>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Finki vs Wegierki: 2ml @9.60 Fortuna⛔

Na razie 2:2, ale Węgierki dzisiaj nie odstaja od Finek, dobra gra w destrukcji, warto próbować taki kurs przy stanie 2:2, bo większą motywacja u Węgierek, Finki miały bić się o medale
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +538
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
25-letni Michaił Vorobyov jest jednym z rosyjskich piłkarzy, który ostatnio znalazł się w gorącej wodzie. Vorobyov został oskarżony o używanie łapówek w celu uniknięcia służby wojskowej. Rosyjskie media podały, że za swoje czyny może dostać do dwunastu lat więzienia.

Inni gracze oskarżani o podobne czyny to Anvar Suleimanov i Vladislav Lukin. Sprawa Iwana Fedotowa również spotkała się z dużym zainteresowaniem, gdy gwiazdor został aresztowany i zatrzymany przez rosyjską policję.

Według danych NHL Suomi, Vorobyov uniknie kary pozbawienia wolności i będzie musiał zapłacić tylko grzywnę w wysokości dwóch milionów rubli, około 33 000 euro. Przyczyną łagodniejszego wyroku musiało być m.in. przyznanie się do popełnienia przestępstwa oraz chęć współpracy w trakcie procesu.

Vorobyov grał w KHL w ostatnich sezonach, ale zagrał także 35 meczów w NHL dla Filadelfii i 145 meczów w AHL. Został wybrany w czwartej rundzie, jako 104. wybór ogólnie, w 2015 NHL Draft przez Flyers.

xd

 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
witam wszystkich sympatyków hokeja. panowie i panie macie jakiegos zagranicznego buka z rozszerzoną ofertą polskim hokejem?? nie tylko 1x2 ale do tego jakieś overki, handicapy... itd
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jak myślicie, jak rozwiąże się sprawa z Ivanem Fedotovem? Pójdzie na front? Szkoda tego chłopaka, gdzie kariera czekała na niego otworem
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hokeje napierają rozmachu a ja już zakańczam bo co Finlandia zrobiła niech sobie przegrają liczy się tylko Szwecja dlamnie nic więcej
Ale niech wygra kto ma wygrywać
hokej Czeski dał zarobić 1 tercja ,alei tak słaby jestem więc już mi wszystko jedno kto będzie wygrywał .
WESOŁYCH ŚWIĄT I WSZYSTKIEGO DOBREGO W 2023 ROKU I DUŻO WYGRANYCH
DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mądra i agresywna gra Łotyszy, potrafią się odgryzać Amerykanom ale narazie w roli głównej obaj bramkarze. Nie zdziwi mnie remis po 60 min. Kurs po wyżej 10 wart ryzyka coś w kierunku Łotyszy też
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mecz Swisse z Łotwą wyrownał sie , jest cios za cios, i pachnie tu dogrywką, kurs powyzej 4 wart ryzyka ✅
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom