>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Puchar Gagarina 2021!

Status
Zamknięty.
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie bede sie silił na długie laboraty , jutro trzecie mecze liderów konferencji. Mimo ze Torpedo i Spartak bedą sie starały grac twardo w defensywie i próbować kontratakować to jednak wiecej siły i jakości jest w zespołach Kazania i CSKA, obie ekipy maja długą ławkę i jakosciowo lepszą, mozna rotowac formacjami i wg mnie oba zespoły nie beda chciały grac dogrywki bo wiadomo, ze jest to ryzyko, ale tutaj taki dubel:

Kazań ml + CSKA ml kurs ako 2 fortuna ✅

Jezeli Loko zagra z taką samą konsekwencją w obronie i w ataku to mysle, że sa duze szanse na wygranie trzeciego meczu💚( było ciężko ale zasłużenie)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Traktor Czelabińsk vs Saławat Jułajew Ufa: 1 ml @1.87 ❌
Torpedo Niżny Nowogród vs Bars Kazań: 2 ml @1.45 ✅
AKO @2.71 Superbet ❌


Muszę przyznać, że z uwagą oglądam parę Traktor z Saławat Jułajew i do tej pory ekipa z Ufy zagrała może z 2 dobre tercje? Dogrywki nie biorę pod uwagi, ale tylko dwie drugie tercje w obu spotkaniach należały do dzisiejszych gości, a reszta do Traktoru. Kontrataki klubu z Czelabińska są zabójcze i pięknie stara się wykorzystywać je m.in. Vitali Kravtsov, a więc nadzieja rosyjskiego hokeja. Kolejnym aspektem, który skłania mnie bardziej do zagrania w stronę gospodarzy to pozycja bramkarza. Juha Metsola nie ma jeszcze włączonego trybu play-off, być może stanie się to dzisiaj lub za dwa dni, oby nie, ale bardziej przekonuje mnie po drugiej stronie Ivan Fedotov, który kilkoma bardzo dobrymi interwencjami się popisywał. Martwi mnie jeszcze przebudzenie Teemu Hartikainena, bo bez Harti no party, ale mam nadzieję, że Gatiyatulin znajdzie jakiś sposób, żeby go choć troszkę ograniczyć w ataku. W tej parze będą decydować detale, ale myślę, że w pierwszym spotkaniu u siebie wyjdą na prowadzenie w serii, bo po prostu prezentują się lepiej i mają pomysł na grę, co nieszczególnie widzę u Saławatu Jułajew, który często wali z każdej możliwej pozycji.

O Bars nie ma chyba co się rozpisywać. Faworyt do Gagarina jedzie na ciężki teren, ale widać, że z każdym spotkaniem się rozkręca i pędzi po 4:0 w serii. Nie wydaje mi się, żeby Torpedo coś urwało. Brakuje im tej jakości po prostu i jeżeli mają problemy w PP to są bez szans z ekipą z Tatarstanu.

Na EWINNER znalazłem jeszcze typy na kary:

Jokerit Helsinki vs Lokomotiv Jarosław: powyżej 8.5 kar dwuminutowych @1.85 (w ewinner liczone z czasem dodatkowym)✅
Spartak Moskwa vs CSKA Moskwa: powyżej 8.5 kar dwuminutowych @1.85 ✅
AKO @3.42 EWINNER ✅


mark1973 mark1973 dokładnie widział co się działo w ostatnim mecuz w Jarosławiu, ja sobie obejrzałem powtórkę i było gorąco, ale głównie przez Pajaców, którzy właśnie tak się zachowywali jak Pajace. Jokerit nie ma argumentów sportowych, więc ucieka się do siłowych a hejt kibiców jest już spory, szczególnie za niemoc w ataku, bo w dwóch spotkaniach nie zdobyć nawet gola to jest szok, jak na ekipę z Finlandii. Jestem zdania, że ta atmosfera z piątku przeniesie się dzisiaj i aż szkoda, że nie mamy rozbudowanych typów u bukmacherów, bo z chęcią zagrałbym propozycję, że Teemu Pulkkinen przynajmniej raz otrzyma karę✅ , bo widać, że tam dyskutuje ze swoimi krajanami i kto wie, może mu popuszczą nerwy. 9 kar dwuminutowych myślę, że do zrobienia.

Co do Spartaka to ostatni dzień, aby się obudzić. Przy 3:0 dla CSKA to już nie sądzę, że nawet najwięksi optymiści ze stolicy Rosji wierzyliby w odwróceniu losów tej pary. Tutaj też celuje w kary, podopieczni Olega Znaroka muszą trochę podostrzyć na granicy faulu, ponieważ Wojskowi momentami robili co chcieli i kontry również były zabójcze. Będzie sporo nerwów w Moskwie i liczę na 9 kar mniejszych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +247
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Traktor-Salavat
Obie 2+ 1.97
Przenosimy się do Czelabińska. Remis w serii z lekkim wskazaniem na Traktor. Obie drużyny stwarzają sporo zagrożenia. Traktor gra solidniej nie popełnia prostych błędów i dobrze rozgrywa PP. Najmocniejszy atak Ufy nie odstaje od fińskiego trio. Salavat nie przeniósł formy z końcówki zasadniczego , ale gra się tak jak przeciwnik pozwala a traktorzystów nie dają się mocno rozpędzić Ufie. Tez odnoszę wrażenie , że Traktor lepiej wygląda taktycznie i ta gra wygląda składnie. Kolejnym punktem jest obsada bramki. Metsola drugi mecz już lepszy , ale to nie jest póki co poziom z ostatnich lat. Po drugiej stronie Fedotov , który wydaje się solidniejszy nawet. Patrząc na ostatnie dwa mecze myślę , że bramki z obu stron jak najbardziej możemy zobaczyć. 1 atak Ufy czy Czesi z Kravtsovem pod bramka przeciwnika groźni.

Spartak-CSKA
CSKA RT 1.72
CSKA -1,5 2.29

3 odsłona derbów Moskwy i znów zagram w kierunku CSKA. Drugi mecz już pod kontrolą wojskowych i zasłużone zwycięstwo. W obu spotkaniach Spartak nie stwarzał wielkiego zagrożenia. O ile w pierwszym spotkaniu Cska zagrało po prostu przeciętnie tak w drugim weszli na swój wyższy poziom i Spartak się pogubił. Wykorzystywali okazje w przewadze nareszcie i krążek tez byl pod ich kontrolą. Jeśli wojskowi utrzymają poziom z drugiego meczu to Spartak będzie miał bardzo ciężkie zadanie aby urwać mecz dzisiaj.

Kursy z fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +249
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
A mi dziś jakoś nie do końca pasuje ten lekko 'oczywisty' Traktor. Takie mecze lubią być podchwytliwe i zaryzykuję że jednak zwycięsko wyjdą dziś z tego Zieloni. Bez jakichś konkretnych argumentów, ot przeczucie. Ale liczę też na kilka bramek i do drugiego kuponu wezmę bts 2+. Próbuję też w stronę Jokeritu, bo fakt że przez te dwa mecze wyglądali marnie, ale 3 mecz z rzędu bez bramki? Ostatni gwizdek dziś dla nich i muszą zaryzykować ofensywę, bo Loko na pewno na zero z przodu nie zagra. No i wypadałoby coś jednak strzelić u siebie ;). Mamy kurs 1.5 na ich dwa gole, ale że Loko na dwie bramki też stać, to bts. Do tego bez kombinacji już dwóch mocnych faworytów.
Jak nie wejdą typy w Czelabińsku, to się złoży inne kupony :)

Ufa ML & bts 2+ w "Helsinkach" @3,74 ✅

Bts 2+ w Czelabińsku & Kazań ML & CSKA ML @4,47 ❌


Kursy Fortuna.

Ed: Po Traktorze został mi tylko dubel:

Kazań ML & CSKA ML @2,0 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
A mi dziś jakoś nie do końca pasuje ten lekko 'oczywisty' Traktor. Takie mecze lubią być podchwytliwe i zaryzykuję że jednak zwycięsko wyjdą dziś z tego Zieloni. Bez jakichś konkretnych argumentów, ot przeczucie. Ale liczę też na kilka bramek i do drugiego kuponu wezmę bts 2+. Próbuję też w stronę Jokeritu, bo fakt że przez te dwa mecze wyglądali marnie, ale 3 mecz z rzędu bez bramki? Ostatni gwizdek dziś dla nich i muszą zaryzykować ofensywę, bo Loko na pewno na zero z przodu nie zagra. No i wypadałoby coś jednak strzelić u siebie ;). Mamy kurs 1.5 na ich dwa gole, ale że Loko na dwie bramki też stać, to bts. Do tego bez kombinacji już dwóch mocnych faworytów.
Jak nie wejdą typy w Czelabińsku, to się złoży inne kupony :)

Ufa ML & bts 2+ w "Helsinkach" @3,74

Bts 2+ w Czelabińsku & Kazań ML & CSKA ML @4,47


Kursy Fortuna.
Czy ktoś tutaj pisał o oczywistym Traktorze? Wygrana Saławatu Jułajew mnie nie zdziwi, ale po ostatnich spotkaniach widzę więcej pozytywów po stronie ekipy z Czelabińska, dlatego ich próbuję. Dobrze by było jakbyś trochę argumentował swoje typy a nie jak zazwyczaj na przeczucie :)
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Po pierwsze, napisałem "lekko". Własnie dlatego że po pierwszych meczach widać więcej pozytywów po stronie Traktora. Para jest wyrównana a ogólny kierunek typów raczej w stronę Traktora, więc stwierdzenie "lekko oczywisty" mi tutaj pasuje. A co za tym idzie, nie widzę sensu w argumentowaniu na siłę dlaczego Ufa. Składy te same, formy z dnia na dzień żadna drużyna już nie zmieni. Bo ich stać? Bo może odpalić fińskie trio? Bo Traktor może zagrać słabszy mecz po dwóch niezłych? Tych wszystkich "może" raczej w kategoriach argumentów bym nie traktował. Dlatego napisałem że gram na przeczucie, a jak będzie, zobaczymy. Mnie nie zdziwi nawet 3-0 dla Traktora.
 
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
PO ida pełna parą i dzis ode mnie tez jeden typ
Chodzi o spotkanie w Kazachstanie. Jakos sobie umyslilem, że po czterech meczach Magnitka bedzie prowadzic 3-1 w serii, jednak nie brałem pod uwagę jej porazki na własnym lodzie , ale stało sie i trza gonić. Ekipa z Magnitogorska pokazała, że tafla w Kazachstanie tez dla niej nie straszna, to nie RS tylko PO gdzie trzeba wyłozyć wszystko na stół i wyszarpac kazde zwyciestwo . Trzeci mecz zagrali poprawnie w defensywie, jednak zabrakło czujności w PP i zerewał sie Lilja. Mysle ze dzis Magnitka zagra swój hokej, wykonawce sa na wysokim poziomie , cztery równe formacje i z kazdej jest zagrozenie. Astana u siebie grożna , beda chcieli wciagnac Magnitke w strzelanine, choc i temu sie MMG przeciwstawiła. Mysle ze Astana od poczatku rzuci sie ne rywala a nie bedzie wyczekiwac rozwoju wydarzen( mecz po czesci opisalem w typach dnia), dzis stawiam na mocniejszy kadrowo i lepiej zorganizowany Magnitogorsk

Magnitka ml kurs 1,71 fortuna( wczoraj jeszcze po 1,79) ⛔

Gram tez dubel Magnitka z x + Munchen z x ( kilka zdan w zakładce DEL skreslę) kurs ako 2,46⛔

edit: NIE ZAWSZE JEST NIEDZIELA, MNÓSTWO ZMARNOWANYCH SZANS MAGNTKI A PRZY PIERWSZYM STRACONYM GOLU TO JUZ CHYBA W SZATNI BYLI
ALE TRZEBA ODDAC ASTANIE, ZE BYLI BARDZO SKUTECZNI I CELOWNIKI TEZ DUZO LEPIEJ USTAWIONE


Z pozostałych meczyKHL jakos mi pasuje wyrownanie serii w Ekaterinbyrgu a SKA jak pasy nadal beda szopke odstawiac to zamknie serie( ale ciekawe co tym razem poleci na lód)
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
W Rosji, Kazachstanie i na Białorusi wolne od pracy z okazji Dnia Kobiet i tylko pozazdrościć :D

Barys Nur-Sultan vs Metallurg Magnitogorsk: 1ml @2.25 ✅
Avtomobilist Jekaterynburg vs Avangard Omsk: 1ml @2.15 ❌
AKO @4.84 PZBuk ❌

Severstal Czerepowiec vs Dynamo Moskwa: 1X @1.95 ❌
Dynamo Mińsk vs SKA St. Petersburg: każda z drużyn zdobędzie 2+ bramek @1.74 ❌
AKO @3.39 PZBuk ❌


Nie wiem dlaczego, ale jakoś wierzę w ten Barys. Może Nie zagrali wcale źle, był to wyrównany mecz i odcięcie od prądu na kilka minut w drugiej tercji odwróciły losu trzeciego spotkania. Potem bolączka ekipy z Kazachstanu i nie wykorzystanie 5vs3 przez minutę i taka kolej rzeczy. rasijskij rasijskij dobrze napisał ostatnio, że Barys po pierwszej porażce wyciągnął wnioski. Mam nadzieję, że Yuri Mikhailis ponownie to zrobi. Będzie ciężko, ale u siebie z kibicami trzeba wyrównać, bo 1:3 i wyjazd do Magnitogorska skończy się źle.

W Avto podoba mi się to, że każde następne spotkanie prezentują się lepiej. Przede wszystkim w Jekaterynburgu nie łapali kar, bo wiedzą, że Jastrzębie z 4 sytuacji w przewadze wykorzystają 2-3 PP i będzie po meczu. To jest klucz także i na dzisiaj, bo w równowadze Avangard nie jest tak groźny. Jakub Kovar coraz lepsze interwencje i tutaj stawiam na wyrównanie serii.

Severstal najbardziej szkoda, ale taki brutalny i piękny jest hokej. Gra się do końca i wychowanek załatwił dogrywkę, a potem już po ptakach. Złość w Czerepowcu jest spora i oby nie przełożyło się to negatywnie, ale pozytywnie. Dynamo kompletnie mnie nie przekonuje, w każdym z trzech spotkań tej serii lepszy był Severstal, liczę na nich ponownie i oby to nie był spadek formy po tej porażce.

Co do Mińska to racja, pasiaki nieźle ich skrzywdzili i kto wygrał miał wygrać. Dynamo zaprezentowało się bardzo dobrze na tle SKA i nie zmienią nagle swojego stylu gry. 2:2 jak najbardziej realne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
W poprzednich sezonach w PO jak był mecz to w wielu rosyjskich miastach tez były dni wolne od pracy jak był mecz w mieście. :) teraz Covid to juz tak nie ma.
Super sprawa, szkoda, że u nas nie można poczuć takiego klimatu hokejowego święta, brakuje nam trochę sportu na światowym poziomie :)
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Super sprawa, szkoda, że u nas nie można poczuć takiego klimatu hokejowego święta, brakuje nam trochę sportu na światowym poziomie :)
Mamy siatkówkę na wysokim poziomie 🙂
Wracając do hokeja
Avto-Omsk 2 ml 1.67
Tutaj idę w kierunku ekipy Hartleya. Avto trochę się przebudziło na PO 2 mecz wg mnie był lepszy niż 3 nawet pomimo porażki. W 3 spotkaniu wynik mógł pójść w obie strony . Skład goście mają lepszy i Hartley mając do dyspozycji Bouchera wyciągnie wnioski z poprzedniego meczu gdzie nie wszystko dobrze funkcjonowałoZ Spotkanie zapowiada się wyrównanie i interesująco. Sprawa wyniku jest otwarta lecz więcej szans widzę po stronie gości.

jeszcze mecze o 15
Dynamo-SKA obie 2+ 1.74
Mocno się zagrzało po ostatnim spotkaniu i dużo krytyki spadło na sędziów. Białoruska telewizja rzucała mocne słowa na wydarzenia z tamtego spotkania. Mińsk zagrał dobrze a SKA znów dało rywalowi złapać oddech. Żubry nie mają nic do stracenia i na pewno będą chcieli odgryźć się SKA. Samonov nie broni narazie jakoś kapitalnie a Mińsk ma kilku fajnych grajków.

Sevestral-Dynamo
A.Sergeyev +0,5 2,50 betfan(ale meczyk zagrał chłopak)
Para w której faworyt zawodzi i dziś być może decydujący mecz w tej serii. W Dynamo nie wszyscy prezentują odpowiedni poziom ale Sergeyev trzyma akurat poziom. Obrońca ofensywnie usposobiony i często widać go w PP wraz z pierwszym atakiem. W tym sezonie 6 goli 37 asyst. Dobra dyspozycja a także minuty w PP są szansą na jego punkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Wbrew kursom i sędziom postawiłem na wygrane Mińska i Czerepow, kursy prawie trzy na ml
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ah to Avto, szkoda gadać, ale gratulacje tym co pograli na Avangard, trzeba wykorzystywać najmniejsze błędy popełniane na tym poziomie :)

Dzisiaj bez większego zastanowienia gram faworytów w Fortunie bez podatku:

X/Loko + Bars ml + CSKA ml @3.12 Fortuna ✅

Bardzo mało czasu więc nie będę się rozpisywał, faworyci z dogrywkami, Loko z X bo może znów pojawić się dodatkowy czas, które tym razem może pójść w inną stronę, trzeba zamykać serię i się nie bawić, bo wczoraj SKA oddało wygraną Żubrom, ale kto wie, może powalczą w Petersburgu i znów seria zawita do Mińska?

Edit. dodam jeszcze AKO z karami i punktem zawodnika:

Traktor Czelabińsk vs Saławat Jułajew Ufa: powyżej 14.5 sumy kar dwuminutowych @1.70 ✅
Jokerit Helsinki vs Lokomotiv Jarosław: Teemu Pulkkinen powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.65 ✅
AKO @4.51 BETFAN ✅


Spodziewam się takiej brutalności jak na początku ostatniego spotkania w Czelabińsku, linia bardzo niska 8 kar mniejszych, trzeba korzystać, a Teemu widać, że jest nakręcony do walki ze swoimi rodakami, w każdym meczu z Jokerit punktował, super kurs na BETFAN, warto nawet na singla :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +284
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Słaby dzień wczoraj, może dzis bedzie lepszy...zobaczymy
Chyba każdy zadaje sobie pytanie czy druzyny prowadzace 3-0 dzis zakoncza serie. Wg mnie i Kazań i CSKA i nawet Loko dzis beda w nastepnej rundzie.
CSKA i Kazan duzo mocniejsze od swoich rywali, dobrze graja i Johansson i Biljalov w bramce, obrona tez pomaga a w ataku jest wiele mozliwosci i rotacji, ławki tych ekip dłuzsze i jest na nich wiecej wirtuozow. Nie sadze by obie ekipy miały bawic sie w dogrywki bo tam nieststy błąd kosztuje przegrany mecz

