>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Indian Wells - ATP & WTA Tour (10.03-24.03)

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nom ale ta babcia by Cie ograla 6-0 6-0 :spokodfhgfh: :jezora: Sorry ale nie znam drugiej tak slabej zawodniczki w tym turnieju jak Arn :| Sugi rozwali ja sprytem, doswiadczeniem i cierpliowoscia. Duzo sie nie nabiega.
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Indian Wells (USA)

????Pennetta F. - Kanepi K. - 1 (2:0)
????Voskoboeva G. - Krajicek M. - 1
????Gasquet R. - Soderling R. - 2

Dziś rozważam powyższe spotkania. Nie jestem do końca przekonany o wynik meczu Soderling - Gasquet niemniej stawiam na Szweda. Pennetta ograła Kanepi w przeciągu miesiąca dwa razy z wyraźna przewagą, także liczę na utrzymanie tej regularności. Voskoboeva na obecnym etapie budowania formy jest ciut lepsza niż Krajicek.
Oby dziś poszło lepiej z przewidywaniami typów tenisowych:-D
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Berdych - Wawrinka - 1 ( ok 1.40 ) ⛔
Tursunov - Chela - 1 ( ok 1.60 )
Jak dla mnie najfajniejsze dzisiejsze meczyki z męskiej części Indian Wells. Wawrinka, po tym co zaprezentował z Levinem, nie ma żadnej szansy z Berdychem. Stachu jakoś jest bez formy, a i będąc w dobrej dyspozycji łatwo z Czechem by nie miał.
W drugim typie to jest trochę intuicji. Dmytri nie gra w tym sezonie zbyt dobrze, ale wygrana z Bejaminem Beckerem, dosyć łatwa, zwiastuje niezłą formę. Warto zauważyć, że nie zachodził daleko w turniejach, ale odpadał z zawodnikami takimi jak Nadal czy Gasquet. Chela zaś do moich faworytów nigdy nie należał. Ostatnio grał tylko w Ameryce Płd. więc liczę, że zmiana nawierzchni da o sobie znać. Poza tym wyniki tegoroczne na kolana również nie powalają.
Poza tym na dziś fajnie wygląda Flavia &quot;Minetta&quot; Penetta ✅, Sugiyama, Zvonarieva ✅ i ...na tą chwilę nic więcej nie widać ????
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Co do meczu Richarda Gasqueta z Robinem Serdelingiem, to ciężko jest tutaj wytypować zwycięzce. Na pierwszy rzut oka, jak spojrzałem to Soda wydał mi się faworytem. Ograł Gasqueta dość niedawno i to przed własną publiką Francuza, wraca po kontuzji w wielkim stylu i dlatego jest niedoceniany przez buki. Jednak potem nachodzi refleksja, jak Robin gra? Według mnie bardzo prosto. Mocny serwis, kilka siepanych zagrań i tak wygrywa mecze i wcale nie umniejszam tu jego zasługą bo wie jak to robić. Gasquet to dla mnie większy talent, młodszy, zadziorniejszy, głodny sukcesu i przede wszystkim inteligentny gracz, czy naprawdę tak czołowy zawodnik jak on znów się zbłaźni w pierwszej rundzie i nie wyciągnął żadnych wniosków po ostatniej porażce z Sodą?
Ja dzisiaj delikatnie zagram na Rochusa. Oli wraca po długiej podróży do jakiegoś sensownego tenisa i był ostatnio bardzo blisko wygranej z Ferrerem, który notabene jest bez formy i grał straszną popelinę w ostatnich turniejach, to już nie jest ten zawodnik z US Open, czy Szanghaju.
Wyniki Xaviera z poprzednich turków mnie nie przekonują, by choć małą stawkę na niego postawić z Kohlim, zdecydowanie więcej szans na niespodziankę upatrywałbym w Olim Rochusie.
U kobiet tylko porażka Krajicek wydaję mi się prawdopodobna z &#39;wyższych kursów&#39;.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Robin jak gra? Tak prosto to raczej nie. Fakt- większość jego taktyki budowana jest po mocnym serwisie, ale jest cholernie dokładny i potrafi umiejętnie rozrzucić rywala po korcie.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Roxanne co do Arn bym jednak uważala, skoro nadal jest w turnieju tzn. że wcale nie jest taka słaba. Fakt Sugiyama grać potrafi mimo że jest juz dosyc stara, dlatego jak dla mnie mecz 50/50 i odpuszczam.

Reszte typow popieram, no moze z wyjątkiem Bartoli ???? Jakos jej gra mnie nie przekonuje. Na korcie jest typowym klocem...ten meczyk tez sobie daruje.

Jeśli chodzi o Lopez - Young. Hiszpan powinnien to wygrać. Oglądalam turniej w Dubaju i Feliciano zrobil na mnie spore wrazenie. Asów co prawda jak na lakerstwo w porownaniu do jego mozliwosci ale radzil sobie nadzwyczaj dobrze i widać ze jest w formie.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Ja chciałbym Was ostrzec, że Feliciano Lopez owszem możliwości ma spore, jednak w jego przypadku z tygodnia na tydzień to może być inny zawodnik. Może znów nagle zacząć psuć co drugą piłkę jak to najczęściej robi. W Dubaju sam powtarzał, iż jest zaskoczony, że mu wszystko wychodzi. :jezora:
Owszem być może znów zagra bardzo dobry turniej, jednak na pewno nie sugerował bym się absolutnie dyspozycją z zeszłego tygodnia.
Young faktycznie jeszcze nie jest dojrzałym graczem i ma wiele braków i Feliciano może go ograć, ale na przyszłość to już naprawdę trzeba uważać z Lopezem.:zoltakartka:
Ja dziś spróbuję zagrać na Ginepriego. Chłopak ewidentnie stara się odbudować formę i już od początku roku widać regularne postępy w pracy. Co prawda meczu 1 rundy nie widziałem, ale wynikiem jakim się popisał utwierdził mnie w przekonaniu o jego dyspozycji. Uważam, że jeśli Ginepri zagra na swoim poziomie to bez problemów ogra Moye. Jeśli będzie musiał walczyć z sobą...może 3 sety.
 
rans 0

rans

Użytkownik
Sonderling - Quasket

Typ : R.Sonderling ⛔
Ako 1.72
Bukmacher : Sportingbet

Jeśli chodzi o to spotkanie co tu dużo mówić szykuj się bardzo wyrównany pojedynek .Sam dałem na Sonderlinga , który w ostatnim turnieju pokazał klasę .Co prawda przegrał w finale z Darcią 0:2 ( wszystko wynikało z banalnie prostych błędów związanych z brakiem koncentracji , oraz nasilającą się kontuzją ) . Jeśli chodzi o ten turniej to zawodnicy grają o dużą stawkę zarówno pieniężną
jak i o podskoczenie w rankingu .Ostatni mecz obydwu zawodników wygrał 2:1 Robin Sonderling grając jako gość .

Lopez F. - Young D. ⛔
Typ : Lopez
Ako 1.50

Jeśli chodzi o Lopeza to w ostatnim turku również pokazał klasę i też przegrał w finale ze świetnie dysponowanym Rodickiem . Lopez gra bardzo urozmaicony tenis , myślę że jest w stanie pokonać , Young .


A tu się bardzo niekorzystnie zaskoczyłem .Spodziewałem się że sonderlingowi może być trudno , ale Lopez pokazał się tragicznie. ! seta przez głupotę przegrał 6-4 w 2 secie przegrywał już 0-3 i nawet mu cienia szansy nie dawałem , za 20 minut patrze Lopez prowadzi a mnie zatkał . W końcu 1:1 w setach .
A końcówki już nie widziałem , ale Lopez zagrał to tragicznie ! Przegrał z Donaldem ???? :jezora:
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Nom ale ta babcia by Cie ograla 6-0 6-0 :spokodfhgfh: :jezora: Sorry ale nie znam drugiej tak slabej zawodniczki w tym turnieju jak Arn :| Sugi rozwali ja sprytem, doswiadczeniem i cierpliowoscia. Duzo sie nie nabiega.
no wiesz gram dopiero rok ale za rok może bym gema z nią ugrał:p
Ja chciałbym Was ostrzec, że Feliciano Lopez owszem możliwości ma spore, jednak w jego przypadku z tygodnia na tydzień to może być inny zawodnik. Może znów nagle zacząć psuć co drugą piłkę jak to najczęściej robi. W Dubaju sam powtarzał, iż jest zaskoczony, że mu wszystko wychodzi.
w pełni się zgadzam
patrzcie na to:
1.Stuttgart 2007 półfinał przegrany z Nadalem a następnie porażka z Seppim w Kitzbuchel
2.ćwierćfinał w Madrycie przegrany z Fedem a następnie porażka w Basel z Berdychem
3.1/16 Us Open i porażka z Fedem a następnie porażka w 1. rundzie z Karlovicem w Bankogu.

jak widać po niezłych wynikach przychodzi słabszy okres.Young to jest showman i niesiony dopingiem może wiele zdziałać,a sędziowie jak będą mieć sytuację pół na pół to na pewno będzie na stronę Doniego.Poza tym Felek nie ma co za bardzo tutaj pkt bronić a w Miami będzie bronił dużo więcej pkt za 1/16.
Wg mnie jakiś handi na Young można zagrać za 8/10
pozdrawiam
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Sztywny, rozumiem, że po dobrym turnieju często przychodzi słabszy...ale gdzie Young&#39;owi do Seppiego, Berdycha czy dr. Ivo:| umie dużo mniej niż którykolwiek z tych graczy. Dlatego Felek wygra 2:0. Nie twierdzę, że dojdzie daleko w tym turnieju, ale w tej rundzie nie odpadnie;]
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Jednak kursy na Lopeza mocno rosną, choć też nie chce mi się wierzyć, że Kaczor Donald sobie poradzi, może doprowadzi do tie-breaku, ale on gra taką nerwówkę, że nie wytrzyma z hiszpańską finezją.
Cały czas się waham, co do meczu Haase - Monaco. Haase strasznie męczy w tym turnieju, już 3 mecze po 3 sety za nim, ale jednak ze statystyk jego gra nie wygląda źle, z meczu na mecz coraz lepiej. Monaco ostatnio grywał na mączce i od walkovera w finale przeciwko Gonzalezowi nie pogrywa najlepiej. Co myślicie?
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
T. Johansson vs. J. C. Ferrero

Szwed to gracz typowo Hardowy, potrafi grac na tej nawierzchni. Ma już za sobą pierwsza runde turnieju. Typowałem na niego w meczu z Lu i mnie nie zawiódł, ale myślałem, że pójdzie mu o wiele łatwiej. Wynik 2-1 z tym przeciwnikiem świadczy o tym, że Kalifornijskie korty mu nie leżą. Jego poprzednim turniejem było Las Vegas (Hard) i odpadł tam z Canasem w pierwszej rundzie. Ferrero bardzo dobrze gra na twardej nawierzchni. Bez problemu ogrywał takich zawodników jak Nalbandian czy Benneteau. Myśle, że w Dubaju miał szanse dojsc daleko, ale pechowo trafił na Roddicka w pierwszej rundzie i tyle z tego było. Nie ma co mówic o braku formy u Hiszpana, bo Roddick złapał ostatnio niezłą fale i kosi wszystkich jak leci.

Typ: Ferrero✅
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Co myslicie o Jarko Nieminenie? Powinien dac rade koreanczykowi?

Co prawda Jarko po AO nie gra zbyt dobrze, w 3 turniejach w ktorych gral, odpadł juz na poczatku, ale jego przeciwnik tez nie moze poszczycic sie za dobra statystyka.
 
P 0

protech

Użytkownik
Witam.
Gral ktos moze z was na Davenport dzisiaj w unibecie? Nie wiem czemu tam zaliczyli krecz dla Gisele Dulko 2:0, a nie dla Davenport, na oficjalnej stronie pisze jasno, ze wygrala Davenport przez krecz, do tego jeszcze wygrala 6:2 pierwszego seta wiec nie sadze ze byla kontuzjowana na tyle, ze nie dala rade grac drugiego. Unibet zaliczyl ten mecz jako 2:0 dla Dulko i oczywiscie potraktowal moj kupon jako przegrany..
Pozdrawiam.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niestety mieliscie racje co do Lopeza, mial 3 bp nie wykorzystla cih a potem przy 15-30 zrobil dwa DF i podarowal seta rywalowi, teraz juz jest po mecuz, neistety. Brawo dla tychco grali Younga, ja mam na razie dosc typowania.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Rox, nie skreślaj Lopeza zbyt wcześnie. Felek to wygra bez potu ???? Young się już wystrzelał ????
EDIT : Miałem nadzieję, że tylko ja Berdychem utopie, a Feliciano wygra i chociaż część z Was będzie w dobrym humorze. I że Roxanne się pomyliła i typowała nadal będzie ( i tak będzie, tak myśle:p ) Lopez od dziś zmienia ksywę z szybkiego na ograniczonego psychicznie;] Przecież...2 przełamania Younga ( 1 i 3 set ) to podwójne błędy Hiszpana!! Po 2 w gemie. Żałośnik:|
Na jutro mam na oku 3 spotkania, ale to...jutro podam ????
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Sztywny, miał rację. Feliciano uwielbia grać kichę po każdym turku, gdzie odnosił większy lub mniejszy sukces. Nie spodziewałem się, że Young da radę, nie wiem na kogo trafi w następnej rundzie ale zapewne poleci.
Co do niedzielnego wieczoru, szykuje się kilka naprawdę fajnych pojedynków, szczególnie u panów. Pierwszy rzuca mi się w oczy pojedynek Szweda ToJo z Juanem Carlosem Ferrero. Tomas męczył się strasznie z Lu, jest to solidny zawodnik i według mnie stabilniejszy niż Ferrero, jednak ten jak już ma przebłysk to taki który starcza na chociażby Nalbandiana, czy innych wysokiej klasy, a co dopiero na Johanssona, który nie zachwycił tracąc seta z Lu. Świetny występ Ferrero w Australian Open, potem trochę zestopował. W Dubaju miał pecha trafić na Roddicka, który był nieosiągalny dla nikogo w tym turnieju, myślę, że dzisiaj nie przepuści i postara się wyeliminować Szweda, a kursy ciekawe bo w okolicach 1,80.
Równie ciekawy kurs wystawiono na zwycięstwo Super-Mario przeciwko Super-Gonzo. 1,60 zachęca do gry, gdyż uważam, że Chilijczyk nie prezentuje niczego specjalnego, jest tylko cieniem własnej formy. Ostatnio gra popelinę, przegrywa ze słabszymi (przynajmniej na papierze), a Mario choć wczoraj raz dał się przełamać Monfilsowi, to chyba wszyscy się zgodzą, że ostatnio formę ma całkiem przyzwoitą i z jego mocarnym serwisem powątpiewam, czy Gonzo, już nie taki Super, cokolwiek zdziała...
Po za tym wpadły mi w oko pojedynki dwóch Amerykanów Fisha z Ruskiem Andreevem oraz Querrey&#39;a z Hewittem. Cieżki mi tutaj jednoznacznie się określić. Każdy ma coś za i przeciw, dlatego liczę na Wasze opinię. Osobiście stawiałbym na Andreeva i Querreya, jednak może być cięzko z takimi wyborami...
U kobiet jedynie pojedynek Alyony z Moresmo wydaję się ciekawy i adekwatny do kursu. 1,60 na Amelie zdaję się być zachęcające, choć Francuska nadal nie jest tym za co zdobyła sławę na światowych kortach. Alyona pokonałą Bułgarkę w I rundzie, ale nadal uważam, że nie jest w optymalnej formie, przynajmniej w singli i potwierdzają to wyniki z poprzednich turniejów.... Ciekaw też jestem, czy Peer poradzi sobie z Mirza, z która przegrywa w h2h 2:0...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom