>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

sunxl 1,9M

sunxl

Typer
W Avto podoba mi się to, że każde następne spotkanie prezentują się lepiej. Przede wszystkim w Jekaterynburgu nie łapali kar, bo wiedzą, że Jastrzębie z 4 sytuacji w przewadze wykorzystają 2-3 PP i będzie po meczu. To jest klucz także i na dzisiaj, bo w równowadze Avangard nie jest tak groźny.
brawo Avto cały mecz bezbłędny i końcówka pięknie zrypana :)
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dynamo Moskwa mentalnie się załatwi zaraz, bez Podyapolskyego w bramce spora strata u Czerepów, ale stołeczni robią wszystko, aby Severstal wygrał
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Dynamo na siłe chce serie wydłużać chyba 😜 teraz zostali w szatni zupełnie.
A omsk ukarał avto. Wg mnie w tej parze najlepsze mecze na razie.
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Czerepowiec doprowadza do 3-4 na 3 minuty przed końcem meczu o życie i bramkarza ściąga dopiero na 30 sekund przed końcem.. nie ogarniam tej myśli trenerskiej. I na dodatek przy sygnalizowaniu kary zamiast oddać krążek momentalnie Dynamu i grać jeszcze moment 6 na 4, to rozgrywają między sobą..
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Czerepowiec doprowadza do 3-4 na 3 minuty przed końcem meczu o życie i bramkarza ściąga dopiero na 30 sekund przed końcem.. nie ogarniam tej myśli trenerskiej. I na dodatek przy sygnalizowaniu kary zamiast oddać krążek momentalnie Dynamu i grać jeszcze moment 6 na 4, to rozgrywają między sobą..
Tym się różni właśnie NHL od KHL :) i tak nie mieli prawa tego wygrać, to co pasiaki robili to dawno tak jednostronnego spotkania pod względem sędziowania nie oglądałem. Severstal 3 razy grał 3vs5 w osłabieniu i jeszcze słupek w ostatnich sekundach, szkoda go bardzo
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dlatego nie przepadam za typowaniem play-offów w Rosji. Idąc na skróty można powiedzieć, że awansuje drużyna, która ma "droższy skład". Trochę więcej sprawiedliwości uświadczymy w drugiej rundzie, ale też pewnie nie we wszystkich seriach.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
19 - letni Timur Fajzutdinow trafiony wczoraj krążkiem w głowę w meczu MHL Dynama Petersburg vs. Loko nie żyje. Nie udało się uratować chłopaka.
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Masakra.. i to w pozornie niegroźnej sytuacji, przy wrzucaniu krążka do strefy ataku, bez jakiegoś wielkiego zamachu kijem. Wyglądało na trafienie w skroń, może bardziej zabudowany kask by go uratował.. :(
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Włączyłem sobie na chwilę mecz Rubina z Gornyakiem i nie mam pojęcia jakim cudem Rubin wygrał dwa poprzednie mecze...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co tam się odwaliło w tej dogrywce? Bo chyba bramka była dla gornyaka i to uznana?
Chyba jakiś błąd Flashscore. Mi rozliczyli kupon na plus, a na liście strzelców widnieje zawodnik Rubina. Nie oglądałem do końca, więc nie wiem co się działo, ale myślę że to po prostu błąd Flashscore.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
videoweryfikacja byla i gola nie uznali.


  • 68 мин
    После видео просмотра определено- шайба была заброшена ногой, гола нет!
  • 68 мин
    Идет видео просмотр на определение правильности взятия ворот.
https://online.khl.ru/ - tutaj sa tekstowe opisy i widac co sie dzieje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Chyba jakiś błąd Flashscore. Mi rozliczyli kupon na plus, a na liście strzelców widnieje zawodnik Rubina. Nie oglądałem do końca, więc nie wiem co się działo, ale myślę że to po prostu błąd Flashscore.
Dobra, obejrzałem retransmisje, bo live oglądałem do momentu strzelenia przez Gornyak i jak sędzia główny uznał bramkę to wyłączyłem.
Ale później był challenge trenera Rubinu i anulowali bramkę po 4min dyskusji :) Po powrocie na lodowisko, nie minęły 2min i Rubin wywalczył sytuację 2vs1, a później strzelony karny za atak kijem.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dobra gra Loko po obu stronach, są szanse na wygraną.
Lokomotiv Rt kurs 3,8💚💚💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
Do góry Bottom