>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja odnoszę wrażenie, że sędziowanie w miarę sprawiedliwe. Na trzecią tercję przełączyłem się na Kazań. Tak patrzę na grę Ufy i nie wiem co powiedzieć. Niby starają się atakować, ale przy tym próbują być ostrożni. Z takim graniem to nic nie ugrają. Muszą zagrać odważniej jak liczą, że coś ugrają w dogrywce.
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
W Kazaniu sędziowanie w porządku. Pełna zgoda Ufa gra dość zachowawczo ale mają z tyłu głowy , że jeden błąd i 0-2.
Post automatycznie złączony:

Matko Boska , ale wylew. Dajcie tej Ufie coś na koncentrację
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W Moskwie po pierwszych gwizdkach było wiadomo kto wygra. Dobitnie mozna było sie przekonac o tym jak Loko strzeliło bramke i zaczeli naciskać wtedy wojskowi zaczeli brzydko faulować a gwizdków nie było, no bo co by to było jakby złapali kontakt na 3-2, mogło by byc roznie. Ale tez trzeba oddac Cesarzowi co cesarskie i powiedziec ze CSKA było dzis lepsze, i wykorzystało 100% błedów obrony Lokomotywy wiec teraz jedziemy do Jarosławia.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Do składu SKA wracaja Tkachev, Shvets-Rogovoy i Belov, spore wzmocnienia, ale w bramce Hellberg, który z Mińskiem się nie popisał, zobaczymy, czy remisik wpadnie, czy Dynamo na 2:0 :D
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
siema, mam takie małe spostrzeżenie i chciałbym zapytać większej fachurki
Fortuna daje zakład " brak bramek w PP" i wycenia go na 30!!!
skoro mamy tak underowe spotkania w KHL i linia w okolicach 4!!, to po co gryźć paznokcie, skoro na 8 meczów ćwierćfinałowych taka sytuacja zdarzyła się już 3 razy...
kurs płaski 30 nie ważne kto gra
macie taką ofertę u swoich bukmacherów?
jak oni to wyceniają ?
co sądzicie o takim rozwiązaniu?

mam nadzieję, że wyobraźnia działa ale nie będąc ortodoksyjnym i grając powyższe zdarzenie stawką 100pln
po 8 spotkaniach mamy 9000pln na trafionych meczach... oczywiście, że nie jest powiedziane, że taka średnia się utrzyma , a nawet jestem pewien, że tak nie będzie, ale przy tym kursie zwrot jest potężny
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
To jest zakład kto pierwszy będzie grał w przewadze, a nie kto strzeli bramkę.. Kurs 30 wchodzi jak nie będzie ani jednego wykluczenia w meczu.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
To jest zakład kto pierwszy będzie grał w przewadze, a nie kto strzeli bramkę.. Kurs 30 wchodzi jak nie będzie ani jednego wykluczenia w meczu.
Dokładnie. Sam raz się naciąłem na tym zakładzie w Fortunie. Pamiętam dokładnie, że postawiłem w meczu Torpedo z SKA, że Torpedo pierwsi strzelą w przewadze i byłem zdziwiony, że zakład został rozliczony na plus po pierwszej przewadze Torpedo, ale bez strzelonego gola.
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Kempe dostał karę meczu za wrzucenie na bandę, a w końcówce meczu w Ufie za niemal identyczne przewinienie (a nawet powiedziałbym bardziej ewidentne) nie było nawet 2 minut dla gospodarzy..
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Loko fajnie wygląda, gram gospodarzy ml po @1.85; 10 min do końca ❌

Nie wiem ile razy już Johansson ich uratował..

szkoda, CSKA sporo szczęścia w trzeciej tercji, zresztą nie tylko w trzeciej :)
 
Ostatnia edycja:
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Mnie narazie Mlada martwi. Spodziewałem się oporu Dynama od początku, chociaż jedna z bramek nie powinna w ogóle paść ale cóż. Mam nadzieję, że się podniosą.
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
I proszę jaki powrót Mlady :). Sedziowie w Jarosławiu w końcu zaczęli gwizdac bardziej sprawiedliwie i od razu weryfikacja wojskowych :). Trzeba przyznać, że Pavel Kraskovsky nadaje niezwyklej jakości atakom Loko. Od razu widać, że wrócił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
Do góry Bottom