>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Póki co Admiral nakręcony i napakowany, mocno fizycznie wszedł w mecz, druga bramka wpadli na Garipowa. A Traktor rozpoczął jak w pierwszym meczu z Amurem, oddali inicjatywę i trochę ospale w ataku
 
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
Jestem w szoku po tym co widzę w meczu i auguracyjnym NHL
Po zobaczeniu składów śmiało wszedłem w handi na Tampe a tu klops Pittsburgh pełna dominacja
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Niezłe strzelaniny na otwarcie, że Pingwiny bez Małkina i Crosbyego tyle goli siekną to szok. W meczu Vegas z tym nowym tworem też ciekawie się robi na półmetku.

PS

Jak to jest z tym Seattle, oni weszli za kogoś do nhl czy jak to dokładnie wygląda ? z tego co patrzę po drużynach to chyba każda jest z poprzednich lat, ale jest też w każdej konferencji po 16 i coś mi tu śmierdzi :D Ciekawa sytuacja, że stworzyli zespół w specjalnym drafcie gdzie wybierali z pozostałych drużyn (oprócz VGK, który jest najmłodszym zespołem i zostali z tego zwolnieni) po jednym zawodniku, który nie został zastrzeżony przez dany klub.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Niezłe strzelaniny na otwarcie, że Pingwiny bez Małkina i Crosbyego tyle goli siekną to szok. W meczu Vegas z tym nowym tworem też ciekawie się robi na półmetku.

PS

Jak to jest z tym Seattle, oni weszli za kogoś do nhl czy jak to dokładnie wygląda ? z tego co patrzę po drużynach to chyba każda jest z poprzednich lat, ale jest też w każdej konferencji po 16 i coś mi tu śmierdzi :D Ciekawa sytuacja, że stworzyli zespół w specjalnym drafcie gdzie wybierali z pozostałych drużyn (oprócz VGK, który jest najmłodszym zespołem i zostali z tego zwolnieni) po jednym zawodniku, który nie został zastrzeżony przez dany klub.
Nie weszli za nikogo tylko postanowili dołączyć do ligi. Jeśli masz środki na wybudowanie hali, spełnisz warunki i zostanie Ci około 650 milionów dolarów (tyle wyniosło "wpisowe" Seattle Kraken") to również możesz wyrazić chęć dołączenia do ligi. Wtedy zorganizują Ci draft, żeby było komu grać w zespole i gotowe :cool:

Liga na przestrzeni lat zmieniała się wiele razy. Sporo drużyn odeszło, ale sporo się pojawiło. Draft był organizowany dla każdej drużyny która dołączała do ligi (expansion draft), a na samym początku NHL składało się tylko z sześciu drużyn.

Polecam zajrzeć na początek do Wikipedii. Tam można się z grubsza wszystkiego dowiedzieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Nie wiem czy to miejsce na to pytanie. Jeśli nie to przepraszam.

Który bukmacher oferuje typ podwójna szansa/liczba goli? Szukam po bukmacherach i nie mogę znaleźć :/ Może ktoś z Was wie?
Podwójna szansa, czyli 1x lub 2x.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie wiem czy to miejsce na to pytanie. Jeśli nie to przepraszam.

Który bukmacher oferuje typ podwójna szansa/liczba goli? Szukam po bukmacherach i nie mogę znaleźć :/ Może ktoś z Was wie?
Podwójna szansa, czyli 1x lub 2x.
Nie kojarzę czy w legalnych jest taka opcja, ale na pewno jest w Unibecie (pod postacią betbuildera) i chyba w Betssonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom