>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Cześć.

Mam pytanie u jakich bukmacherów gracie? Zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dodam tylko, że interesują mnie głównie zagraniczne firmy, ponieważ jestem ciekaw ofert.

Pozdrawiam serdecznie bractwo kija 😁.
 
jozzy22 579K

jozzy22

Użytkownik
Do tragedii doszło w meczu ligi hokejowej na Wyspach Brytyjskich. 29-letni Adam Johnson poniósł śmierć w dramatycznym wypadku. Podczas starcia z zawodnikiem rywali łyżwa przecięła mu gardło. Tragedia rozegrała się na oczach 8 tys. widzów. Zdarzenie było tak traumatyczne, że wielu widzów zaczęło płakać, kilka osób zemdlało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
psychol32 439,5K

psychol32

Użytkownik
Witam. Dzisiaj nasza reprezentacja u20 gra o pozostanie w dywizji 1B. Trwa mecz Estonia - Chorwacja. Wynik po dwóch tercjach 6:3. Czy jak Estończycy dowiozą zwycięstwo do końca to nam wystarcza 1 punkt w meczu z Włochami? Liczy się bilans bramkowy czy bezpośrednie mecze?
 
mark1973 779,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie było czasu na wpis ale SHL na żywo widzę tak
Linko się nie podda oni rusza w drugiej tercji i może być koło remisu

Linkoping z x kurs 2,5

Vaxio myślę że w końcu złamie Rogle bo tu widzę przewagę

Vaxio RT kurs 2,4

I myślę że Timra też ruszy, bo przeczekali nawałnice Malme i myślę że będą grać swoje

Timra RT kurs 2,4
Fortuna
 
mark1973 779,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Z wrażeń artystycznych lepiej wyglądaja Helveci ale Słowcy tez niepotrzebnie sobie komplikuja gra faulami. Szwajcarzy trzy setki juz zmarnowali. Słowacy podobnie jak wczoraj w pierwszej tercji. Jak przycisną to Szwajcarzy sie zaczną gubić. Mysle ze do konca 1 tercji to Helveci beda przy krązku
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Fajnie ta Słowacja prezentuje się w PK, bardzo dobrze zorganizowani są przy blokowaniu strzałów i odcięciu podań, ale i goalie Gajan robi robotę
 
mark1973 779,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Fajnie ta Słowacja prezentuje się w PK, bardzo dobrze zorganizowani są przy blokowaniu strzałów i odcięciu podań, ale i goalie Gajan robi robotę
Gajan póki co prezentuje sie najlepiej ze wszystkich bramkarzy, przyjał spora ilosc strzałów i pewnie staty tez solidne
Post automatycznie złączony:

Szwajcarzy dobrze jeżdżą na łyżwach, są szybcy , brakuje im wykonczenia ale z tego zamieszania które robia to czasem moze cos wpasć. Jak ktos pograł Słowacje RT to z mniejsza stawke do obrony kuponu moze warto zaryzykować bo kurs prawie 5 na remis, a obrona Słowaków czasem gubi krążek a Helveci to wyłapują . Patrzac na grę śmierdzi remisem
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom