>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

jozzy22 568,4K

jozzy22

Użytkownik
Dziś ogarna ileż można przegrywac

e: przepraszam jutro ogarna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Panowie naszła mnie taka myśl, znacie się bardziej na tym to może coś podpowiecie :)

Mianowicie słyszałem, że Cracovia wzmocniła się na playoffy. Że robi tak od lat. A Tychy grały w Lidze Mistrzów, więc musieli mieć dobry, a co za tym idzie drogi skład. Polegli w półfinale. Załóżmy, że Cracovia będzie teraz mistrzem. To oni będą musieli zbudować ekipę na LM. Zgodzicie się ze stwierdzeniem, że przez to łatwo jest strącić mistrza z tronu w kolejnym sezonie? Jak nazwiecie ruchy Cracovii, czyli wzmocnienie się przez PO. Spryt, mądre zarządzanie czy cwaniactwo a nawet frajerstwo?
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Tak apropos myśli szkoleniowej rosyjskiej i amerykańskiej.. dziś w meczu Tampa - Detroit przy stanie 1-4, Skrzydła strzelają na 5-1 do pustej bramki w 15 minucie trzeciej tercji..
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Voronkov to taki młody kozaczek trochę na tym lodzie. Co mecz to lubi prowokować , hity. Wynik ciekawy Avangard nieźle przetrzymuje ataki Kazania i Hrubec ściana.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Co tam się dzisiaj zadziało w Kazaniu? Oglądaliście? Ja niestety dzisiaj nie oglądałem, ale jakiś skrót obejrzę, bo jestem mocno zaskoczony. Przyznam, że liczyłem na Kazań i nie grałem dzisiaj, ale byłem przekonany, że wezmą dzisiaj. 😀
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Omsk wykorzystał swoje sytuacje i wygrał. Dawes nie trafił na pustą i później Lukoyanov miał sytuacje ale przestrzelił. Kazań dużo krążka trochę dogodnych sytuacji , ale Omsk dobrze przeszkadzał i tak jak mówię to co miał wykorzystał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
No i w sumie szkoda że przedmeczowo grałem na CSKA, bo przy 0-1 mnie kusiło żeby handi na nich grać, skoro mieli 59 minut przed sobą.
 
Do góry Bottom