>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja próbuje Kanada over 6,5 gola w meczu kurs 2,54 fortuna ⛔
Po suchej 2 tercji mysle ze Klonowe liscie troche sie zepną i strzelą te 3 gole w 3 tercji
 
Ostatnia edycja:
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Mecz Czechów i szok że Słowenia underdog prowadzi z wielkim faworytem, trzymam kciuki za ten malutki kraj jakim jest Słowenia i chciałbym by nasi zagrali z nimi i Madziarami w elicie za rok, niech lecą do 1a Austriacy i Kazachowie .Słoweńcy zawsze mi imponowali jak w takim małym kraju można zrobić hokej na poziomie elity i robić kilka awansów w ciągu kilku lat. Gdzie nasi zrobili pierwszy awans od ponad dwóch dekad ...
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Czechy ilość bramek 2.5 @2.08 Fortuna (po 2. tercji) ✅️

Spróbujemy z live, ogladam ten mecz od poczatku i Czesi nie potrafili odpowiednio do niego wejść. 2 stracone szybko bramki i dopiero PP udało się wykorzystać. W 3 tercji spodziewam się dominacji faworytów. Widoczny jest brak Sedlaka, który ciągnął drużynę z przodu, ale jest przecież kilku innych liderów. Słowenią walczy dzielnie, ale z każdą minutą jakby brakowało pary. Pierwsze 2 linki po kilkanaście minut na lodzie, zmęczenie będzie narastać i myślę, że Czesi to wezmą, bo i Vejmelka pewniejszy. Stawiam jednak na minimum 3 gole Czechów, jakby Słowenia zaskoczyła
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +444
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Czechy ilość bramek 2.5 @2.08 Fortuna (po 2. tercji) ✅️

Spróbujemy z live, ogladam ten mecz od poczatku i Czesi nie potrafili odpowiednio do niego wejść. 2 stracone szybko bramki i dopiero PP udało się wykorzystać. W 3 tercji spodziewam się dominacji faworytów. Widoczny jest brak Sedlaka, który ciągnął drużynę z przodu, ale jest przecież kilku innych liderów. Słowenią walczy dzielnie, ale z każdą minutą jakby brakowało pary. Pierwsze 2 linki po kilkanaście minut na lodzie, zmęczenie będzie narastać i myślę, że Czesi to wezmą, bo i Vejmelka pewniejszy. Stawiam jednak na minimum 3 gole Czechów, jakby Słowenia zaskoczyła
No i jak w masło ;)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Kanadyjczycy to juz w trójke powinni siedzieć na ławce kar bo podczas PP Swisse dwa mocne faule były , widac na powtórkach. Juz mi sie pasy nie podobaja z tymi gwizdkami
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ta dokładnie też to zauważyłem, ale i w stronę Suisse tez sie pomylili właśnie Malgin też powinien siedzieć
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Velano tez powinien siedziec na ławce, w dziub nie dostał a wczesnie potraktował łyżwą Niederraitnera
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
W meczu Słowenii ze Słowacją pogram na live gol do pustej bramki. Nawet jak będzie remis w RT to Słowacja musi wycofać bramkarza, bo remis im nic nie daje. Słowenia też przegrywając 2-3 golami musi wycofać swojego goalie jeszcze wcześniej

Gol do pustej bramki @2.52 Fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W obu meczach pachnie remisami więc trzeba spróbować na żywo

Austria - Węgry remis kurs 3,85

Kazachstan - Słowenia remis kurs 3,93
Oba STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +946
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Harold Kreis już nie będzie miał tylko pomniku w Villingen-Schwenningen, ale w całych Niemczech, DEB powalczy z Kanadą jutro 🇩🇪
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Szwaby niezle , nie bez szans w finale, tak sobie dziś myślałem fajna jednak sprawa że wyjeb.. tych kacapów , mistrzostwa zrobiły sie naprawde ciekawsze i niech to trwa w przyszłym roku jeszcze z udziałem naszych, ktorzy sadze beda mieli szanse sie utrzymać bo trafia do grupy z kazachami i francja.Tylko że mogą po pierwszych meczach takie lanie dostac ze psychicznie nie wytrzymaja w elicie jednak i zlecą ... zobaczymy . Kto sie wybiera z was do Czech? (y)
 
Do góry Bottom