>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
W meczu Słowaków z Rosją pachnie remisem jak nic. kurs słaby bo 2,6 ale juz na Słowacje 5,3. Nawet Włosi moą czasem strzelić bo teraz zaczną w przewadze a momentami kotłuje sie pod bramką a kursy dobre w kierunku Włochów
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Szwedzi dzis dobrze usposobieni, graja z polotem i szczesliwie. Dwie pierwsze bramy na konto Leo niestety. Oj wywóżyłem tą ciezką gre Szwajcarów przeciwko Szwedom. Helveci jacyś złamani mentalne wygladają. Moze gol by ich uskrzydlił. Zaryzykowałbym typ że Szwajcaria wygra pozostałą częśc od 0-3, kurs 2,6
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Kapitan Anglii wczoraj mówił że chcą iść za ciosem i wygrać pierwszy mecz. Może dziś
Post automatycznie złączony:

W obu spotkaniach mogą jeszcze być remisy, bo Białorusini ruszą w trzeciej tercji a Kanada gra nieuważnie z tyłu
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Słowo komentarza na temat postawy brytyjczyków w meczu ze szwecją. ,? Ktoś oglądał i podzieli się spostrzeżeniami... nie ukrywam jedyne miejsce, gdzie te mistrzostwa dały zarobić na hendi w stronę Włochów i Brytyjczyków....dzisiaj nie miałem okazji obejrzeć a jutro mecz z Czechami
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja mi sie Kanada nie podobała w tych mistrzostwach, tak tutaj grają mądrze, kontratakuja i trzymaja krążek. Aktualnie prowadzą ale mysle ze USA nie odpusci i odpowiedzą . Aktualnie kurs na remis 3,35 i warto to zagrać
Post automatycznie złączony:

Słuszny chalange USA bo raz spalony a dwa gol zdobyty łyżwą
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie sądziłem, że użytkownicy tak wcześnie zaczną wracać z wakacji. Zazwyczaj zakładałem nowe tematy w połowie sierpnia, więc 15 lub najpóźniej 16 sierpnia w poniedziałek pojawią się odpowiednie wątki. Do tej pory proszę zamieszczać analizy w tematach zeszłorocznych, a w razie konieczności w poniedziałek zrobię porządki przenosząc posty w odpowiednie miejsca.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Nowy sezon, ale Avto to samo :) swoją drogą co zrobił Will przy pierwszej bramce dla drużyny z Nowosybirska? Nie jestem pewien czy zgubił krążek, czy krążek się odbił tak, że Korotkov dobił jeszcze
 
Do góry Bottom