Kazan ml+CSKA ml kurs ako 1,86 ✅
KAzan RT+CSKA RT kurs ako 2,74✅
zdecydujcie co zagrać

Mysle ze Lokomotiv tez sobie poradz, mimo ze Jokerit od połowy trzeciego meczu wykazywal ochote do gry to dzis wróci koncentracja i konsekwencja po obu stronach lodu
W Czelabinsku mysle ze Traktorzysci rozgryza Metsole i beda bardziej skuteczniejsi bo 0-4 z poprzedniego meczu kompletnie nie oddaje tego co na tafli
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Traktor-Salavat
0-0 podwójna szansa 1.80
Nie jest to jakis oryginalny typ na to spotkanie. Role się odwróciły i teraz to Traktor musi gonić rywala w serii. 3 mecz był najsłabszy w tej serii. Traktorzyści nie funkcjonowali w tym spotkaniu. Nieskuteczni w ataku a Ufie wpadało w ataku. Słabszy mecz może się przydarzyć i dziś od początku koncentracja i będą chcieli przycisnąć Salavat jak w 1 spotkaniu. Gatiyatulim sam przyznał , że mało co się udawało. Kravtsov i spółka musza się dzisiaj spiąć i licze na wyrównane spotkanie.

Jokerit-Lokomotiv
Podwójna szansa 1-1 2.30
Jokerit mógł złapać kontakt i mieć 1-2 teraz inna sytuacja 0-3 i awans odjechał bardzo daleko. Seria zapowiadała się dość wyrównanie a tu już 3-0 choć mecze 1 i 3 był wyrównane i tak jak kolega wyżej zauważył Jokerit trochę się przebudził. Po 2 meczach trafili dwukrotnie. Typ trochę na wyczucie ale jednak Jokerit ma grać z kim przodu i na 0-4 w serii nie zasługują. Nikt na sucho przegrywać nie chce, do stracenia dużo nie mają i będą chcieli zaskoczyć dobrze zoorganizowane w tyłach Loko.

Edit:
Dorzucę jeszcze
Torpedo-Kazań obie 2+ 2.03
Być może ostatnie spotkanie w tej serii. Torpedo po niezłym pierwszym meczu kolejne dwa mecze zagrało słabo. Nie funkcjonowało PP. Szanse były lecz zabrakło skuteczności.

Kursy betfan
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Podobnie jak mark1973 mark1973 liczę że rozstrzygnie się dziś kwestia trzech awansów. Z racji tego że Jokerit, Spartak i Torpedo nie mają już marginesu błędu, to przy dość prawdopodobnym prowadzeniu rywali mogą pojawić się już rozpaczliwe próby doprowadzenia chociażby do remisu - a co za tym idzie straty bramek w końcówce. Próbuję handicapów i ponownie bramek w ostatniej tercji, tym razem tylko dla tych dwóch spotkań, bo ostatnio ten scenariusz zaczyna się sprawdzać. Jokerit odpuszczę tutaj, bo co za dużo takich samych typów na 1 kuponie to jednak niezdrowo, ale do jakiegoś innego też może jeszcze to dorzucę.

Kazań & CSKA (-1) @3,47 ✅

>1,5g w 3 tercji w Moskwie i Nowogrodzie @3,47 ❌
(eh, no jednej bramki brakło, a tyle okazji było, jedyny dziś mecz bez 2 goli w 3 tercji)

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +245
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Kursy na Jokerit spadają. Ale Lokomotiv ustawiony identycznie jak w meczu nr 2. Pascale bez presji bo już bramka odczarowana ja gram Loko

Lokomotiv Rt kurs 1,95 💚 💚 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom