>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grubaśne Lokomotywy

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ahh pięknie układają się te mistrzostwa. Jutro ostatnie dwa meczez mojej mega wielkiej tasiemki na pierwszy tydzień MUNDIALU. Mój ŚP Dziadek z Węgier, Z Debreczyna byłby dumny. Szkoda ze nie doczekał tego mundialu, ale napewno patrzy. Na mnie z góry i podziwia jak kontynuuje jego dziedzictwo mistrza bukmacherki!

Z mojej mega GRUBAŚNEJ taśmy zostało na jutro Polska 1x oraz Argentyna zwycięstwo.
Ale o tym za chwilę. Najpierw przedstawię dotychczasowe typy z tasiemki dla tych co o nich nie słyszeli i nie czytali jak pisałem przed mundialem na zaprzyjaźnionym czacie.
Otóż póki co na zielono świeci sie
-wygrana Ekwadoru w meczu otwarcia
-wygrana Anglii z Iranem
-Holandia z remisem z Senegalem
-Over 1,5 USA Walia
-Dania lub remis z Tunezja
-Over 1,5 Argentyna Arabia
-Meksyk lub remis z Polska
-Francja wygrana z Australia
-Over 1,5 Niemcy Japonia
-wygrana Hiszpanii z Kostaryka
-Belgia lub remis z Kanada
-Urugwaj lub remis z Korea
-Over 1, 5 Portugalia Ghana
-Over 1, 5 Brazylia Serbia
-wygrana Senegalu z Katarem
-Holandia lub remis z Ekwadorem
-Anglia lub remis z Usa

Została Polska lub remis z Arabia oraz na deser Argentyna wygrywa z Meksykiem

O ile Messiego jestem pewny to naszych orłów po tym co pokazali z Meksykiem Laga Bonito i Tiki Laga na Robercika.
Arabia zmotywowana po mega zwycięstwie no i wyglądają ogólnie dobrze od wielu spotkań. Obawiam się że strzela Wojtkowi farfocla i postawia autobus srogi

No coz jak będzie tak będzie jakieś konterki załadujemy GRUBAŚNE.

Kursy i stawki nie istotne. Każdy wie jakie mam stawki nie raz widział i nie raz słyszal o GRUBASNYCH LOKOMOTYWACH

PS; Czy Pan Grealish ma jakieś papiery na Southgate i Guardiole że Ci to nadal wystawiaja? Przecież chłop nadaje się do tarcia chrzanu.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To teraz wystarczy ze Meksyk umowi sie z Arabia, do 85 a nawet 90 minuty graja na powaznie, a potem jesli Meksyk ich nie bedzie deklasowal to odpuszcza i bye Polska - przy porazce z Argentyna

Najbardziej prawdopodowby scenariusz

remis jednak MEX =- Arabia nikomu nic nie da wiec

nie bedzie tam remisu ;) a brak remisu wyrzuca Polske jesli Meksyk ich pojedzie solidnnie albo przegra

ARG - POL 2-1
MEX-ARA 1-2

Watpie ze Meksyk grajac z Arabia zostana obie druzyny na lodzie.

to samo bedzie USA - Iran, tez nie dadza sie wykolegowac, choc akurat tutaj przyjazni nie ma
 
Ostatnia edycja:
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ależ to była ładna tasiemka na połowę fazy grupowej. Jutro dajemy taśmę na drugą połówkę a jest parę perełek z super kursami
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Gramy i nie zatrzymujemy się!
Dziś jest kolejna rocznica moje Dziadka z Węgier :(Dlatego jak zawsze w jego urodziny tak i dzień śmierci gram mega grubasnie tak jak sam mnie nauczył grać. Szkoda ze juz go nue ma bo life węgierska miał obcykana na cacy, do tego stopnia że go banowali i limitowali na Węgrzech w każdym punkcie. Musiał prosić przypadkowe osoby o postawienie kuponu i późniejszy odbiór. Zawsze odpalał działkę pomocnikowi.

Ale do rzeczy dzis ku czci Dziadka gram dubla mega grubasnie i mega dobrze i pewnie.

Novak Djokovic 1,06
Francja 1,17
Stawka 100j

Każdy wie co to za stawka, jak zawsze GRUBASNA.

Dziadek powtarzał, wnuczku nie obawiaj się grać na wielka trójkę w tenisa, oni przyniosą zawsze zwycięstwo. Nie wiele się pomylił.
Szkoda ze nie poznał Alcaraza bo to potomek wielkiej trójki
Francja w siatkówkę no umówmy się pobawili się w grupie a dziś pobawią się w Varnie. 3 0 będzie.

PS: Odezwał się do mnie Caruzo. Powspominaliśmy nasza historie, przybiliśmy piątkę. Jest pełna zgoda.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +540
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Nie ma opcji zeby to nie weszlo, przytul prawie 12000 zysku I hejterom powiedz na kolana chamy
Do odwaznych swiat nalezy, kto gra grubo wygrac musi, Bede kibicowal na ulotkach
Francja oszczedzala sie a Djokovic nie ma innej opcji
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Przepięknie Djoker wyjaśnił szczyla. Młody próbował peyzkozaczyc z telefonem po wygraniu z Tiafoe to go Novak wyjaśnił i odłożył słuchawkę! Djoker LEGENDA JAK MÓJ DZIADEK!!!!
Lokomotywa dojechała bez problemow. Dziś z okazji zwycięstwa i rocznicy śniadanie na cześć dziadka. Moet wjechał i śniadanie z Grand Hotelu w Debreczynie! Dziś na cześć dziadka rozwalimy cały zysk ze wczorajszej LOKOMOTYWY. A na jutro wjedzie kolejna GRUBASNA LOKOMOTYWA.
Jutro także na moim insta wideorelacja z wielkiego wydarzenia na Węgrzech. Mecz dębowy i prestiżowy z Czechami. Loża VIP nieopodal zasiadzie premier Orban. Może zechce wysłuchać historii o moim dziadku. A może już ja słyszał bo na Węgrzech az huczy od kolejnej rocznicy śmierci mojego DZIADKA.

Jutro wjedzie LOKOMOTYWA!!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Przepiękny mecz na stadionie Ferenca Puskasa! 1-1 z dedykacją dla Dziadka od wielu wielu osób.

GRUBASNA LOKOMOTYWA już jedzie bo Serbia w siatkówkę łatwo 3 0 pokonała pepikow. Zaraz jeszcze Polska wyjaśni Belgie. Później Djoko minimum Set z Mietkiem ale pewnie będzie nawet 3 0 dla Djokera
Na jutro Francja z Rumunia a na deser we wtorek Włochy z Holandia. Powinno być gładko i przyjemnie i kasa z sobotniego BAJLANDO będzie zwrócona z nadwyżka. Wczoraj razem z przyjaciółmi Węgrami polecieliśmy grubo. Zaczęliśmy w południe w Debreczynie a skończyliśmy dziś w Budapeszcie na meczu.
Zachecam wszystkich do gry GRUBASNYCH LOKOMOTYWA bo to się po prostu opłaca. DZIADEK nauczył i patrzy na mnie z góry jak teraz ja uczę innych jak ograć buka!
 
Otrzymane punkty reputacji: +375
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wczoraj wszystko zgodnie z planem, ale miałem ubaw gdy Novak udawał wielkie zmęczenie dając nadzieję mietkowi na coś więcej niż 3 0. Mistrz Legenda. W przyszłym roku dalej będzie dominatorem!

Dziś Francja z Rumunia. Szybkie 3 0 nie ma innej opcji. W pierwszym meczu się pobawili i wystarczy. Teraz grają i półfinał co prawda Me to śmieszny turniej z coraz mniejszym prestizem gdyż jakby tak spojrzysz poza Polską Francja i Włochami to w Europie nie ma kto grać. Dobry poziom to jeszcze Serbia Słowenia może Holandia. Półka nizej to Niemcy Bułgaria, a później to już jaja jak PRZEJAJA!
Ale co mi tam Francja dzis 3.0
Jutro Włochy z Holandia. U siebie pewnie też 3 0 może przy wybitnej formie aziza coś urwą ale nic poza tym.

Od teraz będę podawał suche typy z opisem jako LOKMOTYWY.
Nie podaje stawki bo dostaje ostrzeżenia od administracji o łamaniu regulaminu. Więc posypuję głowę popialem. Wszyscy wiedzą jak gram GRUBASNIE, tak jak DZIADEK mnie nauczył.

Ahhh już tyle lat go nie ma. Pozostały wspomnienia i wideo wywiad!

W styczniu widzimy się w Melbourne parku na Australian open
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zacnie godnie i przystępnie! Na dziś nietypowo zagramy przeciwko faworyta GRUBASNA LOKOMOTYWA
Oczywiście po secie dla Słowenii i Francji! To musi dojechać.
Polacy mają przestoje i to grube. A dodatkowo Słowenia nie leży Polsce. Ciągle ich mucą w ME, ostatnio też w wagnerze dostali 3 0. Uważam że będzie 3 2 tylko w którą stronę.
Podobnie Włochy Francja. Tutaj nawet widzę zwycięstwo under doga. Kulka ngapeth nie gra i dobrze bo jest spasiony. Niech wchodzi na zagrywke. We Włoszech wypadł russo.

GRAMY!!!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jaja jak PRZEJAJA że ktoś dziś dopuszcza zwycięstwo Polski w siatkówkę, na ziemii Włoskiej w finale w Rzymie. Jak Włosi puszcza Polsce jeden set to będzie sukces. Przegraliśmy z nimi w Katowicach w finale, zmietli nas. Przegraliśmy na wagnerze ostatnio, zmietli nas. Wygraliśmy na obcym terenie w LN, ten mecz był dziwny. Gdyby nie drugi Set to by nas zmietli. Dziś stawiam GRUBASNIE na Włochy i maksymalnie o 23 liczę kasiure!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +339
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Jaja jak PRZEJAJA że ktoś dziś dopuszcza zwycięstwo Polski w siatkówkę, na ziemii Włoskiej w finale w Rzymie. Jak Włosi puszcza Polsce jeden set to będzie sukces. Przegraliśmy z nimi w Katowicach w finale, zmietli nas. Przegraliśmy na wagnerze ostatnio, zmietli nas. Wygraliśmy na obcym terenie w LN, ten mecz był dziwny. Gdyby nie drugi Set to by nas zmietli. Dziś stawiam GRUBASNIE na Włochy i maksymalnie o 23 liczę kasiure!!!!
Liczysz ale stratę...
Niestety ale tak jest jak nie wierzy się w swój kraj

Pewne 3:0 w świetnym stylu
POLSKA GÓRĄ 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +461
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nie jestem psychopatriota. Bliżej mi do Węgier.
Straty stratami ale Ty się chłopie zastanów! Dziś rusza kolejna LOKOMOTYWA
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Ile kosztuje ban dla tego chorego mitomana? Chętnie zapłacę żeby to coś zniknęło z tego forum. Jeszcze ktoś niedoświadczony będzie kopiował te bzdury i wrzucał to na kupony
 
Otrzymane punkty reputacji: +237
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
rondanim się zainteresuj :)
Ty moj maly konchidencie.
Nastepna ustawka w Aanglii tutaj podam, polnocna dlon.

Bedzie grubasna lokomotywa ustawka w Anglii.

Juz wczoraj byla, ale bylem w terenie.

Nastepna ustawka 💯 procent wiec lostawie 100 j I jedna lokomotywe.

Bedzie gruuubo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +477
Do góry Bottom