>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Czy na Słowakow kurs 2.31 w meczu z Bialorusinami to nie przesadzony kurs? Bez przesady, Slowacy beda chcieli dobrze wejsc w turniej z teoretycznie slabszym rywalem. Sa do tego lepszym zespolem patrzac po wynikach. Bialorusini rozkojarzeni po odebraniu ich krajowi mistrzostw w ostatnej chwili
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Białorusini może poza obsadą bramki nie ustępują Słowakom. Odebrane MŚ nie będą miały nic do rzeczy, może nawet bardziej ich to zmotywuje
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
u mnie też klapa jedynie czekam na Białoruś over 5,5 na live dałem
Łotwy nie ruszałem a był kur 3 przy 1-0 a teraz 1.70 jak 2-0
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Ladnie sie pokazuja Lotysze jako gospodarze. Kanada to natomiast zespol turniejowy, napewno sie jeszcze rozpedza podczas turnieju i skoncza pewnie na ktoryms stopniu podium
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Ladnie sie pokazuja Lotysze jako gospodarze. Kanada to natomiast zespol turniejowy, napewno sie jeszcze rozpedza podczas turnieju i skoncza pewnie na ktoryms stopniu podium
To samo pomyślałem w przerwie, widać że serce zostawiają na lodzie. Najpierw wyglądali na przestraszonych troche ale potem już się rozkręcali z minuty na minutę. Oczywiście prawdą jest, że Kanada nie grzeszy skutecznością dzisiaj a mieli kilka dobrych okazji.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Widzać , że dzis i Białoruś i Kazachstan ma ochotę na urwanie punktu faworytom i kto wie czy gdzies nie bedziemy mieli remisu. Wiec probuje tak bo kursy warte ryzyka

Białoruś-Szwecja remis kurs 5,7 ⛔ Tu to nawet pełną pule Białoruś zgarneła. Ale mamy mistrzostwa
Kazachstan-Finlania remis kurs 5,1✅

Moze jeszcze jakies undery bramkowe:
w obu meczach under 2,5
kursy 3,1✅ i 3✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
Do góry Bottom