>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Cześć.

Mam pytanie u jakich bukmacherów gracie? Zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dodam tylko, że interesują mnie głównie zagraniczne firmy, ponieważ jestem ciekaw ofert.

Pozdrawiam serdecznie bractwo kija 😁.
 
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Do tragedii doszło w meczu ligi hokejowej na Wyspach Brytyjskich. 29-letni Adam Johnson poniósł śmierć w dramatycznym wypadku. Podczas starcia z zawodnikiem rywali łyżwa przecięła mu gardło. Tragedia rozegrała się na oczach 8 tys. widzów. Zdarzenie było tak traumatyczne, że wielu widzów zaczęło płakać, kilka osób zemdlało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
psychol32 444,7K

psychol32

Użytkownik
Witam. Dzisiaj nasza reprezentacja u20 gra o pozostanie w dywizji 1B. Trwa mecz Estonia - Chorwacja. Wynik po dwóch tercjach 6:3. Czy jak Estończycy dowiozą zwycięstwo do końca to nam wystarcza 1 punkt w meczu z Włochami? Liczy się bilans bramkowy czy bezpośrednie mecze?
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie było czasu na wpis ale SHL na żywo widzę tak
Linko się nie podda oni rusza w drugiej tercji i może być koło remisu

Linkoping z x kurs 2,5

Vaxio myślę że w końcu złamie Rogle bo tu widzę przewagę

Vaxio RT kurs 2,4

I myślę że Timra też ruszy, bo przeczekali nawałnice Malme i myślę że będą grać swoje

Timra RT kurs 2,4
Fortuna
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Z wrażeń artystycznych lepiej wyglądaja Helveci ale Słowcy tez niepotrzebnie sobie komplikuja gra faulami. Szwajcarzy trzy setki juz zmarnowali. Słowacy podobnie jak wczoraj w pierwszej tercji. Jak przycisną to Szwajcarzy sie zaczną gubić. Mysle ze do konca 1 tercji to Helveci beda przy krązku
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Fajnie ta Słowacja prezentuje się w PK, bardzo dobrze zorganizowani są przy blokowaniu strzałów i odcięciu podań, ale i goalie Gajan robi robotę
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Fajnie ta Słowacja prezentuje się w PK, bardzo dobrze zorganizowani są przy blokowaniu strzałów i odcięciu podań, ale i goalie Gajan robi robotę
Gajan póki co prezentuje sie najlepiej ze wszystkich bramkarzy, przyjał spora ilosc strzałów i pewnie staty tez solidne
Post automatycznie złączony:

Szwajcarzy dobrze jeżdżą na łyżwach, są szybcy , brakuje im wykonczenia ale z tego zamieszania które robia to czasem moze cos wpasć. Jak ktos pograł Słowacje RT to z mniejsza stawke do obrony kuponu moze warto zaryzykować bo kurs prawie 5 na remis, a obrona Słowaków czasem gubi krążek a Helveci to wyłapują . Patrzac na grę śmierdzi remisem
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom