>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa H

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Szkoda, ze Lech nie strzelil zwycieskiego gola z Deportivo, bo praktycznie mogliby juz myslec o losowaniu fazy pucharowej. Sytuacji bylo co niemiara, wiec oby nie bylo zalu jakby na koncu czegos brakowalo. Jednak CSKA zwyciezajac we Francji otworzylo Lechowi dosc niespodziewanie ostatnia furtke do awansu. Pokonanie Feyenoordu na De Kuip praktycznie daje Lechowi miejsce w trojce. Zakladam, ze w La Coruni nie beda dzialy sie cuda i nie padnie jakis wysoki remis. Wedlug mnie Deportivo nie bedzie kalkulowac i nasluchiwac wiesci z Holandii, tylko beda chcieli pewnie przypieczetowac awans. Tak wiec wszystko w nogach Lecha. Feyenoord mimo wszystko powinien odpuscic ten mecz. Doslownie tak nikt nie powie, ale Holendrzy musza ratowac swija tragiczna sytuacje w lidze. Ponadto beda grali najwazniejsze mecze jesieni, z liderem AZ Alkmaar i mistrzem PSV. Mecz z Lechem wypada pomiedzy i nie sadze, aby nic nieznaczacy mecz byl wazniejszy od szlagierowych meczy ligowych. Lech poki co zmarnowal wiele szans na awans, ale ostatnia mozliwosc moze byc najprostrza z dotychczasowych.
Feyenord właśnie ze względu na swoją sytuację żadnego meczu nie odpuści. nawet tak nie wiele znaczącego. Jeśli Lech myśli że łatwo wygra w Holandii to chyba może żegnać się z Pucharem Uefa
 
matex 0

matex

Użytkownik
Feyenord właśnie ze względu na swoją sytuację żadnego meczu nie odpuści. nawet tak nie wiele znaczącego. Jeśli Lech myśli że łatwo wygra w Holandii to chyba może żegnać się z Pucharem Uefa
hm.. szczerze mówiąc to nie rozumiem własnie czemu mają nie odpuścic tego mecz ? co im to da, że zagrają na 100% ? tak przynajmniej mogliby sprawdzić zawodników rezerwowych np. Janote, którzy dopiero pretendują do 1 składu. oczywiśćie nie mówie,że bedzie łatwo wygrać, bo tacy młodzi np. też chcą się pokazać i wyniku typu 4:0 nie będzie na pewno :p
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
hm.. szczerze mówiąc to nie rozumiem własnie czemu mają nie odpuścic tego mecz ? co im to da, że zagrają na 100% ? tak przynajmniej mogliby sprawdzić zawodników rezerwowych np. Janote, którzy dopiero pretendują do 1 składu. oczywiśćie nie mówie,że bedzie łatwo wygrać, bo tacy młodzi np. też chcą się pokazać i wyniku typu 4:0 nie będzie na pewno :p
Gertjan Verbeek jak usłyszał że Lech liczy na podłożenie się Feyenordu to ponoć się roześmiał. Powiedział (strona Feyenordu) że zagrają o honor i nie pozwoli by jego zespół ukończył rozgrywki grupowe na ostatnim miejscu (aluzja do 3punktów) i z zerowym bilansem punktowym i nie obchodzi go czy przeciwnik gra o coś czy o nic. Cd Janoty... trener już zapowiedział że grać będzie 1składem mimo ważnych meczy ligowych. Więcej mówic nie chciał

Zobaczymy na ile słowa trenera są prawdziwe. Zobaczymy jak zagra Lech.
4:0 napewno nie będzie. Ale wystarczy remis i jest po Lechu
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Jesli z Lechem zagra ten Feyenoord z dzisiaj, to zycze im wszystkiego najlepszego na swieta. Feyenoord sklania sie ku strefie spadkowej, dostajac baty od kandydata do spadku. Nie wiem co sie dzieje w tym fajnym holenderskim klubie, ktory darze szacunkiem. Ciezko nakladac na siebie dzisiejszy mecz Lecha z ligowym meczem Feyenoordu. Jednak wnioski nasuwaja sie same. Blamaz Holendrow nie jest wpadka...
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jesli z Lechem zagra ten Feyenoord z dzisiaj, to zycze im wszystkiego najlepszego na swieta. Feyenoord sklania sie ku strefie spadkowej, dostajac baty od kandydata do spadku. Nie wiem co sie dzieje w tym fajnym holenderskim klubie, ktory darze szacunkiem. Ciezko nakladac na siebie dzisiejszy mecz Lecha z ligowym meczem Feyenoordu. Jednak wnioski nasuwaja sie same. Blamaz Holendrow nie jest wpadka...
Zdaję mi się że kilka lat temu Lech nie grał w 1lidze więc obserwujemy sytuację odwrotną w przypadku Feyenordu. Lech idzie w górę Feyenord w dół. W to że Feyenord spadnie nie wierze. Jeszcze dadzą gazu. No to prawda że jeśli z Lechem zagra Feyenord z dziś to owszem Lech powinien wygrać. No ale Puchar Uefa to troche co innego (chodź i tu narazie Fey daje ciała). Zobaczymy. Pamiętam jak Wisła jechała do Fey grać o awans i dostała 3:1 z także kiepskim wtedy Feyenordem. Niby Feyenord grał o awans ale już wiedział że zostanie wywalony.
Wyrokować nie będe bo wiele będzie zależeć od dyspozycji dnia zwłaszcza ze u nas sezon ma juz przerwe. Ogolnie sklaniam się ze Lech nie pokona Holendrow na ich obiekcie
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Zacznijmy od tego ze o odpuszczeniu meczu nie mam mowy, niezleznie na ktorą druzyne patrzymy. Feyenord potrzebuje wygranej, zwlaszcza po ostatnim klapsie w lidze i nie wnikajac w to ze juz nie ma szans na awans, meczu nie odda łatwo. LEch ma chwilę przerwy, skonczyl runde jesienna na 1 meczu, wprawdzie z zadna przewaga, ale sam fakt bycia najlepszym buduje. Nie sadze aby mobilizacja padla, zmeczenie dalo po sobie znac w poprzednich meczach- teraz zawalcza ostatni mecz jako deser calego sezonu. Nie koniecznie musza wygrac z przewaga 2-0 (watpie aby Nancy z Deportivo kalkulowalo wzajemny remis). Glownym zadaniem Smudy jest wywalczenie mistrza ekstraklasy, &quot;UEFA uefą&quot; ale liga to podstawa do wszytkiego. Pomimo tego sądze ze LEcha stac na wygraną.
Wg mnie, wszytkie mecze lechitow w UEFA byly min. dobre, wiec dlaczego nie mozemy wygrac z teoretycznie najslabsza druzyna w grupie ktorej pozostala gra o honor?
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie no to ja też nie odbieram całkowicie szans Lechowi bo że potencjał ma pokazał niejednokrotnie i pszypuszczam że nie z takimi jak Feyenord by się uporał ale mimo to w tym meczu jednak nie ogólna forma i umiejętności a mobilizacja tego dnia zadecyduje o wygranej. Po której stronie będzie większa? Według mnie po stronie Holendrow ale zobaczymy. Kto by nie chciał Lecha dalej oglądać...

Cd remisu w meczu rywali... nie przekreślałbym takiego scenariusza ale bardziej 1. Pamiętam jak na euro 2004 przeciwko Włochom zgrali się Duńczycy i Szwedzi grając na perfidny remis 2:2 który Włochów eliminował... Ale tu chyba tak nie będzie bo a nóż cudem Lech wygra dwiema bramkami i Deportivo leci z pucharów.

Apropo tego właśnie meczu Typ 1x jest wręcz fenomenalny. Tylko coś czuje że kurs będzie niziutki
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Potwierdzam przedmowce ;)
Troche emocje mnie ponosza i obiektywnie trudno stwierdzic za kim sie jest a za kim chcialoby sie byc gdy chodzi o grę Polaków ;)
Remisik 2-2 pamiętam doskonale, jeden z lepszych wtop buków ;)
Sam wtedy wytypowalem (nieswiadomie) taki wynik, nie majac zielonego pojecia o sporcie ;))
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Ehh Lech gra ladna pilke ale maja pecha majac tyle sytuacji w meczu z depo chocby w ostatnich 20 minutach i ich nie wykorzystac to mozna mowic o pechu Lech ten mecz spokojnie mogl wygrac 3-1 lub 4-1 no ale coz.. Co do meczu z feyenoordem mam nadzieje ze wygraja i ze beda cieszyc sie awansem jednak zawsze sa nadzieje i zawsze nic nie wychodzi Miejmy jednak nadzieje ze tym razem im sie uda ... Feyenoord to bardzo trudny przeciwnik jednak nie sadze aby udalo im sie wygrac ale boje sie o ten remis...
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
a co myslicie o meczu As Nancy vs. Deportivo La Coruna???
Sam chcialem o to zapytac.. kurs na Nancy znakomity. Remis w tym meczu wykluczam, watpie aby obie druzyny kalkulowaly. Nie wiem czym jest poparty tak wysoki kurs, w ost rundzie kurs na CSKA byl 4.20 i nie mylilem sie. Deportivo przegralo dzisiejszy mecz, prawdopodobnie kursy z wielu powod moga spasc, wiec warto szybko przeanalizowac to spotkanie. Na pierwszy rzut, stawiam na Nancy!
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Niewierze żeby Deportivo przegrało u siebie mecz o awans. Większość wątpi że nie będą kalkulować. A dlaczego? Co im to szkodzi? Zaszkodzi dopiero jeśli Lech będzie prowadził 2 bramkami a na to się raczej nie zanosi. Lech nikogo w pucharach nie pokonał wyżej jak jedną bramką (w ogóle tylko raz wygrał na wyjeździe 0:1 z Chazarem). O mobilizacji była już mowa. Dlatego ja remisu nie wykluczam. A jeśli już kalkulacji nie będzie to Hiszpanie odprawią Francuzów 3:0, 3:1. Porażka z solidnym Valladolidem to zwyczajny wypadek (kto oglądał ten wie).

Ogolnie mówiąc to mecz Lecha najlepiej będzie obstawiać na żywo. Bo analizując przed meczem każdy wynik może tu paść.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Jesli chodzi o Lecha, pokusilbym sie o stwierdzenie ze moze pasc kazdy wynik z malym wskazaniem na druzyne z Poznania. Deportivo - Nancy, fakt faktem kurs naprawde wysoki, a z tego co pamietam to wlasnie druzyna Nancy byla uwazana za faworyta wyjscia z grupy zaraz za CSKA.
Mecz odpuszczam, czekajac na wynik ;)
 
C 0

chelsea-27

Użytkownik
mwarto spojrzec na ostatni mecz Nancy i Deportivo zarowno w lidze jak i w pucharze

Deprtivo przegralo 3 0 ze slabym Vallaloid natomiast Nancy wygralo 2 0

tak samo mozna spojrzec pod katemn Pucharu

Nancy dopiero w koncowce przegralo z liedrem 4:3 z kolei Deprtivo omal nie przegralo z naszym Lecham

typ Nancy
ale odpuszczam mecz ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
w swoim poście napisałem że Lech nikogo nie ograł wyżej niz jedna bramka. Chodzilo mi oczywiscie na wyjezdzie (takie male sprostowanie)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W Feyenoordzie nieciekawie. Drużyna gra słabo, zawodnicy zaczynają buntowac się przeciwko trenerowi, nie wspominając już o kibicach, którzy ostatnio co raz bardziej narzekają na fatalną postawę zespołu. Na awans nie mają już szans więc teoretycznie trener Verbeek moze dac pograć zawodnikom, którzy grają mniej w lidze, ale czy aby na pewno jest sens skoro i tak większosc z tych, ktorzy grają w lidze są w założeniach &quot;przyszłością klubu&quot;. Krótko mówiąc Feyenoord nie dysponuje zbyt szeroką kadrą, a taki zawodnik jak Maakay, który bądź co bądź nadal jest gwiazdą sam meczu nie wygra.

Feyenoord ma przed sobą arcyważny mecz ligowy z PSV. Co prawda niby mówi się, że najważniejszy jest każdy kolejny mecz, ale czy aby na pewno tak jest w rzeczywistości ? Odpowiedź brzmi nie. Dla Feyenoordu mecz z Lechem będzie swego rodzaju przetarciem, w którym dla nich osiągnięty wynik nie będzie ważny, ale przez to piłkarze będą mogli zagrać na większym luzie, a kto wie co przy tym wyniknie.

Podsumowując, nie ma co owijać w bawełnę... dla Feyenoordu od meczu z Lechem zdecydowanie ważniejszy jest pojedynek w najbliższy weekend z PSV Eindhoven w lidze. Przez to Feyenoord w tym meczu będzie mógł zagrać bez tak wielkiej presji wyniku jaka obecnie ciąży na nim w lidze. Jednakze tak na dobrą sprawę Feyenoord, ktory zagra m.in bez De Guzmana, Tomassona czy Landzaata nie ma kim straszyć. Zaawansowany wiekowo Mols lub odwrotnie inni młodzi piłkarze dopiero wchodzący w zespół raczej nie powinni stanowić wielkiego zagrożenia. No chyba, że Maakay przypomni sobie o swoich najlepszych latach, ale to tylko wtedy jeśli przynajmniej 2-3 innych zawodnikow wzniesie sie na najwyzszy poziom i będzie mu dogrywalo pilki, bo sam Maakay sytuacji sobie nie stworzy. Trochę luzu na jaki będą mogli sobie pozwolić piłkarze gospodarzy moim zdaniem mimo wszystko przegra z determinacją jaką powinni przeciwstawić piłkarze Lecha. Oni w piłkę grać potrafią i jestem zdania, że tym razem to udowodnią w pojedynku z przeciwnikiem, ktory raczej ultradefensywnie grac nie będzie. Mowi się, ze powinni wygrac z Nancy czy Deportivo, ale te druzyny nastawily sie w meczu przeciwko Lechowi na defensywe. Feyenoord przynajmniej moim zdaniem tak grac nie powinien, zwlaszcza ze gra u siebie. To powinno sprzyjac Lechitom, ktorzy według mnie nie bez problemów ale wygrają ten mecz.
Mój typ: Lech Poznań - obecnie 2,25 w bet-at-home

p.s kursy notorycznie spadają i nie zdziwię się jak polecą jeszcze trochę niżej.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Bardzo podoba mi się analiza TBM ;) Moze dlatego, ze kibicuje &quot;naszym&quot;..
Wszytko co miało byc powiedziane, zostało napisane ;). Dla lecha jest to mimo wszytko wazny mecz, w Poznaniu mowi sie o mistrzu ekstraklasy, w Polsce- o UEFA. Napewno motywacji lechitom nie zabraknie, będą chcieli pokazac ze umieją grac w piłke na przyzwoitym poziomie ktory juz pokazali w poprzednich meczach i nie zawiodą kibiców. Jedyne co moze przeszkodzic w wygranej to psychika, do tej pory grali o jak najwiecej pkt w tabeli, toczyli walke z faworytami.. jakby nie było z Feyenoordem jest mecz o wszytko..
Kursy zlecialy szybciej niz myslalem- stawiam, nie czekam ;)
Lech!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz Deportivo - Nancy to śmiało chciałem grać jedynkę na wygraną gospodarzy, ale jakoś tak przynajmniej narazie odpuściłem... W Nancy od czasu meczu z Lechem sporo się zmieniło. Do kadry powrocili po kontuzjach obronca Chretien i napastnik lub ofensywny pomocnik Fortune. Dobrze dysponowany jest Monsef Zerka, a takze szalejacy na skrzydle Dia. Co wazne Nancy na ostatnie 3 wyjazdowe mecze w lidze udało się zwyciężyć w dwóch, a więc nastąpiło jakieś odblokowanie.

Deportivo po serii zwyciestw, ktora zaprowadzila klub z El Riazor na 7 miejsce w lidze w miniony weekend zebrała baty w Valladolid, ktore jest pogromcami silniejszych, a traci punkty ze słabszymi. Deportivo tak na dobrą sprawe nie gra zbyt efektownie, strzela mało i mało traci.

Moim zdaniem ani jedna ani druga druzyna nie będzie tutaj forsowała tempa od pierwszej minuty. Wraz z biegiem czasu sytuacja będzie się rozwiajala i to gospodarze będą zmuszeni do mocniejszego ataku o ile oczywiscie w Rotterdamie to Lech będzie prowadził ;) Jesli nie to nie zdziwię się jesli padnie polubowny remis 0-0 lub 1-1.

Podsumowując, chcialem grac pewną jedynkę, ale po takim kursie raczej nie warto szarpać nerwów. Nancy potentatem nie jest, ale wielkiej różnicy klas pomiędzy nimi a Deportivo nie ma.

dla mnie: no bet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom