>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I Liga [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Pogoń - Sandecja @ 2,1
Kolejny typ przeciwko trenerowi Ku(r/t)asowi, który po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem w obracaniu w pył całkiem niezłych drużyn ligowych. Sandecja przegrała z Flotą, przegrała z Radzionkowem, uważam, że przegra także z Portowcami, którzy w tym roku zanotowali trzy remisy. Znaczenie może mieć także fakt, że Sączersi przejadą się na ten mecz przez całą Polskę.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Pogoń - Sandecja @ 2,1

Kolejny typ przeciwko trenerowi Ku(r/t)asowi, który po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem w obracaniu w pył całkiem niezłych drużyn ligowych. Sandecja przegrała z Flotą, przegrała z Radzionkowem, uważam, że przegra także z Portowcami, którzy w tym roku zanotowali trzy remisy. Znaczenie może mieć także fakt, że Sączersi przejadą się na ten mecz przez całą Polskę.
Sytuacja kadrowa Pogoni

Już w najbliższą sobotę Pogoń zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Goście nie radzą sobie najlepiej, od początku rundy podopieczni Mariusza Kurasa zdobyli jedynie jeden punkt z pogrążonym kryzysie finansowym GKP Gorzów.

W tym meczu z Sandecją trener Pogoni nie może wystawić optymalnego zestawienia. Ze składu wypadło kilku zawodników, z powodu kontuzji lub kartek. Zastanówmy się, jaką jedenastkę desygnuje do gry trener Płatek.

Pewniakiem w bramce na tę chwilę jest Bartosz Fabiniak. Do tej pory wpuścił jedynie dwie bramki i kilka razy uratował efektownie swój zespół przed utratą gola. W jego grze widać jednak sporo nerwowości, lecz niepewne wyjścia do piłki przy dośrodkowaniach nie powinny póki co zmienić obsady bramki Portowców. Radosław Janukiewicz dopiero niedawno zaczął normalne treningi i brak mu jeszcze ogrania.


Dosyć poważnie pokomplikowała się sytuacja w obronie. Ze względu na nadmiar kartek nie może wystąpić będący do tej pory pewniakiem Błażej Radler. Ze zgrupowania kadry U-20 z kontuzją wrócił Mateusz Szałek, a na drobny uraz narzeka Łukasz Matuszczyk. W pierwszym składzie do pary Marcinowi Dymkowskiemu powinien wybiec Krzysztof Hrymowicz. Nie wydaje się, aby Płatek chciał ryzykować większą kontuzję Matuszczyka, mając w obwodzie Piotra Petasza. Na prawej obronie pomocny może okazać się Maksymilian Rogalski. Mimo, że większość spotkań grał na pomocy, to tym razem powinien wspomóc linię defensywy.


Na całe szczęście uraz Bartosza Ławy nie okazał się tak poważny, jak to do tej pory wyglądało. Zawodnik normalnie trenuje z zespołem i w sobotę powinniśmy zobaczyć kapitana Pogoni w pierwszym składzie. W ostatnim meczu dosyć dobrze wypadł były piłkarz Sandecji Dariusz Zawadzki i jego nie powinno zabraknąć w najbliższym meczu od początku. Na pewno nie zagra zawieszony za kartki Takafumi Akahoshi. Jego miejsce powinien zająć Robert Mandrysz, który dwa ostatnie mecze przesiedział na ławce rezerwowych. Dziwne byłoby, gdyby szansy od pierwszej minuty nie dostał Daniel Wólkiewicz, zbierający za ostatni występ bardzo wysokie oceny. Ostatnim z pomocników powinien być ktoś z duetu Przemysław Pietruszka – Kamil Majkowski. Szansę gry od początku powinien dostać ten młodszy, pod warunkiem, że trener odważy się wystawić go na lewej pomocy.

Strzelanie bramek, to największa bolączka podopiecznych Artura Płatka. W ataku, jeżeli do gry będzie zdolny Marcin Klatt, nie powinniśmy spodziewać się niespodzianki. Problem pojawi się, jeśli kontuzja przeszkodzi mu w występie. Trener nie chce ostatnio stawiać na Piotra Dziubę. Na grę od pierwszych minut nie ma szans również zimowy nabytek z Iny Goleniów - Radosław Wiśniewski. Alternatywą dla Klatta pozostają Mikołaj Lebedyński i Adam Frączczak. Lebedyński w ostatnim meczu pauzował z powodu kontuzji, natomiast Frączczak regularnie występuje i wydaje się, że to on powinien w razie absencji Klatta wskoczyć do pierwszego składu.

Przypuszczalny skład: Bartosz Fabiniak - Maksymilian Rogalski, Krzysztof Hrymowicz, Marcin Dymkowski, Piotr Petasz – Daniel Wólkiewicz, Bartosz Ława, Robert Mandrysz, Dariusz Zawadzki, Kamil Majkowski – Marcin Klatt.

A jak Waszym zdaniem wyglądać będzie podstawowa jedenastka w meczu z Sandecją? Piszcie w komentarzach!

Fot. Wiola Borzym - Ostatni mecz Pogoni z Sandecją w Nowym Sączu. Tylko kilku zawodników ma szansę w sobotę ponownie zagrać z tym przeciwnikiem.
źródło: http://www.pogon.v.pl


Oto kadra na ten mecz Sandecji :

Bramkarze:


Marek Kozioł. Mariusz Różalski


Obrońcy: 


Petar Borovicanin, Sebastian Fechner, Jano Frohlich, Marcin Makuch, Marcin Woźniak, Damian Zbozień.


Pomocnicy:


Rafał Berliński, Paweł Eismann, Dariusz Gawęcki, Lukas Janic, Vladimir Kukol, Wojciech Trochim.


Napastnicy:


Arkadiusz Aleksander, Marcin Chmiest, Maciej Kowalczyk, Damian Staniszewski.

Jak widzicie Sandecja jedzie w optymalnym składzie. Do gry powrócił obrońca Marcin Makuch oraz nasz czołowy rozgrywający Dariusz Gawęcki. Ja osobiście w tym meczu dam x2 spowodowane to jest że widziałem poprzednie mecze Sandecji i wiem że gramy dobrą piłkę. Zawodnicy nie mają ostantnio szczęście a mam nadzieję że w tym meczu im dopisze. Limit pecha powinien być już wyczerpany. Z gry Sandecja zasługuję na dobre rezultaty.

Typ. X2 ✅
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Jezu obstawiłeś całą ligę
Spokojnie, wiem że trafienie całej ligi jest mało prawdopodobne i wszystkiego nie wrzucę na kuponik, liczyłem bardziej na takie głosy jak Twój gdzie oglądałeś mecze pewnie na żywo bo po lokalizacji masz rzut beretem. Ja jestem zdany raczej na TV a tam nie wiele tych meczów z zaplecza. Jest też druga strona medalu może przez Ciebie przemawiać patriotyzm lokalny ;) teraz muszę rozważyć na co postawić na patriotyzm czy na statystyki a najlepiej będzie pewnie odpuścić sobie ten meczyk.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Najlepiej jest go chyba odpuścić. Co do patriotyzmu to wiadomo że na swoich się lepiej patrzy. Ja się nauczyłem że statystyki nie grają. Wolę czytać opinie po meczowe z ostatnich spotkań oraz oglądać spotkania. Do e-klasy założyłem sobie zeszyt gdzie piszę ważne przemyślenia jakie wpadły mi do głowy w trakcie meczu oraz analizuje mecz co każde 10 minut ;) Z pierwszą ligą się tak nie da więc ciężko przybliżyć i porównać obydwie drużyny. Ja opieram się tylko na tym co widziałem na stadionie Sandecji. A tam widziałem dwa mecze gdzie Sandecja jako lepsza drużyna po prostu przegrywa lub remisuje spotkania w których dominowała. W meczu z flotą na wyjeździe gdzie przegrała 2:1 wszyscy chwalili grę Sandecji więc też nie było źle. Do tego wyczytałem o problemach kadrowych Pogoni i sądzę że Sandecja ma duże szanse z Szczecina wywieść chodźby punkcik.

W tych meczach co jeszcze podałeś trochę zastanawia mnie typ Katowice - Bogdanka ja osobiście podparł bym ten mecz remisem. Do tego moim zdaniem mecz Łks-u to typowy no bet. Warta na fali 20 tys osób na stadionie w Poznaniu na pewno podbudowało ten zespół. Co do Łks-u to na chwilę obecną zawodzi. Początek sezonu ma bardzo nie ciekawy i pachnie tu niespodzianką na korzyść Warty. Dałeś typ na Kolejarz-a Stróże dla mnie jest to drużyna która na 88% poleci do II ligi. W przerwie kupili kilku zawodników których Sandecja nie chciała. Jedynym ich dobrym nabytkiem jest Niane. Radzionków w meczu z Sandecją nie grał nic ciekawego jednak popisał się kilkoma dobrymi kontrami i jeśli im wyjdzie chodźby jedna w meczu z kolejarzem to może Ruch wygrać ten mecz. Kolejarz poprostu jest słaby.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Flota Świnoujście 0-0 Dolcan Ząbki FT
W najbliższą sobotę Flota podejmować będzie podwarszawski Dolcan Ząbki. Będzie to pojedynek 2óch drużyn, mających zupełnie inne perspektywy dotyczące tego sezonu. Flota walczy o awans do Ekstraklasy, natomiast Dolcan stara się rozpaczliwie utrzymać w I lidze. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są dla mnie gospodarze, gdyż nie od dziś jest to drużyna własnego boiska. Statystyka z obecnego sezonu jedynie to potwierdza - w 10 meczach drużyna zdobyła 24 pkty (7-3-0). Natomiast Dolcan będący czerwoną latarnią ligi na wyjazdach gra fatalnie. W 10 spotkaniach zanotowali oni 3 remisy i 7 porażek i ponadto strzelili TYLKO 1 bramkę, tracąc 12. W rundzie wiosennej również wyniki obu zespołów są zupełnie inne. Gospodarze sobotniego meczu zgromadzili 7 punktów na 9 możliwych, w tym odnieśli 2 zwycięstwa na własnym podwórku. Goście natomiast przegrali wszystkie dotychczasowe spotkania w rundzie wiosennej. W drużynie Floty zabraknie jedynie pauzującego za kartki Ensara Arifovica. Co do ewentualnych osłabień w drużynie gości niestety nie mam informacji.
Podsumowując uważam, że mająca w dalszy ciągu szanse na Ekstraklase Flota jest drużyną wyraźnie lepszą i w sobotę 3 punkty powinny zostać w Świnoujściu.
Typy:
Flota @ 1.65 ⛔
Under 2.5 @ 1.62 ✅
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Odra - Podbeskidzie 2 kurs 1.70 bah
Nie ma co się rozpisywać. Odra w zupełnie odmienionym składzie, 3 porażki na 3 mecze jak na razie w tej rundzie. Podbeskidzie musi się odbić po ostatnim remisie u siebie w meczu z Niecieczą.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
ŁKS - Warta Poznań X2 [1,77] ✅ 0:0

ŁKS zdecydowanie gra poniżej oczekiwania wszystkich kibiców. We wszystkich trzech meczach tej rundy Łodzianie grają bardzo słabo. Bez pomysłu, praktycznie wszystkie akcje wyglądają tak że jest posyłana długa piłka na Mięciela i nic poza tym. W meczu z Piastem ŁKS w ogóle dał klapy. Pomimo prowadzenia 2:0 po pierwszej połowie, to nie potrafili kontrolować tego prowadzenia i w rezultacie zremisowali z Piastem. Warta po wielkiej rewolucji bardzo dobrze zaczęła rundę. Komplet zwycięstw w 3 meczach są dobrym prognostykiem. Teraz rywal jest zdecydowanie silniejszy (przynajmniej na papierze) i będzie to nie lada wyzwanie by pokonać zespół gospodarzy. Moim zdaniem Warta powinna zagrać dobrze w obronie i to będzie kluczem do sukcesu. Do tego trzeba dobrze przypilnować starego wyjadacza Mięciela który nie raz w pojedynkę wygrywa mecze. Tak jak powiedziałem ŁKS gra słabo, bez pomysłu. Warta ma szansę na punty w tym meczu.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Radziłbym uważać z graniem na Bielsko. Piszę ogólnie, a nie tylko o dzisiejszym meczu. Oni już wielokrotnie &#39;szli&#39; na awans i potem przegrywali takie mecze, że można poddać w wątpliwość, to czy naprawdę tego chcieli. Przewiduję, że w tym roku będzie podobnie, B-B z awansem będzie czekać na nowy stadion, natomiast w tym roku skupi się na PP.
Do tego ładne value w unibecie H2H B-B - Piast, 2,1 na Piasta
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kurs na Bielsko jest wysoki, myślałem że to będzie w granicach 1.30-1.50, a tutaj 1.70.
Odra gra katastrofalnie, mają młody zespół, który nie jest zgrany. Zawodnicy byli kontraktowani &quot;last minute&quot;, a trener dołączył 2 tygodnie przed rozpoczęciem rundy.
Poprzedni mecz Odry z Łęczna pokazał, że Odra będzie miała ciężko się utrzymać z I lidze. W tym tygodniu na dywanik trenerski trafiło kilku piłkarzy z pierwszej 11-stki. Trener zarzuca im, że przeszli obok meczu.
Zobaczymy jak będzie w sobotę na Bogumińskiej 8. Ja stawiam na gości po kursie 1.70. ✅
 
Z 812,3K
Moim zdaniem Podbeskidzie niewygra tego spotkania.Odra napewno po spadku z ekstraklasy przezywa gleboki kryzys a i w rundzie rewanzowej spisuje sie gorzej niz przecietnie.Jednak niezabardzo wierze w umiejetnosci Podbeskidzia i mysle ze teraz tez niewywalcza awansu do ekstraklasy.Raczej postawilbym na zwyciestwo Odry.Na marginesie to pewniakiem wydajemisie zespol Pogoni w pojedynku Sandecja.Przeciesz portowcy walcza o utrzymanie a Sandecji raczej walka o awans niegrozi
 
Z 812,3K
Nastepny pojedynek ktory polecam dla odwanych to spotkanie
Kolejarz Stroze-Ruch Radzionkow 1 //2,40 betsafe ⛔
19/03/2011 I Liga GKP Gorzow vs. Kolejarz Stroze L - 1:0 13/03/2011 I Liga Kolejarz Stroze vs. Kluczbork W - 1:0 05/03/2011 I Liga TS Podbeskidzie vs. Kolejarz Stroze L - 2:0 19/11/2010 I Liga Bogdanka Leczna vs. Kolejarz Stroze D - 0:0 14/11/2010 I Liga Kolejarz Stroze vs. Warta Poznan W - 1:0 06/11/2010 I Liga Piast Gliwice vs. Kolejarz Stroze L - 2:0
W: Win, D: Draw, L: Loss

Last 6 matches:
Date Tournament Match Result 19/03/2011 I Liga Sandecja Nowy Sacz vs. Ruch Radzionkow W - 0:1 12/03/2011 I Liga Ruch Radzionkow vs. GKP Gorzow D - 0:0 04/02/2011 Club Friendly Games Wisla Plock vs. Ruch Radzionkow L - 2:0 19/11/2010 I Liga TS Podbeskidzie vs. Ruch Radzionkow L - 2:1 13/11/2010 I Liga Ruch Radzionkow vs. Bogdanka Leczna W - 3:1 06/11/2010 I Liga Warta Poznan vs. Ruch Radzionkow W - 0:2
Mysle ze Kolejarz ktory zajmuje miejsce w strefie zagrozonej spadkiem pokona sklasyfikowany o wiele wyzej zespol Ruchu.Gospodarze na swoim stadionie potrafia wygrac z kazdym przeciwnikiem.Toprawda ze jest to zespol tylko swojego boiska ale licze ze zdobeda komplet punktow
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nastepny pojedynek ktory polecam dla odwanych to spotkanie
Kolejarz Stroze-Ruch Radzionkow 1 //2,40 betsafe
19/03/2011 I Liga GKP Gorzow vs. Kolejarz Stroze L - 1:0 13/03/2011 I Liga Kolejarz Stroze vs. Kluczbork W - 1:0 05/03/2011 I Liga TS Podbeskidzie vs. Kolejarz Stroze L - 2:0 19/11/2010 I Liga Bogdanka Leczna vs. Kolejarz Stroze D - 0:0 14/11/2010 I Liga Kolejarz Stroze vs. Warta Poznan W - 1:0 06/11/2010 I Liga Piast Gliwice vs. Kolejarz Stroze L - 2:0
W: Win, D: Draw, L: Loss

Last 6 matches:
Date Tournament Match Result 19/03/2011 I Liga Sandecja Nowy Sacz vs. Ruch Radzionkow W - 0:1 12/03/2011 I Liga Ruch Radzionkow vs. GKP Gorzow D - 0:0 04/02/2011 Club Friendly Games Wisla Plock vs. Ruch Radzionkow L - 2:0 19/11/2010 I Liga TS Podbeskidzie vs. Ruch Radzionkow L - 2:1 13/11/2010 I Liga Ruch Radzionkow vs. Bogdanka Leczna W - 3:1 06/11/2010 I Liga Warta Poznan vs. Ruch Radzionkow W - 0:2
Mysle ze Kolejarz ktory zajmuje miejsce w strefie zagrozonej spadkiem pokona sklasyfikowany o wiele wyzej zespol Ruchu.Gospodarze na swoim stadionie potrafia wygrac z kazdym przeciwnikiem.Toprawda ze jest to zespol tylko swojego boiska ale licze ze zdobeda komplet punktow
Bazując na samych statystykach mało się da zarobić w tej lidze. Mecz dwóch beniaminków to totalny no bet.
Na naciągnięty mięsień brzuchaty łydki uskarżał się kapitan zespołu Dariusz Walęciak. Pod znakiem zapytania stoi występ w niedzielnym meczu z Radzionkowem Longiusa Uwakwe, który bardzo mocno stłukł w Gorzwie mięsień czworogłowy. We wtorek na treningu ten sam mięsień nadwyrężył Łukasz Jarosiewicz. Kłopoty z pachwiną i mięśniem przywodziciela mijają powoli Bartkowi Sosze i na 80 procent wybiegnie w niedzielę na boisko.
– Robimy co w naszej mocy, by wszysci ci piłkarze byli do dyspozycji trenera w niedzielę – zapewnia Barłomiej Krawczyk masażysta zespołu. – To w większości kontuzje, które można nazwać przeciążeniowymi. Może to mieć związek z zimowymi treningami na sztucznych murawach.
Ta swoista lekcja anatomii kończy się na Marcinie Stańku. Okazało się niestety, że występ środkowego obrońcy w meczu z Kluczborkiem był decyzją przedwczesną, bo kontuzja stawu skokowego się pogłębiła.
Ruch jest rewelacją tej ligi. Jak na swoje warunki grają bardzo dobrze, a sam dobry &quot;bilans gier u siebie&quot; Kolejarzowi może nie starczyć by zatrzymać zespół Ruchu. Jeśli już stawiać na coś w tym meczu to chyba na under, bo obie ekipy grają mocno w defensywie, ale jak wiadomo z autopsji spotkania dwóch bardzo underowych drużyn różnie wypadają to ze stawką bym nie szalał.
Under 2,5 - 1,55 ✅ 0:1
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Ja dzisiaj uderzę w ŁKS Łódź - Warta Poznań Powyżej 2.5 @1.95 Tobet. ⛔
Obie ekipy co prawda tabeli dzieli bardzo dużo, ale obie dysponują niesamowitym potencjałem ofensywnym. ŁKS trzeci z kolei najlepszy atak w lidze, Warto o wiele niżej, ale na wiosnę spisuje się rewelacyjnie. Trzy mecze sześć goli i 9 punktów. Z ofensywą: Zakrzewski - Reiss - Gajtkowski czyli byłą Ekstraklasową trójką napastników Lecha Poznań, która łącznie w Ekstraklasie zdobyła 190 bramek na pewno są w stanie trafić do siatki i będą stwarzali duże zagrożenie obrońcom z Łodzi. Niewiele gorzej spisuje się ofensywa ŁKS-u z Marcinem Mięcielem i Maciejem Bykowskim na czele. Dodając do tego niezbyt dobrą dyspozycję defensywy Warty przez cały sezon - 32 stracone gole (więcej ma tylko GKS Katowice) i ostatnio dziurawą obronę ŁKS-u (patrz mecz z Piastem) można pokusić się o sporo bramek i naprawdę ciekawe widowisko. W ostatnich dwóch potyczkach pomiędzy tymi ekipami padały kolejny wyniki 4-1 i 1-2. Warta w lidze na 20 meczów 10 overów i 10 underów, bardzo podobnie ŁKS - 9 overów i 11 underów. Kurs całkiem dobry, więc czemu nie spróbować!
 
Z 812,3K
zgadzam sie z Ramzesem ze jest to typ dla odwaznych,jednak potrzymuje swoja propozycje na Kolejarza Stroze.Co do liczby bramek to tez uwazam ze zagranie under 2,5 po rozsadnej cenie jest dobra propozycja
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Flota Swinoujscie - Dolcan Zabki 0:1

Typ: 1
Kurs: 1.57



Dzisiaj o godzinie 16:00 zmierzą się dwie drużyny które mają zupełnie inne cele w tym sezonie. Goście zajmują ostatnie miejsce w tabeli i desperacko walczą o utrzymanie. Flota z kolei jest na 4 pozycji, a do miejsca premiowanego awansem do ekstraklasy traci tylko siedem &quot;oczek&quot;. Gospodarze więc zrobią wszystko, aby na własnym stadionie zainkasować komplet punktów. Przed Dolcanem Ząbki najdalszy mecz wyjazdowy w tym sezonie. Będzie to z pewnością odczuwalne w grze piłkarzy Dolcana. Świnoujście to miasto położone nad morzem i znajduje się ponad 670 kilometrów od Ząbek. Poza ciężką podróżą, piłkarzy czeka także trudna przeprawa, bo Flota jest w tym sezonie rewelacją rozgrywek. Moim zdaniem Dolcan jest bez najmniejszych szans przed tym meczem. Przyjezdni w tym sezonie na wyjeździe zdobyli tylko jedną bramkę i tylko jeden punkt. Miało to miejsce bardzo dawno, bodajże w sierpniu 2010 roku, w 1. kolejce. Piłkarze Floty w tym sezonie grają bardzo ambitnie i widać, że zależy im na awansie do Ekstraklasy. Wygrali jak dotąd 10 meczów, 6 zremisowali oraz 4 przegrali. Flota szczególnie w spotkaniach na własnym obiekcie spisuje się znakomicie. Z 10 spotkań nie przegrała ani jednego, tracąc tylko 7 bramek, przy 17 zdobytych. To przemawia za typem na zwycięstwo gospodarzy. Stadion na pomorzu jest więc w tym sezonie twierdzą nie do zdobycia. Flota jest w tym sezonie rewelacją rozgrywek i jeśli nie zwolni tempa będzie dużą sensacją na finiszu. Watro też pomyśleć nad typem iż Dolcan nie strzeli gola. W ostatnich trzech spotkaniach Dolcan zdobył tylko jedną bramkę. Kurs na ten typ wynosi około 1.70. Ja zdecydowałem się na pewniejszą opcję czyli czystą jedyneczkę.
W zespole &quot;Wyspiarzy&quot; gra najlepszy strzelec w lidze Charles Nwaogu. Twierdzi, że z palcem w nosie dzisiaj Flota pokona Dolcan.

Uwaga w tej kolejce na Piasta. Czeka ich ciężkie spotkanie z broniącym się przed spadkiem KSZO. W dodatku Piast spore osłabienia. Na boisku na pewno kibice w Ostrowcu nie zobaczą Mateusza Matrasa, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji. Także występ powracającego do zdrowia po kontuzji Adriana Klepczyńskiego stoi pod znakiem zapytania choć jak mówi sam zainteresowany, decyzję podejmą trenerzy. - Nie rozmawiałem jeszcze z trenerami, mamy jeszcze czas, oni podejmą ostateczną decyzję - stwierdził Klepczyński. Wydaje się, że dużym osłabieniem gości, zważywszy na jego świetną formę z ostatniego ligowego spotkania z ŁKS, będzie brak pauzującego za cztery żółte kartki Bartosza Iwana. U gospodarzy natomiast zdecydowanie lepsza sytuacja kadrowa. Na mecz z trzecią siłą pierwszej ligi do podstawowego składu KSZO wracają Nikola Kolarov, Radosław Kardas i Mikołaj Skórnicki.
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Piast Gliwice
Wynik: 1:0

Typ: Gol od 31 minuty lub później
Kurs: 2.10


 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Odra Wodzisław - Podbeskidzie Bielsko-Biała @ 2 - 1,65 w Tobet ✅ 1:2
Widzę, że zdania na temat tego meczu są podzielone. Ja jednak przychylam się do tych, którzy grają na zwycięstwo gości. Słusznie Marcin_Odra zwraca uwagę na fakt, ze zawodnicy byli kontraktowani na ostatnią chwilę. Drużyna nie ma wiele do zaoferowania, a w porównaniu z dobrze poukładaną defensywą Podbeskidzia o bramki będzie trudno. Drużyna z Bielska gubiła już na wiosnę punkty głównie ze względu na defensywnie nastawionych przeciwników, z którymi mieli sporo problemów. Stąd remisy 0:0. Odra jest jednak rywalem, ktora wysokiej klasy obrońców nie posiada i uważam, że tym razem Podbeskidzie dopnie swego i sięgnie po 3pkt.
Górnik Polkowice - GKP Gorzów @ 1 - 1,70 w Bet365 ✅ 1:0
W GKP sytuacja wręcz dramatyczna. Kasy w klubie nie ma i żeby pojechać na mecz do Polkowic kibice przeprowadzili zbiórkę dorzucając ok 1,5 tys zł na autokar dla piłkarzy. Czołowy strzelec Emil Drozdowicz złożył już wniosek o rozwiązanie kontraktu z winy klubu i zapewne tak też się stanie. W GKP za kartki pauzuje obrońca Jasiński, którego będzie trudno zastąpić.
Co prawda drużyna z Gorzowa jeszcze na wiosnę nie przegrała, ale nie sądzę aby dobra seria w takich okolicznościach mogła trwać dłużej. Polkowice u siebie grają bardzo dobrze, w rundzie wiosennej piłkarze tej drużyny potrafili już ograć Podbeskidzie. Moim zdaniem powinni również sięgnac po 3pkt i tym razem. Stawiam na Górnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 2

andrew_86

Użytkownik
I Liga

18:00 Górnik Polkowice - GKP Gorzów
Typ: Górnik Polkowice ✅
Kurs:
1,78
Bukmacher: 188bet
Stawka: 5/10
Górnik prezentuje 2 odmienne oblicza, inne na wyjazdach, inne w Polkowicach. Jak wiadomo jest to drużyna własnego boiska, co pisano już tu wielokrotnie. Dodam, że ostatnio udało im się pokonać silne Podbeskidzie 1:0. Duże ciśnienie prezesa na zwycięstwa w Polkowicach przed własną publicznością, wyższe premie za zwycięstwa u siebie, to wszystko ma mobilizować piłkarzy Górnika. Z pewnością wyjdą zmobilizowani i z myślą o zwycięstwie co zawodnicy podkreślają w wywiadach przedmeczowych.
Drużyna Gorzowa znajduje się w fatalnej sytuacji organizacyjno-finansowej. Na poprzedni wyjazd do Radzionkowa nie było pewne czy zawodnicy w ogóle pojadą. W ostatniej chwili dzięki staraniom kibiców jeden z nich dołożył brakującą kwotę i zawodnicy pojechali na mecz, gdzie zremisowali z Ruchem 0:0 po marnym spotkaniu. W ostatnich dniach drużynę opuścił podstawowy pomocnik Adrian Łuszkiewicz (P 18/2)oczywiście z powodów finansowych. Nie wystąpi również podstawowy obrońca Radosław Jasiński (O 15/0). Pieniędzy nie powąchał żaden z zawodników od dłuższego czasu. Na szczęście Polkowice leżą niedaleko Gorzowa, około 180 km, więc piłkarze dotrą na spotkanie choćby własnymi samochodami. A dotrą raczej na pewno, gdyż pomimo ciężkiej sytuacji w klubie i zbliżającym się widmie upadku klubu, to zawodnicy pokazują że maja ambicje, wolę walki i charakter osiągając nie najgorsze wyniki na początku tej rundy (1:0 Kluczbork, 0:0 Radzionków, 1:1 Sandecja). Następną niepokojącą informacją jest przymus wkroczenia kuratora sądowego w struktury klubu, co nigdy nie sprzyja atmosferze.
Wydaje mi się że Górnik powinien na własnym stadionie poradzić sobie z GKP Gorzów, biorąc pod uwagę bardzo dobrą formę u siebie drużyny D. Nowaka i problemy Gorzowian.
 
M 5

maysl

Użytkownik
odradzam grac Podbeskidzie. Sam zagralem h2h sezonowo Piast przed Bielskiem 2,1 w unibet.
Bielsko nie moze awansowac. Gdzie beda grali? W Krakowie? W Chorzowie? Gdzie jest najblizszy stadion spelniajacy wymagania 1 ligowe? Jak nie awansuja to moga grac np w Jastrzebiu. Nigdy nie gram na Bielsko, polecam zastosowac sie do tej rady... nawet jak dzisiaj wygraja.
 
A 2

andrew_86

Użytkownik
I Liga


16:00 Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki
Typ: Flota Świnoujście ⛔
Kurs:
1,65
Bukmacher: NordicBet
Stawka: 5/10

Drużyna gospodarzy bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie, a zwłaszcza na własnych śmieciach. W całym sezonie w Świnoujściu jeszcze nie przegrali, notując zaledwie 3 remisy. W rundzie wiosennej zdołali ograć KSZO oraz Sandecje, a także zremisowali w Szczecinie. To wyniki naprawdę przyzwoite. Prezentują ofensywny futbol, grają bez kompleksów, nie są typowani do grona zespołów walczących o awans, nie graja pod żadną presją, ogólnie luzik. Nie zagra Ensar Arifović (N 20/4), co będzie myślę odczuwalnym osłabieniem.
Goście po ostatniej porażce z KSZOkami są kompletnie rozbici. Przegrali bardzo ważny mecz o 6 punktów, i realne szanse na pozostanie w lidze są bardzo niewielkie, mimo iż jeszcze wiele kolejek przed nami. Z pewnością jednak broni nie złożą. Droga do Świnoujścia daleka, bo 670 km, i jest to najdalszy wyjazd Dolcanu. Pomimo wzmocnień goście przegrali wszystkie 3 pierwsze spotkania, z GieKSą, eŁKSą i KSZO. W dalszym ciągu na ich wyjazdowym koncie znajduje się 1 punkcik i 1 bramka strzelona. Chodzą słuchy, że zawodnikom Dolcanu zostały zamrożone wypłaty.
Jeżeli Dolcan podtrzyma dotychczasową wyjazdową formę strzelecką, to jestem pewny, że najlepszy strzelec I ligi Charlsie Nwaogu (14 bramek) i spółka swoją bezkompleksową grą zdołają wcisnąć 1-2 bramki gościom.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Ja osobiście w tym meczu dam x2 spowodowane to jest że widziałem poprzednie mecze Sandecji i wiem że gramy dobrą piłkę.
chyba sobie jaja robisz, byłem na obu meczach u siebie w tej rundzie i grali taką padakę, że nie dało się tego oglądać. Nie wiem jak nastroje w drużynie Pogoni, ale uważam że wykorzystają słabą formę Sandecji + to, że nawet jak Sandecja miała formę to na wyjazdach zazwyczaj traciła punkty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom