>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa H

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Pierwszy raz chyba zagram przeciwko Kolejorzowi...
Co za tym przemawia?
-przede wszystkim brak Murawskiego...
- CSKA gra u siebie
- grają na sztucznej murawie, są bardziej przyzwyczajeni do takowej gry
- Vagner Love... niesamowity napastnik. Turina owszem prezentuje całkiem niezły poziom, ale na Brazylijczyka nie ma mocnych, o czym świadczy chociażby tabela strzelców w lidze rosyjskiej.

Aczkolwiek mam nadzieję, że uda się wywieźć choć remis ????
Zadanie strasznie trudne, dlatego niestety postawię na CSKA.
- zagraja o ...urlopy, wygrywajac ten mecz gwarantuja sobie awans i ostatni mecz mozna odpuscic wiec gwiazdy typu Love beda mogly juz opoczac po dlugim sezonie co napewno je zmotywuje
 
D 5

devil13england

Użytkownik
zagrają o urlopy????????hahahaha ale wy tu macie argumenty.A może zagraja o Puchar UEFA co???i o pieniadze???nie sadzisz kolego.To sa profesionalisci a nie pilkarze okregówki.Nie trzeba tego typu uzasadniac az tak ze zagraja o urlopy.Poprostu jedno zdanie wygraj bo sa pod kazdym wzgledem lepsi niz Lech!!!!!!!!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
zagrają o urlopy????????hahahaha ale wy tu macie argumenty.A może zagraja o Puchar UEFA co???i o pieniadze???nie sadzisz kolego.To sa profesionalisci a nie pilkarze okregówki.Nie trzeba tego typu uzasadniac az tak ze zagraja o urlopy.Poprostu jedno zdanie wygraj bo sa pod kazdym wzgledem lepsi niz Lech!!!!!!!!
wyczuwam nutkę zazdrości. Zresztą wystarczy spojrzeć na avatar. Pamiętaj, że twoja Legia już dawno odpadła :] Pod każdym względem są lepsi? na pewno nie pod każdym. Chociaż jeśli chcesz to udowodnić, napisz rozprawkę a nie gadasz tutaj farmazony.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
zagrają o urlopy????????hahahaha ale wy tu macie argumenty.A może zagraja o Puchar UEFA co???i o pieniadze???nie sadzisz kolego.To sa profesionalisci a nie pilkarze okregówki.Nie trzeba tego typu uzasadniac az tak ze zagraja o urlopy.Poprostu jedno zdanie wygraj bo sa pod kazdym wzgledem lepsi niz Lech!!!!!!!!
a co Ty swoim postem wniosles do tematu, bo ja dodalem kolejny argument ktory wbrew Twoim wyobrazenia jest dla pilkarzy ktorzy maja caly ciezki sezon w nogach wazny

zagraja o P. UEFA...no tak to jest agrument, na obecnym etapie rozgrywek to kazda druzyn ktora uczestniczy w tym pucharze gra o to trofeum
 
gonzotyp 0

gonzotyp

Użytkownik
zagrają o urlopy????????hahahaha ale wy tu macie argumenty.A może zagraja o Puchar UEFA co???i o pieniadze???nie sadzisz kolego.To sa profesionalisci a nie pilkarze okregówki.Nie trzeba tego typu uzasadniac az tak ze zagraja o urlopy.Poprostu jedno zdanie wygraj bo sa pod kazdym wzgledem lepsi niz Lech!!!!!!!!
Moim zdaniem to Lech całkiem smiało moze jakies punkty z Moskwy przywieź i tak samo jutro bede obstawiał. I przynajmniej bedziemy ogladac na dobrym poziomie futbol z udziałem polskiej druzyny.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Spokojnie chłopcy jak dla mnie Lech nie zdobedzie zadnego puntku w Moskwie poniewaz nie jestem az tak wielkim optymista jak wy!!Jak dla mnie limit farta dla Lecha zostal wykorzystany w meczu z Austria Wieden ale sie pomylilem no bo udalo sie zdobyc 1 pkt z fenomenalnie grajacym Nancy(w przenosni).Zastanawiam sie tylko nad tym jak porazka lecha bedzie tutaj opisywana po koncowym gwizdku.Czy to bedzie sedzia czy kwadratowa pilka a moze nierówne boisko????????Ale odpowiedz dostaniemy juz jutro
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
wyczuwam nutkę zazdrości. Zresztą wystarczy spojrzeć na avatar. Pamiętaj, że twoja Legia już dawno odpadła :] Pod każdym względem są lepsi? na pewno nie pod każdym. Chociaż jeśli chcesz to udowodnić, napisz rozprawkę a nie gadasz tutaj farmazony.
???
Nie wiem jaki związek widzisz pomiędzy odpadnięciem Legii a jutrzejszym meczem Lecha... i chyba nawet mnie on nie ciekawi skoro kontrargumentem dla tezy że &#39;CSKA jest pod każdym względem lepsze od Lecha&#39; jest dla Ciebie podejżenie o zazdrość [idę o zakład że mylne] i fakt że inny polski zespół nie gra już w pucharach...
A muszę przyznać że tegoroczna postawa zarówno Lecha jak i CSKA wskazuje na to że polski zespół nie ma szans w Moskwie. Ba! nie wierzę nawet w jego wyjście z grupy [a to łatwiejsze zadanie niż wygrana w Rosji].

1. CSKA to mocny zespół z mocniejszej od naszej ligii.
2. Grają na własnym, niełatwym dla gości terenie.
3. Bardzo dobrze spisują się jak na razie w Pucharze UEFA. Zarówno u siebie jak i na wyjazdach.
4. Mają 5 razy większy budżet [wiem że pieniądze nie grają ale drodzy piłkarze już tak] dzięki Abramiowiczowi.

1. Lech nie do końca potrafi pogodzić występy na arenie europejskiej i krajowej [dał temu wyraz wpadkami po meczach pucharowych]
2. Jego zwycięstwa wcale nie były przekonywujące [zwłaszcza to z Austrią]
3. Ostatnio zremisował z Nanci 2-2 przy fatalnej postawie francuskiego golkipera.
4. W naszej lidze też nie prezentuje się fenomenalnie lekko to ujmując...

I fakt że w moim sercu jest tylko Legia nie ma na to wpływu, tak jak nie miał wpływu na to że Wojskowi odpadli z pucharu.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Rozumiem że niektórzy mogą kibicować Legii i mieć kompleks Lecha, ale w żadnym stopniu nie zobowiązuje to to ciągłego pisanie że Lech jutro dostanie baty, że CSKA jest miliard razy lepsza i ile to kasy sie wygra obstawiając jutro porażek poznanian.
Ogarnijcie sie trochę !
Ja mimo że z W-wy to otwarcie pisze że nie lubię ani Lecha ani Legii, jednak pomimo to potrafię podejść do tego z dystansem..
Co do meczu poznaniacy jak dla mnie są za słabi w obronie aby wywieźć korzystny rezultat. CSKA miało bardzo dobrą końcówkę ligi, teraz gdy sie sezon dla nich skończył mogą na luzie dograć mecze w UEFA i przy korzystnym dziś rezultacie zapewnić już sobie awans. Ja jednak nie ruszam niczego gdzie grają polskie drużyny lub polska drużyna ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
? Nie wiem o co chodzi. Podałem powody dla których dla mnie to jutro pewniak. A miasto w którym się urodziłem lub zespół któremu kibicuję nie ma tu znaczenia. Bo co, jak jestem Warszawiakiem to nie moge typować porażki Lecha? No to chyba wykracza poza najśmielsze wyobrażenie dyplonacji i poprawności politycznej ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Spotkanie: CSKA - Lech
Typ: over 4.5
Kurs: 5.00
Buk: Sportingbet
Analiza:
W jutrzejszym spotkaniu 3 kolejki fazy grupowej Pucharu UEFA o godzinie 18:00 w Moskwie zmierzą się zespoły tamtejszego CSKA i Lecha Poznań. Runda jesienna w wykonaniu CSKA jest fenomenalna, dzięki świetnej grze, udało im się z dalekiej pozycji awansować na miejsce dające udział w Lidze Mistrzów (zdobyli wicemistrzostwo kraju). W całej rundzie przegrali tylko 2 mecze (ze Spartakiem - gdzie i tak mieli ogromną przewagę ale nie wykorzystali wielu sytuacji i w ostatniej kolejce gdy o nic nie walczyli z Szinnikiem), przeważnie przeciwnicy schodzą z boiska z bagażem 3-4 bramek. Jutro grają z Lechem, ekipą która lepiej sobie radzi w ataku niż obronie, już Nancy w Poznaniu obnażyło wiele niedociągnięć Kolejorza. CSKA u siebie jest nie do zatrzymania dla takiej drużyny jak Lech, jako że Rosjanie mają już 2 zwycięstwa na koncie nie będą musieli grać nerwowo, wydaje się że będzie to mecz w którym zdecydowanie dominującą stroną będzie CSKA z najlepszym strzelcem ligi rosyjskiej Vagnerem Love na czele. Wyniki obu zespołów w Pucharze UEFA dają realne nadzieję że i tym razem bramek nie zabraknie, w meczu Lecha z Nancy padły 4 bramki, a w meczach CSKA odpowiednio 3 i 4. Lech pomimo tego że na punkty szans wielkich nie ma 1 bramkę powinien strzelić. Wynik powinien oscylować w granicach 4:1 dla gospodarzy
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lech dotychczas miał o wiele więcej szczęścia niż umiejętności i należy to podkreślic, forma znakomita jak za rywalizacji z Zurich już niestety nie jest w posiadaniu pyrusów i widać to min w potyczkach ligowych.
CSKA musiałby naprawde olać ten mecz żeby Lech cokolwiek mógł zdziałac myśle jednak że będzie ich stać na przeprowadzenie kilku kontrataków i nie wrócą do kraju z
z wynikiem np 5-0
Ja tam w tym meczy zagralem na (corner over10) 2.1
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Panowie...
Jeśli mamy oceniać ten mecz pod kontem czysto sportowych umiejętności no to proszę mi wybaczyć ale Lech jest zespołem słabszym. I chyba nawet sporo. I tutaj argumenty przytoczone przez typujących także na to wskazują.
Do tego dochodzi bilans spotkan Lecha i rosyjskich drużyn. Wszystkie porażki i bramki 2:9

Co więcej... przeczytałem tak prymitywne (ale zawierające kilka konkretnych faktów) źródło jak gazeta wyborcza. Otóż: Gazajew nie motywuje drużyny na ten mecz (mówi że sami mają się domyśleć jak zagrać - jedyny argument dla Lecha)
- Vagner Love będzie obserwowany przez działaczy z Anglii (Blackburn i Tottenham) - (to akurat jest na stronie CSKA)
- Piłkarze CSKA nie narzekają na zmęczenie
- Manuel Arboleda na samą myśl że będą wracać samolotem boi sie wyjść nawet na trening (może byc nie skoncentrowany na meczu)
- Turina jest zaskoczony tym jak leci piłka po sztucznej murawie.
- Rengifo przejmuje się wykluczeniem swojej reprezentacji a nie meczem z CSKA
- brak Murawskiego (ostatnio słabsza forma ale i tak znaczący gracz)
- Peszko który nie poradzi sobie z szybkimi zawodnikami CSKA

A najważniejsze jest to co widzieliśmy w meczu z Nancy. Gdzie jest poznańska obrona? co i jak ona robi?

Osobiście nie zagram tego meczu ale na niespodzianke bym tu nie liczył
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
Panowie...
Jeśli mamy oceniać ten mecz pod kontem czysto sportowych umiejętności no to proszę mi wybaczyć ale Lech jest zespołem słabszym. I chyba nawet sporo. I tutaj argumenty przytoczone przez typujących także na to wskazują.
Do tego dochodzi bilans spotkan Lecha i rosyjskich drużyn. Wszystkie porażki i bramki 2:9

Co więcej... przeczytałem tak prymitywne (ale zawierające kilka konkretnych faktów) źródło jak gazeta wyborcza. Otóż: Gazajew nie motywuje drużyny na ten mecz (mówi że sami mają się domyśleć jak zagrać - jedyny argument dla Lecha)
- Vagner Love będzie obserwowany przez działaczy z Anglii (Blackburn i Tottenham) - (to akurat jest na stronie CSKA)
- Piłkarze CSKA nie narzekają na zmęczenie
- Manuel Arboleda na samą myśl że będą wracać samolotem boi sie wyjść nawet na trening (może byc nie skoncentrowany na meczu)
- Turina jest zaskoczony tym jak leci piłka po sztucznej murawie.
- Rengifo przejmuje się wykluczeniem swojej reprezentacji a nie meczem z CSKA
- brak Murawskiego (ostatnio słabsza forma ale i tak znaczący gracz)
- Peszko który nie poradzi sobie z szybkimi zawodnikami CSKA

A najważniejsze jest to co widzieliśmy w meczu z Nancy. Gdzie jest poznańska obrona? co i jak ona robi?

Osobiście nie zagram tego meczu ale na niespodzianke bym tu nie liczył

peszko sobie nie poradzi sobie z szybkimi zawodnikami CSKA ?
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
peszko sobie nie poradzi sobie z szybkimi zawodnikami CSKA ?
najpierw dobrze napisz pytanie potem je zadawaj to raz a dwa to niemiałem okazji oglądać Peszki skutecznego w destrukcji a ponoć Smuda wymaga tego także od niego. Jako zawodnik ofensywny według Smudy ma być pierwszym obrońcą a jakoś nie potrafi wygrać pojedynku biegowego z obrońcami przeciwnika.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: CSKA Moskwa - Lech Poznań (Ile goli zostanie strzelonych?) ⛔
Typ: Więcej niż 3.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 18.00 na Stadionie Dynamo w Moskwie portugalski arbiter Duarte Nuno Pereira Gomes rozpocznie spotkanie 3. kolejki fazy grupowej Pucharu UEFA w Grupie H, w którym miejscowe CSKA podejmować będzie naszego jedynego przedstawiciela w europejskich pucharach - poznańskiego Lecha.
Drużyna Walerija Gazajewa w dwóch pierwszych kolejkach bez najmniejszyvh problemów poradziła sobie z Deportivo La Coruna (3:0) i Feyenoordem Rotterdam (3:1) i jest już niemal pewna awansu do kolejnej rundy.
Z kolei piłkarze Kolejorza rozegrali do tej pory tylko jedno spotkanie (remis 2:2 z AS Nancy w Poznaniu) i z pewnością wiedzą, iż nie mogą w ten sposób tracić punktów, gdyż o wyjście z grupy z pewnością łatwo nie będzie.
Franciszek Smuda nie będzie dziś mógł skorzystać z kontuzjowanego Rafała Murawskiego, a jak ważny to zawodnik w kadrze Poznaniaków, chyba każdy kibic wie.
Piłkarze CSKA, którzy w ostatni weekend zakończyli rozgrywki ligowe, mimo wyśmienitej sytuacji w grupie, z pewnością dzisiejszego meczu nie odpuszczą. Największym zagrożeniem dla poznańskiej defensywy będzie z pewnością Wagner Love - najlepszy strzelec w ekipie Gazejewa.
Moim zdaniem swoją wyższość udowodnią gospodarze, aczkolwiek Lechici łatwo skóry nie sprzedadzą (mam przynajmniej taką nadzieję). Mój typ: 3:2 dla CSKA.
 
kjero 31

kjero

Użytkownik
Mimo wszystko mysle ze na 3 bramkach ten mecz sie zakonczy ;] ale zycze powodzenia tylko ze wynik oby w odwrotna strone ;]
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Deportivo La Coruña v Feyenoord Rotterdam
Typ: 1 (-1)✅✅✅ Kurs: 2.70 w Bwin
Propozycja do drugiego meczu w grupie H. Hiszpańskie Deportivo podejmuje Feyenoord, którzy zaczął ostatnio nie przegrywać w Eredivisie i tą dobrą passę utrzymują już od czterech spotkań, z których trzy wygrali. Szkoda tylko, że w PU nie idzie im najlepiej bo jak dotąd przegrali swoje dwa mecze i to dość jednoznacznie. Tak więc Feyenoord jest na razie bez punktu i zajmuje ostatnie miejsce w grupie. Tymczasem przedostatnie jest Deportivo, które przegrało swój jedyny mecz na wyjeździe z CSKA. Niby mecz przegranych, ale to gospodarze są w dużo lepszej formie i w swojej lidze odnoszą nierzadko przekonujące zwycięstwa. Wspominałem, że Feyenoord też się obudził i zaczął zdobywać punkty, ale dwa ostatnie mecze miałem okazje oglądać, częściowo i ich gra wygląda beznadziejnie. Przyczyną takiej sytuacji jest ciągły brak kilku ważnych zawodników: Jon Dahl Tomasson, Ron Vlaar, Diego Biseswar, Danny Buijs, Michael Mols, Denny Landzaat, Serginho Greene and de Guzman. Od kilku kolejek gra Roy Makaay, ale sam sobie piłki nie poda i gola nie strzeli... O kontuzjach w Deportivo niestety nic mi nie wiadomo. Biorąc pod uwagę obecną formę Feyenoordu jestem pewien, że oni tego meczu nie wygrają. Stawiałem przeciwko nim w dwóch pierwszych meczach i będę stawiał w każdym następnym meczu w PU, bo to zdecydowanie najgorszy zespół. Myślę, że jedynke na Deportivo można grać śmiało, dla bardziej odważnych proponuje handicap.;-)
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
V. Love (CSKA M.) SN 1 1.85
Zważywszy na bramkostrzelność Vagnera w tym sezonie upatruje takze bramki w meczu z Lechem, nie bede dużo pisał na ten temat, bo za chwile zaczyna sie mecz i wg mnie nie ma co dodawać nic więcej na ten temat
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
wyczuwam nutkę zazdrości. Zresztą wystarczy spojrzeć na avatar. Pamiętaj, że twoja Legia już dawno odpadła :] Pod każdym względem są lepsi? na pewno nie pod każdym. Chociaż jeśli chcesz to udowodnić, napisz rozprawkę a nie gadasz tutaj farmazony.
to jakis dziwny kibic Legii, herb ITI ???? soorry ale nie moglem sie powstrzymac ;]
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Czapki z głów przed tymi co stawiali na Lecha albo x2 ???? ???? ???? nie zapomnieć o ironicznym uśmiechu. Jak się skończy poniżej 4 to będzie dobrze. Druga bramka to indywidualny błąd Tanevskiego. Przy pierwszej troche nie rozumiem dlaczego Turina się w połowie drogi zatrzymał zamiast jeszcze bardziej skrócić kąt. No ale wynik jest sprawiedliwy bo to co szarpie Lech to jest za mało. A więcej nie zrobi bo i przeciwnik mu nie da
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom