>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Szczerze to jestem zawiedziony Szwedami, pomimo wyniku jednostronny mecz i szczęśliwy remis jak na razie, może zmiana hali im nie pomogła, a tak na serio to Finowie szybsi i bardziej zdecydowani, może wyrówna się w kolejnej tercji
 
verno 473,1K

verno

Znawca - Hokej
Moim zdaniem Finowie jeszcze mocniej docisną bo widzą że mają przewagę a wynik jednak nie zadowala, szczerze mówiąc to po meczach Kanada-Szwecja///USA-Finlandia spodziewałem się takiego meczu ale jaki będzie rezultat końcowy to zobaczymy :D
 
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Trochę szczęścia w końcowych sekundach ale jakoś się udało, tylko szkoda że w 1. tercji bez bramki...
1672698324547.png 1672698341468.png
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Żeby sie Kanada nie zdziwiła jak im awans odjedzie, Słowacy grają mądrze i nie są bez szans, troche szczęścia i może być sensacja a buki na awans Słowacji dały kurs 60, aż żal tego nie zagrać. Kanadyjczycy wiecej sie przepychaja niz grają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Szkoda że Słowacja nie wywaliła Kanady z turnieju bo Ci tak cwaniaczyli że należało im się. Wszystko na żywo w kierunku Słowacji miało sens
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Szwedzi dzis defensywą stoją a Czesi jakby im jednaj fazy zabrakło, nie moga cos wskoczyc na obroty ale i Szwedzi nie pozwalają na tyle ile w meczu grupowym. Byc moze to ten jeden słabszy mecz na tych mistrzostwach, który zdarza sie kazdej ekipie a Czesi maja go w półfinale. Mam wrazenie ze dzis Czesi nie złamią Lindboma i ja próbuje zagrac cos takiego

3 tercja wygrana Szwedów kurs 2,6 fortuna
spodziewam sie gola do pustej bramki albo powiekszenia przewagi przez Szwedow, choc Suchanek tez wyglada dobrze i za mniejsza stawke zagram ze juz gol nie padnie

kurs 7 fortuna

Oraz Czesi bez gola kurs 2,42 fortuna
Mam watpliowsci czy Czesi przedra sie przez zasieki Szwedów a jeszcze Lindbom na posterunku
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Błąd Lindboma przy golu Jiricka niestety, szkoda bo cały turniej solidny. Z przebiegu całego spotkania to Trzy Korony miały wiecej z gry i wiecej klarownych sytuacji, szczególnie w dogrywce ale nie potrafili postawic kropki nad i.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
USA to myśli, że samo się wygra, dramatyczne błędy Amerykańców i Augustine, 0 skupienia w grze, nie zdziwię się, jak bardziej zmotywowana Szwecja to weźmie
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Oby Czesi ograli tych cwaniaków. Niesamowicie frajersko oddany mecz.
To jest specjalność zakładu o nazwie Kanada, w sierpniu w finale było podobnie, Kanada prowadziła 2:0, miała 5 PP w 2. tercji nic nie strzeliła i Suomi wyrównało 2:2 w ostatniej części. O dogrywce nie wspomnę ile farta mieli, może dzisiaj wreszcie się skończy 🇨🇿
Post automatycznie złączony:

Czesi wreszcie w 3. tercji agresywnie przy bandach i Kanada bez gumy, ciekawe jak dogrywka się potoczy
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Pieknie przekupiony mecz w Berlinie, aż nóż się w kieszeni otwiera, jak pasiaki Mistrza przypychają. Dwa gole w PP dla Niedźwiedzi po karach dla Augsburga, których być nie powinno, dramat jest z tymi arbitrami w Niemczech.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Pieknie przekupiony mecz w Berlinie, aż nóż się w kieszeni otwiera, jak pasiaki Mistrza przypychają. Dwa gole w PP dla Niedźwiedzi po karach dla Augsburga, których być nie powinno, dramat jest z tymi arbitrami w Niemczech.

Od 2:20 skandaliczne kary dla Augsburga, sędzia Gofman chyba wróci do Rosji
 
Do góry Bottom