie i precyzyjnie. Talent to ten chlopak ma ale niestety dla niego kolega z naprzeciwka byly No.1 juniorow ma i talent i &#39;krzepe do gry&#39;. Przepraszam za ogolniki i wywody z moich 1,3kg zwojow, ale czasem mnie poniesie. Na koniec - Stas pokonal 1-rundzie Berdycha Dupowatego II oraz nie bez problemow. Odesnika zjedzonego rowniez z drobnymi klopotami przez Marcosa widzialem i gral z pewnoscia lepiej od Berdycha. Takze brac nie gadac wygrywac! Ameno.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Nie wyliczam procentow bo to jest pozbawione sensu. Bylam na turniejach mniejszej rangi z akredytacja i zobaczylam na wlasne ocy jak wyglada turniej tenisowy od kuchni i ile czynnikow wplywa na dany mecz. Forma dnia przede wszystkim, samo zachowania zawodnika przed mecze, zachowanie przy jedzeniu (dziennikarze akredytowani maja mozna powiedziec stolowke z zawodnikami) kwestia pogody, nastawienia. To wszystko ma wplyw. Wedlug mnie Ferrer w takiej dyspozycji moze przegrac z kazdym z pierwszej setki ATP dlatego kurs na Lee jest za wysoki, to jest ambitny gracz ktory raczej nie odpsuzcza, Hiszpanowie sie to zdarza, szczegolnie jak mu nie idzie. Nie widze argumentow aby az tak mocno faowryzowac Hiszpana, 5.40 jest pomylka dlatego ryzykuje Koreanczyka rowniez +1.5 seta
oczywiście, że wszystkie czynniki które wymieniłeś mają wpływ na formę występ zawodnika, sam gram ponad 10 lat i doskonale to rozumiem, ale co to ma do rzeczy w meczu Ferrer - Lee? Nie ma Ciebie tam na miejscu, nie wiesz jak gra obecnie Ferrer w porównaniu z Dubajem (co widziałeś zapewne w TV, dlatego teraz taka pewność co do typu Lee.)

No jeśli ktoś uważa że liczenie prawdopodobieństwa zdarzenia jest pozbawione sensu to ja nie mam więcej pytań tylko życzę sukcesów
Prawdopodobieństwo ma sens, ale przy liczbie prób dążących do nieskończoności, tutaj mamy tylko jeden mecz, a nie serię spotkań choćby jak w hokeju. Oczywiście, występują czynniki, które pozwalają nam sądzić, że ten zawodnik ma większe szanse wygrać, a ten nie. Kiedy przychodzi do konfrontacji z rzeczywistością, wyliczenia matematyczne zaczynają się walić. Przecież ten zawodnik miał 17.72 % szans na wygraną, jak to możliwe, że opierdala Ferrera 6-2 6-1? Jestem ciekawe też, co się składa na Twoje prawdopodobieństwo. Ostatnie 10 meczy? Wyniki z tymi samymi zawodnikami? Tak się nie robi analizy, szczególnie gdy jest to sport indywidualny.

Nie twierdzę, że Ferrer nie wygra.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Nie do końca się zgadzam z tą liczbą prób, owszem dobrze by było żeby ta liczba była tak ogromna że dąży do nieskończoności jednak wystarczy 1000 prób aby błąd wynosił +- 2%, więc to nie aż tak duży błąd...
To że Ferrer np Nie do końca się zgadzam z tą liczbą prób, owszem dobrze by było żeby ta liczba była tak ogromna że dąży do nieskończoności jednak wystarczy 1000 prób aby błąd wynosił +- 2%, więc to nie aż tak duży błąd...
To że Ferrer np [rzegra 6-1 6-2 jest również uwzględnione w tych 17%, tak jak mówie wyliczam to na zasadzie autorskiego projektu i tego się trzymam ale dzięki za przyznanie racji że prawdopodobieństwo ma sens. Pozdrawiam
Przebieg meczu nie ma znaczenia liczy się końcowe zwyciętswo, jednak przy graniu na żywo przebieg ma znaczenie tak więc może się okazać że po przegranym secie Ferrera kurs na niego wzrośnie np do 3
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
maciasb skoro uwazasz, ze te czynniki maja znaczenie to powiedz mi jak mozna wyliczyc, ze dany grac zma 68.25% a nie np. 65.15%? Przecez to jest FIKCJA.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
No nie wiem czy taka fikcja ale niech Ci będzie akurat te 3% to może być błąd statystyczny
Przecież możesz oszacowac Ze ferrer nie ma 100% szans ale też że nie ma mniej niż 50% Potem robisz dokladniejsza analize i wkoncu otrzymujesz przyblizona wartosc
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
A może ktoś zacznie pisać w tym temacie rzeczowie analizy i spostrzerzenia, zamiast rozprawiać o jakiś prawdopodobieństwach i procentach. Za dużo kombinowania, za mało trzeźwej oceny ludzkim okiem. Po prostu robicie BURDEL w tym temacie. Czechmar nic mnie nie obchodzą Twoje prawdopodobieństwa na sucho, albo piszesz typ podparty analizą i spostrzeżeniami, albo załóż swój temat z typami i tam wrzucaj procenty, całki i silnie...
Gr....
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Vizjerei zgadzam się z Tobą i jestem za, dlatego już za pół godziny w końcu się zaczną transmisje to będę mógł coś powiedziec o spostrzeżeniach jednak wiedza matematyczna może być pomocna w spostrzeżeniach bo jakby nie patrzeć stawianie jest bardzo uzależnione od wysokości kursu a tu już trzeba oszacować czy opłaca się stawiać nasze spostrzeżenia na dany kurs. Pozdrawiam
Oczywiście dla zainteresowanych informacja że na stronie live video na Betfair są przekazy wideo na żywo różnych spotkań jednak jakość jeszcze nieciekawa.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
F. Schiavone 1,645
J. Jankovic 1,091
A. Medina 1,541
L. Davenport 1,080
J. Tsonga 1,602
R. Nadal 1,136
M. Baghdatis 1,671
G. Canas 1,568

Ciekawe jak to wyjdzie na + czy na minus jak myślicie?

po pierwsze nie bardzo rozumiem grania kursow 1,08 czy 1,09.ryzyko jest nie wspolmierne do zyskow(lubisz analizowac procentowo to wiesz o co chodzi).ponadto mamy sporo niespodzianek w tym turnieju i nie zdziwie sie jak polegnie medina,tsonga,baghdatis czy canas
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Koniec tolerowania tych wpisow. Richardson przeginales dzis i akzdy nastepny taki wpis to ostrzezenie, CZECHMAR edytuj wpisy a nie ciagle jeden po drugim, zbyt liberalne podejscie mam i robi sie burdel.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
No, nareszcie koniec z pierdolnikiem mam nadzieję. Gasquet i Dellaqua planowo bezproblemowo...tylko jedno mam zastrzeżenie. Bet365 rozstrzyga grecz jako...no bet, zwrot, nazywać można jak kto ma ochote. Ale ja się trochę zdenerwowałem, bo ładny kursik złapany na darmo:|
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Dzisiaj w nocy ciekawie zapowiada sie pojedynek Canas - Monaco (kursy ok.1,5 na Canasa - leca w dół :/). Myślę że warto tu postawic na Canasa. Obaj panowie grali ze soba juz 3 razy i za kazdym razem lepszy byl Guillermo, mało tego raczej łatwo ogrywal Juana. Dzisiaj także powinnien pokazać swoje umiejętności i odprawic rodaka z kwitkiem.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Hmm na dzisiaj juz nic godnego uwagi nie rzuca sie w oczy za to na jutro stawiam na Ljubicica (kurs ok. 1,55). Powinnien rozprawic sie z Robredo w 2-och setach. Robredo wczoraj strasznie sie meczyl z Massu, malo brakowalo a jeszcze mógl ten mecz przegrac. Kiepski serwis mówi sam za siebie, poprostu nie da sie wygrywac z takim serwisem. Ivan rozprawil się z rodakiem Cilicem ale nie obylo sie bez tie-breaka. Mysle jednak ze jezeli w pojedynku z Tommym dojdzie takze do tie-breaka to zdecydowanie większe szanse ma Ljubicic. Za Ivanem przemawia tekaze bilans meczy wygranych z Robredo - 4:1.

Opocz tego stawiam na Haasa i zastanawia mnie tez pojedynek Hewitt - Youzhny - 1.

A co myslicie o meczu Ferrero - Ancic?
 
M 55

meggie1

Użytkownik
co sadzicie o kuponie Bartoli &amp; Zvonareva????? prosze szybko o podpowiedz... warty grania??/

Mysle ze obie panie powinny sobie poradzic, ja sama zreszta to zagralam ;-) co prawda kursy male i obiecalam sobie ze takich już więcej stawiac nie bede ale wydają sie mimo wszystko warte gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom