>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Spooner i Boucher kontuzjowani? Liczyłem że Mińsk powalczy nawet o awans, ale bez Spoonera to raczej ciężko będzie.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Wiadomo co sie stalo w meczu Trzyncu ? na flash pisze ze jakas tragiczna sytuacja

edit https://sport.tn.nova.cz/clanek/v-t...BGwkDCMM1Nvepgy7eSdd6LZO-T7unmLEhWbcoeGG6nvWU
Żona kapitana Ocelari - Vrany zginęła tragicznie....Spacerowała z psem po tamie w Slezská Harta. Szczeniak wbiegł na lód.....chciała mu pomóc. Niestety lód pod nią pękł...Przez ponad godzinę służby ratownicze szukały jej ciała......
Zmasakrowała mnie ta informacja :cry:

1614755886285.png
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Co to dzisiaj tak underowo w meczach o 17:30 😀 myślałem, że Ak Bars Ml + CSKA Ml na spokojnie, a CSKA się tak męczy ze Spartakiem. No nic, czas na dogryweczki. Nie wiem jak to wyglada w Kazaniu, bo oglądam CSKA, a tam śledzę tylko wynik 🤔
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Ja oglądam Kazań. To fajnie wyglada ekipa Nemirovskiego. Kazań jednak dłużej przy krążku ale to nie jest wielka dominacja.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Za dużo kombinowania zawodników Magnitki podczas prób strzału. Jak się jest między bulikami to się strzela, a nie szuka asysty... Trochę ich zdekoncentrował ten gol Barysa.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Barys na play-off z publicznością u siebie w Nur-Sultan do 30%, oj ciekawie się ta seria rozwija, zobaczymy czy na Kazachów podziała to mobilizująco, czy wręcz przeciwnie przyzwyczajeni do ciszy :D
 
Do góry Bottom