>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Traktor cięzko na nogach w pierwszej tercji, bledy w obronie. Do tego Sateri w bramce widac dobrze usposobiony, mam wrazenie ze Sibir który gra dosc lekko i pewnie moze tego nie wypuscic. Typ moze troche ryzykowny ale taki widze po pierwszej tercji

Sibir wygra pozostałą czesc kurs 4,35 fortuna
Post automatycznie złączony:

W Kazaniu tez ciekawie. Podobny typ jeszcze wiecej wart.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ciekawa informacja wypłynęła z KHL, Jokerit swoje mecze domowe w play-off nie będzie rozgrywać w swojej hali w Helsinkach, lecz u swoich przeciwników. Być może Barys również podąży tę drogą. Co by nie mówić, bez kibiców nie ma aż takiej przewagi własnej tafli, ale jednak jakieś korzyści są.
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ja sobie już odpuszczam granie tej kolejki, niezależnie od wyniku challenge. Można ewentualnie postawić na każdego doga.

Teraz Ufa juz nie gra o nic i mam szczerą nadzieję że Traktor przejdzie Magnitogorsk w pierwszej rundzie. Należy im się za to olewactwo.

Ed: Wróć, Ufa jeszcze może przejść Omsk.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Avto z pełnym składem to tez nie pewniak a Sibir gra do konca i ostatni mecz , nie odpuszczą.
kierunek dogów trzeba obrac.
Nawet Minsk moze wywieźć punkt z Leningradu
Post automatycznie złączony:

Ale bedzie bitwa miedzy Mmg a Traktorem w PO
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Oglądacie AkBars - CSKA? Ja oglądam i póki co CSKA wygląda trochę 💩 pobieram gospodarzy ml za @1.95 (29 min) ❌
 
Ostatnia edycja:
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Ja sobie już odpuszczam granie tej kolejki, niezależnie od wyniku challenge. Można ewentualnie postawić na każdego doga.

Teraz Ufa juz nie gra o nic i mam szczerą nadzieję że Traktor przejdzie Magnitogorsk w pierwszej rundzie. Należy im się za to olewactwo.

Ed: Wróć, Ufa jeszcze może przejść Omsk.
Avangard wygrał Sałaty już nie będą się zamęczać.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
MAŁE OGŁOSZENIE. Chciałbym zaprosić Was do tematu - MECZE O WSZYSTKO vs MECZE O NIC. Ma on posłużyć jako miejsce rozmów i wymiany informacji na temat meczów, gdzie jedna drużyna baaardzo potrzebuje wygranej, druga z kolei nie musi wygrać. Taka sytuacja może mieć miejsce szczególnie przed playoffami we wszystkich dyscyplinach (hokej, koszykówka, ręczna, siatkówka). Przykład: jedna ekipa wciąż walczy o awans do playoffów lub o lepsze rozstawienie, z kolei ta druga ekipa jest już pewna konkretnego miejsca i czy wygra czy przegra - nic jej to nie zrobi.

Tu są osoby, które siedzą w temacie hokeja. Jeśli wynajdziecie przykład takiego meczu, to wrzućcie go do tematu. Nie musi to być typ, wystarczy samo zgłoszenie takiego meczu. Może coś z tego fajnego się uda zrobić.

 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
MAŁE OGŁOSZENIE. Chciałbym zaprosić Was do tematu - MECZE O WSZYSTKO vs MECZE O NIC. Ma on posłużyć jako miejsce rozmów i wymiany informacji na temat meczów, gdzie jedna drużyna baaardzo potrzebuje wygranej, druga z kolei nie musi wygrać. Taka sytuacja może mieć miejsce szczególnie przed playoffami we wszystkich dyscyplinach (hokej, koszykówka, ręczna, siatkówka). Przykład: jedna ekipa wciąż walczy o awans do playoffów lub o lepsze rozstawienie, z kolei ta druga ekipa jest już pewna konkretnego miejsca i czy wygra czy przegra - nic jej to nie zrobi.

Tu są osoby, które siedzą w temacie hokeja. Jeśli wynajdziecie przykład takiego meczu, to wrzućcie go do tematu. Nie musi to być typ, wystarczy samo zgłoszenie takiego meczu. Może coś z tego fajnego się uda zrobić.

Trochę się spóźniłeś, bo właśnie kończy się ostatni mecz ostatniej kolejki przed playoffami ; )
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ale ostatnio się ociągają z tymi składami we wcześniejszych meczach. Eichel jedna gra, Blackwood gra b2b. W Buffalo w bramce Johansson, a w Nashville Rinne.

// Jednak Saros w Preds. Masakra ostatnio z tymi bramkarzami. Trzeba czekać do ostatniej chwili.
 
Do góry Bottom