>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa H

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie powiem druga połowa mnie zaskoczyła. Po golu z niczego Lech zaczął grać. Nierozumiem czemu tak późno oraz czemu CSKA odpuściło
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Nie powiem druga połowa mnie zaskoczyła. Po golu z niczego Lech zaczął grać. Nierozumiem czemu tak późno oraz czemu CSKA odpuściło
Przecież Lech słynie z gry do końca, więc nawet po 0:2 się nie załamali. No nic, teraz walczymy z Deportivo. Trzeba jednak przyznać, że Kolejorz zagrał dzisiaj dobre spotkanie, mimo znaczącego braku w środku pola [Murawski robi całą grę].

PS. Typer63 - masz jakieś kompleksy? Oczywiście nie śmieć w tym temacie, tylko napisz na PW.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Przecież Lech słynie z gry do końca, więc nawet po 0:2 się nie załamali. No nic, teraz walczymy z Deportivo. Trzeba jednak przyznać, że Kolejorz zagrał dzisiaj dobre spotkanie, mimo znaczącego braku w środku pola [Murawski robi całą grę].

PS. Typer63 - masz jakieś kompleksy? Oczywiście nie śmieć w tym temacie, tylko napisz na PW.
polecam wikipedie i definicję słowa &quot;kompleks&quot;

Lech się nie załamał ???? gdyby nie ta bramka z niczego to wątpie by taka końcówka miała miejsce
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Przyznaję że Lech mnie zaskoczył walecznością jednak nadal uważam że szans w tym pojedynku nie miał. Boisko było sprawiedliwe.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
CSKA na drugą połowe wyszedł na przeczekanie dlatego Lech coś zaczął szarpać należy też dodać że gospodarze nie włożyli w ten mecz nawet 30% serca
Minus dla Lecha za brak koncentracji grali na pałe co było widać w podaniach zwłaszcza w ofensywie o strzałach w gołębie z 35 metrów nie wspomne 2-1 to najłagodniejszy wymiar kary.

PS: Mam nadzieje ze będą ładne kursy na Deportivo ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Co jak co ale w meczu z Deportivo to ja widzę jedyneczkę. Ewentualnie remis. kursy przypuszczam będą wyrównane. Myślę że u siebie to już inaczej zagrają zwłaszcza że Hiszpanie to nie potęga. Z tego co słyszałem i czytałem to te wygrane z Atletic Bilbao i Feyenordem to wygrane na przeciwniku któremu zwisa serdecznie wynik. Fey od początku sezonu prezentuje frajerski styl natomiast Atletic ponoć grał po części rezerwami. Zwłaszcza że w tamtym meczu Deportivo chciało się odbić po wysokiej porażce (nie pamiętam z kim).

Krytycznych słów o Lechu nie wycofuję ale mimo wszystko typuje że Lech wygra (co wcale nie przekreśli szans Deportivo na awans)
Hiszpanie tragicznie grają na wyjazdach

No już nie bądźmy tacy... 40% ????
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ja juz napisze dzisiaj zeby mnie nikt normalny nie wyprzedzil

Lech - Deportivo
Typ : 2
Kurs : 2,50(williamhill)

Deportivo z 3 punktami zajmuje 3 miejsce z grupie.Kluczowy to mecz tak dla Lecha jak i Deportivo.Gdyby Deportivo ten mecz przegralo moga miec nie za wesolo.Znajac jednak nasze zespoly (ile razy to juz one mialy mecze o wszystko i byla icha) nie wyobrazam sobie tutaj wogole zwyciestwa Lecha.Dlugo zastanawialem sie nad remisem ale po obejrzeniu bramek jakich lech strzela (fuksiarskie) i jakie traci (glupie) sklonilo mnie to do postawienia na Deportivo.
 
S 0

saviola07

Użytkownik
Do meczu jeszcze trochę czasu, ale napiszę coś od siebie.
Lech nie musi za wszelką cenę wygrać meczu, remis też będzie dobry. A więc w przypadku remisu Lecha i zakładam, że CSKA też to tabela będzie wyglądała tak.
1. CSKA Moskwa 4 3 1 0 10
2. AS Nancy 3 1 2 0 5
3. Deportivo La Coruna 3 1 1 1 4
4. Lech Poznań 3 0 2 1 2
5. Feyenoord Rotterdam 3 0 0 3 1:9 0

Feyenoord już teraz nie ma szans na awans, a w ostatniej kolejce Lech gra na wyjeździe właśnie z drużyną z Holandii i są duże szans na 3 pkt zwłaszcza, że gospodarze nie mają już szans na awans, nie są obecnie w najlepszej formie i raczej będą się skupiali na meczach ligowych, niż europejskich pucharach, w których nie mają szans na awans. Natomiast w drugim meczu w ostatniej kolejce bardzo ważny mecz miedzy Nancy i Deportivo.
03-04.12
Lech Poznań - Deportivo La Coruna X
AS Nancy - CSKA Moskwa X

1. CSKA Moskwa 4 3 1 0 10
2. AS Nancy 3 1 2 0 5
3. Deportivo La Coruna 3 1 1 1 4
4. Lech Poznań 3 0 2 1 2
5. Feyenoord Rotterdam 3 0 0 3 0

03-04.12
Lech Poznań - Deportivo La Coruna X
AS Nancy - CSKA Moskwa 1

1. CSKA Moskwa 4 9
2. AS Nancy 3 1 2 0 7
3. Deportivo La Coruna 3 1 1 1 4
4. Lech Poznań 3 0 2 1 2
5. Feyenoord Rotterdam 3 0 0 3 0

Gdyby CSKA wygrało byłby to najlepszy wynik jaki mógłby paść w tym meczu dla Lecha.

03-04.12
Lech Poznań - Deportivo La Coruna X
AS Nancy - CSKA Moskwa 2

1. CSKA Moskwa 4 12
2. AS Nancy 3 1 2 0 4
3. Deportivo La Coruna 3 1 1 1 4
4. Lech Poznań 3 0 2 1 2
5. Feyenoord Rotterdam 3 0 0 3 0

Wówczas w ostatnim meczu Lech musi wywalczyć 3 pkt, i liczyć najlepiej na zwycięstwo Nancy i ma awans.
Najlepsza wersja dla Lecha to zwycięstwo z Deportivo i porażka Nancy z CSKA.
Realna wersja to remis z Deportivo i zwycięstwo w ostatniej kolejce oraz najlepiej porażka Nancy z CSKA i z Deportivo.

Po ostatniej kolejce

03-04.12
Lech Poznań - Deportivo La Coruna X
AS Nancy - CSKA Moskwa X
17-18.12
Feyenoord Rotterdam - Lech Poznań 2
Deportivo La Coruna - AS Nancy 1

1. CSKA Moskwa 4 12
2. Deportivo La Coruna 4 7
3. Lech Poznań 4 5
4. AS Nancy 4 4
5. Feyenoord Rotterdam 4 0

Tylko czy stać Lecha na zwycięstwo w ostatniej kolejce ? Raczej tak, ale już w czwartek przy pełnym stadionie Kolejorz bedzie chciał poprawić swoją sytuację dlatego wg mnie najlepszym typem będzie 1X, Depor nie będzie chciało napewno przegrać, ale i za wszelką cenę wygrać, bo w ostatniej kolejce mają mecz u siebie z Nancy, z którym w razie nie powodzenia w Poznaniu i zwycięstwa nawet Nancy z CSKA wygrywają u siebie i mają awans. Dlatego rozsądny typ wg mnie 1X po kursie 1,57 oraz Powyżej 2.5 2.15
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
no to moze to ujme po swojemu ;]
Lech Poznan - Deportivo La Coruna

Dla jednej i dla drugiej druzyny ten mecz jest kluczowy Biorac pod uwage ze CSKA ma juz zapewniony awans do fazy pucharowej mogą odpuscic mecz z AS Nancy jezeli tak sie stanie i w czwartek nancy wygra to juz bedzie mialo zapewniony awans bez wzgledu na mecz z Deportivo Tak wiec mecz lecha z deportivo w czwartek jest meczem praktycznie o awans co prawda w razie wygranej lecha jeszcze trzeba bedzie pokonac Feyenoord ale druzyna z roterdamu nie ma juz szans na awans i bardziej skupia sie na swojej lidze. Lech rozegral do tej pory 2 dobre mecze jeden zremisowal 2-2 z druzyna Nancy ale byl blisko wygranej drugi przegral po ambitnej walce z druzyna z Moskwy 2-1 Jak widzimy w obu meczach wynik byl Overowy. Druzyna deportivo uległa druzynie CSKA az 3-0. W meczu z feyenoordem również padl wynik 3-0 tylko ze tym razem dla druzyny Deportivo, jednakże feyenoord tak jak juz pisalem odpuscil sobie Puchar UEFA wiec nie mozna z zachwytem patrzyc na wysoka wygrana. Znow widzimy ze wyniki byly Overowe co sklania mnie do zagrania takich typow

Lech - Deportivo ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.70

Over 2.5 ⛔
Kurs: 1,85
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Witam!
Wprawdzie mam mało postów na forum, ale jestem aktywnym czytaczem forum ;)
Lech - Deportivo
typ: 1
kurs: 3.00
O meczu duzo pisano powyzej.. Z mojej strony dla Lecha jest to wlasciwie mecz o awans, przegrywając ten mecz prawdopodobnie przegrają psychicznie kolejne spotkanie z Feyenoord.. Spotkanie z Nancy pokazalo ze pomimo bycia slabsza druzyna, mamy prawo myslec o wygranej czy tez remisie.. Z CSKA (druzyna ktora powinna spokojnie wygrac ten mecz marzac o 1 miejscu w tabeli, bedac lepszym zespolem i grajac u siebie) zawazyly w wiekszej mierze proste bledy.. Za Lechem przemawia bez watpienia atut wlasnego boiska.. Wg mnie Lech jest obecnie znacznie blizej wyjscia z grupy niz przed meczami grupowymi. Do typowania zacheca rowniez dobry kurs ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
W Deportivo nie zagra prawy obrońca Manuel Pablo 14 spotkań w tym sezonie oraz Juan Rodriguez 20 spotkań.Trener skupia się na meczu z Malagą więc Lechici mają szanse ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
dla analizujący spotkanie Lechitów na pewno przyda się informacja o kadrze gości na ten mecz

Kadra Deportivo La Coruna na mecz z Lechem:

bramkarz: Aranzubia, Fabricio
obrońcy: Adrian &quot;Piscu&quot; Lopez, Laure, Albert Lopo, Ze Castro, Diego Colotto, Filipe
pomocnicy: Sergio, Antonio Tomas, Julian De Guzman, Cristian, Angel Lafita, Juan Carlos Valeron, Verdu, Andres Guardado
napastnicy: Mista, Omar Bravo, Riki

o brakach napisał już Beau

Co do samego meczu to myślę, że warto zastanowic się nad grą na Lecha. Sądzę, że w ostatnim meczu ligowym zagrali na pół gwizdka mając już na uwadze czwartkowy mecz. Co do gry w defensywie Lecha to należy się zgodzic. Jak oglądałem ich dwa poprzednie mecze w Pucharze to nie widziałem za dużo powodów do optymizmu. Jednak Lech nie musi zawsze tak słabo grac. Wystarczy przypomniec sobie mecz z Austrią Wieden. W tamtym spotkaniu defensywa spiwała się bardzo dobrze. Wystarczy wspomniec rewelacyjny występ Arboledy. Uważam, że w czwartkowym spotkaniu gdy Kolejorz ma jakby nóż na gardle, znowu pokaże klasę i nie pozwoli zdobyc rywalom 3 punktów.

edit:
/tak jest jak się pisze szybko -&gt; łącznie 3 przejęzyczenia(najpierw pisze czwartkowe później pisze jutrzejsze ;)/
 
L 0

legia1916

Użytkownik
Lech - Deportivo 2
Dimitrije Injać z powodu kontuzji nie zagra w czwartkowym spotkaniu z Deportivo La Coruna.

Panowie to że dwoch graczy z Deportivo nie zagra nie zmienia sytuacji że są oni faworytem tego meczu. To nie jest Lech że jak ktoś z podstawy nie zagra to jest panika...
zmęczenie Lecha da o sobie znać a kiepska obrona nie podoła powstrzymać atakow hiszpanow.
 
L 0

logan

Użytkownik
Lech - Deportivo 1x

Lech jest nieobliczalnym zespołem, gra u siebie, jeśli chcą dalej liczyć się w pucharze to spotkanie muszą wygrać...Deportivo na pewno nie odpuści, sądze, że będzie to ofensywny mecz i padnie dużo bramek. Lech jest w stanie powalczyć o punkty...
 
ciotkacocaine 0

ciotkacocaine

Użytkownik
Double: Lech Poznań Over 2.5 + CSKA 2 DNB

Na ogół nie gram doubli jednak ta runda pucharu UEFA zupełnie mi nie leży. Jednym słowem nie czuję tych meczy, niby są faworyci, niby można przewidzieć wyniki niektórych spotkań jednak dla mnie nie statystyki są najważniejsze.
Na czwartek postanowiłem zagrać &#39;H Group Double&#39;. Pierwszym spotkaniem będzie Lech Poznań - Deportivo. Na wygranie tego meczu obie ekipy mają wielkie &#39;ciśnienie&#39;, ponieważ może być to mecz być, albo nie być w pucharze UEFA. W przypadku ewentualniej wygranej Nancy nad CSKA będzie to mecz o wszytko. Wtedy Lech jeżeli przegra będzie mógł się pożegnać z rozgrywkami. Deportivo masz minimalnie lepszą sytuację w tym wypadku jednak ostatni mecz gra z Nancy, które w takim układzie będzie walczyć o 1 miejsce w grupie i nie sądzę, żeby Hiszpanie dali rade odebrać punkty Francuzom. Lech będzie miał zdecydowanie łatwiejszego przeciwnika ponieważ zagra z grającym o nic Feyenoordem, który zapewne odpuści to spotkanie i skupi się na lidze holenderskiej w której przeżywa kryzys. Mój typ na to spotkanie to suma goli powyżej 2.5. Dwie drużyny z słabą, aby nie powiedzieć tragiczną defensywą w meczu o wszystko równa się mnóstwo bramek. Wszystkich meczach grupowych tych rozgrywek zarówno Lech jak i Deportivo nie zagrało meczu w którym padło mniej jeżeli 3 bramki. Mecz takich drużyn między sobą może mieć tylko jeden rezultat.
Do naszego doubla dodaję mecz Nancy - CSKA. Nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że CSKA odpuści ten mecz? Przecież w przypadku przegranej w tej potyczce CSKA nie gra już więcej spotkań, a Nancy ma przed sobą spotkanie z Deportivo i w przypadku zwycięstwa w tych 2 spotkaniach zajmie pierwsze miejsce w grupie co w dalszej części rozgrywek daje im grę z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Rosjanie są mocniejszą drużyną jeżeli Francuzi, założeniem władz klubu jest stworzenie zespołu który będzie grać o najwyższe europejskie trofea, nie sądzę żeby taka ekipa odpuszczała mecze i to o taką stawkę. Jednym zdaniem nie patrząc na domniemane &#39;odpuszczanie&#39; stawiam na ekipę mocniejszą jaką jest CSKA.
Kurs 2.62 x 2.05
Typ: Lech - Deportivo Over 2.5 / Nancy - CSKA 2 Remis nie ma zakłAdu.
Stawka 2/10
 
polewka 0

polewka

Użytkownik
Mnie zastanawia taki wysoki kurs na over w meczu Lecha ponieważ 2.1 w bet365 to dobry kurs biorąc pod uwage że Lech i Deportivo to drużyny overowe oraz to że piłkarze kolejorza mogą być zmęczni, miałem też grać czystą 1 ale właśnie przez to zmęczenie odpuszczam i gram na OVER
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : LEch Poznań - Deportivo La Coruna
Typ : 1
Kurs : 3,05
Buk.: Bwin
Analiza : Spotkanie fazy grupowej Pucharu UEFA , na które czeka większość Polski . Lech Poznań będzie u siebie podejmował Deportivo La Coruna . Lech aktualnie po 2 spotakniach ma 1 pk , po bardzo pechowym remisie z Nancy u siebie 2-2 oraz przegranej na wyjeździe 1-2 z CSKA Moskwa . Deportivo aktualnie ma na koncie 3 pk , przegrali 3-0 na wyjeździe z CSKA Moskwa oraz wygrali u siebie 3-0 z Feyeenordem . Jak dla mnie to spotaknie powinni wygrać zawodnicy Lecha , którzy u siebie są niepokonani od wielu spotkań . Jutrzejsze spotkanie będzie bardzo ważne dla Roberta Lewandowskiego , Sławomira Peszki , Semira Stilica i całej reszty ponieważ na spotaknie w Poznaniu przyjeźdza duża częsc Europy aby obserwować zawodników Poznanskiego zespołu . Lech po ostatniej wygranej w lidze z Odrą Wodzisław na wyjeździe objeli fotel lidera Orange Ekstraklasy , to napewno bardzo pobudowało zespół Franciszka Smudy . Deportivo aktualnie w lidze zajmuje 7 pozycje , ale nie wiedzie im sie najlepiej na wyjazdach gdzie mają bilans 2-2-3 , a w bramkach 7-9 ! Patrząć na to jak gra Deportivo na wyjazdach , a jak LEch Poznań potrafi niesamowicie dobrze grać u siebie przed zapełnionym całym stadionie , to powinno być kolejnym plusem dla Lecha !
Stawiam jutro na zwycięstwo LEcha w granicach 2-1 , które zblizy zawodników z Poznania do awansu do kolejnej rundy pucharu UEFA , bo jak wiadomo ostatnie spotkanie grają na wyjeździe za Feyenordem , który jest w bardzo słabej formie i są do ogrania jak najbardziej .
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Lech Poznań - Deportivo La Coruna (Uda się obydwu drużynom strzelić gola?) ✅
Typ: Tak
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 20.45 na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu szkocki arbiter Craig Thomson rozpocznie spotkanie fazy grupowej Pucharu UEFA, w którym miejscowy Lech podejmować będzie hiszpańskie Deportivo, a stawką pojedynku będzie (w przypadku Kolejorza) zachowanie szans na awans z Grupy H.
Dość pechowy remis z Nancy w pierwszym spotkaniu (z porażką z CSKA w Moskwie należało się liczyć od samego początku) sprawił, że podopieczni Franciszka Smudy są zmuszeni sięgnąć dziś po 3 punkty, bo w innym przypadku, Lech, jako jedyny reprezentat Polski na arenie miezynardowej, będzie się musiał zacząć żegnać z rozgrywkami Pucharu UEFA. A o zwycięstwo na pewno nie będzie łatwo.
Piłkarze z La Coruni mimo wysokiej porażki z CSKA znajdują się w dużo lepszej sytuacji niż Lechici. A to dzięki pewnemu zwycięstwu z Feyenoordem w ostatniej kolejce.
Trener Smuda w dzisiejszym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Dmitrije Injaca i Luisa Henriqueza.
Z kolei Lotina będzi zmuszony radzić sobie bez Manuela Pablo i Rodrigueza.
Lech przyzwyczaił nas do ofensywnej gry i podobnie będzie dzisiaj. Zwłaszcza kiedy gra toczy się o tak wysoką stawkę. Moim zdaniem w ostatecznym rozrachunku lepsi okażą się Hiszpanie, ale Lecha stać przynajmniej na zdobycie jednej bramki i walkę o przynajmniej jedno oczko.
Nój typ: 1:2 dla Deportivo.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Deportivo La Coruna
Typ: 2 lub 3bramki
Kurs: 1.95
Bukmacher: expekt
Analiza:
We wszystkich meczach grupy H padły overy.
Na wstępie proponuje dobry artykuł do tego meczu:
http://tylkopilka.pl/index.php?id=12&amp;amp;artykul=352
Od siebie dodam, że w 34 meczach polsko-hiszpańskie w pucharach bilans przedstawia się tak:
4wycięstw 5remisów 25porażek , bramki 28-66
Czyli wychodzi 2.76 bramek na mecz ????
A jeszcze dodam, że lech już grał z hiszpańskim drużynami i na swoim terenie nie przegrał:
z Atletico Bilbao 2-0 wygrał
z Barcą 1-1
Były to czasy komuny ????
W lidze Lech 50% underów 50% overów, jak w poprzednim sezonie.
Z czego wychodzi 2.5gola na mecz!
Piłkarze z Hiszpani na 13meczy 6underów - 46%. Z czego przypada średnio 2.15goli na mecz!
Gdzie ich średni czas pierwszego strzelonego gola na wyjeździe jest 76minucie a straconego w 29minucie.
Głównie typowany jest over na ten mecz ale ja taki zakład za gram.
Na obie strzelą też popieram typ!
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Szkoda, ze Lech nie strzelil zwycieskiego gola z Deportivo, bo praktycznie mogliby juz myslec o losowaniu fazy pucharowej. Sytuacji bylo co niemiara, wiec oby nie bylo zalu jakby na koncu czegos brakowalo. Jednak CSKA zwyciezajac we Francji otworzylo Lechowi dosc niespodziewanie ostatnia furtke do awansu. Pokonanie Feyenoordu na De Kuip praktycznie daje Lechowi miejsce w trojce. Zakladam, ze w La Coruni nie beda dzialy sie cuda i nie padnie jakis wysoki remis. Wedlug mnie Deportivo nie bedzie kalkulowac i nasluchiwac wiesci z Holandii, tylko beda chcieli pewnie przypieczetowac awans. Tak wiec wszystko w nogach Lecha. Feyenoord mimo wszystko powinien odpuscic ten mecz. Doslownie tak nikt nie powie, ale Holendrzy musza ratowac swija tragiczna sytuacje w lidze. Ponadto beda grali najwazniejsze mecze jesieni, z liderem AZ Alkmaar i mistrzem PSV. Mecz z Lechem wypada pomiedzy i nie sadze, aby nic nieznaczacy mecz byl wazniejszy od szlagierowych meczy ligowych. Lech poki co zmarnowal wiele szans na awans, ale ostatnia mozliwosc moze byc najprostrza z dotychczasowych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom