>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

I Liga [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
chyba sobie jaja robisz, byłem na obu meczach u siebie w tej rundzie i grali taką padakę, że nie dało się tego oglądać. Nie wiem jak nastroje w drużynie Pogoni, ale uważam że wykorzystają słabą formę Sandecji + to, że nawet jak Sandecja miała formę to na wyjazdach zazwyczaj traciła punkty
Jak byłeś to wiesz że w tych spotkaniach mieliśmy optyczną przewagę. Do tego statystyki itp były na naszą korzyść. W obydwóch meczach graliśmy lepiej jednak szczęście nam nie dopisywało. W tamtych meczach byliśmy lepsi od GKP i Ruchu.
Co do dzisiejszego meczu to mogę powiedzieć że to dopiero była parodia. Kuras won z Nowego Sącza. Jak po pierwszej połowie Chmiest powiedział że grali dobrą piłkę to mi szczęka opadła. Kuras nastawia Sandecję na ten mecz defensywnie by grać z kontry.Psuje całą dobrą pracę poprzednika. Wojtowicz to było niebo w porównaniu z tym fletem. Wynik bardzo szczęśliwy 1:1 bez strzelenia bramki.
 
M 0

marianek27

Użytkownik
Hogan , i takich ludzi, bukmacherów się ceni , którzy nie patrzą ślepo w swoją drużynę , bo tego co chicken wypisuje o Sandecji nie da się czytać .
Jak byłeś to wiesz że w tych spotkaniach mieliśmy optyczną przewagę. Do tego statystyki itp były na naszą korzyść. W obydwóch meczach graliśmy lepiej jednak szczęście nam nie dopisywało. W tamtych meczach byliśmy lepsi od GKP i Ruchu.
Widocznie byłem na całkiem innym meczu , w Nowym Sączu komplet publiczności , inauguracja oświetlenia , ciśnienie w mieście a Wasza drużyna zagrała wielką padake , i pisząc na tym forum jak to Sandecja zajebiście gra a ma pecha po prostu z siebie robisz błazna . Radzionków pogrywał sobie z Wami jak chciał , mieli więcej klarownych sytuacji , panowali w środku , Sandecja oddała trzy groźne strzały na bramke do tego ten trzeci w ostatnich minutach w poprzeczke , na prawde dawno nie widziałem tak słabo grającej drużyny jak ta z Nowego Sącza , i taka jest prawda . Ludzie tutaj udzielający się grają za pieniądze a nie za żetony , więc radzę w tej rundzie uważać na stawianie na Sandecje . Tyle obiektywnie ode mnie . Musiałem się zarejstrować bo czytać się tego nie dało .
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Tu masz statystyki meczu z Ruchem szkoda że nie ma posiadania piłki. W pierwszej połowie mecz wyglądał na wyrównany jednak w 2 połowie do 68 minuty ruch wyszedł może 2 razy z swojej połowy. Porażki bolą jednak na przegraną nie zasłużyliśmy.

Sandecja - Ruch Radzionków
Strzały: 19-10
Strzały celne: 6-3
Faule: 16-14
Rożne: 5-5
Spalone: 2-1
Żółte kartki: 0-2
Czerone kartki: 0-0
Poprzeczki: 1-0
Słupki: 0-0

Jesteś już zarejestrowany więc możesz opisać spotkania twoimi oczami. Pierwszy krok już zrobiłeś.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Kolejarz Stróże - Ruch Radzionków
Typ: poniżej 1.5 gola ✅
Kurs: 2.80

Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś będziemy świadkami ciekawego meczu w lidze polskiej: Kolejarz Stróże - Ruch Radzionków. Gospodarze to 3 od końca drużyna ligi, zespół ten po 20 kolejkach zebrał 19 punktów oraz osiągnął stosunek bramkowy wynoszący 12:24. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych 2 razy wygrali, raz zremisowali oraz 2 razy przegrali. Kolejne wyniki to: 1:0, 0:0, 0:2, 1:0 oraz 0:2. Widzimy mało strzelają, ale też mało tracą, dwie bramki stracili tylko raz i to w meczu wyjazdowym z Podbeskidziem Bielsko - Biała. Goście ot Ruch Radzionków, 5 zespół ligi, jednak awans im nie grozi, po 19 kolejkach mają na swoim koncie 31 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 26:19. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych: 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka. Kolejne mecze: 2:0, 3:1, 1:2, 0:0 oraz 1:0. W 20 meczach Kolejarza padało aż 15 under 2.5 gola !! Co dla mnie wręcz niezwykłe. U siebie rozegrali do tej pory 10 spotkań: 5 zwycięstw, 3 remisy oraz 2 porażki. Jednak mi chodzi głównie o bramki: 10 strzelonych, tylko 6 straconych. Aż 5 razy utrzymali czyste konto, patrząc na dokonania gospodarzy u siebie na boisku ten kurs jest pomyłkowy polecam go grać!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
I liga: Podsumowanie 21. kolejki

Nie obeszło się bez niespodzianek w meczach 21 kolejki pierwszej ligi. Z czołowej trójki, tylko zawodnikom Podbeskidzia Bielsko-Biało udało się zdobyć trzy punkty. Liderujący Łódzki KS dopisał do swojego konta jedno oczko, natomiast Piast Gliwice niespodziewanie przegrał.
Rywalizacja w 21. kolejce rozpoczęła się od piątkowego hitu, w którym Łódzki KS rywalizował u siebie ze świetnie spisującą się w rundzie wiosennej Wartą Poznań. Kibice zgromadzeni na trybunach nie doczekali się jednak ani jednego gola i obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.
W sobotę potknięcie ŁKS-u mogły wykorzystać Podbeskidzie Bielsko-Biała i Piast Gliwice. Udało się to tylko pierwszym, którzy na wyjeździe pokonali Odrę Wodzisław. Zwycięstwo podopiecznym Roberta Kasperczyka nie przyszło jednak łatwo, bowiem to Odra od 64. minuty prowadziła po uderzeniu Tomasza Stolpy. Bohaterem gości okazał się jednak rezerwowy pomocnik Dariusz Kołodziej, który dwoma celnym uderzeniami odwrócił losy spotkania i zapewnił swojej drużynie ważne zwycięstwo.
W roli zdecydowanego faworyta do swojego spotkania przystępował także Piast Gliwice, który na wyjeździe rywalizował z przedostatnim przed tą kolejką KSZO Ostrowiec Św. Gliwiczanie nie potrafili jednak znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gospodarzy. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, w ostatniej minucie zwycięskiego gola dla KSZO zdobył Tomasz Bzdęga. Tym samym zespół z Ostrowca odzyskał nadzieję na utrzymanie się w lidze.
Dużą niespodziankę sprawił także ostatni w tabeli Dolcan Ząbki, który na wyjeździe pokonał 1:0 Flotę Świnoujście. Zwycięskiego gola z rzutu karnego w ostatniej minucie zdobył Michał Stańczyk. Dla drużyny z Ząbek było to dopiero czwarte zwycięstwo w obecnym sezonie.
W dalszym ciągu kompletu punktów nie potrafi zdobyć Pogoń Szczecin, która przedłużyła passę bez zwycięstwa do ośmiu spotkań. Portowcy zanotowali także czwarty kolejny remis. Tym razem u siebie podzielili się punktami z Sandecją Nowy Sącz. Po tym meczu Pogoń trafiła do strefy spadkowej.
Wyniki 21. kolejki I ligi:
Łódzki KS - Warta Poznań 0:0

Odra Wodzisław - Podbeskidzie B.B. 1:2 (0:0)
1:0 Stolpa 64&#39;
1:1 Kołodziej 72&#39;
1:2 Kołodziej 78&#39;
KSZO Ostrowiec Św. - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
1:0 Bzdęga 90&#39;

Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 0:1 (0:0)
0:1 Stańczyk (k) 90&#39;

Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:0)
1:0 Frączczak 57&#39;
1:1 Gawęcki 75&#39;

GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 4:2 (1:2)
0:1 Miloseski 9&#39;
1:1 Piechniak 25&#39;
1:2 Ricardinho 29&#39;
2:2 Karwan 62&#39;
3:2 Olkowski 77&#39;
4:2 Olkowski 82&#39;

Górnik Polkowice - GKP Gorzów Wlkp. 1:0 (0:0)
1:0 Tumicz 53&#39;

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - MKS Kluczbork 4:1 (2:1)
1:0 Cios 12&#39;
2:0 Prokop (k) 16&#39;
2:1 Copik (k) 29&#39;
3:1 Szałęga 83&#39;
4:1 Szczoczarz 88&#39;

Kolejarz Stróże - Ruch Radzionków 0:1 (0:0)
0:1 Świątek 84&#39;
Źródło: I Liga
 
P 161

poozon

Użytkownik
Piast Gliwice – Flota Swinoujscie typ 1 Kurs 1.8 , Bukmacher Betsafe , Stawka 7/10
Flota drużyna z moje województwa więc mogę coś o niej powiedzieć . Swoje wysokie miejsce zawdzięczają pkt. zdobytym w domu , natomiast na wyjeździe już tak dobrze im nie idzie . Spowodowane jest to ,że wszędzie muszą się „wlec” autobusem po 700 – 800 km . Tym razem czeka ich 777 km i 8,5h godziny jazdy . Piast po spadku z ligi walczy o jak najszybszy powrót do Ekstraklasy bilans u siebie 7-3-0 . Jeśli chodzi o Flotę to pkt zdobyli na wyjeździe jeśli nie musieli daleko jechać ( wyjazd do Szczecina , wyjazd do Gorzowa , wyjazd do Poznania ) . „W zespole Floty zabraknie Ivana Udarevicia, który już po meczu zobaczył czerwoną kartkę za negowanie decyzji arbitra oraz Damiana Falisiewicza, który będzie pauzował za cztery, żółte kartoniki. W ekipie z Gliwic na pewno nie zagra Jakub Biskup.. Wielce prawdopodobne jest, że zastąpi go Jakub Smektała, który wrócił już po kontuzji i jest w coraz lepszej formie” ( źródło http://www.piast.gliwice.pl/nowa/news.php?id=695 ) . Ekipa z Gliwic jest bardzo waleczna , co udowodnili z ŁKS mimo ,że przegrywali 0:2 i grali w 10 zdołali wyciągnąć na 2:2 . Ostatni argument jest to bardzo ważny mecz dla układu tabeli , ponieważ o awans walczą już tylko 3 drużyny Piast oraz ŁKS i Podbeskidzia ( różnica między Piastem i tą dwójką to 5 pkt , więc Piast nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę pkt )

[EDIT BY ADMIN: Zakaz takich &quot;motywów&quot;...]
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Analizując spotkania 1 Ligi i kursy wystawione przez Tobet zdecyduję się zagrać takie oto meczyki:
- MKS Kluczbork - Odra Wodzisław Śląski 1 1.85⛔
Odra Wodzisław niestety zmierza powoli na samo dno, zawodnicy grający w tej rudzie w Odrze nie są w stanie zagwarantować jej utrzymania. Sądzę, że jeszcze trzy mecze przegrają i zawitają do strefy spadkowej. Kluczbork popisał się w poprzedniej kolejce bramkarską gafą, choć jest to klub bardzo dobrze zorganizowany. Tym razem powinno się obejść bez podobnych problemów.
MKS to drużyna własnego boiska co widać w statystykach. U siebie wygrali 6 razy a na wyjeździe 0 (zero). Piłkarze potrafią się zmobilizować na mocniejszych przeciwników i nie jedna drużyna z czołówki straciła punkty w Kluczborku. Odra nie jest faworytem do awansu ale myślę, że sama nazwa drużyny i gra na poziomie ekstraklasy spowodują pełną mobilizację wśród zawodników i kibiców MKS-u.
- Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1 1.95✅
Dziwi mnie wysoki kurs na Podbeskidzie. Tobet sugerował się chyba ostatnią wygraną GKS-u co jest wg. mnie nieprawdopodobnym błędem. Katowice zagrały fatalny mecz, Łęczna powinna już po pierwszej połowie prowadzić 3-4 bramkami. Byłem pod wrażeniem skuteczności GKS-u w drugiej połowie i bezradności &quot;Bogdanki&quot;. Niemniej GKS nie zasłużył na zwycięstwo, powinien wręcz sromotnie przegrać.
Podbeskidzie jak wiadomo główny faworyt do awansu. Poprzednie straty punktów mogły być po części spowodowane grą w Pucharze Polski, jednak teraz Podbeskidzie powinno wracać na odpowiednie tory w lidze. Zresztą nie wyobrażam sobie by po raz kolejny ta ekipa starciła szansę na awans. Przypominam sobie ich grę przeciwko Wiśle Kraków gdzie pokazali się ze świetnej strony. Myślę, że w tym meczu są zdecydowanym faworytem, a zwracam szczególną uwagę na słabą formę Katowic.
Myślę jeszcze o zagraniu takiego typu:
Bogdanka Łęczna - Łódzki KS 1 2.55⛔ Łęczna znów &quot;frajersko&quot; traci punkty:;/:
Niby ryzykowny ale ciągle mam w głowie dobrą grę Łęcznej od początku tej rundy. ŁKS gubił już w tej rundzie głupio punkty i będzie mieć cięzką przeprawę w Łęcznej.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli ktoś lubi grać wg statystyk :
Ruch Radzionków - Górnik Polkowice X (1.połowa) @ 2.15 Bet-at-home

(...) Skąd typ na remis do połowy ?
Wystarczy spojrzeć na statystyki, oba zespoły upodobały sobie X w 1.połowach.
Ruch na 10 spotkań w roli gospodarza 9-krotnie remisował do połowy (1-9-0 bramki 2:1), ogólnie 3-13-4 bramki 6:9.
Górnik na 10 spotkań w roli gości 8-krotnie remisował do połowy (1-8-1 bramki 4:3), ogólnie 5-13-3 bramki 12:8.

Biorąc pod uwagę zbliżoną klasę zespołów, podobne cele (czytaj gra o nic ze względu na bezpieczną przewagę nad strefą spadkową), bardzo małą ilość goli, jaka pada w spotkaniach obu drużyn w 1.połowach oraz statystykę 1-X-2 po 45.minutach można z dużym prawdopodobieństwem trafienia typować remis po 1.połowie... Zapewne bezbramkowy...
(wszystko zgodnie z planem, bez goli w 1.połowie)
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Mam mało czasu więc podam tylko moje typy .

Warta - Kszo - 1

Tu chyba nie trzeba dużo dużo tłumaczyć.

GKP Gorzów Wielkopolski -Termalica Bruk-Bet Nieciecza dla odważnych 2

Nieciecza jest drużyną która na pewno nie spadnie. Dobre transfery plus dobry sponsor sprawia że w tej pod Tarnowskiej Wsi idzie miejscowi mogą oglądać dobry football. Co do GKP to duże problemy finansowe na pewno nei ułatwią stilonowi zatrzymania 3 punktów.

Niestety nie mam czasu lepiej opisać tych meczy jednak te mecze dzisiaj bym zagrał.
 
S 0

sh14

Użytkownik
Na dzisiaj Radzionków 1. U siebie bardzo mocna drużyna jeszcze nie przegrała żadnego meczu, a tym razem rywal niezbyt wymagający. Myślę że warto się skusić. Cidrów nie trapią kontuzję. Dla ryzyka można spróbować z Handicapem za drobne;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Piast Gliwice - Flota Świnoujście @ 1 ok 1,65-1,70 ⛔ 1:2
Z kadry Floty wypadli na ten mecz zawieszeni za kartki podstawowi w rundzie wiosennej obrońcy Udarević [17/0] i Falisiewicz [11/0]. W związku z tym przemeblowanie w formacji defensywy. Flota przed tygodniem nie znalazła sposobu na Dolcan, z którym przegrała 0:1. Piast - kandydat do awansu poległ w Ostrowcu, gdzie przegrał 0:1. Tym razem jednak Gliwiczanie powinni wrócić na zwycięską drogę. Piłkarsko wydają się lepszym zespołem, a jeśli uda im się &#39;unieszkoliwić&#39; Nwaogu to powinni sięgnąć po pewne 3pkt.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1 1.95
Bielsko Biała wcale tak rewelacyjnie nie gram. Już przed ostatnim meczem (Odra - Podbeskidzie) dużo osób przestrzegało przed graniem na nich, gdyż ta drużyna jest nieobliczalna. Potwierdziło to się właśnie w meczu z Odrą. Mimo, że wygrali to z wielkim trudem. W pierwszej połowie nic nie grali. Na początku drugiej Odra momentami miała przewagę. Strzeliła nawet bramkę na 1-0, gdzie bramkarz Bielska popełnił katastrofalny błąd (słaby punkt zespołu). Wprawdzie wygrali 2-1, ale z &quot;taką&quot; Odrą powinni spacerkiem wygrać... Katowice ma potencjał i jest w stanie na pewno zremisować, jak nie wygrać to spotkanie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
MKS Kluczbork - Ruch Radzionków
Na ten mecz jest chyba tylko jeden rozsądny bet, a mianowicie under. Typowanie 1x2 lepiej odpuścić. Kluczbork jest minimalnym faworytem ale tylko dla tego że gra u siebie, bo wyniki i gra na to nie wskazują. W ostatniej kolejce tylko zremisowali ze słabą Odrą choć taki wynik zawdzięczają sami sobie. Jeśli chodzi o pozostałe mecze tej rundy w wykonaniu zespołu MKS-u to poza remisem z Odrą, były jeszcze 2 porażki (z Niecieczą i Kolejarzem Stróże), a także zwycięstwo nad Górnikiem Polkowice. W 3 z 4 meczach tej rundy w której wystąpił Kluczbork padł under.
Ruch to także underowa drużyna, w 4 meczach, 4 razy padł under. Takie wyniki biorą się z tego że Ruch to drużyna która swoją grę skupia głównie na defensywie. Grając z jednym wysuniętym napastnikiem ciężko o większą liczbę bramek.
Obie drużyny mają problem ze skutecznością i mimo że bramki strzelać chcą (jak zresztą każda drużyna) to przychodzi im to jednak z trudnością. Under - tak widzę ten mecz.
Under 2,5 - 1,50 ✅ 1:0
 
horus 129

horus

Użytkownik
Ja odwrotnie niż kolega wyżej... ????


Polska I liga
MKS Kluczbork - Ruch Radzionków
Typ: over 2,5 ⛔
Kurs: @2.70 | Bet365
Wynik: 1:0

W Radzionkowie słychać niezadowolenie po ostatniej porażce na własnym stadionie z Górnikiem Polkowice 0:1. W klubie chcą jak najszybciej wymazać za pamięci słaby wynik z ostatniego spotkania. Zapowiadają, że w Kluczborku wyjdzie ofensywnie nastawiona drużyna. Goście zajmują 5 miejsce w tabeli. Nie są &quot;zagrożeni&quot; ani awansem do Ekstraklasy, ani spadkiem do II ligi, tak więc do każdego kolejnego meczu mogą podchodzić na luzie, co powinno pomóc w realizacji zapowiedzianej ofensywnej gry. Ruch do tego spotkania podejdzie bez większych osłabień. Gospodarze bronią się przed spadkiem, więc bardzo potrzebują punktów, a że na własnym terenie radzą sobie dobrze, to liczę, że i oni coś ustrzelą.
Przedstawiam jeszcze statystyki odnośnie strzelanych i traconych goli przez obie drużyny.
MKS Kluczbork (u siebie):
ilość spotkań - 11
strzelone gole - 20
stracone gole - 8
średnia bramek na mecz - 2.55
Ruch Radzionków (na wyjeździe)
ilość spotkań - 10
strzelone gole - 14
stracone gole - 17
średnia bramek na mecz - 3.10
Po kursie 2.70 myślę, że warto zaryzykować ten typ za niewielką stawkę.​
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Polska 1
Kluczbork - Ruch Radzionków
over 3.5
4.90
Unibet


Dzisiaj o godzinie 16.00 zostanie rozegrany ciekawy mecz na zapleczu polskiej Ekstraklasy. Zmierzy się ze sobą MKS Kluczbork i Ruch Radzionków. Gospodarze zajmują w ligowej tabeli 11 miejsce. Goście plasują się na 5 pozycji.

Kluczbork w tym sezonie na 21 meczy zaliczył 4 spotkania, w których padało co najmniej 4 gole. Radzionków w tym sezonie na 21 meczy zaliczył również 4 mecze, w których padało więcej niż +3.5 gola. W polskiej lidze nie pada zbyt wiele goli ale czasem jak widać mecze kończą się wysokimi overami. Wystarczy wspomnieć ostatni mecz Warty Poznań (6:1) czy Sandecji (6:2).

Moim zdaniem dzisiaj obie drużyny zagrają o zwycięstwo. Mecz powinien być otwarty, a co za tym idzie kibice zobaczą kilka bramek. Stawiam na over 3.5 Kurs bardzo opłacalny. Dla mniej ryzykownych proponuję over 2.5 za 2.50
⛔
to sobie jednak nie postrzelali ;&gt;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Po dzisiejszym spotkaniu spotkaniu kuratora z piłkarzami GKP Gorzów podjęto decyzję, że zespół zostanie wycofany z pierwszoligowych rozgrywek. Pismo z taką prośbą w najbliższych dniach wpłynąć ma do PZPN.
http://www.66-400.pl/wiadomosc/987-to-juz-koniec
Mecz Odra Wodzisław - GKP Gorzów prawdopodobnie się odbędzie. Niektórzy bukmacherzy powoli wycofują to spotkanie ze swojej oferty.
Sam zastanawiam się nad graniem &quot;jedynki&quot; w tym spotkaniu. Do południa chyba kurs w Bwin był 2.05, teraz jest 1.95 i zachęca do grania tego beta.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mecz Odra Wodzisław - GKP Gorzów prawdopodobnie się odbędzie. Niektórzy bukmacherzy powoli wycofują to spotkanie ze swojej oferty.
Sam zastanawiam się nad graniem &quot;jedynki&quot; w tym spotkaniu. Do południa chyba kurs w Bwin był 2.05, teraz jest 1.95 i zachęca do grania tego beta.
Raczej wątpię by mecz doszedł do skutku. Podjęto decyzję taką a nie inną i bezsensem byłoby jechanie do Wodzisławia. Jednak skoro mecz dalej wisi to z pewnością warto zainwestować nieco grosza (najwyżej będzie zwrot).
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Raczej wątpię by mecz doszedł do skutku. Podjęto decyzję taką a nie inną i bezsensem byłoby jechanie do Wodzisławia. Jednak skoro mecz dalej wisi to z pewnością warto zainwestować nieco grosza (najwyżej będzie zwrot).
Siema.
Wszystko się zgadza tylko czemu akurat w Odrę chcecie inwestować :&gt; ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witaj,
Nie mówię, żeby inwestować kokosy ;) Dla obu drużyn to mecz z kategorii &quot;o 6 punktów&quot;. Obie drużyny grają bardzo słabo, a obiektywni patrząc Gorzów prezentował (patrząc na wyniki) korzystniej od Odry. Zespół gospodarzy u siebie gra dobrą piłkę i potrafi &quot;wnieść się na wyżyny&quot; swoich możliwości. W sumie z kim chcą zdobywać 3 punkty jak nie z rozbitym Gorzowem. Doniesienia w prasie są dwojakie. Raz czytam, że drużyna jest rozbita, że panuje fatalna atmosfera, nie chce im się trenować. W innej prasówce czytam, że zespół jest zmobilizowany i muszą wygrać, bo to przedłuży walkę o uratowanie klubu.
Odra w poprzedniej kolejce zagrała bardzo słabo na wyjeździe z Kluczborkiem. Jednak w ostatnim meczu u siebie z Podbeskidziem zaprezentowali momentami dobrą grę, stwarzali sytuacje podbramkowe, nawet objęli prowadzenie w tym spotkaniu.
Myślę, że można małą kwotę zainwestować na Odrę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom