>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Indian Wells - ATP & WTA Tour (10.03-24.03)

Status
Zamknięty.
capone 0

capone

Użytkownik
Capone nie zapominaj że ten kort jak na hard jest bardzo wolny. Nadal może nie jest w najwyższej formie ale Tsonga na pewno nie jest takim faworytem jak piszesz.

Jest faworytem tak samo jak byl nim dla mnie na AO
kort jest wolny ok , Tsonga na takim wolnym korcie
daje 15 asow mi to wystarcza majac na uwadze to czy
jest wolny czy nie
 
S 269

sztywny

Użytkownik
witam
oto kilka propozycji ode mnie..
Mój super tripel: Ancic+Davydenko+Haas kurs ok 3 stawka 9/10
Każdy z nich w wysokiej formie.Rywale to typowi przebijacze(może poza Fishem).Na RUska liczę,gdyż widziałem jego dobry występ w DUbaju i wg mnie da radę.Fragmenty mojego ukochanego Haasa przekonały mnie żeby zagrać na Niemca dość grubo.Verdasco w Stanach nigdy nie błyszczał,nie wiem może klimat mu nie pasi.To że Ferrero wygrał z ToJo nie dziwi,dwa dziadki.Teraz pełny energii i motywacji Mario stanie na jego drodze i tutaj również nie widzę problemu.
I teraz 2 bardziej ryzykowne typki:
Hewitt-Misha 1.80
o czym w ogóle tu gadać.Leyton gra totalną kichę i nie jest w stanie powalczyć jak równy z solidnym Ruskiem i jego BH.Ostatnie lata to słabiutkie występy w IW i tym razem będzie zapewne podobnie.
Nalba-Radek 2.50
Dawidowi się trochę przytyło ostatnimi dniami.W necie są duże ruchy kursów w związku z tym meczem.Jak dla mnie sprawny i grający widowiskowo Stepanek da radę grubaskowi:p
sorry że tak krótko ale trening Tenisa:p mam zaraz
powodzenia
 
P 0

protech

Użytkownik
Z typem na Tsonge naprawde ostroznie panowie, zgodze sie, ze ten zawodnik imponuje swoja gra, niezlym serwisem, gra z takim mozna to nazwac polotem, ale ogladalem wczoraj jego mecz z Mathieu i jak dla mnie zdecydowanie za duzo bledow popelnial, w moim odczuciu za szybko chce zagrac ta pilke decydujaca, ktora zdobedzie punkt, wedlug mnie duzo ryzykuje na korcie, z jednej strony to na pewno dobrze zas z drugiej roznie to moze sie skonczyc. Z Nadalem sadze, ze rozegra bardzo rowny mecz, jednak ciezko jednoznacznie wskazac zwyciezce, na pewno Tsonga nie gra w chwili obecnej tego co na AO, tam Nadala gladko ogral, ale wtedy wychodzilo mu doslownie wszystko, no i jak juz ktos wspomnial ten hard w Miami nie jest az taki bardzo twardy. Ja bym zaryzykowal na Tsonge, aczkolwiek ostroznie ze stawkami.
Nalbandian, zgodze sie tutaj z duza wiekszoscia, dzis raczej przegra, niewazne ze jest tenisista z dobrym backhendem, potrzeba wysokiej dyspozycji zeby wykorzystywac w 100% swoje najlepsze walory, Nalbi sie niewatpliwie meczyl z Gulbisem, jest latwy do zlamania, zas Stepanek gladko ogral Mirnyja, ktory zagral wczesniej niezle mecze w poprzednich rundach. Stawiam na Stepanka, gdyz Nalbandian popelnia po prostu za duzo bledow w grze.

Ljubicic, nie jest w wielkiej formie, ale Robredo to juz calkiem... ten zawodnik juz dawno nie zagral dobrego turnieju, zdecydowanie nie trzyma poziomu, Ljuba nie powinien dac sie przelamac i mysle ze latwo ogra Tommiego.
No i wlasnie Dawidenko.. nie ogladalem ostatnio ani Denki ani Fisha w akcji, moze ktos cos mniej wiecej powie, dodac chce do combo, warto grac Rosjanina?
 
J 19

jajo

Użytkownik
no i Capone przetypował nas wszystkich, ale to co Stepanek zrobił w tym meczu. W obu przegranych miał juz Argentynczyka przelamanego i oba zdolal przegrac w tiebreaku.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie wiem, nie sądze że to brak umiejętności Stepanka, ale psychika słabiutka chyba. Ma przecież świetny serw, a przy stanie 5:4 dla siebie dwukrotnie zaczynał gemy od przegrania 3 własnych serwów, a z 0:40 trudno grać z graczem klasy Nalbandiana. No trudno, na kuponie głównym go nie było;] RADEK
[*]
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Brawo Agnieszka pewnie miała kamienną twarz kiedy przegrywała już 2:4 w 3 secie jednak Isia ma twarde nerwy i za to ją uwielbiam.

Capone nic nie przetypował bo zapowiadał gładkie zwycięstwo Nalbandiana 2:0
Ciekawostka:
Było 7:6 0:6 3:5 i 0:30... i co się stało? Cud i to jaki nagle Nalbandian wygrywa 11 piłek z rzędu!!! Nieprawdopodobne prawdopodobieństwo, ale dzięki temu kupon do przodu brawo za walkę Wielkie uznanie dla Nalbandiana.
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Troche mnie wzieła załamka po meczu Stepanka. Żałuje głównie tego że nie miałem kasy na betfair bo bym zagrał na lay stepanka jak miał 5:3 po 1,08, zawsze tak robie, lepiej wygrac mniej a przynajmniej tak nie żałowac jak teraz. No trudno takie jest życie. Troche to dziwne bo bez wątpienia Stepanek przegrał ten na własne życzenie był lepszy, nigdy nie należał do bardzo słabych psychicznie, widocznie go Nicole rzuciła
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Federer mocny i równy
Przy stanie 6:1 3:1 Federer zagrał przecudownego loba jakiego dawno nie widziałem, coś pięknego. Jest mocny pracuje jak szwajcarski zegarek dlatego warto było na niego postawić, kolejny kupon do przodu i kolejne procenty zysku. Pozdrawiam
 
capone 0

capone

Użytkownik
Brawo Agnieszka pewnie miała kamienną twarz kiedy przegrywała już 2:4 w 3 secie jednak Isia ma twarde nerwy i za to ją uwielbiam.

Capone nic nie przetypował bo zapowiadał gładkie zwycięstwo Nalbandiana 2:0
Ciekawostka:
Było 7:6 0:6 3:5 i 0:30... i co się stało? Cud i to jaki nagle Nalbandian wygrywa 11 piłek z rzędu!!! Nieprawdopodobne prawdopodobieństwo, ale dzięki temu kupon do przodu brawo za walkę Wielkie uznanie dla Nalbandiana.
Pewnie ze nic ???? ???? Bundy zgodnie z planem win Ljubo
zgodnie z planem win jutro czas na Aliego
 
P 15

panasik

Użytkownik
Gasquet, Richard- Blake, James TYP 1 dla mnie na jutro to pewniak, ogladalem 2 poprzednie pojedynki gasque, gra bardzo dobry tenis, pierwsze podanie kapitalne, ale co lepsze 2 podanie czasami jeszcze lepsze.. z taka rotacja i prezycja, bylem pod wrazeniem.. ogral w poprzedniej rundzie slabego chele, ale w jakim stulu.. blak&#39;a rowniez ogladlaem w pojedynku z moya i gral dobrze, ale zostal ze 2-3 razy przelamany tyle ze moya nie wykorzytywal przleamania bo za chwile re- break, do tej pory panowie 2 krotnie sie spotykali 2 razy gladko dla gasqeta, potrafi z blakiem grac mysle, ze jutro bedzie podobnie..
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Przy stanie 6:1 3:1 Federer zagrał przecudownego loba jakiego dawno nie widziałem, coś pięknego. Jest mocny pracuje jak szwajcarski zegarek dlatego warto było na niego postawić, kolejny kupon do przodu i kolejne procenty zysku. Pozdrawiam
Do jasnej cholery, zrozum czlowieku to jest dzial z ANALIZAMI, ewentualnie po meczu czasem mozna napisac spostrzezenie a nie ze ktos loba zagral na litosc boska, ostatni raz toleruje takie wpisy nastepny oznacza ostrzezenie.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
O żesz...Denko, za taki grzech jak dzisiejszej nocy to należy Ci się jakaś kara


No, nie trafiłem zupełnie wczoraj z pewą, nie spodziewałem się wygranej Fisha ani trochę:|

Na dziś...na dziś fajnie wygląda Gasquet. Widziałem jego poprzedni mecz, grał bardzo dobrze, Chela nawet przez chwilę nic do powiedzenia nie miał. Francuz gra mocno, dokładnie...i wygrywa mecze z łatwością. A co z Jamesem Blakiem? hmmm...gra niewątpliwie efektownie, fajnie się go ogląda...no ale w tenisie nie ocenia się aspektów wizualnych, tylko skuteczność posyłanych piłek. To nie balet
Dlatego liczę dziś na łatwe zwycięstwo Francuza.

Gasquet - Blake 1 @ 1.60

Na chwilę obecną tyle:|
 
1 12

1979misiaczek

Użytkownik
Popieram Gasquet - Blake 1 @ 1.60 jak najbardziej, po obejrzeniu spotkań Gasqueta z Chelą, oraz Blake z Moyą moim typem dnia jest również Gasquet. Tym bardziej go gram gdyż u buka naziemnego (Fortuna) jest wystawiony kurs 1,71.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Dzisiaj odpuszczam wiekszosc meczow koncetruje sie
tylko na meczu Nadal - Tsonga dlaczego opisalem wyzej.

Nadal - Tsonga -&gt; 0:2 -&gt; 4,33 -&gt; PP

Po za tym grzechem byloby nie wziasc Fisha po 2,88 to spore value
przykladowo Interwetten daje tylko 2,1 na zwyciestwo Yankesa.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
CZECHMAR napisalam cos do Ciebie a Ty dalej bezczelnie robisz to samo, dostajesz ostrzezenie i jak dzis dalej bedziesz sie tak zachowywac po konsultacji z innymi wylecisz.

Hanuchova jest oplacalna po tym co robila wczoraj Sharapova. Rosjanka pierwszy raz w tym sezonie grala tak zle. Strasznie duza liczba bledow, nie wszystkie spowodowane byly dobra gra Ukrainki, wiekszosc to glupie bledy Mashy, ktora grala na sile bez pomyslu, oby mocno i do przodu. Daniela bardzo dobrze czuje sie w Indian Wells, to jeden z jej ulubionych turniejow, pokonala Sanie Mirze, jesli bedzie miala dobry dzien moze wygrac.

Hantuchova 4.70

http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=15581&amp;amp;page=2 ---&gt; w tym temacie mozecie pisac komentarze po meczach i luzne rozmowy a nie w dziale z analizami tak trudno to rozumiec?!
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Nadal - Tsonga 1 1,60
Moim uzasadnieniem jest to, że zawodnik takiej klasy jakim jest Nadal nie może przegrać drugi raz z tym samym zawodnikiem w tak krótkim odstępie czasu. Nadal bedzie szczególnie skoncentrowany na ten mecz. A poza tym Nadal na tym turnieju prezentuje się bardzo solidnie i z łatwością wygrywa mecze. Tsonga moim zdaniem troche &quot;zbladł&quot; po tym sukcesie w AO.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Nadal R. - Tsonga J.-W. 2, 2.10; 0-2, 3.50

Tsonga reaktywacja można by powiedzieć ???? Francuz wraca po AO w dobrym stylu. Mamy tu powtórkę z półfinału w Australii. Jak się tam skończyło nie trzeba chyba nikomu przypominać -&gt; Nadal zdołał ugrać 7 gemów ;] Rewanż? Nigdy w życiu. Po raz kolejny to napiszę - Nadal na hardzie grać nie umie i już umiał nie będzie. Nie rozwija się w tym kierunku. Zbiera na hardzie baty nawet od takich ludzi jak ostatnio Seppi. Nie mówiąc o tych z wyższej półki vide - jeden wygrany gem z Youzkiem w Chennai. Będziemy tu mieli powtórkę z rozrywki. Czemu Nadal faworytem? Mnie nie pytajcie.

Nalbandian D. - Ferrero J.C 2, 2.10

Nalba jest strasznie słaby aktualnie. Wczorajsze zwycięstwo zawdzięcza mega nieudolności Stepanka który nie potrafił wygrać seta ze stanu bodajże 5-2. W trzecim też miał przełamanie. I oba wtopił w tie-breakach. Ferrero miał ciężki mecz z Ancicem ale wytrzymał psychicznie i kondycyjnie. Poza tym Hiszpan ma patent na Nalbę. Nalba nie wygrał z nim od 5 lat a ostatnio w AO ich mecz trwał godzinke z prysznicem - gładkie 3-0 dla Juana. Mocny typ.

Gasquet R. - Blake J. 1, 1.60

Rysiu jakby zwiastuny lepszej formy. Co cieszy. Zadziwiająco gładko pojechał w 1 rundzie Sodę. A Blake? Jak to on. Ze słabiakami daje radę (choć i to nie zawsze) ale jak przyjdzie jakiś bardziej konkretny mecz - za wysokie progi dla Amerykanina. Kursik na Ryśka zachęcający i jak najbardziej do wzięcia. H2H 2-0 dla Francuza. Po dzisiejszym meczu będzie 3. A co do Blake&#39;a. To że zawodzi w tych ważniejszych meczach to ma związek z jego psychą. A raczej jej brakiem. Bez tego w tenisie się nie zaistnieje.
 
C 0

citkodaniel

Użytkownik
witam moim zdaniem powinna być niespodzianka w deblu kobiet
Koryttseva/Uhlirova-Hantuchova/Sugiyama dla mnie 1 kurs w mixie 3,6. Dla mnie jest nie mal pewne że Hantuchova nie bedzie chciała grać na maxa w deblu bo 2 godziny po deblu gra singla z Sharapovą ????
 
M 55

meggie1

Użytkownik
CZECHMAR napisalam cos do Ciebie a Ty dalej bezczelnie robisz to samo, dostajesz ostrzezenie i jak dzis dalej bedziesz sie tak zachowywac po konsultacji z innymi wylecisz.

Hanuchova jest oplacalna po tym co robila wczoraj Sharapova. Rosjanka pierwszy raz w tym sezonie grala tak zle. Strasznie duza liczba bledow, nie wszystkie spowodowane byly dobra gra Ukrainki, wiekszosc to glupie bledy Mashy, ktora grala na sile bez pomyslu, oby mocno i do przodu. Daniela bardzo dobrze czuje sie w Indian Wells, to jeden z jej ulubionych turniejow, pokonala Sanie Mirze, jesli bedzie miala dobry dzien moze wygrac.

Hantuchova 4.70

http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=15581&amp;amp;page=2 ---&gt; w tym temacie mozecie pisac komentarze po meczach i luzne rozmowy a nie w dziale z analizami tak trudno to rozumiec?!

Zgadzam sie co do Hanti, tzn. w zadbym wypadku nie postawilabym tu na
Sharapova, wczoraj rzeczywiscie grala fatalnie, ale trzeba przyznac ze ma mocna psyche a Hanti łatwo popada &quot;w dołek&quot;. Ale wlasnie jeden dobry dzien i moze sprawic tutaj niespodzianke ????
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Na dzis jak większosc z Was stawiam na Gasqueta. I co z tego ze gral oprocz singla, takze debla wkoncu nie 1wszy i nie ostatni raz. Nie po to wygrywal debla zeby odpuscic kolejny mecz singlowy. Blake to juz nie ten zawodnik co pare lat temu, Rysiu jakby nie patrzec mial juz odpasc w meczu z Soderlingiem - a tu prosze latwa wygrana. Mysle ze dzisiaj odniesie 3cie juz zwycięztwo nad Blake.

Kolejny mecz to Nadal -Tsonga. I tu zdania są podzielone. Ja jednak stawiam na Hiszpana. Obaj zawodnicy są obecnie w niezlej formie, gladko wyeliminowali swoich rywali, mysle jednak ze Nadal bedzie chcial sie zrehabilitowac za ostatnia porazke na AO i tym razem to on będzie górą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom