>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Cóż: Pierwsze odczucia po losowaniu; a dlaczego nie ma Herthy, Milanu :?:
Gdybanie pozostawmy dla siebie. Czas na rozpracowanie rywali ????
Po kolei: CSKA Moskwa - zespół Janczyka może okazać się najtrudniejszym rywalem Kolejorza. Takie nazwiska jak V.Love, Carvalho czy bracia Biereziucki - budzą szacunek do rywala. Kadra dosyć wyrównana, także w przypadku wielu kontuzji, mogą być i tak poza zasięgiem.
Deportivo- kiedyś wielcy, teraz średniak ligi hiszpańskiej. Do pokonania? Hmmm.... sądzę, że możemy powalczyć przy odrobinie szczęścia.
Feyenoord - ekipa holenderska popełnia dużo błędów w obronie i mam nadzieję, że jakiś z nich wykorzystamy. Ale Lech da radę wywieźć chociaż punkt z Rotterdamu?
Nancy - niby najłatwiejszy rywal, niby nie odnoszą większych sukcesów...ale uwaga :!: W tej fazie Pucharu UEFA nie ma słabych zespołów. Spotkanie przy Bułgarskiej może okazać się kluczowym, w walce o awans z grupy (3 pierwsze zespoły grają dalej).
 
E 0

elmoro21

Użytkownik
Lech nie trafił najgorzej, ale dało się lepiej.

CSKA - zespół aktualnie chyba poza zasięgiem Kolejorza. W dodatku mecz grany w Moskwie. Punkt, to wszystko, o co może powalczyć Lech, przynajmniej patrząc na ten pojedynek trzeźwym okiem.

Deportivo La Coruna - o ile ten zespół gra bardzo przyzwoicie na własnym El Riazor, to na wyjazdach ta drużyna nie spisuje się najlepiej. A tutaj czekać ich będzie wyjazd dość daleki. Kiedyś czołowa drużyna La Liga. Aktualnie przeciętniak PD. Drużyna jak najbardziej do ogrania i to tutaj trzeba wietrzyć szanse na 3 pkt.

AS Nancy - drużyna, która w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań. Ale zarazem to drużyna, z którą nie gra się łatwo. Atutem będzie miejsce rozgrywania pojedynku. Kolejne 3 pkt. miło widziane.

Feyenoord - drużyna, która potrafi zagrać kapitalnie, by później ośmieszyć się w oczach fanów. Musimy liczyć, że piłkarze z Rotterdamu nie będą mieli najlepszego dnia. Remis jak najbardziej w zasięgu.
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Moim zdaniem o wyjście z grupy będzie bardzo, bardzo ciężko. Ale nie ma co ukrywać, że sam awans dla młodych piłkarzy z Lecha był wielkim sukcesem. CSKA faktycznie wydaje się poza zasięgiem. Moim zdaniem największe szanse na 3 pkt. mamy w meczu z Deportivo. Po pierwsze atut własnego boiska, a po drugie trener Smuda już ogrywał w europejskich pucharach zespoły z Hiszpanii, np. Wisła - R. Saragossa 4:1 i wywalczony awans ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
a po drugie trener Smuda już ogrywał w europejskich pucharach zespoły z Hiszpanii, np. Wisła - R. Saragossa 4:1 i wywalczony awans
Jeśli mnie pamięć nie myli to w tamtym czasie trenerem Wisełki był Orest Lenczyk....I raczej mnie nie myli....
 
T 0

tomaszl

Użytkownik
Są szanse
LECH POZNAŃ wiadomo najefektowniej grająca drużyna w Polsce i główny kandydat do misztrzostwa Polski.
AS NANCY jest narazie blisko strefy spadkowej i remisuje większość spotkań. Najłatwiejszy przeciwnik.
DEPORTIVO typowy średniak Primera Division, którego trzeba się obawiać, ale nie należy się bać.
FEYENORD co sezon wyprzedaje najlepszych zawodników. Obecnnie znajdue się blisko strefy spadkowej. Absolutnie nie ma co się bać renomy klubu, gdyż obecnie jest jak najbardziej w zasięgu Kolejorza.
CSKA MOSKWA zdobywca Pucharu UEFA w 2005 roku. W kończącym się sezonie ligi rosyjskiej będzie walczył o wicemistrzostwo z Dynamem Moskwa, gdyż pierwszy Rubin jest już poza zasięgiem tych zespołów. Najtrudniejszy przeciwnik.

Przy odrobinie szczęścia i maksymalnym zaangażowaniu wszystkich piłkarzy są szanse na awans.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
hmmm
Główny kandydat na mistrza... chyba według mediów i kibiców Lecha. Ich niestabilną formę widzieliśmy dzisiaj. Lech jest zespołem który z różnym nastawieniem podchodzi do konkretnego meczu. Napinają sie na lige puchar polski i puchary europejskie odpuszczajac puchar ekstraklasy. Chyba troszke za malo rotacji w skladzie jak na takie tempo. Lech zalicza co 2-3 mecze wpadkę jak właśnie dziś i raz taka wpadka wypadła na pucharach (porażka z Austrią) gdzie Lech bronił się jak mógł zeby wysoko nie przegrac. Bramke strzelil z niczego praktycznie. Do tematu...

Więc szans upatruje w meczach u siebie. Jak do tej pory Lech rozegrał trzy i trzy wygrał. Nancy to trudny przeciwnik ale jak Lech go przycisnie to sie skonczy moze jakims ladnym wynikiem. Natomiast jak się w szachy będą bawić (mało prawdopodobne) to po Lechu. Mecz z Deportivo... Brann Bergen potrafił ich pokonać to może i Lechowi się uda. Gdyby to było w Hiszpanii to czysta 1 ale w Polsce już może być różnie. Natomiast z CSKA i Feyenordem będzie trudno bo Lech może się rywala wystraszyć w co jednak wątpie. No i bardzo dużo będzie zależało od sytuacji w tabeli w danym momencie.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Lech Poznań - AS Nancy
Typ : 1
Kurs : 2,35
Buk. : BAH
Analiza : Jutro na stadionie w Poznaniu zostanie rozegrane spotkanie w ramach pucharu UEFA . Pomiędzy Lechem POznń , a Nancy . Jutro jak dal mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Lech Poznań , który u siebie jak narazie w tym sezonie w Europejskich pucharach jest niepokonany . OStatnie zwycięstwo nad Austrią Wiedień było niesamowite , LEch wygrał 4-2 po dogrywce strzelając bramke w 120 min na wage awnasu do Fazy pucharowej UEFA . Przeciwnicy Lecha to Francuskie Nancy . Nancy jest bradzo mocne ale tylko u siebie udowodnili to ostatnio wygrywając z 3-0 z Feyeenordem ! Ostatnio w lidze Farancuskiej Nancy na wyjeździe przegrało 2-0 z Le mans , oraz przegrali 3-1 z Monaco , jak widać nie radzą sobie za dobrze na wyjeździe . W lidze na wyjeździe mają 0 zwycięstw 1 remis i aż 4 porazki a w bramakch 4-10 , a wiec widać kto jest zdecydowanym faworytem jutrzejszego spotkania . Jutro jeżeli MUrawski , Stilić , Peszko i całą reszta bedą grali tak jak z Austrią Wiedeń to możemy sie spodziewać pewnego zwycięstwa 2-0 !
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Spotkanie : Lech Poznań - AS Nancy
Typ : 1
Kurs : 2,35
Buk. : BAH
Analiza : Jutro na stadionie w Poznaniu zostanie rozegrane spotkanie w ramach pucharu UEFA . Pomiędzy Lechem POznń , a Nancy . Jutro jak dal mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Lech Poznań , który u siebie jak narazie w tym sezonie w Europejskich pucharach jest niepokonany . OStatnie zwycięstwo nad Austrią Wiedień było niesamowite , LEch wygrał 4-2 po dogrywce strzelając bramke w 120 min na wage awnasu do Fazy pucharowej UEFA . Przeciwnicy Lecha to Francuskie Nancy . Nancy jest bradzo mocne ale tylko u siebie udowodnili to ostatnio wygrywając z 3-0 z Feyeenordem ! Ostatnio w lidze Farancuskiej Nancy na wyjeździe przegrało 2-0 z Le mans , oraz przegrali 3-1 z Monaco , jak widać nie radzą sobie za dobrze na wyjeździe . W lidze na wyjeździe mają 0 zwycięstw 1 remis i aż 4 porazki a w bramakch 4-10 , a wiec widać kto jest zdecydowanym faworytem jutrzejszego spotkania . Jutro jeżeli MUrawski , Stilić , Peszko i całą reszta bedą grali tak jak z Austrią Wiedeń to możemy sie spodziewać pewnego zwycięstwa 2-0 !
Ja w tym meczu typuje x2, owszem Lech pokonal Austrie ale wcale tak cudownie w tamtym meczu nie zagral zwlaszcza w defensywie gdzie tracili glupie bramki, wogole sobie nie radzili przy stalych fragmentach gry przeciwnika, a Nancy to ekipa o wiele mocniejsza od Austrii i nieprzekonuje mnie to ze w lidze na wyjazdach graja slabo bo tam sa o wiele mocniejsze druzyny od Kolejorza, majac w zanadrzu mecz z faworytem grupy CSKA i druzyna z jednej z najsilniejszych lig swiata (Deportiwo) to ten mecz bedzie mial dla nich duze znaczenie w perspektywie awansu i napewno przyjada po 3 punkty a remis moim zdaniem zdolaja osiagnac spokojnie, z kadrowych informacji Smuda potwierdzil ze w bramce zagra Turina
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Spotkanie: Feyenoord - CSKA Moskwa
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Interwetten
Jutro o godzinie 19:30 w Rotterdamie spotkają się drużyny miejscowego Feyenoordu i CSKA Moskwa. Gospodarze w tym sezonie prezentują się katastrofalnie, na co wpływ mają na pewno liczne kontuzje, które od początku sezonu prześladują graczy Feyenoordu. U siebie w lidze wygrali ostatnio 13 września, w tym czasie przegrywając m.in. w pierwszej rundzie Pucharu UEFA z Kalmar. Natomiast goście prezentują się ostatnio rewelacyjnie, dopiero w ostatniej kolejce zakończyli serię 15 spotkań bez porażki, dzięki tej serii awansowali do ścisłej czołówki tabeli ligi rosyjskiej. Obie drużyny zagrały już po jednym meczu w tej fazie Pucharu UEFA, Feyenoord przegrał w Nancy 0:3. a CSKA pokonało pewnie u siebie Deportivo właśnie 3:0. CSKA jeśli jutro zaprezentuje formę z ostatnich dwóch miesięcy nie będzie miało problemu z pokonaniem Feyenoordu
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nancy jest nisko w lidze francuskiej poniewaz sporo meczy remisowali bo az połowe z 12 kolejek Ligue 1 nie dostawali batów gdzie popadnie w tej druzynie dalej jest potencjał który prezentowali w zeszłym sezonie
W ostatniej kolejce pokonali Girondins Bordeaux natomias w 1 kolejce UEFA Feyenoord az 3-0.
Lech teraz nie pokazuje nic nadzwyczajnego i ma problemy ze zdobywaniem punktów ze średniakami Ligi Polskiej którą do francuskiej czy chociazby Holenderskiej nie ma co porównywac zas Nancy mimo nienajlepszego startu powoli wchodzi na własciwe tory i udokumentuje to w jutrzejszym spotkaniu
Ja typuje zwycięztwo Nancy nawet handicapem bo nie sądze by Lech potencjalnie przegrywając kilkadziesiąt minut przed koncem nie rzucil wszystko na jedną szale
Kurs na Nancy bardzo zachęca handi grubo ponad 6
Według mnie jak Lech zdobędzie we wszystkich meczach choćby punkt to będzie dobrze
CO z tego ze wygrali z zespołem z austri liga francuska holenderska czy hiszpanska to wiele wyzsza pólka i wymusza od zespołów większego zaangazowania a nie tego co Austria zrob9iła w Poznaniu
TYP:NANCY
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja sie natomiast nie zgodze z przedmowca ???? To co sie dzieje w ligach krajowych to jedno, a to co w pucharach to drugie. Nancy wygralo gladko pierwszy mecz z Feye i w Poznaniu wcale nie musi wygrac. Beda chcieli raczej oszczedzac sily na lige, a awansowac z grupy mozna wygrywajac tylko u siebie. Przyjada po remis, ale wg mnie nawet tego nie dostana. Lech to druzyna, ktora meczy sie z szaraczkami z naszej ligii, ale gra z lepszym przeciwnikiem, o wieksza stawke ich uskrzydla. Zagraja na maxa, by spelnic ambicje Franka Smudy, ktory w Polsce juz wszystko wygral, a w pucharach niewiele. Mysle ze po emocjonujacym meczu Lech wygra jedna bramka.

Mecz : Lech Poznań - AS Nancy
Typ : 1
Kurs : 2,35
Buk. : BAH
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Oszczędzać siły moglli by gdyby mieli zapewniony awans a nie 26 kolejek przed koncem sezonu, mecz w Poznaniu może być dla nich ostatnią okazją do zdobycia punktów w tej grupie i na pewno przyjadą po 3 pkt
KIlku graczy Lecha coś tam grypowali, motoryka będzie dziś szwankować.

SMuda prowadząc swoje zespoły dochodził do momentu gdzie druzyna grała bdb jednak na krótką mete

1 punkt w 2 kolejkach ponad 10 dni przed meczem UEFA z druzynami które o zadne cele raczej walczyć nie będą to nienajlepszy prognostyk
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Feyenoord - CSKA Moskwa

Już dziś na stadionie De Kuip jeżeli drużyna gospodarzy myśli o awansie nie może dzisiejszego meczu przegrać jednak przyjeżdża silny zespół CSKA który głodny sukcesu gra jak natchniony. Obie ekipy różnią się tym że Liga Rosyjska już jest na innym etapie rozgrywek niż Eredivisie , Co zdecydowanie działa na korzyść CSKA które już mistrzostwa na pewno nie zdobędzie albowiem zdobył je niespodziewanie Rubin Kazań. Drużyna gospodarzy zaczęła najgorzej sezon od wielu wielu lat. Spisuje się poniżej oczekiwań dopiero w miniony wekkend zdołała wygrać i przełamać passe 6 nie wygranych meczy. Lista kontuzjowanych Feyenoordu to : Jonathan de Guzman, Jon Dahl Tomasson, Danny Landzaat, Andwélé Slory, Tim Vincken oraz Ron Vlaar. Ekipa CSKA ma brak kontuzjowanych ważnych graczy. Potyczka ma duże znaczenie dla gospodarzy jeżeli chcą awansować zwycięstwo w dziejszym meczu może ich tylko przybliżyć jednak na tle tak dobrze spisujących się gości nie wyobrażam sobie tutaj małej sensacji. CSKA powinno spokojnie prowadzić grę i mieć już prawie pewny awans w kieszeni.
przewidywane składy:
Feyenoord: Timmer - Tiendalli, Andre Bahia, Hofland, De Cler, Fer, El Ahmadi, Van Bronckhorst, Wijnaldum, Biseswar, Makaay
CSKA: Akinfeev - Ignashevitch, Grigoriev, Berezutski A., Berezutski V., Odiah, Aldonin, Krasic, Dzagoev, Zhirkov, Vagner Love

Moje propozycję :
Feyenoord - CSKA - 2 @@ 2,20_5/10 ✅ ✅
Strzelec Gola : Silva Vagner Love @@ 2,89_4/10 ✅ ✅
 
Z 0

zork123

Użytkownik
W meczu Lech - Nancy wszystko przemawia za Nancy. Mają dość silny skład, potrafią świetnie grać z kontry, nie boją się 20tys. kibiców, bo w lidze francuziej to norma. Ja jednak upatruję szanse Lecha. Zespół ten ma potencjał, który widzieliśmy i w lidze polskiej (1 -4 z Wisłą) i w pucharach (każdy zespół, który przyjechał przegrywał) do tego dochodzi bardzo duża motywacja i chęć pokazania się. W lidze polskiej Lech gra często anemicznie, dobrze potrafi grać tylko do zdobycia pierwszej bramki ( na 11 meczy w 8 Lech zdobywał pierwszy bramkę) w pucharach europejskich u graczy Lecha następuje mobilizacja i grają od pierwszej do ostatniej minuty. Co do choroby to, Kotorowski i tak planowo miał być wymieniony na Turinę, Bosacki od dawna jest bez formy, Arboleda to walczak i zagrałby nawet z 39 stopniami na swoim poziomie. Ja w tym meczu stawiam bezpiecznie OVER 2,5
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Lech Poznań - AS Nancy (under/over 2.5) ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 18.15 rumuński arbiter Pavel Cristian Balaj rozpocznie spotkanie 2. kolejki fazy grupowej Pucharu UEFA, w którym Lech Poznań przed własną publicznością podejmować będzie francuskie AS Nancy.
Kolejorz w 1. kolejce Grupy H, w której Nancy pokonało będący wówczas w sporym dołku Feyenoord Rotterdam3:0, pauzował.
Piłkarze ze stolicy Wielkopolski w ostatniej ligowej kolejce przełamali chwilową słabość i powinni już kontuować zwycięską serię, jak na tak silną drużynę przystało.
Podopieczni Pablo Correi w rozgrywkach ligowych mają problem ze zdobywaniem punktów w meczach wyjazdowych, gdzie w pięciu spotkaniach zapisali na swoje konto zaledwie jedno oczko, a to z pewnością jest dobrym prognostykiem dla Lecha przed dzisiejszym meczem.
W ekipie Lecha w ostatnim czasie z grypą musieli sobie radzić Tomasz Bandrowski, Rafał Murawski, Manuel Arboleda, Krzysztof Kotorowski i Zlatko Tanevski. Jednak na dzisiejsze spotkanie część z nich powinna być już do dyspozycji trenera Franciszka Smudy. Jedynie Kotorowskiego w bramce najprawdopodobniej zastąpi Ivan Turina, a zamiast Tanevskiego w środku obrony możemy zobaczyć Bartosza Bosackiego.
Natomiast szkoleniowiec drużyny gości nie będzie mógł skorzystać jedynie z kontuzjowanego napastnika Marca-Antoine&#39;a Fortune&#39;a.
W dzisiejszym spotkaniu liczę na zwycięstwo Kolejorza, aczkolwiek, wobec defensywnej postawy Francuzów (innej się nie spodziewam), o bramki nie będzie łatwo.
Mój typ: 1:0 dla Lecha.
 
o.s.t.r 0

o.s.t.r

Użytkownik
Spotkanie: Lech - Nancy
Typ: Pierwsza bramka od 31-szej minuty lub później
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt Dziś wielki mecz dla Kolejorza ! Już nie mogę się doczekać tego spotkania. Lech reprezentuje nasz kraj w tegorocznych rozgrywkach Pucharu UEFA. Jestem bardzo zadowolony i nie ukrywam, że w głębi serca nachodzi mnie myśl o zwycięstwie w dzisiejszym starciu z francuską drużyną. Nancy to zespół, któremu w lidze tego sezonu nie idzie najlepiej. 15 miejsce całkowicie zasłużone, na 12 meczy 2 zwycięstwa i co ważne 2 u siebie. Przy Bułgarskiej nie będzie na pewno łatwo ! Kolejorz zmotywowany zapowiada walkę i zaangażowanie od pierwszych minut. Zagrać jak z Austriakami bądź Szwajcarami ! Słowa te pobrzmiewają w uszach każdego piłkarza Lecha. Czy tak będzie ? Mam nadzieję, że podopieczni Franciszka Smudy zagrają dziś na 100 % swoich możliwości i zwycięstwo będzie świętowane do rana ! Jednak nie stawiam na zwycięstwo Lecha. Uważam, iż jest to nie pewne. Praktycznie może paść każdy wynik. Moim głównym typem do tego meczu jest to, że pierwsza bramka zostanie strzelona po 30 minutach. Jak na razie tego rodzaju typy mnie nie zawodzą a wydaje mi się, że i dziś powinno wejść. Nancy to zespół francuski, tak więc under jest prawdopodobniejszy niż over, dlatego więc wydaje mi się, że pierwsze 30 min to badanie się przez obydwie drużyny i szukanie wolnego pola do rozgrywania piłki. Mecz powinien zacząć sie właśnie po dwóch kwadransach. Takie jest moje zdanie ! Jak będzie ? Przekonamy się na boisku, chodź coś czuję, że będzie dobrze. Pozdrawiam O.S.T.R.
 
T 0

tomaszl

Użytkownik
CSKA MOSKWA - LECH POZNAŃ

TYP 1X​


W pierwszym spotkaniu Lech tylko zremisował u siebie z Nancy. Teraz będzie znacznie trudniej,gdyż CSKA pewnie wyrała 2 swoje spotkania w pucharze UEFA aplikując Deportivo i Feyenordowi po 3 bramki. W zakończonym niedawno sezonie ligi rosyjskiej CSKA zostało wicemistrzem. Lech w lidze polskiej jest również obecnie na 2 pozycji. Przy maksymalnym zaangażowaniu i odrobinie szczęścia Lech jest w stanie wywieźć z Moskwy 1 punkt.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
CSKA MOSKWA - LECH POZNAŃ
TYP 1X​

W pierwszym spotkaniu Lech tylko zremisował u siebie z Nancy. Teraz będzie znacznie trudniej,gdyż CSKA pewnie wyrała 2 swoje spotkania w pucharze UEFA aplikując Deportivo i Feyenordowi po 3 bramki. W zakończonym niedawno sezonie ligi rosyjskiej CSKA zostało wicemistrzem. Lech w lidze polskiej jest również obecnie na 2 pozycji. Przy maksymalnym zaangażowaniu i odrobinie szczęścia Lech jest w stanie wywieźć z Moskwy 1 punkt.
nie no typ na 1X opłacalny nie ma co, nawet nie wiem czy jest kurs na takie zdarznie:?
co do meczu to nie widzę dla Lecha najmniejszych szans, CSKA powinno wygrać i tutaj leiej myśleć o hc na gospodarzy
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Pierwszy raz chyba zagram przeciwko Kolejorzowi...
Co za tym przemawia?
-przede wszystkim brak Murawskiego...
- CSKA gra u siebie
- grają na sztucznej murawie, są bardziej przyzwyczajeni do takowej gry
- Vagner Love... niesamowity napastnik. Turina owszem prezentuje całkiem niezły poziom, ale na Brazylijczyka nie ma mocnych, o czym świadczy chociażby tabela strzelców w lidze rosyjskiej.
Aczkolwiek mam nadzieję, że uda się wywieźć choć remis ????
Zadanie strasznie trudne, dlatego niestety postawię na CSKA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom