>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Drużyna za drużyna łapie covid czy mają testy pozytywne? Bo jak słyszę, że ludzie bez jakichkolwiek objawów są testowani i w razie pozytywnego wyniku wykluczani to mi się nóż w kieszeni otwiera. Ostatnio w ten sposób załatwili MŚ juniorów w Kanadzie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Drużyna za drużyna łapie covid czy mają testy pozytywne? Bo jak słyszę, że ludzie bez jakichkolwiek objawów są testowani i w razie pozytywnego wyniku wykluczani to mi się nóż w kieszeni otwiera. Ostatnio w ten sposób załatwili MŚ juniorów w Kanadzie.
Maja testy pozytywne i trafiaja na kwarantanne a wraz z nimi ich rodziny. Tak czy siak kwarantanna to brak treningow w waznym okresie. W Danii jak mecz odwolany z powodu covid to druzyny dostaja po 1,5 pkt.
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Ciekawe rzeczy w SKA się dzieją - jeśli to prawda że synek oligarchy został trenerem to chyba będzie trzeba pograć przeciwko SKA w najbliższej przyszłości
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciekawe rzeczy w SKA się dzieją - jeśli to prawda że synek oligarchy został trenerem to chyba będzie trzeba pograć przeciwko SKA w najbliższej przyszłości
Niekoniecznie, bo na stanowisku asystenta zostaje Bragin i reszta ludzie, którzy pracowali z zespołem do tej pory. Jeśli Rotenbergowi nie uderzy do głowy woda sodowa to pewnie mało się zmieni.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Hokejowy czat, to typy na sucho, dzisiaj gram gole drużynowe zobaczymy:

Admirał Władywostok vs Sybir Nowosybirsk: Admirał powyżej 1.5 gola @1.63 ✅
Nieftiechimik Niżniekamsk vs Traktor Czelabińsk: Nieftiechimik powyżej 1.5 gola @1.51 ✅
AKO @2.46 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Niekoniecznie, bo na stanowisku asystenta zostaje Bragin i reszta ludzie, którzy pracowali z zespołem do tej pory. Jeśli Rotenbergowi nie uderzy do głowy woda sodowa to pewnie mało się zmieni.
Większość sympatyków hokeja w Rosji i nie tylko, śmieje się z tego, że chłop bez żadnego doświadczenia zostaje głównym trenerem czołowego klubu w lidze. On jednak uważa, że ma doświadczenie, bo obejrzał od 2014 roku 800 spotkań w KHL.
Takie rzeczy tylko w Rosji są możliwe. Wyobrażacie sobie cos podobnego w NHL czy jakiejkolwiek innej profesjonalnej lidze?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Raczej nie wyobrażam sobie czegoś podobnego w NHL i do tej pory nie wyobrażałem sobie w ogóle takiej sytuacji. Przyznam, że kiedy ta informacja się pojawiła myślałem że to fejk. Pytanie tylko, czy facet pozwoli sobie doradzać sztabowi, czy częściej będzie stawiał na swoim. Ostatni mecz SKA słaby. Tylko kilkanaście strzałów na bramkę Barsów i porażka. Jak zwykle - czas pokaże.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
KHL zawiesiło swoje rozgrywki i ostatnim meczem przed pauzą będzie rewanż Admirała z Sybirem w piątek. Jutro odbędą się jeszcze 2-3 spotkania. Starcie SKA vs Sochi jest pod znakiem zapytania. Powód wiadomy
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Niemcy, Szwajcaria, Łotwa, Wielka Brytania, Polska, Litwa i Estonia to kraje, które wraz z Norwegią żądają teraz od IIHF wykluczenia rosyjskich i białoruskich drużyn, sportowców i mężów zaufania na wszystkich szczeblach międzynarodowego hokeja na lodzie.

W liście domaga się również natychmiastowego zawieszenia przez IIHF współpracy z Kontynentalną Ligą Hokejową (KHL).

 
Do góry Bottom