>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

I Liga [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W tej rundzie na wyjeździe jeszcze nikt się nie przełamał. Myślę że jutro będzie podobnie. Naprawdę trudne mecze do wytypowania i całkiem możliwe że jutro padną dwa remisy (za drobne można zaryzykować). W jednym meczu Nieciecza zagra z Wartą. W drużynie gospodarzy poczyniono rozsądne roszady i to właśnie powinno być kluczem do sukcesu. Warto wyróżnić trzech nowo pozyskanych zawodników którymi są Arkadiusz Mysona, Dariusz Pawlusiński i Andrzej Rybski. Cała trójka grywała już w Ekstraklasie i zdecydowanie będą wzmocnieniem dla zespołu. W Warcie istna rewolucja, nowy sponsor, nowy prezes (całkiem ładny), ale w zespole z Poznania tak wielu zawodników będzie miało problemy żeby się ze sobą zgrać. Jest kilka nowych, ciekawych twarzy ale wszystko wymaga czasu, a drużyny nie zbuduje się podczas jednego okienka transferowego.
W Dolcanie również postawiono nacisk na jakość. Jestem pod wrażeniem tego jak uzbroił się Dolcan. Do zespołu dołączył Paweł Buśkiewicz,Piotr Dziewicki , Daniel Chylaszek, Tomasz Chałas oraz Damian Świerblewski. Trzech ostatnich piłkarzy których wymieniłem są piłkarzami z wypożyczenia i z pewnością będą się starali by za pół roku wrócić do składu swoich drużyn. Cała trójka to doświadczeni i solidni piłkarze którzy z pewnością pomogą w utrzymaniu. W GKS-ie praktycznie żadnych wzmocnień - przyszło dwóch bezrobotnych piłkarzy, bo pieniędzy na transfery w klubie nie było. Gram dubla w których postawie na gospodarzy, podpierając ich zwycięstwa remisem.
LKS Nieciecza - Warta Poznan (Podwójna szansa) 1X 1,39 ⛔
Dolcan Zabki - GKS Katowice (Podwójna szansa) 1X 1,43 ⛔
Ako: 1,99
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
19 kolejka I ligi
Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz 12 marca, 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pogoń Szczecin 11 marca, 17:00
Łódzki KS - Dolcan Ząbki 11 marca, 19:00
GKS Katowice - Piast Gliwice 11 marca, 20:00
Odra Wodzisław Śląski - Warta Poznań 12 marca, 15:00
Nieciecza - Bogdanka Łęczna 13 marca, 11:30
Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 marca, 18:00
Kolejarz Stróże - MKS Kluczbork 13 marca, 14:00
Ruch Radzionków - GKP Gorzów Wielkopolski 12 marca, 14:00
Widzę małe zainteresowanie 19 kolejką chodź mecze wyglądają wybornie. Specjalnie nie pisałem kursów na te spotkania gdyż one mydlą nam często oczy w przedmeczowych analizach. Co do piątku to dość pewnym meczem jest :
ŁKS - Dolcan
W ty meczu faworyt jest tylko jeden. Grający u siebie Łks na pewno będzie chciał pokazać kibicom na własnym stadionie że to oni powinni awansować na E-klasy. Jak wiemy w przerwie Łks zrobił bardzo duże wzmocnienia i jest głównym faworytem tego sezonu do awansu. Co do Dolcanu to w ząbkach mają spory ból głowy. Pusta kasa klubowa plus sprzedaż kilku zawodników i miejsce w dolnej części tabeli mówią nam że temu zospołowi będzie się bardzo cięzko utrzymać. Zachęcam do grania tego meczu dość odważnie.
Mój typ to HT/FT- 1/1 lub 0:1 handikap na Łks.
Kszo - Pogoń
Pogoń w ostatnim meczu zagrała dobre spotkanie przeciwko Łks-owi do tego muszą oni się odbić od dna i spróbować ukoić ból ich kibiców po tamtej rundzie. Co do Kszo to kolejny klub który moim zdaniem poleci do II ligi. Słaba sytuacja finansowa kiepska pozycja w tabeli nie wróżą najlepiej.
Mój typ to: 2
GKS-Piast - no bet
 
J 18

jarcow

Użytkownik
ŁKS jeśli chce realnie myśleć o awansie, to musi wygrać z Dolcanem. Dla mnie to zdecydowany faworyt tego meczu.
Mój typ to 1, kurs 1.35 w BWIN.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Flota - Sandecja @ 2,00 ✅ ✅ ✅ 2:1
Sandecja ma baaardzo daleki wyjazd, na trudny teren, gdzie nie takie drużyny traciły punkty. Flota u siebie 6-3-0, remisy tylko z Polkowicami, ŁKSem i Piastem, czyli z średnimi albo bardzo dobrymi drużynami I-ligi. Sączersi po bardzo udanej jesieni zatrudnili bardzo słabego trenera Kurasa, który nie ma pojęcia o przygotowaniach drużyny do rundy. Liczę na pewne zwycięstwo Floty.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Philips zgodzę się z tobą jednak nie przekreślał bym od razu Sandecji. Byłem na meczu GKP i widziałem kilka obiecujących sytuacji nie możemy oceniać tego spotkania jako remis gdyż Sandecja ciągle atakowała a GKP stworzyło może 3 sytuacje. Boisko na którym grali to bardziej było bagno i przez to duzo zależało od szczęścia. Trzon drużyny pozostał z poprzedniej rundy. Brakuje tylko bardzo ważnego Urbana i dobrego defensywnego zawodnika Niane. Jako kibic Sandecji bardzo interesuje się 1 liga jednak meczu nawet nie chce rozgryzać. Sandecja przeciętnie w sparingach i słaba na wyjazdach jednak nowy trener nowe oczekiwania a chłopaki mogą się sprężyć i próbować walczyć o miejsce w składzie. Co do floty to dla mnie taka sama nie wiadoma miałem wejść na forum floty i poszukać jakiś informacji o transferach jednak odpuściłem gdyż wiem wszystko o Sandecji a bałbym się zagrać na nią w meczu z słabiutkim Kszo, W tym meczu wszytko może się zdażyć a forma Sandecji dla mnie jest wielką zagadką. Jako kibic i wierny fan odradzam granie tego meczu.
Ja bym tak rozpisał szanse tego meczu:
flota -45% Remis -35% Sandecja 20%
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Nieporozumieniem jest grać ŁKS po kursie 1,35. Już lepiej złapać hc -1,5 po jakimś sensownym kursie, choć do tego typu ja nie jestem przekonany. ŁKS męczy zwycięstwa ze słabymi drużynami, które przyjeżdżają się bronić.
✅ Jak dla mnie Dolcan nie strzeli bramki, @1,62
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz ŁKS-u z Dolcanem to jestem tego samego zdania co PodkarpacieInf i twierdzę że nie warto stawiać na zwycięstwo ŁKS-u po takim kursie. ŁKS jakiegoś super meczu w Szczecinie nie zagrał, a zremisował go rzutem na taśmę po głupim faulu który spowodował rzut karny. 3 punkty były na wyciągnięcie ręki, ale ŁKS zapomniał że trzeba być skoncentrowanym przez cały mecz.
Dolcan pierwszy mecz rozegrał z GKS-em Katowice. Mecz skończył się porażką i droga jaką teraz musi przebyć Dolcan by się utrzymać, nieco się wydłużyła. Warto jednak wspomnieć że swoje okazje gospodarze mieli. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do gospodarzy, którzy stwarzali bardzo groźne sytuacje ze stałych fragmentów gry. Po chwili nieuwagi obrońców Dolcanu, prostopadłe podanie otrzymał Chwalibogowski który zamienił je na bramkę. Chwilę później okazję na wyrównanie miał Robaszek, który znalazł się w podobnej sytuacji co jego visavi, ale górą okazał się golkiper GKS-u. Po kilku zmianach i wejściu na boisko Stańczyka i Gawęckiego Dolcan znowu stworzył sobie kilka sytuacji, ale jak zwykle zabrakło wykończenia. Niestety jeśli Dolcan chce myśleć o utrzymaniu musi takie okazje wykorzystywać. W meczu z ŁKS-em takich okazji może być niewiele, więc trzeba postawić na jedną lub dwie akcje które trzeba wykończyć, ale czy przyjezdnych będzie na to stać ? Wątpię. Z pewnością powinni się dobrze zaprezentować, bo z GKS-em Katowice nie grali źle, po prostu zabrakło zimnej krwi. Chłopcem do bicia w dzisiejszym meczu nie będą, kilka dobrych wzmocnień powinno zaowocować. ŁKS jeśli wygra to nieznacznie. 1:0, może 2:0 ale batów nie oczekuję. W obu zespołach wadzi skuteczność i spodziewam się underowego wyniku.
ŁKS - Dolcan under 2,5 [1,65] ✅ 0:1
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
⚽ GKS Katowice - Piast Gliwice --&gt; X2 - 1,40 ✅✅✅ (Unibet)
Typ nie patriotyczny, ale cóż. Piast walczy o ekstraklasę. Tydzień temu bez problemowo pokonał Odrę. Gieksa natomiast wymęczyła zwycięstwo z Dolcanem. Gieksa zresztą ma niezłą passę. Wygrana z Dolcanem była 4ta z rzędu w 1 lidze. Czas na jakąś stratę punktów, tym bardziej, że za wiele w czasie przerwy zimowej w Katowicach się nie wydarzyło. Oczywiście jako Katowiczanin cieszyłbym się ze zwycięstwa Gieksy, ale realnie oceniając to spotkanie wydaje mi się, że Piast zdobędzie 3 pkt. Z racji tego, ze są to jednak derby, a derby rządzą się swoimi prawami podpórka na gości z Gliwic.
 
D 3

domto

Użytkownik
Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała @ 2,25
Podbeskidzie będzie walczyło o odzyskanie lidera 1 ligi (2 punkty straty do ŁKS, który ma 1 mecz więcej). Górnik to drużyna własnego boiska, gdzie czuje się zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach. W 9 meczach rundy jesiennej rozgrywanych na własnym boisku odnieśli oni 6 zwycięstw, 1 raz remisowali i 2 razy doznali porażki. Pokonać zdołali je tylko Sandecja Nowy Sącz i Piast Gliwice, jak można zauważyć jest to czołówka ligi do której też zalicza się zespół Podbeskidzia, który po ciężkim meczu powinien wrócić do Bielska z kompletem punktów. W 1 meczu tych drużyn w Bielsku-Białej wygrało Podbeskidzie 2-0, gdzie zdecydowanie dominowali na boisku. W rundzie wiosennej górale są bezbłędni, dwa zwycięstwa (pucharowe i ligowe), trzy strzelone bramki i wciąż zero z tyłu. Szkoleniowiec Podbeskidzia ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Konkurencja w zespole górali jest na każdej pozycji, to również jeden z czynników, dzięki czemu Podbeskidzie gra w tym sezonie tak dobrze.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Ruch - GKP dwie ciekawe informacje:
http://www.sport.pl/sport/1,65025,9234494,Pilkarze_GKP_jeszcze_dzis_pojada_do_Radzionkowa___Przyszedl.html
Oficjalna strona Ruchu:
Sztab szkoleniowy Ruchu podał kadrę na mecz ligowy z GKP Gorzów. Już wcześniej wiadomo było, że przy jej ustalaniu z powodu żółtych kartek nie będzie brany pod uwagę Piotr Rocki. Kontuzje z inauguracji wiosny wykluczają też Dawida Gajewskiego, Andrzeja Niewulisa, Michala Farkasa i Jacka Jankowskiego. Poza meczową &quot;18-stką&quot; znaleźli się też Wojciech Mróz, Damian Kaciczak i Piotr Adamek.
Co do tego meczu to śmierdzi mi tu remisem chociaż osobiście boje się go zagrać. Trzeba pamiętać że Ruch ma bilans na swoim stadionie w tym sezonie 6.3.0. Jest to typowa drużyna własnego boiska. Zmian kadrowych dużo w Ruchu nie było więc może to być solidna ekipa której ciężko bez Rockiego będzie strzelić bramkę. Co do GKP to dla mnie kandydat do spadku na pewno nie da rady w tym sezonie. Najlepszy wynik jaki może wywieść z Radionkowa to remis. W meczu z Sandecją mieli dużo szczęścia że wywieźli 1 punkt.
Mój typ 1X dla odważnych X/1
Jutro można odważyć się też zagrać na mocno wzmocnioną Wartę. Odra nie jest już tą odrą z E-klasy. Wydaje mi się że Warta w tym sezonie będzie rewelacją rozgrywek i jeśli tylko jej trybiki zaskoczą to bez problemu pokona Odrę. Duże wzmocnienia na pewno pomogą w meczu z Odrą.
Odra - Warta typ 2
Flota - Sandecja - &gt; po meczowa analiza
Bałem się obstawiać tego meczu i nie radziłem go tykać. Udało się wielu osobą trafić wygraną floty jednak jako wierny fan Sandecji czytałem relacje live z tego spotkania. Oto link do tej Sandecji gdyż na stronie floty ich znikła:
http://sandecja.pl/mecz.html?mecz_id=4d78d0bab564da3f36000000
Ja ogólnie jestem zadowolony z postawy Sandecji to oni przeważali w tym spotkaniu i zabrakło im trochę szczęścia do doprowadzenia do remisu. Mieli wiele okazji jednak ich nie wykorzystali. Po raz drugi w tym sezonie zaliczyłą Sandecja poprzeczkę. W drugiej połowie byli o wiele lepszą drużyną i do remisu zabrakło szczęscia. Jak widać Sandecja zaczyna grać dobrą piłkę w tym sezonie myślę że na Sandecji będzie można się trochę wzbogacić i z czystym sercem zachęcam do grania na nią w meczu z Słabym dzisiaj Ruchem Radzionków.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
LKS Nieciecza - Bogdanka
Dzisiaj mało interesujący mecz w 1 lidze piłkarskiej. W którym widzę dwa kluby które na tą runde poczyniły jakieś wzmocnienia. Co do Niecieczy to wzmocnienia są naprawdę imponujące jak na pierwszą ligę. W ostatniej kolejce w meczu u siebie Nieciecza zatrzymała Wartę poznań remisując z nią u siebie na to miast Bogdance udało się wygrać u siebie z polkowicami. Drużyna z Niecieczy w tym sezonie na pewno nie spadnie i będzie w tym meczu grała na 200% gdyż chce oddalić się od strefy spadkowej. Przeczuwam tu zwycięstwo drużyny z krainy kukurydzy na dodatek musimy wziąść pod uwagę komfort własnego stadionu.
Mój typ 1
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Podbeskidzie(-1) vs LKS Nieciecza 1 @ 2.05
Wszyscy ludzie związani z zespołem Podbeskidzia ,że nawet mecz z Wisła w ćwierćfinale Pucharu Polski jest mniej ważny od potyczki z Niecieczą! Skupiają się na tym meczu w którym muszą zdobyć 3 pkt żeby liczyć się nadal w walce o awans do ekstraklasy.Podbeskidzie zaczęło bardzo dobrze tą rundę natomiast Nieciecza tylko 1 pkt. Oba zespołu cechu je dobra gra na własnym boisku. Drużyna z BB wygrała w lidze wszystkie mecze od wrześniowego meczu z ŁKSem.LKS tylko 4 pkt w ostatnich 4 meczach. Podbudowania awansem do półfinału Pucharu Polski zawodnicy z Bielska Białej pewnie pokonają zespół z Niecieczy.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Podbeskidzie(-1) vs LKS Nieciecza 1 @ 2.05
Wszyscy ludzie związani z zespołem Podbeskidzia ,że nawet mecz z Wisła w ćwierćfinale Pucharu Polski jest mniej ważny od potyczki z Niecieczą! Skupiają się na tym meczu w którym muszą zdobyć 3 pkt żeby liczyć się nadal w walce o awans do ekstraklasy.Podbeskidzie zaczęło bardzo dobrze tą rundę natomiast Nieciecza tylko 1 pkt. Oba zespołu cechu je dobra gra na własnym boisku. Drużyna z BB wygrała w lidze wszystkie mecze od wrześniowego meczu z ŁKSem.LKS tylko 4 pkt w ostatnich 4 meczach. Podbudowania awansem do półfinału Pucharu Polski zawodnicy z Bielska Białej pewnie pokonają zespół z Niecieczy.
Czy my mówimy o tym samym klubie? Bo w ostatniej kolejce Podbeskidzie przegrało z Polkowicami 1:0. Kibice narzekali na styl gry w meczu Kolejarzem Stróże który prawdopodobnie spadnie z ligi. Do tego musimy dodać że klub z Bielska zagrał bardzo ciężki mecz w PP z Wisłą. Marek Sokołowski który nabawił się kontuzji barku w meczu z Wisłą nie wystąpi w meczu z Niecieczą. Termalica zrobiła bardzo duże wzmocnienia w przerwie i ma bardzo doświadczony skład dla mnie typowy mecz no bet. Jednak gdybym miał obstawiać to zagrał bym x2 na nieciecze licząc na niespodziankę która jest bardzo prawdopodobna. Nieciecza to nie jest ta sama drużyna co przegrała 0:5 w tamtej rundzie.
Jak wiadomo wszystko może się wydarzyć ja osobiście odpuszczę ten mecz.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Nikt nie lubi obstawiać 1 ligi? Strasznie mało piszecie na temat tych meczy ta kolejka nie wydaje się być zbytnio ciekawa jednak kilka meczy wydaje się być interesujących.

Moj typ na dzisiaj to :

Sandecja - Ruch Radzionków

Jako wierny kibic Sandecji bardzo interesuję się drużyną z Nowego Sącza. W ostatnim spotkaniu przegraliśmy z drużyna Floty. Po meczu było bardzo dużo opinii że Sandecja była drużyną lepszą przez całe spotkanie to ona kontrolowała spotkanie. I gdyby nie głupio stracone dwie bramki na pewno wywiozła by chodźby punkt z ciężkiego terenu w Świnoujściu. Dzisiaj także wielkie święto w Nowym Sączu po raz pierwszy na stadionie im. Ojca Augustynka rozbłysną jupitery. Zainteresowanie meczem jest ogromne już wczoraj kupując bilet na mecz nie było miejsca na niektóre sektory.Zapowiada się prawie komplet publiczności. Od dawna wiadomo że Sandecja jest drużyną własnego boiska i dzisiaj jestem przekonany że zdobędą komplet punktów. Ruch nie zachwycił w ostatnim spotkaniu ich gra była słaba podobno przez cały tydzień pracowali nad grą ofensywną gdyż chcą zdobyć komplet punktów jednak moim zdanie porywają się z młotyką na jupitery.

Mój typ:

Sandecja - Ruch radzionków 1 - kurs 1.75
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zgadzam się z typem na Sandecję.
Dodatkowo moją uwagę zwracają:
Podbeskidzie - Nieciecza 1 - 1,50 ⛔
W drużynie gospodarzy nie zagra kontuzjowany Marek Sokołowski, ale Rogalski już w meczu z Wisła udowodnił, że może go godnie zastąpić. Piast zremisował z ŁKS-em i ekipa z Bielska ma szansę odskoczyć od rywala w walce o awans na 4pkt. Podbeskidzie z jednej strony może być na fali po awansie do półfinału PP, a z drugiej brutalnie zostać sprowadzone na ziemię. Jestem jednak przychylny pierwszej opcji i stawiałbym na gospodarzy.
Górnik Łęczna - Odra Wodzisław 1 - 1,65 ✅
Odra Wodzisław stara się grać ofensywny futbol, ponieważ lepszych zawodników ma w formacjach ofensywnych. Niestety jeśli rywale mają skutecznych zawodników potrafią ich skarcić - tak było w meczu z Wartą Poznań i podobnie może być w Łęcznej.
 
A 2

andrew_86

Użytkownik
I Liga

14:00 Dolcan Ząbki - KSZO Ostrowiec Św.
Typ: Under 2,5 ⛔ 1:2
Kurs: 1,55
Bukmacher: myBet
Stawka: 2/10
Typ: Dolcan Ząbki ⛔ 1:2
Kurs: 2,17
Bukmacher: SBOBET
Stawka: 3/10

&quot;Mecz o życie&quot;, lub &quot;Spotkanie o 6 punktów&quot;. Tak można zatytułować niedzielne spotkanie I Ligi pomiędzy dwiema najsłabszymi drużynami, Dolcanem Ząbki i KSZO Ostrowiec. Drużynie, która odniesie porażkę pozostaną już raczej jedynie iluzoryczne szanse na utrzymanie. Remis z pewnością nie zadowoli żadnej z ekip.
Dolcan w przerwie zimowej, jak to stwierdził prezes klubu z Ząbek, nigdy wcześniej nie przeprowadził tak spektakularnych wzmocnień jak tej zimy. Są to słowa trochę na wyrost w mojej opinii, gdyż do klubu przyszli tacy zawodnicy jak: obrońca Dziewicki, pomocnicy Świerblewski i Chylaszek, oraz duet napastników Buśkiewicz i Chałas. Wzmocnienia szału nie robią, jednak z pewnością wzmocniły kadrę Dolcanu, szczególnie nazwiska Dziewicki i Buśkiewicz powinny być znane. Pozbyto się tylko napastnika P. Kubickiego z ważniejszych graczy. Dolcan w rundzie wiosennej zaliczył dwie nikłe porażki po 0:1, najpierw u siebie z GieKSą, a następnie w Łodzi na eŁKSie, gdzie zagrali dość dobry mecz. W spotkaniu z KSZO nie zagra pomocnik P. Kosiorowski (P 17/1), ale za to do składu wraca najskuteczniejszy napastnik M. Stańczyk (N 16/4). To bardzo dobra wiadomość, bo właśnie ze skutecznością klub z Ząbek ma największy problem.
W KSZO natomiast w zimie doszło do rewolucji kadrowej, drużynę opuściło kilku ważnych zawodników, jak choćby podstawowy bramkarz M. Wróbel, obrońca D. Dybiec, pomocnicy J. Białek, J. Kapsa oraz A. Frańczak, napastnik W. Białek. Wszyscy to byli zawodnicy podstawowi, ponadto jeszcze J. Ninković oraz J. Woropajew. W zamian sprowadzonych zostało 10 zawodników. Ligę jednak rozpoczęli niewiele lepiej niż Dolcan, przegrywając w Świnoujściu z Flotą 1:2 oraz bezbramkowo remisując 0:0 z Pogonią u siebie (choć tak na prawdę to gospodarze powinni wygrać to spotkanie, gdyż sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki). Trener zespołu gości jednak przed tym meczem ma nie lada problem, rozsypał się trzon defensywy KSZO. Z powodu pauzy za kartki nie zagrają: R. Kardas (O 14/0), M. Skórnicki (P 18/0) oraz brat słynnego Alexandra Kolarova grającego w Lazio, nowy nabytek KSZO N. Kolarov (O 1/0). Ponadto w pełnej dyspozycji nie jest R. Lasocki (O 17/1) i raczej nie wystąpi oraz na drobne urazy narzekają 2 inni obrońcy przewidywani do gry od pierwszej minuty - nowo pozyskany Senegalczyk P. Samba Ba (O 2/0) oraz M. Stachurski (O 14/3). Dwaj ostatni powinni mimo wszystko jednak wystąpić.
Duże problemy w defensywie u gości, myślę że będą odgrywać kluczową rolę w tym spotkaniu. Z pewnością jednak nie będzie to spotkanie łatwe, gdyż żadna z drużyn ma świadomość, że pierwsza bramka może ustawić mecz do końca. Dlatego też zagram tu under 2,5, jednak kurs jest bardzo niski stąd głównym typem jaki zaryzykuje to będzie zwycięstwo gospodarzy. Liczę że po ciężkim meczu uda się im wywalczyć skromne 1:0.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Przed nami weekend reprezentacyjny, nie grają największe ligi europejskie więc można więcej czasu poświęcić na naszą rodzimą I ligę. Kursy z Bet-at-home:
Polska 1.Liga, Główny zakład
LKS Lodz - Warta Poznan 25-03-11 19:00
1,85 - 3,25 - 3,80
Flota Swinoujscie - Dolcan Zabki 26-03-11 16:00
1,55 - 3,50 - 5,50
Odra Wodzislaw - Podbeskidzie Bielsko Biala 26-03-11 16:00
4,30 - 3,25 - 1,75
KSZO Ostrowiec - Piast Gliwice 26-03-11 17:00
3,30 - 3,10 - 2,05
Pogon Szcecin - Sandecja Nowy Sacz 26-03-11 17:30
2,05 - 3,15 - 3,25
GKS Katowice - Bogdanka Leczna 26-03-11 18:00
1,95 - 3,20 - 3,50
Gornik Polkowice - GKP Gorzow Wielkopolski 26-03-11 18:00
1,55 - 3,50 - 5,50
LKS Nieciecza - MKS Kluczbork 27-03-11 11:30
2,00 - 3,10 - 3,45
Kolejarz Stroze - Ruch Radzionkow 27-03-11 15:00
2,35 - 3,10 - 2,75
Moje przemyślenia i typy:
25/03 19:00 ŁKS vs. Warta P.
Typ: 1
Kurs: 1,85
Wynik: 0-0
⛔
Lider I ligi podejmować będzie na własnym boisku niepokonaną po zimowej &quot;rewolucji&quot; Wartę Poznań zajmującą obecnie 13 miejsce. ŁKS mimo nie najlepszego początku rundy jest dla mnie faworytem tego meczu. Gospodarze pechowo zremisowali na wyjeździe z Pogonią tracą bramkę z karnego w ostatniej minucie doliczonego czasu gry, później wygrana u siebie z Dolcanem i w ostatnim meczu remis na wyjeździe z 3 zespołem ligi mimo prowadzenia 0-2. Warta wygrała 3 mecze wiosną ale z zespołami które ŁKS też ograł wcześniej. W tej najbliższej kolejce prawdziwy test dla zespołu z Poznania pod nowym kierownictwem. ŁKS nie przegrał meczu na własnym stadionie w tym sezonie i powinien podtrzymać tą passę jeśli nadal chce przewodzić stawce w wyścigu po Ekstraklasę.
26/03 16:00 Flota Ś. vs. Dolcan
Typ: 1
Kurs: 1,55

Wynik: 0-1⛔
Zespół Floty zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 36pkt i stratą do miejsca dającego awans 7pkt. Goście zajmują ostatnie miejsce z 13pkt. Gospodarze w 10 meczach u siebie nie ponieśli porażki strzelając 17 i tracąc 7 bramek, goście również w 10 meczach na wyjeździe nie odnieśli zwycięstwa strzelając tylko jednego gola tracąc 12. Goście nastawią się raczej na obronę chcąc utrzymać 0-0 ew. licząc na kontrę. Myślę że Flota poradzi sobie ale stawiałbym na skromne zwycięstwo. Dolcan najczęściej przegrywa jedną bramką więc jakiś handicap raczej odpada, bardzo prawdopodobny jest typ Dolcan nie strzeli ale nie wiem czy gdzieś będzie wystawiony. Flota musi wygrać żeby w przypadku wpadek czołówki liczyć jeszcze na awans.
26/03 16:00 Odra W. vs. Podbeskidzie
Typ: X
Kurs: 3,25

Wynik: 1-2 ⛔
Wicelider jedzie na mecz do Wodzisławia gdzie miejscowa Odra przegrała wszystkie 3 mecze wiosną i jeśli podtrzyma tą niechlubną serię to za chwilę może postawić się w bardzo ciężkiej sytuacji. Obecnie zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 24pkt i przewagą tylko 4pkt nad strefą spadkową. Zespół Podbeskidzia po zwycięstwie w pierwszej wiosennej kolejce i wyeliminowaniu lidera Ekstraklasy z Pucharu Polski. Przegrało w Polkowicach i zremisowało u siebie z Niecieczą. Myślę, że zawodnicy za bardzo uwierzyli w swoje umiejętności i to ich trochę uśpiło. Wodzisław to dobre miejsce na przebudzenie ale pamiętajmy że w naszej I lidze ogromnym atutem jest gra na własnym boisku mianowicie 5 pierwszych zespołów nie przegrało meczu u siebie, kolejne 4 zespoły przegrały 1 lub 2 mecze u siebie, kolejne z miejsc 10-14 przegrały po 3 mecze u siebie. W sumie na 179 meczów gospodarze przegrali 39 meczów co stanowi niecałe 22%.
Postaram się jutro krótko opisać kolejne mecze, czekam oczywiście na wasze uwagi i sugestie cdn...
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Zgodnie z obietnicą jest ciąg dalszy.
26/03 17:00 KSZO vs. Piast G.
Typ: 2
Kurs: 2,05

Wynik: 1-0 ⛔
Zespół z Gliwic zajmuje obecnie 3 miejsce w lidze ze stratą 2pkt do miejsca dającego awans do ekstraklasy, gospodarze zajmują przedostatnie miejsce i będą walczyć o utrzymanie do którego brakuje im na dzisiaj 4pkt. Oba zespoły średnio rozpoczęły rundę rewanżową notując po jednym zwycięstwie, myślę jednak, że goście w ostatnim meczu z liderem u siebie doprowadzając do wyrównania ze stanu 0-2 i grając w 10 od momentu gdy na tablicy wyników było 1-2 przełamali jakąś barierę. Bilans meczów między tymi zespołami w ostatnich latach korzystny jest dla KSZO które w 2006 roku wygrało u siebie 1-0 potem w rewanżu było 0-0. Taki sam wynik padł w rundzie jesiennej tego sezonu w Gliwicach. Piast jednak chcąc myśleć o powrocie do ekstraklasy musi wygrywać takie mecze.
26/03 17:30 Pogoń vs. Sandecja
Typ: 1
Kurs: 2,05

Wynik: 1-1⛔
Gospodarze zajmują 14 miejsce w lidze i po słabej rundzie jesiennej walczą o utrzymanie, Sandecja jest na 6 neutralnym miejscu niezagrożona ani awansem ani spadkiem. Pogoń rozpoczęła rundę wiosenną od 3 remisów, o ile remisy na własnym boisku z wyżej notowanymi zespołami (ŁKS, Flota) wyżej również od Sandecji można uznać za sukces o tyle remis z KSZO w Ostrowcu trzeba uznać za wpadkę. Sandecja zremisowała natomiast w pierwszym wiosennym meczu u siebie z GKP i poniosło dwie porażki kolejno z Flotą na wyjeździe i Ruchem Radzionków u siebie. W ostatnich dwóch latach w meczach bezpośrednich między tymi zespołami decyduje atut własnego boiska. W meczu rundy jesiennej Sandecja wygrała 2-1 więc czas na rewanż. Myślę, że bardziej zmotywowani gospodarze poradzą sobie w tym meczu.
26/03 18:00 Katowice vs. Bogdanka Leczna
Typ: 1
Kurs: 1,95

Wynik: 4-2
✅
12 zespół ligi podejmie 7 zespół obydwa zespoły dzieli zaledwie 5 pkt w ligowej tabeli. Rywalizacji emocji powinien dodać fakt że GKS nie potrafi pokonać Górników z Łęcznej od sezonu 2004/2005 kiedy obydwa zespoły grały jeszcze w Ekstraklasie. Okazja do przełamania złej passy jest wyborna bo mecz odbywa się w Katowicach a dodatkowo w tym sezonie zespołowi z Łęcznej bardzo słabo gra się na wyjazdach gdzie mają bilans 1-3-6 a jedyne zwycięstwo odnieśli z ostatnim w tabeli Dolcanem. Mecz w rundzie jesiennej zakończył się skromną wygraną Górników 1-0.
26/03 18:00 Polkowice vs. GKP Gorzów
Typ: 1
Kurs: 1,55

Wynik: 1-0 ✅
Borykające się z kłopotami finansowymi GKP jedzie na mecz do Polkowic, zespół gospodarzy bardzo dobrze spisuje się przed własną publicznością gdzie ich bilans 7-1-2 porażki odniesione z zespołami będącymi wyżej w tabeli (Piast i Sandecja). GKP ambitnie walczy od początku rundy wiosennej pokazując że warto w ich zespół zainwestować. Zremisowali dwa mecze wyjazdowe i pokonali u siebie Kolejarz. Polkowiczanie przegrali dwa mecze wyjazdowe i pokonali na własnym terenie wicelidera Podbeskidzie. To pokazuje że są groźni u siebie i dlatego daję im większe szanse w starciu z ambicją gości.
27/03 11:30 Nieciecza vs. Kluczbork
Typ: 1
Kurs: 2,00
Wynik: 4-1
✅
Gospodarze walczący o utrzymanie podejmować będą wyprzedzający ich o 5 pkt MKS moim zdaniem zespół który również powinien walczyć o utrzymanie a zaskakująco zajmuje 9 miejsce w tabeli choć przewaga nad strefą spadkową nie jest szczególnie bezpieczna. Goście nie wygrali jeszcze meczu na wyjeździe, Myślałem o podparciu gospodarzy remisem ale Termelica u siebie albo wygrywa albo przegrywa, pierwszy remis przytrafił się im w przedostatniej kolejce z Łęczną. Ciekawie wygląda również graf meczów Niecieczy u siebie a mianowicie na przemian 2 porażki i 2 zwycięstwa. W ostatnim meczu u siebie wypadł remis (ale każdy wyjątek potwierdza regułę) a w myśl tej reguły czas na zwycięstwo.
13/03-11 Nieciecza vs. Bogdanka Leczna 2:2
06/03-11 Nieciecza vs. Warta P. 0:1 ⛔
14/11-10 Nieciecza vs. Dolcan 1:0 ✅
31/10-10 Nieciecza vs. Flota Ś. 2:1 ✅
17/10-10 Nieciecza vs. ŁKS 2:3 ⛔
03/10-10 Nieciecza vs. Odra W. 0:1 ⛔
26/09-10 Nieciecza vs. Sandecja 1:0 ✅
12/09-10 Nieciecza vs. Kolejarz S. 3:0 ✅
29/08-10 Nieciecza vs. GKP Gorzów 1:2 ⛔
15/08-10 Nieciecza vs. Podbeskidzie 0:5 ⛔
27/03 15:00 Kolejarz S. vs. Ruch Radzionkow
Typ: 1X
Kurs: 1,35

Wynik: 0-1 ⛔
Przy tym meczu mam chyba najwięcej wątpliwości, rzuca mi się w oczy to że na boisku Kolejarza pada najmniej goli w lidze i jeśli już padają to raczej dla gospodarzy którzy przegrali u siebie tylko 2 spotkania za to na wyjazdach spisują się zdecydowanie gorzej. Ruch zajmuje miejsce zdecydowanie w czołówce tabeli również zdecydowanie lepiej radzą sobie na własnym terenie. Ciekawostką jest, że jako jedyny zespół nie zremisowali meczu na wyjeździe stąd typ na 1X.
A boisko jak zwykle wszystko zweryfikuje, pozdrawiam ????
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Jezu obstawiłeś całą ligę ;)

Ogólnie ta kolejka zapowiada się bardzo ciekawie. Jest kilka meczy które zasługują na naszą szczególną uwagę. Ja z pośród tych kilku spotkań wybrałem sobie 2 faworytów :

Odra Wodzislaw - Podbeskidzie Bielsko Biala ✅

W Bielsku jest wielkie ciśnienie na piłkę. Po bardzo nie danym początku w wykonaniu Podbeskidzia. Piłkarze mieli trochę czasu na ochłonięcie. Na pewno bardzo solidnie pracowali ten tydzień. Odra jest drużyną o wiele słabszą niż Podbeskidzie. Jak wiemy piłkarze grają tam prawie za darmo do tego dochodzą problemy z stadionem oraz ciągły brak funduszy. Duże wysprzedaże zawodników sprawiły że ta drużyna jest cieniem drużyny która występowała jeszcze w tamtym sezonie w e-klasie. Podbeskidzie na pewno pojedzie bardzo zmotywowane na to spotkanie i będzie chciało bardzo szybko strzelić gola, Ten cel pewnie osiągną i wygrają spotkanie w Wodzisławiu.

Typ- 2

KSZO Ostrowiec - Piast Gliwice ⛔

Nie wiem czy ktoś z was oglądał mecz Łks- Piast. Jeśli tak to widzieliście w jakiej dyspozycji jest Piast. Widać ze piłkarze bardzo mocno walczą o zdobycie promocji do e-klasy. Ich forma rośnie i wydaje mi się że są bardzo bliscy celu. Kszo to drużyna dużo mniejszego kalibra więc typuje pewną wygraną Piasta.

Typ -2

Co do innych spotkań to pewnie zagram na Sandecje z podpórka z taką grą jaką pokazują nie zasługują na taki niski bilans punktowy. Coś pewnie z Pogonią ugrają i mecz będzie transmitowany przez TVP Sport. Nie zachęcam do grania na ŁkS gdyż Warta jest bardzo mocno umotywowana i bardzo silna. W tym meczu może się wszystko wydarzyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom