>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Akurat odnosiłem się właśnie do tych bramek, bo "dobre PK" przy takich pociskach ma niewiele do rzeczy. Być może podejście nie było na noże, ale jeszcze zauważyć trzeba ze kilka ważnych ogniw wypadło wojskowym przez kontuzje.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pytanie z innej beczki.Wam tez notorycznie takie kwiatki sie trafia ja, ze druzyna daje ciala najgorzej jak sie da, Sochi 36sek przed koncem traci I pozniej a karnych przewala, dzisiaj Kaipa prowadzi 4 2 W trzeciej I w 20sek! Dostaja 2 gole potem dogrywka 2 minuty kary, chwila I w pape.Normalnie nie moglem uwierzyc a patrzylem kurs juz na Assat byl 17
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Moje zakłady na mecz Spartak - CSKA można próbować z Danskiem w bramce, bo dobrze poradził sobie w pierwszym meczu natomiast próba jest trochę mała bo to tylko jeden mecz. Osobiście chyba spróbuję, ale nie namawiam! :)
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Jak już człowiek postawił na MG, to tracą bramki jak w MHL :p.. //i robią tyle głupot dalej że głowa boli.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Atte Ohtamaa blisko powrotu do Bars Kazań. Jeden z moich najbardziej ulubionych obrońców w historii KHL byłby z pewnością wzmocnieniem tej ekipy. Brakuje tam dobrego ofensywnego obrońcy, który straszyłby z niebieskiej.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Obserwowałem sobie kawałek meczu Polek, to szczerze mówiąc nie da się tego oglądać, Kanada, USA, czy Finlandia to jeszcze jest jakiś poziom i jest na co popatrzeć, ale tutaj dramat, 92 do 3 strzałów celnych a jeszcze połowy trzeciej tercji nie ma
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Holenderki się przejechały dziś po Turczynkach zgodnie z planem. W meczu Polek z Meksykiem Idę w wysokie handi gości. Mam nadzieję, że wyjściowa zakręci się koło 7-8 na live. Co myślicie?
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Polki na razie lepsze od Holenderek, 2 sytuacje sam na sam zmarnowane, zwyciestwo w RT live na STS 4.51 na nasze Panie ✅
 
Ostatnia edycja:
S 54,1K

spider-official

Użytkownik
Dzisiaj sporo fajnych meczów do zagrania i spróbuję wyjątkowo kilka kuponów, a nóż uda się zdobyć ciekawy profit:

Admirał Władywostok vs Traktor Czelabińsk: Tomas Hyka powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.50
Metallurg Magnitogorsk vs Sochi: Linus Hultstrom powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.80
AKO @2.70

Tomas Hyka strzeli gola @4.00 Fortuna

Admirał Władywostok vs Traktor Czelabińsk: 2 ml @1.47
Torpedo Niżny Nowogród vs Severstal Czerepowiec: powyżej 4.5 bramek ml @1.52
Avangard Omsk vs Avtomobilist Jekaterynburg: powyżej 4.5 bramek ml @1.45
AKO bez podatku TOTALBET @3.24

CSKA Moskwa vs Spartak Moskwa: Spartak powyżej 1.5 gola @1.64
Lokomotiv Jarosław vs Dynamo Moskwa: 1X @1.52


Też jestem zdania, że Traktor sobie poradzi, tym bardziej, że spodziewany jest występ Romana Willa, wiec u gości ściana. Dodatkowo celuje w gola i punkt Hyki, który w tym sezonie przerzucił się chyba na asystowanie, ale bramkę też trzeba kiedyś strzelić. Przy 2-3 trafieniach Traktora może mieć udział przy jednym z nich, tym bardziej, że występuje na lodzie podczas PP i PK, a obok siebie ma skutecznych Sedlaka i Tertyshny.

Magnitka powinna tutaj przedłużyć swoją serię, ale przeciwnik i kurs na gospodarzy idealny na wpadkę. Idę jednak w stronę punktu ofensywnego obrońcy Hulstroma. Szkoleniowiec Lampartów Nazarov znany jest ze swojej ofensywnej i agresywnej gry. Namiastkę tego widzieliśmy w starciu z Ryżanami, wiele nerwów i wykluczeń. W tym upatruje punkt Szweda. Powinno być sporo PP dla Lisów, a Linus wyjeżdża w pierwszym unicie w grze z przewagą zawodnika. Ma sporo asyst, może dzisiaj gol? Mi punkt wystarczy.

W Niżny Nowogordzie dzisiaj spotkanie z kibicami. Ostatnio ich nie było w spotkaniu z Dynamo Mińsk, z powodu wzrostu zakażeń w regionie. Może zabrakło im fanów, bo w drugiej tercji zaspali. Dzisiaj dobry przeciwnik na wygraną, ale Severstal pokazał się w Moskwie z bardzo dobrej strony. Liczę na gole, bo każda z ekip pragnie tej wygranej, a skuteczność po obu stronach barykady jest.

Bramki stawiam także w Bałaszycha. To już trzecie spotkanie Petersa i Hartleya w tym sezonie, bilans 1 do 1. Kto tym razem sięgnie po wygraną? Ciężko mi powiedzieć, ale liczę na kilka trafień. Simon Hrubec nie jest w takiej formie jak jeszcze niedawno w play-off, a pomimo solidnych występów Galkina zdarzają mu się pojedyncze błędy. Taki wynik 2:2 jak najbardziej możliwy.

Dynamo złapało zadyszkę. Vadim gra nieco słabiej to i ofensywa trochę kuleje. Dzisiaj czeka ich trudny wyjazd i też stawiam na gospodarzy. Loko coraz lepiej rozumie się z Nikitinem i forma będzie rosła. Poza tym stołeczni w Jarosławiu nie czuli się najlepiej w ostatnich miesiącach. 1X wydaje się tutaj idealne.

Spartak walczy z najlepszymi, ale nie potrafi się przełamać. Jak na razie to półka niżej od topowych zespołów, ale mają swoje argumenty w ofensywie. Jake Virtanen musi się obudzić, bo ostatnie pojedynki nie były dla niego udane. CSKA za chwilę zapewne wyrzuci Fedorova, bo marnuje spory potencjał w ataku. Wojskowi jak na siebie strzelają bardzo mało bramek, a porażka z Kunlun to spora niespodzianka. Większe nerwy po stronie Fedorova i jego drużyny, może przełożyć się na błędy wykorzystane przez rywali.
Roman Willa na ławie ale już po 4 minutach w bramce gdy stracili szybkie dwie bramki. Nie wierzę że Traktor to wyciągnie.
 
Do góry Bottom