>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 0

pavlinho

Gość
Emocji w tym World Games tyle jak w oglądaniu autobusów Jose Mourinho za najlepszych lat xD
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
🎄 🎄 🎄

Wszystkim Wam życzę zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem.

🎄🎄🎄
 
Otrzymane punkty reputacji: +427
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Co powiecie o fINLANDI WARTO GRAĆ 1 TERCJA 1,5 I HANDI -1,5 I JAKO DRUŻYNA 1,5
Zagrałem te 3 opcje wczoraj mnie Canada wyrabała 1 tercja -1,5 a i Niemcy też
Pozdrawiam Myślę że jak mi to nie wejdzie to rezygnuje ze Wszystkiego
Dziękuje i Pozdrawiam
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Niezależnie od tego jak skończy się ten sezon KHL to rozczarowanie sezonu należy do Avto. To jest po prosto makabra to co wyprawia ta drużyna na przestrzeni całych rozgrywek.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Niezle jaja w Danii sie dzieja. Druzyna za druzyna lapie covid. Ciekawe jaki to bedzie mialo wplyw na forme (w przekroju calego sezonu a zwlaszcza play-off). Ciekawe jak to wybije z rytmu te druzyny :unsure:


"Od Świąt Bożego Narodzenia kilka klubów miało zawodników, u których wynik testu na Covid-19 był pozytywny – m.in. Główny trener SønderjyskE, Mario Simioni, mógł powiedzieć, że klub miał 20 graczy, którzy zostali trafieni, a wiemy również, że zarówno Odense, jak i Rungsted miały co najmniej 7 graczy z wynikiem pozytywnym.

Teraz Esbjerg Energy pisze na swojej stronie internetowej, że oni również zostali mocno uderzeni - aż 16 graczy uzyskało wynik pozytywny."

Esbjerg juz zdrowy.
 
Do góry Bottom