>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
rasijskij rasijskij, a dlaczego decydujący karny był Coyla? Decydującego karnego strzelił DeBrusk. Przecież Sabres strzelali dwa karne, pierwszego strzelał Olofsson, nie trafił, Coyle strzelił dla Bruins, było 1-0. Drugiego dla Sabres nie trafia Thompson, mamy dalej 1-0 i strzał DeBruska - gdyby nie trafił, Sabres strzelaliby trzeciego i mogliby doprowadzić do 1-1 i wynik zależałby od trzeciego karnego Bruins. DeBrusk trafił i przy 2-0 nie było już sensu żeby ostatniego strzelali Sabres. Czyli gol DeBruska był tu decydujący, nie Coyla.
NHL rozpatruje to inaczej. Oni uważają decydujący gol za pierwszy, który przyczynił się do zwycięstwa. Jeśli to regulaminowy czas gry, to przy wysokim zwycięstwie liczy się ta bramka, która przewyższyła wynik rywala - przy 4:2 decydująca jest bramka nr 3 dla gospodarzy. W karnych to samo. Decydująca bramka Coyle'a, bo jako pierwszy wysunął zespół na prowadzenie. Gdyby Sabres wyrównywali cały czas i potem sami strzelili, to decydujący byłby ostatni ich karny.

Trochę to chore i zagmatwane, ale tak to rozpatrują 😉
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
NHL rozpatruje to inaczej. Oni uważają decydujący gol za pierwszy, który przyczynił się do zwycięstwa. Jeśli to regulaminowy czas gry, to przy wysokim zwycięstwie liczy się ta bramka, która przewyższyła wynik rywala - przy 4:2 decydująca jest bramka nr 3 dla gospodarzy. W karnych to samo. Decydująca bramka Coyle'a, bo jako pierwszy wysunął zespół na prowadzenie. Gdyby Sabres wyrównywali cały czas i potem sami strzelili, to decydujący byłby ostatni ich karny.

Trochę to chore i zagmatwane, ale tak to rozpatrują 😉
No to dlatego powstaje pytanie - dlaczego Johansen który strzelił jedynego karnego w meczu ze Stars, nie ma oficjalnie w statystykach ani jednego GWG? Wg powyższej teorii powinien mieć 2 GWG, jeden za mecz ze Stars, drugi za mecz z Wings (był dokładnie w sytuacji Coyle'a)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No to dlatego powstaje pytanie - dlaczego Johansen który strzelił jedynego karnego w meczu ze Stars, nie ma oficjalnie w statystykach ani jednego GWG? Wg powyższej teorii powinien mieć 2 GWG, jeden za mecz ze Stars, drugi za mecz z Wings (był dokładnie w sytuacji Coyle'a)
W raporcie jest normalnie:

IMG_20210414_235107.jpg
Post automatycznie złączony:

I to generalnie chyba to GWG to jest coś innego, niż to, o co pytał 5xharoldx5 5xharoldx5. Jemu chodziło o decydującego karnego, a to wychodzi na to, że jest "determining goal", a game winning goal jest tylko w meczach bez dogrywki i działa tak, jak pisałem - przy wyższym zwycięstwie np. 4:2, jako GWG uznawana jest bramka nr 3 drużyny zwycięskiej 😉 uff, chyba doszliśmy do porozumienia 😎🤣
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Tak, też właśnie doszedłem do tego że za GWG uznają co innego niz "determining goal". Co jednak nie zmienia faktu ze Fortuna nigdy nie rozliczyła mi inaczej w ten "dziwny" sposób, zawsze był to ten "ostatni trafiony karny" no chyba że za każdym razem był to wyjątkowy zbieg okoliczności.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tak, też właśnie doszedłem do tego że za GWG uznają co innego niz "determining goal". Co jednak nie zmienia faktu ze Fortuna nigdy nie rozliczyła mi inaczej w ten "dziwny" sposób, zawsze był to ten "ostatni trafiony karny" no chyba że za każdym razem był to wyjątkowy zbieg okoliczności.
Rzadko gram w Fortunie, a tym bardziej strzelców goli, ale z tego co pamiętam to nie rozliczają na plus jeśli karny nie był decydujący. Sprawdziłem z ciekawości to zdarzenie w Fortunie i trafienie DeBruska jest rozliczone na minus. Screen mogę wrzucić jutro jakby ktoś nie mógł tego znaleźć. Tak więc musiał to być za każdym razem wyjątkowy zbieg okoliczności ; )
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
To chwila prawdy dla Bars, jak przetrzymają 1.5min osłabienia po przerwie, to będą rozbijać ataki Avangardu, a pokazywali nie raz w tej serii, że to potrafią.

PS. komuś apka KHL z transmisją ciągle zacina? Bo mi od drugiej tercji tak i nie da się oglądać :(
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Krążka nie można rzucić żeby mecz zacząć, bo Kostin już szuka dymu :p

// PP Omska rodem faktycznie niczym z NHL.
 
Ostatnia edycja:
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Ktoś ogląda CSKA dziś? Co tam się dzieje Pasy podłaczają pod respirator Omsk czy CSKA straciło głowę przy 2-0? W tym nie ma żadnej logiki 2x5 raz 4 i 2x po 2 min do polowy 3 tercji przy prowadzeniu 2-0?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom