>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Mam zagrany awans CSKA więc wolałbym żeby wygrywali, ale 24-10 w strzałach po 2 tercjach pokazuje jakim sposobem chcą tu coś osiągnąć. A zachowawcza gra przeważnie się mści.

// Ściąganie bramkarza przy 2 bramkach straty dopiero na niecałą minutę przed końcem.. geniusz trenerski.
 
Ostatnia edycja:
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Witam. Pytanie do ekspertów. Zagrałem maxi kombi w Fortunie i w jednej grupie przez przypadek dałem Mannheim - miejsce 1-2 i Munchen 1-2. Skubnąłem się po fakcie, że zdarzenia się wykluczają, bo obydwie ekipy grają w grupie południowej i chyba tylko jedna z nich może zagrać w finale z jakąś drużyną z grupy północnej. Przynajmniej taką drabinkę Play off pokazuje Wikipedia.

Proszę o potwierdzenie jak to jest w Niemczech przy podziale na grupy
 
D 7,5K

damianex1

Użytkownik
Co taki ruch na kursach ottawy z toronto?
Ciężko powiedzieć, Ottawa z którymś tam bramkarzem ale ci pierwsi to dno także bez różnicy kto tam broni, jak dla mnie+2.5 na Ottawe po 1.55 to super kurs i nie wierzę w porażkę 3 golami. W ciągu 7 lat chyba tylko raz tak przegrali
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Witam. Pytanie do ekspertów. Zagrałem maxi kombi w Fortunie i w jednej grupie przez przypadek dałem Mannheim - miejsce 1-2 i Munchen 1-2. Skubnąłem się po fakcie, że zdarzenia się wykluczają, bo obydwie ekipy grają w grupie południowej i chyba tylko jedna z nich może zagrać w finale z jakąś drużyną z grupy północnej. Przynajmniej taką drabinkę Play off pokazuje Wikipedia.

Proszę o potwierdzenie jak to jest w Niemczech przy podziale na grupy
Ktoś coś może wie w temacie?
 
verno 664,6K

verno

Znawca - Hokej
damianprz damianprz a przypadkiem to nie jest zakład na sezon regularny a nie PO? Najlepiej dopytać się po prostu na czacie fortuny.

@Chociaż wątpię aby był taki zakład na sezon regularny także najlepiej podbić na czat wysłać im nr kuponu i zapytać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Ktoś coś może wie w temacie?
Jest tak jak piszesz. 20 kwietnia pierwszy zespół grupy północnej zaczyna PO z czwartym z północnej, a drugi z trzecim. Podobnie jest w grupie południowej. Ale zdarzenia niekoniecznie sie wykluczają, jezeli obie ekipy zajma pierwsze i drugie miejsce po playoff w swojej grupie to spotkaja sie tam z jedynką i dwójka z drugiej grupy i jezeli przejda dalej spotkaja sie w finale, wiec narazie kupon w grze :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
damianprz damianprz a przypadkiem to nie jest zakład na sezon regularny a nie PO? Najlepiej dopytać się po prostu na czacie fortuny.
@Chociaż wątpię aby był taki zakład na sezon regularny także najlepiej podbić na czat wysłać im nr kuponu i zapytać.
Na sezon regularny (północ/południe) to Fortuna ma osobne zakłady
Te zakłady są pod nazwą Niemcy - play-off - klasyfikacja końcowa i tutaj kursy są wyższe bo chodzi już o całą ligę.
Aczkowiek Fortuna jako jedyna chyba oferuje zakłady Miejsce 1-2, czyli dotarcie do wielkiego finału.

Dostałem takie info od [email protected]
Dzień dobry, zgodnie z informacją z oficjalnej strony:
https://www.magentasport.de/del/programm
Mogą się spotkać.

Jeśli chodzi o drugą wypowiedź:
Jest tak jak piszesz. 20 kwietnia pierwszy zespół grupy północnej zaczyna PO z czwartym z północnej, a drugi z trzecim. Podobnie jest w grupie południowej. Ale zdarzenia niekoniecznie sie wykluczają, jezeli obie ekipy zajma pierwsze i drugie miejsce po playoff w swojej grupie to spotkaja sie tam z jedynką i dwójka z drugiej grupy i jezeli przejda dalej spotkaja sie w finale, wiec narazie kupon w grze :)
Ty piszesz o mieszaniu się grup północnej i południowej na etapie półfinałów, ale rozpiska na angielskiej wikipedi mówi o tym, że Mannheim (S1) spotka się w półfinale z Munchen (S2) i tylko jedna z tych drużyn zagra w wielkim finale np. z N1 Eisbaren Berlin.

DEL_2021.png
 
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Na sezon regularny (północ/południe) to Fortuna ma osobne zakłady
Te zakłady są pod nazwą Niemcy - play-off - klasyfikacja końcowa i tutaj kursy są wyższe bo chodzi już o całą ligę.
Aczkowiek Fortuna jako jedyna chyba oferuje zakłady Miejsce 1-2, czyli dotarcie do wielkiego finału.

Dostałem takie info od [email protected]



Jeśli chodzi o drugą wypowiedź:


Ty piszesz o mieszaniu się grup północnej i południowej na etapie półfinałów, ale rozpiska na angielskiej wikipedi mówi o tym, że Mannheim (S1) spotka się w półfinale z Munchen (S2) i tylko jedna z tych drużyn zagra w wielkim finale np. z N1 Eisbaren Berlin.

Pokaż załącznik 7907
Ta rozpiska jest błędna. Po ćwierćfinałach od nowa nadaje sie numery jeden i dwa i pierwsza druzyna grupy północnej gra z drugą z grupy południowej i odwrotnie. I przy dobrym układzie gdy obie wygrają półfinały melduja sie w finale.
Post automatycznie złączony:

Tak to mniej więcej wygląda :

MONTAG, 26. APR
19:15

MITTWOCH, 28. APR
19:15

FREITAG, 30. APR
19:15

SONNTAG, 2. MAI
14:15
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Czyli ćwierćfinały są jeszcze w grupach
A od półfinałów mieszają północ z południem i ma to jakąś logikę

Dzięki za pomoc.
 
Do góry Bottom