>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa H

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
ja ostatecznie zdecydowałem prościej. Po prostu na żaden z tych meczy nie zagram. Są znacznie ciekawsze i łatwiejsze. Lech... aj no już sam nie wiem. Mnie coś mówi że Feyenord sie zepnie ponadto te wypowiedzi Verbeeka sa sprzeczne z tym co TBM pisze ale z drugiej strony nie jedno już mowil i niejeden raz bylo inaczej niz w tych zapowiedziach. A ten drugi mecz też smialo planowalem rzucic forse na Hiszpanów ale jakos trace przekonanie (w porazke nie wierze). Odpuszczam. Jak już to pokusze sie np o procent posiadania pilki (lech). Jakis buk pewnie to ma.
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
A co miał powiedzieć trener Feyenoordu? Olewamy ten mecz bo nie ma o co grać...?
Po takiej wypowiedzi naraziłby się na zarzuty braku profesjonalizmu i narobiłby tylko zamieszania w klubie. Mój typ to Lech i uważam, że zagrają bez jakichkolwiek kompleksów i wyjadą na zasłużone urlopy.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Deportivo La Coruna - AS Nancy ---&gt; 1 @@ 1,70. :plus ✅
W naszej &#39;&#39;Polskiej&#39;&#39; grupie dojdzie do ciekawego pojedynku Deportivo i Nancy obie ekipy walczą o 2 miejsce w grupie obie ekipy chcą je zająć. Uważam że Nancy zdecydowanie gorzej prezentuje się na wyjazdach. Za to Deportivo znacznie lepiej na własnym terenie na ostatnich 6 potyczek domowych aż 5 krotnie wygrywało właśnie Deportivo. Kurs godny grania dlatego uważam że warto zaryzykować.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Napisze cos od siebie (powiem ze nie jestem zwolennikiem polskiej blazenady w pucharach czy gra to Lech Wisla czy druzyna z mojego avatora).Przed Lechem wielka szansa na wyjscie z grupy.Jest tylko jeden problem trzeba wygrac mecz co w tej grupie sie im jeszcze nie zdarzylo i raczej nie zdarzy.Moze i postawilbym na Lecha ale nie postawie na ich zwyciestwo z dwoch powodów.Feyenoord przegral dwa mecze pod rzad na wlasnym stadionie w lidze i trzeciego juz nie przegra.A drugi z powodów to taki ze Feyenoord to zbyt klasowy zespol choc teraz to on nie przypomina nic z klasowego zespolu by w rozgrywkach grupowych nie zdobyc chocby jednego punktu ba zbyt klasowy by byc tylko z jedna strzelona bramka.Dlatego tez jesli moglbym zasugerowac tutaj typy to Feyenoord 1x lub Feyeoord strzeli bramke
 
legia 122

legia

Użytkownik
Napisze cos od siebie (powiem ze nie jestem zwolennikiem polskiej blazenady w pucharach czy gra to Lech Wisla czy druzyna z mojego avatora).Przed Lechem wielka szansa na wyjscie z grupy.Jest tylko jeden problem trzeba wygrac mecz co w tej grupie sie im jeszcze nie zdarzylo i raczej nie zdarzy.Moze i postawilbym na Lecha ale nie postawie na ich zwyciestwo z dwoch powodów.Feyenoord przegral dwa mecze pod rzad na wlasnym stadionie w lidze i trzeciego juz nie przegra.A drugi z powodów to taki ze Feyenoord to zbyt klasowy zespol choc teraz to on nie przypomina nic z klasowego zespolu by w rozgrywkach grupowych nie zdobyc chocby jednego punktu ba zbyt klasowy by byc tylko z jedna strzelona bramka.Dlatego tez jesli moglbym zasugerowac tutaj typy to Feyenoord 1x lub Feyeoord strzeli bramke
analiza na poziomie neandertalczyka...spojrz na ligowe potyczki tego PRZEKLASOWego zespołu &gt;&gt;&gt;zobacz ktore ma miejsce i z jakimi drużynami przegrywają...ośmiu zawodnikow z podstawy leczy kontuzje...w drużynie niesnaski...piłkarze domagają się zmiany szkoleniowca...
w weekend grają z PSV w lidze i trener już zapowiedział że ten mecz jest priorytetem i z tego względu da odpocząć kilku zawodnikom....

zobaczysz zdobycz punktową Fejnordu jak świnia niebo...
 
C 0

chelsea-27

Użytkownik
Zgadzam sie z poprzednikiem z kilku wzgledow
po 1 sze Liga 12 miejsce w tabeli 4 mceze wygrane ( z poczatku sezonu) 4 remisy i az 7 porazek z czego ostatnia z liderem z AZ 0:1

z drugiej strony Pucharowe potyczki fatalne

Oto tabela

Poz Drużyna M W R P Gz Gs M W R P Gz Gs M W R P Gz Gs Pkt
1 CSKA Moskwa 4 4 0 0 12 5 2 2 0 0 5 1 2 2 0 0 7 4 12
2 Nancy 3 1 1 1 8 6 2 1 0 1 6 4 1 0 1 0 2 2 4
3 D.La Coruna 3 1 1 1 4 4 1 1 0 0 3 0 2 0 1 1 1 4 4
4 Lech Poznań 3 0 2 1 4 5 2 0 2 0 3 3 1 0 0 1 1 2 2
5 Feyenoord 3 0 0 3 1 9 1 0 0 1 1 3 2 0 0 2 0 6 0

i mamy faworyta ????
 
K 0

krakk

Użytkownik
Ja na Lecha postawie że wygra dwoma bramkami. Kurs jest około 3.0
Lech będzie chciał to wygrać, a jego przeciwnik ma poważne problemy. Grają już o nic, sporo piłkarzy ma kontuzje oraz trener traci poparcie wśród piłkarzy. Wystawi zapewne zawodników którzy nie będą mieć zbyt dobrego zgrania ze sobą.

Jeśli chodzi o drugi mecz to z początku byłem za Nancy ale teraz to może jednak deportivo wygra ten mecz... niewątpliwe będzie to zacięty mecz ale na razie powstrzymam się od obstawiania tego meczu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mnie coś mówi że Feyenord sie zepnie ponadto te wypowiedzi Verbeeka sa sprzeczne z tym co TBM pisze ale z drugiej strony nie jedno już mowil i niejeden raz bylo inaczej niz w tych zapowiedziach. Jak już to pokusze sie np o procent posiadania pilki (lech). Jakis buk pewnie to ma.
Ja wyrażam swoją opinię i piszę to co wiem na temat tego spotkania. Oczywiście zgadzam się z tym, że niejeden raz sie myliłem, ale ludzi nieomylnych przecież nie ma. (no chyba, ze miales na mysli wypowiedzi trenera Verbeeka i ja cos zle zrozumiałem ;) )

Jesli chodzi o posiadanie piłki to nie byłbym taki pewien czy Lech będzie mial ją przez dłuższy czas. Feyenoord nawet w meczu z Alkmaar pod tym wzgledem wygladał niezle, ale nie potrafił tego w zaden sposob spożytkować, no ale zobaczymy jak to będzie ;)

Postawiłem juz wczesniej na wygraną Lecha w tym meczu i mam nadzieję, że się nie zawiodę, jednakze zachowuję też świadomość, że może być inaczej. W bukmacherce zawsze trzeba mieć wkalkulowane ryzyko porażki ;)

Sprawdziły się też moje prognozy, że kursy będą spadać... w bet-at-home mozemy pobrać Lecha po 2,05, a w Expekcie po... 1,90 co już raczej nie jest aż tak opłacalne.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
analiza na poziomie neandertalczyka...spojrz na ligowe potyczki tego PRZEKLASOWego zespołu &gt;&gt;&gt;zobacz ktore ma miejsce i z jakimi drużynami przegrywają...ośmiu zawodnikow z podstawy leczy kontuzje...w drużynie niesnaski...piłkarze domagają się zmiany szkoleniowca...

w weekend grają z PSV w lidze i trener już zapowiedział że ten mecz jest priorytetem i z tego względu da odpocząć kilku zawodnikom....


zobaczysz zdobycz punktową Fejnordu jak świnia niebo...

Tak wiem wiem Tottenham Fk Moskwa tez mialy problemy w lidze kontuzje i inne dupereje które wymieniasz ale w koncu sie mosialy przelamac i sie przelamaly na naszych bidnych polskich klubikach i tak samo bedzie teraz zreszta jak chcesz to stawiaj stary na lecha moge ci kasy pozyczyc jak chcesz heh
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Eh.. Feyenoord nie jest tylko bez formy, nie ma plagi kontuzji dolującej zespol- jest poprostu w rozsypce. Z tego co wlasnie wyczytalem, mają zagrac z lechitami mocno okrojonym skladem..
Nie wykluczam że szczelą nam gola, nie zakladam sie ze Lech wygra przewaga 2 bramek, ale naprawde sporo musialoby sie wydazyc zlego abysmy ten mecz przegrali.
Zakład na %przy piłce jest kiepski, to wynika bardziej z taktyki na mecz niz z checi wygranej- a przewidziec to w tym przypadku nie nalezy do latwych zadan.
Zaden z meczy grupowych Lechitow nie byl zły, moim skromnym zdaniem kazdy z nich byl nawet calkiem przyzwoity, więc dlaczego mielisbysmy przegrac z najslabsza druzyna w tabeli?
Kursy lecą, bo każdy obstawia na Lecha ^^
 
legia 122

legia

Użytkownik
Tak wiem wiem Tottenham Fk Moskwa tez mialy problemy w lidze kontuzje i inne dupereje które wymieniasz ale w koncu sie mosialy przelamac i sie przelamaly na naszych bidnych polskich klubikach i tak samo bedzie teraz zreszta jak chcesz to stawiaj stary na lecha moge ci kasy pozyczyc jak chcesz heh
zagrałem już to za 3 tysie więc mi amatorze kwaśnych jabłek nie musisz nic pożyczać...

tyle że w Tottenhamie i Fk nie było gry li tylko o pietruszke...zauważ taki drobny detal....nie było też doniesień o żądaniu głowy trenera i niesnaskach w drużynie....więc nie było nieciekawej atmosfery...szpitala takiego nie było żeby 8 zawodnikow było poza grą...żadnej analogii ... pisanie że fejnord nie przegra bo przegrał 2 mecze z rzędu u siebie też mi nie wygląda na wielką myśl filozoficzną z twojej strony....czyli co jakby mieli passe 10 zwycięstw pod rząd u siebie to skłaniałoby Cię do grania na Lecha wtedy...???

niestety umiejętność analizowania faktow i logicznego wyciągania wnioskow nie jest Twoją mocną stroną ... wszystko przemawia w tym meczu za Lechem...przykre że nie potrafisz dostrzec pewnych rzeczy i wypisujesz jakąś swoją bełkotliwą ideologię ...
 
D 0

diakon_frost

Użytkownik
Feyenoord - Lech
Typ: 2
Lech musi wygrać to spotkanie jeśli marzy o wyjściu z grupy. W lidze polskiej zajmuje pierwsze miejsce. W ostatniej kolejce wygrał z Polonia Bytom która jest na 9 miejscu.
Feyenoord można powiedzieć że jest w dołku. Zajmuje 12 miejsce w lidze. Z Lechem nie zagra na pewno Van Bronckhorst. Feyenoord przegrał ostatnio z pierwszym zespołem w lidzie holenderskiej (AZ) a przedostatnio z przedostatnim zespołem w lidze (De Graafschap ). Posada trenera również jest zagrożona.
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Feyenoord Rotterdam - KKS Lech Poznań
Typ: Lech H(-1,0)
Kurs: 4,33
Buk: sportingbet
Analiza:
Już w środę o godz 20.45 dojdzie do najbardziej wyczekiwanego meczu w Polsce od kilku tygodni. Feyenoord Rotterdam podejmie na własnym stadionie zdecydowanie najlepszy polski zespół, a mianowicie Lech Poznań. Najpierw krótko o gospodarzach środowego spotkania. Po 15 kolejkach Feyenoord z dorobkiem 16 pkt zajmuje 12. miejsce w tabeli. Liderem jest AZ Alkmaar - 35 pkt. Ostatnio przegrał z Alkmaar 1-0 u siebie i była to ich druga z rzędu porażka w Eredivisie na własnym stadionie. W europejskich pucharach radzą sobie jeszcze gorzej! Ciężko to sobie wyobrazić, ale jednak! W trzech meczach fazy grupowej doznali trzech haniebnych porażek. Najpierw ulegli bez podjęcia jakiejkolwiek walki francuskiej Nancy przegrywając 3-0. Następnie niewiele lepiej spisali się na własnym boisku przegrywając 3-1 z CSKA. Warto dodać, że zwycięstwo gości nie było ani przez chwilę zagrożone. Następnie kompletnie skompromitowali się w Hiszpanii, gdzie ulegli aż 3-0 będącemu bez formy Deportivo La Coruna. Trzeba odnotować, że Feyenoord zagra bez wielu kluczowych zawodników. Trener Gertjan Verbeek nie będzie mógł liczyć m.in. Rona Vlaara,Kevina Hoflanda, Sergingo Greene&#39;a i Diego Biseswara, który co prawda wyleczył już kontuzję kolana, ale jest za wcześnie, by pojawił się na boisku. Urazu głowy w ostatnim ligowym spotkaniu nabawił się kapitan Giovanni van Bronckhorst. Założono mu szwy i choć wznowił już treningi, to zapewne trener nie zaryzykuje odnowienia kontuzji przed prestiżowym meczem ligowym z PSV Eindhoven. Według holenderskich mediów, przeciw Lechowi nie zagra również Belg Timothy Derijck, który w przerwie zimowej ma odejść do Club Bruges i nikt nie zaryzykuje ewentualnej kontuzji w meczu, który dla Feyenoordu nie ma żadnego, poza prestiżowym, znaczenia.
A co słychać u gości tego spotkania??? Lech Poznań po 17 ligowych kolejkach jest liderem naszej ligi z 36 punktami na koncie. Również w europejskich pucharach radzą sobie bardzo dobrze, choć często brakuje im odrobiny szczęścia. Na początek fazy grupowej &quot;Kolejorz&quot; zremisował 2-2 po bardzo wyrównanym meczu z francuskim Nancy. Następnie minimalnie uległ 2-1 w Moskwie miejscowemu CSKA, mimo iż mieli kilka dogodnych sytuacji na wyrównanie. Wreszcie pechowo zremisowali z Deportivo La Coruna, będąc zespołem zdecydowanie lepszym od swoich rywali. Koztuzji w zespole Lecha nie ma. Drobny uraz ma jedynie Injac i tylko jego występ stoi pod znakiem zapytania. Reszta jest zwarta i gotowa na ostateczny bój o wyjście z grupy. Jestem w 100% pewny, że jeśli Lech wykorzysta wszystkie swoje mocne strony to pokona gospodarzy pewnie i bez większych problemów.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mnie bardzo kusiło aby postawić na Holendrów, jednak ich sytuacja kadrowa zniechęciła mnie do tego posunięcia.
Wiśle grało się bardzo cięzko w Rotterdamie no ale wtedy w kadrze Feyenoordu kluczowi gracze byli do dyspozycji a zespół radzil sobie o wiele lepiej niż obecnie

Wiadomo że 9 graczy w ekipie gospodarzy ma kontuzje z czego aż 5 to gracze stanowiący trzon druzyny dlatego przed Lechem niepowtarzalna szansa na avans do kolejnej rundy mimo tego że nie sa specjalnym potentatem no to grzechem nie było by wykorzystac słabości Holendrów (czy Lech to wykorzysta tego nie był bym do konca pewien)
Aby Poznaniacy odnieść sukces muszą zainkasować zwycięztwo, Kolejorz ma w dorobku 2 pkt Nancy oraz Deportivo po 4 i grają między sobą ostatni mecz w grupie.
W przypadku remisu Nancy z Deportivo Lech musi wygrać dwoma golami aby cieszyć się z avansu.
Cóż tu duzo mówić Lech wie w jakiej sytuacji sa Holendrzy i jakie mają zadanie do wykonania dwie bramki różnicy to minimum Kolejorz nie może czekać do ostatniej minuty z potencjalnym jednobramkowym peowadzeniem,Holendrzy pewnie z większym spokojem podejdą do meczu gdyż juz są poza burtą jednak nie będą chcieli przegrac meczu koncząc rozgrywki bez punktowej zdobyczy dlatego myśle że over 3,5 kursem 2,8 jest zachęcającym typem.
Lech i Fey nie mają nic do stracenia także spodziewam sie sporo bramek przynajmniej 4

FEYENOORD-LECH-OVER 3,5 KURS:2.8
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Spotkanie: Feyenoord Rotterdam - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań wygra różnicą dwóch goli lub wiecej
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
W środę o godzinie 20:45 zostaną rozegrane ostatnie spotkania w czterech grupach fazy grupowej Pucharu UEFA, w tym spotkanie pomiędzy Feyenoordem Rotterdam a Lechem Poznań. Gospodarze w Pucharze UEFA prezentują się fatalnie, w trzech dotychczasowych meczach nie zdobyli nawet punktu i nie mają już szans na wyjście z grupy. Feyenoord od początku sezonu jest prześladowany przez kontuzje, cała runda spisana jest na straty, ponieważ i w lidze spisują się bardzo słabo, zajmują bardzo niskie 12 miejsce a tabeli z zaledwie 16 punktami, ich przewaga nad przedostatnią drużyna De Graafschap to zaledwie 4 punkty. Lech natomiast 2 tygodnie temu po 12 latach przerwy został liderem tabeli i dzięki pewnemu zwycięstwu w ostatniej kolejce utrzymał pozycję lidera, którą będzie zajmował do wiosny. Lechici jak twierdzi Franciszek Smuda jadą do Holandii z prostym nastawieniem - zwycięstwa, twierdzi, że nie ma co oglądać się na innych, jest świadomy, że jego piłkarze są w formie, więc wszystko wskazuje na to, że w środę będziemy się cieszyć z co najmniej 2-bramkowego zwycięstwa Lechai awansu do kolejnej rundy
 
luna3121 0

luna3121

Użytkownik
Taka informacja ze strony Feyenordu. Wielu z Was pisze ze Feyenoord zagra drugim skladem. Jednak trener gospodarzy wystawi bardzo podobny sklad do tego z ostatniego meczu ligowego z AZ. Jedyna zmiana to w miejsce Giovanniego van Bronckhorsta wystapi Kevin Wattamaleo. Niewiem czy to ich pierwszy sklad czy drugi ale zmiana bedzie tylko jedna. Dodatkowo trener zapowiada ze postaraja sie w koncu przelamac i postawic Lechowi bardzo trudne warunki. Wyczytalem w Przegladzie ze pozycja trenera jest zagrozona. Dobra informacja jest taka ze Feyenordu niestac na zwolnienie trenera nawet jak przegraja. &quot;He won&#39;t just make this Christmas, he&#39;ll make the next one too&quot;
Przewidywane sklady: Feyenoord: Timmer; Tiendalli, Derijck, Bahia, Wattamaleo; Wijnaldum, El Ahmadi, Fer, Lucius, Bruins; Makaay.
Lech: Turina, Wojtkowiak, Arboleda, Tanevski, Djurdjevic, Bandrowski, Murawski, Wilk, Peszko, Stilic, Rengifo.

Moj typ: UNDER 2.5

Czy ktos kto ogladal ostatni mecz z AZ moglby napisac dwa slowa o grze Feyenoordu w tym meczu?
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
zagrałem już to za 3 tysie więc mi amatorze kwaśnych jabłek nie musisz nic pożyczać...

tyle że w Tottenhamie i Fk nie było gry li tylko o pietruszke...zauważ taki drobny detal....nie było też doniesień o żądaniu głowy trenera i niesnaskach w drużynie....więc nie było nieciekawej atmosfery...szpitala takiego nie było żeby 8 zawodnikow było poza grą...żadnej analogii ... pisanie że fejnord nie przegra bo przegrał 2 mecze z rzędu u siebie też mi nie wygląda na wielką myśl filozoficzną z twojej strony....czyli co jakby mieli passe 10 zwycięstw pod rząd u siebie to skłaniałoby Cię do grania na Lecha wtedy...???

niestety umiejętność analizowania faktow i logicznego wyciągania wnioskow nie jest Twoją mocną stroną ... wszystko przemawia w tym meczu za Lechem...przykre że nie potrafisz dostrzec pewnych rzeczy i wypisujesz jakąś swoją bełkotliwą ideologię ...
A co Ty ślimaku wniosłeś do tematu że śmiesz pluć innym w twarz? Nie każdy post musi tu być analizą. Można tu także wyrażać opinię. Każdy ma do tego prawo niezależnie czy ma odmienne zdanie czy nie i czy ma suche fakty czy nie. Krytyka owszem ale na poziomie. Będe pierwszy który się będzie śmiał z Ciebie jeśli Lech nie wygra.
Czy ktos kto ogladal ostatni mecz z AZ moglby napisac dwa slowa o grze Feyenoordu w tym meczu?[/quote]
Feyenord dłużej utrzymywał się przy piłce, miał nieco więcej z gry, tworzył ładne akcje ale te rozbijane były na 20-25 metrze przez obrońców AZ. AZ wyprowadzał szybkie konkretne ataki i jeden skończył się golem. Postawa obrońców Fey nawet niezła pomoc trochę mało kreatywna. Zespół grał szybko ale jak zaczęło nie wychodzić to też niedokładnie. W ataku widać jakby brak pomysłu na rozegranie. Co tam więcej... Timmer kiksy zalicza (w tym meczu tylko jeden malo znaczacy) itp problemy.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja sie nie zgadzam totalnie z tezą że Feyenoord ma się mobilizować na mecz z PSV i odpusci Lecha przeciez oni grają ten mecz cztery dni po UEFA nawet mogą miec propozycje finansową aby nie przegrac meczu (co nie jest zabronione), chyba kazdy zdaje sobie sprawe jak wygląda sytuacja w tabeli remis Nancy z Deportivo daje obu ekipom avans przy jednobramkowym zwycięztwie Lecha
Kolejna sprawa to nie wiem na czym polega ta mobilizacja skoro nie dają rady średnim druzyną w lidze która i tak jest wiele lepsza od naszej, rozumiem jakby bili sie o miejsce na czele ale obecnie to nie ta pułka.
Mimo kłopotów Feyenoordu to chyba sporo osób nie zdaje sobie sprawy ze jest to cholernie cięzki teren i Lechici nie będą śmigali jak na Bułgarskiej pozatym Poznaniacy to nie druzyna która posiada żelazną forme
Panu od 3000 widze że już zwieracze puszczają oby jutro w majty nie narobił ????
 
legia 122

legia

Użytkownik
A co Ty ślimaku wniosłeś do tematu że śmiesz pluć innym w twarz? Nie każdy post musi tu być analizą. Można tu także wyrażać opinię. Każdy ma do tego prawo niezależnie czy ma odmienne zdanie czy nie i czy ma suche fakty czy nie. Krytyka owszem ale na poziomie. Będe pierwszy który się będzie śmiał z Ciebie jeśli Lech nie wygra.
następny impotent intelektualny...odpisałem gościowi że w dobie olbrzymiego kryzysu w Fejnordzie pisanie przez niego że to klasowa drużyna i nie ma opcji żeby Lech wygrał...poprostu pokazuje że jest laikiem...ale widze że nie zrozumiałeś o co mi chodziło...niestety w Polsce wszechobecny jest analfabetyzm funkcjonalny....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom